Inglot cz. III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-14, 05:54   #2401
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Ja właśnie jestem świeżo po testach kremu tonującego z Inglota. Niestety zupełnie mi się nie podobał. W moim odczuciu jest widoczny, poza tym się lepi.... Jak na taki kosmetyk to ciężki kaliber.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 18:38   #2402
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Inglot ma jakiś transparentny puder prasowany? Dziś byłam na stoisku Inglota i chciałam kupić puder, ale wszystkie miały albo ciemne kolory, albo jasne wpadające w róż, a ja szukam czegoś co mi nie zmieni koloru podkładu (bardzo jasny z żołtymi tonami).

https://inglot.pl/twarz/253-puder-pr...owany_matu-301

z tego co pamiętam, to oprócz czysto transparentnego 301 był jeszcze taki o "bananowym" zabarwieniu. Tylko to są mocno matujące pudry
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 19:55   #2403
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Macie jakiś fajny bronzer?
Kupiłam nr 505 ale ja w nim nie wyglądam dobrze - on nadaje mojej skórze brudny,szary odcień
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 20:18   #2404
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Macie jakiś fajny bronzer?
Kupiłam nr 505 ale ja w nim nie wyglądam dobrze - on nadaje mojej skórze brudny,szary odcień
Bo to jest puder do konturowania twarzy, one powinny być w chłodnej kolorystyce. Ja go nakładam pod kości policzkowe, żeby wyszczuplić twarz, ale rzadko go stosuję, bo niestety zbiera się u mnie w jakieś plamy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 20:40   #2405
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Bo to jest puder do konturowania twarzy, one powinny być w chłodnej kolorystyce. Ja go nakładam pod kości policzkowe, żeby wyszczuplić twarz, ale rzadko go stosuję, bo niestety zbiera się u mnie w jakieś plamy.
babka w inglocie mi powiedziała ze się nadaje do tego i tego :
ja nim ostatnio tylko policzki podkreślam żeby go używać ale tak czy siak coś mi ten kolor nie leży eh
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 06:47   #2406
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Planujecie coś kupić z nowej kolekcji? https://www.facebook.com/inglotpolsk...type=3&theater
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 08:20   #2407
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Inglot cz. III

Jak dla mnie ta kolekcja to jakiś żart. Coś dawno nie udało mi się kupić nic nowego w inglocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 08:24   #2408
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ta kolekcja to jakiś żart. Coś dawno nie udało mi się kupić nic nowego w inglocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Zielony róż???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 06:18   #2409
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zielony róż???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta kolekcja jest stworzona chyba tylko ogólnie pod sesje zdjęciowe

Dziewczyny, a jakie są Wasze odczucia względem podkładu w sticku?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 08:21   #2410
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ta kolekcja jest stworzona chyba tylko ogólnie pod sesje zdjęciowe

Dziewczyny, a jakie są Wasze odczucia względem podkładu w sticku?
Ja też się dowiem i tym sticku. Chociaż ja bardziej chciałbym ciemniejszy kolor zeby poćwiczyć konturowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 05:44   #2411
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też się dowiem i tym sticku. Chociaż ja bardziej chciałbym ciemniejszy kolor zeby poćwiczyć konturowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem go bardzo ciekawa, mam za sobą ostatnie dwa tygodnie testowania kremu tonującego. Po pierwszym hate , dobrałam odpowiedni kolor i... Mam niedrogi podkład codzienny do pracy. Kolor 102 jest naprawde ładny, beżowo żółty, idealny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 08:19   #2412
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Inglot wypuszcza serumdo twarzy

https://www.facebook.com/inglotpolsk...type=3&theater

Oraz nową limitke (?? bo nie wiem, czy to nie miks kolorów które są tak, czy siak w standardzie)

https://www.facebook.com/inglotpolsk...type=3&theater
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 09:00   #2413
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Oraz nową limitke (?? bo nie wiem, czy to nie miks kolorów które są tak, czy siak w standardzie)
https://www.facebook.com/inglotpolsk...type=3&theater
Myślę, że z tą nową kolekcją będzie jak np. z What a spice!, czyli na stałe zagości na półkach inglota. Jestem ciekawa tych nowych odcieni, chociaż z tego zdjęcia nie spróbowałabym żadnej pomadki (jedna dla mnie zbyt czerwona, jedna zbyt fioletowa i jedna zbyt nijaka jak dla mnie), a z cieni to nie wiem, mam już wystarczająco dużo brązów, więc ten najjaśniejszy odpada, te dwa pozostałe kuszą, ale ciekawe jak będą na żywo wyglądać. Ogólnie podawali gdzieś w komentarzu, że ma być 11 pomadek i 5 cieni.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 11:45   #2414
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Inglot wypuszcza serumdo twarzy

https://www.facebook.com/inglotpolsk...type=3&theater

Oraz nową limitke (?? bo nie wiem, czy to nie miks kolorów które są tak, czy siak w standardzie)

https://www.facebook.com/inglotpolsk...type=3&theater
Ciekawe ile będą te sera kosztować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 12:11   #2415
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. III

Jak oceniacie cienie pojedyncze? Nie miałam jeszcze zadnego a zastanawiam sie nad skompletowaniem palety i nie wiem czy celowac w Inglot czy na przykład GlamShadows. Najbardziej ciekawi mnie czy nie ma rozbieznosci w jakosci cieni pomiedzy roznymi kolorami. No i za Inglotem przemawia kształt, jakoś nie przemawiają do mnie okrągłe cienie i te przerwy gdzie zbierają się osypane cienie

Edytowane przez JustDreaming
Czas edycji: 2017-09-23 o 12:12
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 12:26   #2416
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Jak oceniacie cienie pojedyncze? Nie miałam jeszcze zadnego a zastanawiam sie nad skompletowaniem palety i nie wiem czy celowac w Inglot czy na przykład GlamShadows. Najbardziej ciekawi mnie czy nie ma rozbieznosci w jakosci cieni pomiedzy roznymi kolorami. No i za Inglotem przemawia kształt, jakoś nie przemawiają do mnie okrągłe cienie i te przerwy gdzie zbierają się osypane cienie
Ja osobiście bardzo je lubię i szczerze mówiąc nie potrafię pomalować się innymi
Co do jakości- generalnie są dobre, chociaż te nowe kolekcje zdają się mieć lepszą pigmentację od poprzednich, więc idzie na plus. Mam ze dwa, z których nie jestem zadowolona, jasny perłowy fiolet (440), który bardzo ciężko się nakłada, kiepsko blenduje, oraz ciemny fiolet (chyba 439), który w opakowaniu wygląda fioletowo, a na powiece jakoś tak... brązowo, brudno.
Co do trwałości na oku- nakładałam bez bazy i były ok. Odkąd w zeszłym roku odkryłam bazę inglota (ta w tubce), to nie ma siły, która by mi je ruszyła z powiek (może poza wyjątkiem ulewnego deszczu i demakijażu). Baza kosztuje 49 zł, ale jest naprawdę wydajna. Ja swoją mam od roku i chyba muszę wymienić choćby dlatego, że już jest dosyć "stara", ale wciąż się nie skończyła i nie straciła swoich właściwości.
Glam shadows znam tylko ze słyszenia, więc nie odniosę się, żeby je porównać.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 12:59   #2417
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja osobiście bardzo je lubię i szczerze mówiąc nie potrafię pomalować się innymi
Co do jakości- generalnie są dobre, chociaż te nowe kolekcje zdają się mieć lepszą pigmentację od poprzednich, więc idzie na plus. Mam ze dwa, z których nie jestem zadowolona, jasny perłowy fiolet (440), który bardzo ciężko się nakłada, kiepsko blenduje, oraz ciemny fiolet (chyba 439), który w opakowaniu wygląda fioletowo, a na powiece jakoś tak... brązowo, brudno.
Co do trwałości na oku- nakładałam bez bazy i były ok. Odkąd w zeszłym roku odkryłam bazę inglota (ta w tubce), to nie ma siły, która by mi je ruszyła z powiek (może poza wyjątkiem ulewnego deszczu i demakijażu). Baza kosztuje 49 zł, ale jest naprawdę wydajna. Ja swoją mam od roku i chyba muszę wymienić choćby dlatego, że już jest dosyć "stara", ale wciąż się nie skończyła i nie straciła swoich właściwości.
Glam shadows znam tylko ze słyszenia, więc nie odniosę się, żeby je porównać.
Czyli przed ewentualnym zakupem warto sprawdzić opinie o poszczególnych cieniach albo pomacać. Ale od czego są sklepy stacjonarne masz może jakieś 'hiciory' w ciepłych odcieniach?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 13:30   #2418
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Czyli przed ewentualnym zakupem warto sprawdzić opinie o poszczególnych cieniach albo pomacać. Ale od czego są sklepy stacjonarne masz może jakieś 'hiciory' w ciepłych odcieniach?
Pomacać zawsze warto. Mało tego- wybrać się na stoisko bez makijażu na oczach i poprosić panią (lub pana bo w Lublinie jest jeden pan, przynajmniej z pół roku temu był) żeby nałożyła na powiekę i zobaczyć na żywo.
Co do hitów, to hmm... Ciężko będzie, bo mam ponad 60 odcieni (to już powinno się leczyć ). Połowa to brązy. Mogę wymienić kilka moich ulubionych, ale będą wśród nich też zimne odcienie.
110- chłodne, jasne złoto, perłowe wykończenie, w sam raz dla mnie w wewnętrzny kącik, żeby rozświetlić.
328- mój ulubiony nudziak, jak dodam do niego 402 to mi wystarczy na cały makijaż
160- perłowy wrzosowy.
341- brudny beż, neutralny, prawie cielisty, mat.
308- moje ostatnie odkrycie, piękny, ciemny matowy fiolet / bakłażan.
487- wrzos z drobinką.
402- średni brąz, perłowy.
298- ciepły matowy brąz, ciemny.
397- cielisty, perłowy.
Jeśli chodzi o matowe, to mam sporo brązów, ale raczej chłodnych, takich szarawych, więc nie wiem, czy to Cię interesuje. Najcieplejszy z nich jest chyba 329.

Natomiast nie lubię 353 matowy- dla mnie za jasny, wyglądam dziwnie z powieką dużo jaśniejszą od całej reszty twarzy
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 15:25   #2419
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Inglot cz. III

Mam 20 z kwadratów i jeszcze trochę kółek ale średnio lubie te cienie wole bardziej mokre konsystencję ale są dobre w glamshipie największym minusem jest to ze nie ma ich stacjonarne mam 2 matowe kolory i tez są ok.

A nie wiecie może jak bardzo czarny jest czarny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 15:26   #2420
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Inglot cz. III

Niedługo będzie weekend rabatów z magazynami Twój Styl i SHOW (kupony)

Na Inglot -20% (nie obejmuje akcesoriów, kasetek FREEDOM SYSTEM oraz perfum Original by Anja Rubik), kod INGLOT2017

Online 29.09 - 03.10
Stacjonarnie 29.09 - 01.10
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 16:08   #2421
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pomacać zawsze warto. Mało tego- wybrać się na stoisko bez makijażu na oczach i poprosić panią (lub pana bo w Lublinie jest jeden pan, przynajmniej z pół roku temu był) żeby nałożyła na powiekę i zobaczyć na żywo.
Co do hitów, to hmm... Ciężko będzie, bo mam ponad 60 odcieni (to już powinno się leczyć ). Połowa to brązy. Mogę wymienić kilka moich ulubionych, ale będą wśród nich też zimne odcienie.
110- chłodne, jasne złoto, perłowe wykończenie, w sam raz dla mnie w wewnętrzny kącik, żeby rozświetlić.
328- mój ulubiony nudziak, jak dodam do niego 402 to mi wystarczy na cały makijaż
160- perłowy wrzosowy.
341- brudny beż, neutralny, prawie cielisty, mat.
308- moje ostatnie odkrycie, piękny, ciemny matowy fiolet / bakłażan.
487- wrzos z drobinką.
402- średni brąz, perłowy.
298- ciepły matowy brąz, ciemny.
397- cielisty, perłowy.
Jeśli chodzi o matowe, to mam sporo brązów, ale raczej chłodnych, takich szarawych, więc nie wiem, czy to Cię interesuje. Najcieplejszy z nich jest chyba 329.

Natomiast nie lubię 353 matowy- dla mnie za jasny, wyglądam dziwnie z powieką dużo jaśniejszą od całej reszty twarzy
Dziękuję, na pewno obczaje. Ja się skłaniam bardziej w stronę cieplejszej tonacji, głównie takich cieni używam mimo że mam różne
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 18:00   #2422
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Inglot cz. III

Będę musiała kiedyś spróbować te z glamshopu.
Natomiast z cieni do kasetek, które można samemu kompletować, zupełnie nie podeszły mi cienie Hean. Tragedia. Z 10 2, może 3 nadają się do używania. Reszta to jakaś czarna magia- albo tak twarde, że nie dają się nawet na pędzelek nabrać, albo jakieś takie dziwne, że mimo iż pylą, to na pędzelku nie zostaje nic. Jest jeszcze jeden ich rodzaj- dają się nabrać na pędzelek, ale z niego nie chcą już zeskoczyć na powiekę.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:43   #2423
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Inglot cz. III

Ja kiedyś miałam jakąś paletkę Hean z 4 cieniami i były ekstra, pewnie cienie cieniom nierówne no i to było kilka lat temu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 17:16   #2424
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczny, polecacie jakieś kosmetyczki Inglota? Sama nie wiem czego szukam. Denerwuje mnie okrutnie, że w swoich kosmetyczkach o większych rozmiarach ciężko mi coś znaleźć. Z kolei te mniejsze denerwują mnie, że nie mogę w nie nic zapakować. Myślałam o tej przezroczystej z Inglota. Ma ją może któraś z Was?
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:24   #2425
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Dziewczny, polecacie jakieś kosmetyczki Inglota? Sama nie wiem czego szukam. Denerwuje mnie okrutnie, że w swoich kosmetyczkach o większych rozmiarach ciężko mi coś znaleźć. Z kolei te mniejsze denerwują mnie, że nie mogę w nie nic zapakować. Myślałam o tej przezroczystej z Inglota. Ma ją może któraś z Was?
Jeżeli chodzi Ci o kosmetyczkę do torebki to ja jestem bardzo zadowolona z Loveto Ale jeżeli o taką na wyjazd, to nie polecę bo nie mam żadnej dobrej. No i z Inglota żadnej, więc może w ogóle nie powinnam się odzywać
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 00:37   #2426
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Inglot cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78024496]Jeżeli chodzi Ci o kosmetyczkę do torebki to ja jestem bardzo zadowolona z Loveto Ale jeżeli o taką na wyjazd, to nie polecę bo nie mam żadnej dobrej. No i z Inglota żadnej, więc może w ogóle nie powinnam się odzywać [/QUOTE]

Jestem otwarta na wszelkie nowości. Dzięki za polecenie! Przyjrzę się im.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 08:13   #2427
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Ceny serum powalają ciekawe czy faktycznie takie dobre jak piszą w opiniach na stronie
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 09:22   #2428
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, miałyście do czynienia z reklamacjami w Inglocie? Da się coś w ogóle u nich zareklamować czy nie bardzo? Kupiłam ostatnio cień 303 i mam podejrzenia, że w opakowaniu siedzi inny odcień niż powinien... Jak patrzę na zdjęcia w internecie sam cień w opakowaniu wygląda zupełnie inaczej, mój jest dużo ciemniejszy, bardziej czerwony. Na testerze też pamiętam, że wyglądał inaczej.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 17:13   #2429
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Jeżeli nie rozcinalas plastikowej oslonki, powinni Ci od reki wymienic. Nawet jezeli cien jest otwarty, to podejdz do salonu, powinni cos zaradzic. Ja pamietam ze bardzo szlysmy na reke klientom w kwestii takich pomylek
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 08:40   #2430
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jeżeli nie rozcinalas plastikowej oslonki, powinni Ci od reki wymienic. Nawet jezeli cien jest otwarty, to podejdz do salonu, powinni cos zaradzic. Ja pamietam ze bardzo szlysmy na reke klientom w kwestii takich pomylek

Niestety użyłam, myślałam że tylko w opakowaniu wygląda inaczej ale na ręce też zupełnie inny cień niż tester... muszę się z nim przejść do inglota i porównać bo mi się wierzyć nie chce, że to ten sam cień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.