Czy ja jestem w ciązy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 22:33   #1
emilka 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6

Czy ja jestem w ciązy?


Witam WAS!
Zacznę od tego że współżyłam 4 maja z chłopakiem oczewiście miał prezerwatywe ,nie wiedziłąm ze to sa moje dni płodne bo nigdy sobie ich nie liczyłam bo nie mam regularnej miesieaczki.Ostatni okres mialam 21 kwietnia do 27 kwietnia ,liczyłam w kalendarzykach dni płodne ale na każdym inaczej wychodziło.....Mój chłopak mówi ze nie prezerwatywa była cała nie pęknieta i ze nie doszedł we mnie dopiero jak zdjął prezerwatywe..Bardzo się boję ze troche spermy sie mogło przez przypadek dostac do pochwy choc spuszczał sie daleko ode mnie..chce zaznaczyc ze mam w dole bodbrzucha tepy ból jakbym miała miec okres a okres mam zazwyczaj pod koniec miesiaca,mieszyłąm temperature w pochwie i mam 37,5 stopnia C ...Apetyt mam dobry czasem mi sie wydaje ze mam większy apetyt....Co ja mam teraz zrobić?????Pomóżcie bo chyba wyrwe sobie wszystkie włosy z głowy zanim zrobie test ...ale musze poczekac do okresu....Jak myslicie jestem w ciąży??A no i jestem senna czesto

Edytowane przez emilka 92
Czas edycji: 2014-05-10 o 10:29
emilka 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 22:40   #2
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Witam WAS!
Zacznę od tego że współżyłam 4 maja z chłopakiem oczewiście miał prezerwatywe ,nie wiedziłąm ze to sa moje dni płodne bo nigdy sobie ich nie liczyłam bo nie mam regularnej miesieaczki.Ostatni okres mialam 21 kwietnia do 27 kwietnia ,liczyłam w kalendarzykach dni płodne ale na każdym inaczej wychodziło.....Mój chłopak mówi ze nie prezerwatywa była cała nie pęknieta i ze spuścił sie dopiero jak zdjął prezerwatywe..Bardzo się boję ze troche spermy sie mogło przez przypadek dostac do pochwy choc spuszczał sie daleko ode mnie..chce zaznaczyc ze mam w dole bodbrzucha tepy ból jakbym miała miec okres a okres mam zazwyczaj pod koniec miesiaca,mieszyłąm temperature w pochwie i mam 37,5 stopnia C ...Apetyt mam dobry czasem mi sie wydaje ze mam większy apetyt....Co ja mam teraz zrobić?????Pomóżcie bo chyba wyrwe sobie wszystkie włosy z głowy zanim zrobie test ...ale musze poczekac do okresu....Jak myslicie jestem w ciąży??A no i jestem senna czesto

Ale okropne określenie.

W dniu spodziewanej miesiączki zrób test. No i skoro tak panikujesz, radziłabym na razie wstrzymać się z seksem.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 22:43   #3
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Czy jesteś w ciąży... a skąd MY mamy wiedzieć? Żadna z nas w Twojej macicy nie siedzi.
Na jakiekolwiek objawy (typu zwiększony apetyt) jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. To raz. Dwa, test z krwi można zrobić wcześniej, a i wyniki są bardziej wiarygodne, niż testu drogeryjnego. Trzy- stosunek przerywany to idiotyzm (niezależnie od tego, czy jest gumka, czy jej nie ma).
Jeśli 92' w nicku to rok urodzenia, to mi słabo. Znaczyłoby to, że jesteś starsza ode mnie...

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2014-05-09 o 22:44
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 22:55   #4
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Proszę, miał wytrysk/orgazm/doszedł ale nie spuścił się. Obrzydliwe określenie, myślałam, że tylko bardzo mało wyrafinowani faceci go używają

Po mojemu - nie doszedł w Tobie. Więc jeśli nie było wytrysku na okolice wejścia do pochwy, to moim zdaniem, szanse na zapłodnienie są bliskie zeru. Jak się niepokoisz, to zrób test, pomyślcie o drugiej metodzie antykoncepcji - stosunek przerywany nią nie jest.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 23:10   #5
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Witam WAS!
Zacznę od tego że współżyłam 4 maja z chłopakiem oczewiście miał prezerwatywe ,nie wiedziłąm ze to sa moje dni płodne bo nigdy sobie ich nie liczyłam bo nie mam regularnej miesieaczki.Ostatni okres mialam 21 kwietnia do 27 kwietnia ,liczyłam w kalendarzykach dni płodne ale na każdym inaczej wychodziło.....Mój chłopak mówi ze nie prezerwatywa była cała nie pęknieta i ze spuścił sie dopiero jak zdjął prezerwatywe..Bardzo się boję ze troche spermy sie mogło przez przypadek dostac do pochwy choc spuszczał sie daleko ode mnie..chce zaznaczyc ze mam w dole bodbrzucha tepy ból jakbym miała miec okres a okres mam zazwyczaj pod koniec miesiaca,mieszyłąm temperature w pochwie i mam 37,5 stopnia C ...Apetyt mam dobry czasem mi sie wydaje ze mam większy apetyt....Co ja mam teraz zrobić?????Pomóżcie bo chyba wyrwe sobie wszystkie włosy z głowy zanim zrobie test ...ale musze poczekac do okresu....Jak myslicie jestem w ciąży??A no i jestem senna czesto
Jeżeli "spuścił się" z dala od Twojej pochwy,tj. nawet na udo to nie zaszłaś w ciążę i nie ma technicznej możliwości żebyś w takowej była,ponieważ w ciążę zajdziesz tylko wtedy jak partner będzie mieć wytrysk w Tobie,tak czy siak nie zajdziesz w ciążę nawet jeżeli przekaże Ci swoje nasienie na palcu A ten ból brzucha może być od owulacji i temperatura tak samo,ponieważ wzrasta wtedy ona o kilka kreseczek a objawy ciąży takie jak apetyt tak szybko się nie pojawiają,więc spokojnie

I na Boga! Nie" spuścił się" spuścić to można komuś łomot...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 23:48   #6
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Witam WAS!
Zacznę od tego że współżyłam 4 maja z chłopakiem oczewiście miał prezerwatywe ,nie wiedziłąm ze to sa moje dni płodne bo nigdy sobie ich nie liczyłam bo nie mam regularnej miesieaczki.Ostatni okres mialam 21 kwietnia do 27 kwietnia ,liczyłam w kalendarzykach dni płodne ale na każdym inaczej wychodziło.....Mój chłopak mówi ze nie prezerwatywa była cała nie pęknieta i ze spuścił sie dopiero jak zdjął prezerwatywe..Bardzo się boję ze troche spermy sie mogło przez przypadek dostac do pochwy choc spuszczał sie daleko ode mnie..chce zaznaczyc ze mam w dole bodbrzucha tepy ból jakbym miała miec okres a okres mam zazwyczaj pod koniec miesiaca,mieszyłąm temperature w pochwie i mam 37,5 stopnia C ...Apetyt mam dobry czasem mi sie wydaje ze mam większy apetyt....Co ja mam teraz zrobić?????Pomóżcie bo chyba wyrwe sobie wszystkie włosy z głowy zanim zrobie test ...ale musze poczekac do okresu....Jak myslicie jestem w ciąży??A no i jestem senna czesto
Jeżeli zabezpieczenie nie zawiodło, nie jesteś w ciąży i nie masz powodu do paniki i nie wiem w jaki sposób w takim przypadku sperma miałaby znaleźć się w pochwie. Miesiączka może się opóźnić przez stres. Wszystkie swoje wyliczenia z kalendarzyka możesz od razu wyrzucić do kosza, są zupełnie niewiarygodne. Jeżeli zaś chodzi o mierzenie temperatury miałoby to tylko sens gdybyś robiła to regularnie.

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Jak się niepokoisz, to zrób test, pomyślcie o drugiej metodzie antykoncepcji - stosunek przerywany nią nie jest.
Używali prezerwatywy
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 00:08   #7
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Witam WAS!
Zacznę od tego że współżyłam 4 maja z chłopakiem oczewiście miał prezerwatywe ,nie wiedziłąm ze to sa moje dni płodne bo nigdy sobie ich nie liczyłam bo nie mam regularnej miesieaczki.Ostatni okres mialam 21 kwietnia do 27 kwietnia ,liczyłam w kalendarzykach dni płodne ale na każdym inaczej wychodziło.....Mój chłopak mówi ze nie prezerwatywa była cała nie pęknieta i ze spuścił sie dopiero jak zdjął prezerwatywe..Bardzo się boję ze troche spermy sie mogło przez przypadek dostac do pochwy choc spuszczał sie daleko ode mnie..chce zaznaczyc ze mam w dole bodbrzucha tepy ból jakbym miała miec okres a okres mam zazwyczaj pod koniec miesiaca,mieszyłąm temperature w pochwie i mam 37,5 stopnia C ...Apetyt mam dobry czasem mi sie wydaje ze mam większy apetyt....Co ja mam teraz zrobić?????Pomóżcie bo chyba wyrwe sobie wszystkie włosy z głowy zanim zrobie test ...ale musze poczekac do okresu....Jak myslicie jestem w ciąży??A no i jestem senna czesto

Nie wiem, czy wiesz, ale temperaturę trzeba mierzyć regularnie, a nie, że raz zmierzysz, podwyższona i już ciąża..
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 07:53   #8
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

w mojej szklanej kuli widzę, ze jesteś w ciąży i to z trojaczkami, bo plemniki male terminator wskoczyly Ci do macicy na malutkich spadochronach


__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 08:11   #9
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez Marika_1987 Pokaż wiadomość
w mojej szklanej kuli widzę, ze jesteś w ciąży i to z trojaczkami, bo plemniki male terminator wskoczyly Ci do macicy na malutkich spadochronach


Może być Już tyle poczęć się zdarzyło w ciągu paru lat i do tej pory nikt nie wie skąd i gdzie... Więc może na prawdę te plemniki używają spadochronów i tak przemieszczają się nawet z końca pokoju...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 08:21   #10
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Dziewczyny, wiecie co? Taka głupia myśl mi przeszła: gdyby za każde podobne pytanie, które się przewija przez Wizaż płacili po tysiąc złotych to na koncie miałbym niezłą kasę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 08:28   #11
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co? Taka głupia myśl mi przeszła: gdyby za każde podobne pytanie, które się przewija przez Wizaż płacili po tysiąc złotych to na koncie miałbym niezłą kasę.
Nawet gdyby po złotówce płacili to też by się uzbierało
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 08:49   #12
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Za każdej pytanie z serii głupich jakie tu było,nawet jakby płacili po złotówce to już dałoby radę kupić jakiś apartament w stolicy...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 09:32   #13
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Jesteś w ciąży. Bliźniaczej.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 09:44   #14
gunia150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 30
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Nie jeeeesteś, spokojnie Wbrew pozorom wcalne nie jest tak łatwo zajść w ciążę. Nawet przy idealnych warunkach szanse wynoszą 40%. A objawy sobie wkręcasz i dopasowywujesz. Ja kiedyś paranoicznie się bałam ze jestem w ciąży. Zaznajomiłam sie z objawami i nagle dziwnym trafem wiele zaczęło sie pokrywać. To wszysto stres i psychika. Spokojnie.
gunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 09:49   #15
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez gunia150 Pokaż wiadomość
Nie jeeeesteś, spokojnie Wbrew pozorom wcalne nie jest tak łatwo zajść w ciążę
Nie jest łatwo dla tych które się starają, a tym które nie chcą (ale za specjalnie o antykoncepcję nie dbają) dużo łatwiej. Tak już jest
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:02   #16
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość

Używali prezerwatywy
No przecież piszę, nad drugą metodą, gdy prezerwatywa jest pierwszą. Ja np. samym prezerwatywom bym nie ufała, dziadostwo pęka, zsuwa się, a czasami nawet nie wiadomo, jak mogło dojść do zapłodnienia.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:30   #17
emilka 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Bardzo śmieszne......Jestem w ciazy z trojaczkami hahahhah-)Jedyną osobą która mi cos sensownie doradziła i nie skrytykowała to gunia150, a kogo to obchodzi czy jestem rocznikiem 92 czy tez nie???Kurcze myslalam ze tutaj na forum sa powazne osoby jak teraz widze to chyba jedna osoba mi odpowiedziala na zadane pytania ,bo inni potrafili skrytykowac -oczewiscie tak najłatwiej ale jestem ciekawa jakby byli na moim miejscu czy by sie nie stresowali i chcieliby zapewne uzyskakc sensowna odpowiedz...ehhh.....

Edytowane przez emilka 92
Czas edycji: 2014-05-10 o 10:35
emilka 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:33   #18
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne......
Bardzo to nie, tylko trochę Zrozumiałabym może gdybyś miała z 16 lat ale już taka duża a myśli że po 6 dniach od stosunku ma już objawy ciąży
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:38   #19
emilka 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Czy jesteś w ciąży... a skąd MY mamy wiedzieć? Żadna z nas w Twojej macicy nie siedzi.
Na jakiekolwiek objawy (typu zwiększony apetyt) jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. To raz. Dwa, test z krwi można zrobić wcześniej, a i wyniki są bardziej wiarygodne, niż testu drogeryjnego. Trzy- stosunek przerywany to idiotyzm (niezależnie od tego, czy jest gumka, czy jej nie ma).
Jeśli 92' w nicku to rok urodzenia, to mi słabo. Znaczyłoby to, że jesteś starsza ode mnie...



Mój wiek chyba cię nie za bardzo interesuje????To chyba moja osobista sprawa czyż nie??

Edytowane przez emilka 92
Czas edycji: 2014-05-10 o 10:41
emilka 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 10:38   #20
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
No przecież piszę, nad drugą metodą, gdy prezerwatywa jest pierwszą. Ja np. samym prezerwatywom bym nie ufała, dziadostwo pęka, zsuwa się, a czasami nawet nie wiadomo, jak mogło dojść do zapłodnienia.
Ja nie używam prezerwatyw bo ich nie lubię, a mogę sobie pozwolić na normalny stosunek (oczywiście z inną metodą antykoncepcji) bo mam stałego partnera. Jednak znam pary, które wiele lat stosują prezerwatywę i nigdy im się nie zsunęła ani nie pękła. W zasadzie przy prawidłowo używanych szanse na pękanie i zsuwanie są dość małe, a gdy to już się zdarzy jest zwykle zauważalne. Jeżeli chodzi o błędy w używaniu prezerwatyw to błędy w użytkowaniu się zdarzają, tak jak zapomnienie tabletki czy przyklejenie plastra
I przepraszam za ,,przyczepienie się", źle przeczytałam
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:40   #21
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
co cie obchodzi czy to moj rocznik czy nie???pytałam o co innego łatwo ci przychodzi ironia ,i krytyka ...nie odpisuj jezeli masz tak dalej pisac....
Weź dorośnij. Niby jak do tego zapłodnienia miało dojść jak guma nie pękła a wytrysk był poza tobą Niepokalane poczęcie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:43   #22
emilka 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Bardzo to nie, tylko trochę Zrozumiałabym może gdybyś miała z 16 lat ale już taka duża a myśli że po 6 dniach od stosunku ma już objawy ciąży
Ale ską wiesz ile mam lat???
emilka 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:44   #23
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Ale ską wiesz ile mam lat???
Ponieważ jestem wróżbitą maciejem

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Nie chodzi mi o twój wiek faktyczny tylko po twoich postach widać że bardzo niedojrzała jesteś i chyba za szybko za seks się zabrałaś mając takie podejście do tematu.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:46   #24
emilka 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Weź dorośnij. Niby jak do tego zapłodnienia miało dojść jak guma nie pękła a wytrysk był poza tobą Niepokalane poczęcie.
Wolałam sie upewnić!!
Kto pyta nie błądzi-może znasz takie przysłowie??
emilka 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:49   #25
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Wolałam sie upewnić!!
Kto pyta nie błądzi-może znasz takie przysłowie??
Nie drzyj się, zakładając głupkowaty wątek trzeba się liczyć z podobnymi odpowiedziami.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Niech to ktoś przeniesie do zbiorczego.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:54   #26
emilka 92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Weź dorośnij. Niby jak do tego zapłodnienia miało dojść jak guma nie pękła a wytrysk był poza tobą Niepokalane poczęcie.
Kurcze mam takie posty bo jestem zestresowana ....ale jak widac tego nie rozumiesz...

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie drzyj się, zakładając głupkowaty wątek trzeba się liczyć z podobnymi odpowiedziami.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Niech to ktoś przeniesie do zbiorczego.


ja nie krzycze tylko tymi wykrzyknikami podkreslam swoje słowa...
Moze twój niech przeniosą do biorczego,n ten post nie jest głupkowaty
emilka 92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 11:02   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Mój wiek chyba cię nie za bardzo interesuje????To chyba moja osobista sprawa czyż nie??
Jak dla mnie ta odpowiedz jest hitem. Wprowadzasz ludzi w swoje zycie lozkowe, ale wiek to juz sprawa prywatna? Lol.
Dorosnij, poczytaj o antykoncepcji, jej skutecznosci i zaplodnieniu. A pozniej przyjmij do wiadomosci, ze nawet jak zdecydujesz sie na seks bez zabezpieczenia to wizazanki ci nie powiedza, czy jestes w ciazy. Od tego masz lekarza badz test z moczu lub krwi.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 11:05   #28
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Kurcze mam takie posty bo jestem zestresowana ....ale jak widac tego nie rozumiesz...

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

ja nie krzycze tylko tymi wykrzyknikami podkreslam swoje słowa...
Moze twój niech przeniosą do biorczego,n ten post nie jest głupkowaty
Nie dość, że analfabetyzm prawie, to jeszcze głupota aż lata w powietrzu.
Biedny dzieciak (o ile jest).
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 11:07   #29
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Czy jesteś w ciąży... a skąd MY mamy wiedzieć? Żadna z nas w Twojej macicy nie siedzi.
Na jakiekolwiek objawy (typu zwiększony apetyt) jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. To raz. Dwa, test z krwi można zrobić wcześniej, a i wyniki są bardziej wiarygodne, niż testu drogeryjnego. Trzy- stosunek przerywany to idiotyzm (niezależnie od tego, czy jest gumka, czy jej nie ma).
Jeśli 92' w nicku to rok urodzenia, to mi słabo. Znaczyłoby to, że jesteś starsza ode mnie...



Mój wiek chyba cię nie za bardzo interesuje????To chyba moja osobista sprawa czyż nie??
O, to chyba do mnie
Pewnie, że osobista. Podobnie jak sperma Twojego partnera, Twoja macica i zagnieżdżona w niej zygota. Skoro jesteś taka drażliwa na punkcie swoich "osobistych spraw", to po wała wywlekasz je na publicznym forum?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 11:55   #30
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy ja jestem w ciązy?

Cytat:
Napisane przez emilka 92 Pokaż wiadomość
Moze twój niech przeniosą do biorczego,n ten post nie jest głupkowaty
Jaki mój? Borze liściasty powinnaś tutaj napisać https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post46387682 a nie zakładać oddzielny wątek, jaśniej?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 18:43:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.