Kilka pytań o cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-21, 13:23   #1
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly

Kilka pytań o cellulit


Mam kilka pytanek...
1. Czy masaż przyrządem do masażu firmy Oriflame jest dobry na cellulitis?
2. Czy jeżdżenie na rowerze pomaga na zwalczanie cellulitu?
3. Na KW opinie na kosmetyki antycellulitowe są podzielone... może wspólnie polecicie mi jakiś kremik lub żel na cellulit? [img]icons/icon7.gif[/img]
4. Co sądzicie o Yves Rocher, Lift Dynamic, Mleczko nawilżające (Lait Hydratant Controlle Cellulite)?
z góry dziękuję za odpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img] papa
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 21:17   #2
monikakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 13
Re: Kilka pytań o cellulit

W/g mnie cellulitu nigdy do końca nie uda się zwalczyć, ale mam kilka sposobów na to coś.W odpowiedzi na zadane pytania, to po pierwsze nic nie pomogło mi owe narzędzie firmy Oriflame ( a osoby o słabych naczynkach krwionośnych mogą nabawić się dodatkowego problemu ).Po drugie jazda na rowerze jak każdy sport sprzyja utracie zbędnych kilogramów , ale ja radziłabym osobiście basen ( bo dodatkowo masz tu masaż wodny )Firmy Yve Roche nie cierpię, bo mam na nią uczulenie, za to na pewno droższy, ale dla mnie skuteczny okazał się kosmetyk Galenic'a anty-cellulit. Na koniec mogę ci poradzić naprawdę skuteczne zimne i ciepłe na przemian prysznice okolic ud i pośladków z masażem gąbką , no i lekka dieta ( minimum słodyczy , ciemny chlebek i dużo warzyw i owoców , no wiesz ).To mi pomogło ,chociaż nie pozbyłam się go w 100%, a trwało jakieś 2 miesiące. Pozdrawiam i życzę powodzenia !
monikakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 22:19   #3
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: Kilka pytań o cellulit

Co do mleczka Yves rocher, to ja je kocham po prostu. Cudnie go sie uzywa, pieknie pachnie, nawilza i rewelacyjnie ujedrnia skore. Tylko nie sadze aby byl to najskuteczniejszy preparat w walce z cellulitem. Mi co prawda pomogl, ale ja mialam malutki cellulit, wlasciwie widoczny tylko przy scisnieciu skory. Z kolei mojej kolezance nie zlikwidowal nic a nic. Moze to zalezy od regularnego stosowania, albo od skory (?). Mozesz zaryzykowac, bo cena nie jest wygorowana, a ten balsamik naprawde jest bardzo przyjemny.
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 21:14   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Kilka pytań o cellulit

A jak mam wykonywać własnoręcznie masaż ud na cellulit??
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 22:07   #5
monikakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 13
Re: Kilka pytań o cellulit

Cześć ! Codziennie podczas kąpieli lub prysznica masowałam uda i pupkę szorstką gąbką ( od góry do dołu, ruchami bardziej okrężnymi ), a raz w tygodniu robiłam sobie peeling, aby krem antycellulitowy miał możliwość lepszego wchłonięcia w skórę .Taki preparat antycellulitowy obliczony jest średnio na 28 dni , ale resztę zabiegów można stosować dłużej( myślę tu o chłodnych i ciepłych natryskach)itp.Pa!
monikakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.