Długie włosy u faceta + porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 09:45   #1
SSilence1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Lightbulb

Długie włosy u faceta + porady


Witam, jestem facetem i z powodu, że jestem gitarzystą wypada mi zapuścić włosy. Jednak chcę nadal wyglądać atrakcyjnie. Ostatni raz byłem u fryzjera jakieś pół roku temu. Obecnie mam włosy prawie do ramion, jednak końcówki mi się zawijają, a włosy ogólnie lekko falują. Nie są ani kręcone, ani proste. Fryzjerzy zawsze mówią, że mam bardzo gęste i grube włosy. Chciałbym mieć fryzurę a'la Matt Tuck (w internecie jest więcej zdjęć). I czy poradziliście by mi co powiedzieć fryzjerce, oraz czy w ogóle taka fryzura(prosta, mocno wycieniowana) nadawałaby się do moich włosów? Mam pociągłą twarz i wysokie czoło, jeśli to by było ważne; p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaaaa1.jpg (9,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaaaaaa2.JPG (5,6 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez SSilence1
Czas edycji: 2011-04-16 o 09:52
SSilence1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:26   #2
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Długie włosy u faceta + porady

Co tu dużo mówić, Matt Tuck z tego co wygląda nie ma bardzo gęstych włosów, poza tym jego włosy wyglądają tu na idealnie proste ;p więc ciężko będzie ci uzyskać taki efekt ponieważ wycieniowanie ich spowoduje jeszcze większe zwijanie się Twoich włosów Fryzjerce powiedz, że chcesz aby wycieniowała Ci włosy na samych końcach i lekko wystopniowała koło twarzy, jeśli wybierzesz się do dobrej będzie wiedziala o co chodzi A to czy będą Ci pasować bardzo trudno stwierdzić po tak ogólnym opisie. Pozdrawiam

Edytowane przez malachite
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:29
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:31   #3
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Długie włosy u faceta + porady

Dlaczego gitarzyście wypada mieć długie włosy? Nie rozumiem.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:34   #4
SSilence1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Długie włosy u faceta + porady

W ostateczności mam w domu prostownicę.
A ja słyszałem, że gdy włosy są dłuższe, to są cięższe i się już tak nie zakręcają. Kilka miesięcy temu baki mi się bardzo zakręcały. Jednak teraz są już poniżej linii szczęki i są proste. Tak samo będzie z tyłem, chyba.
Może lepiej byłoby zostawić przedziałek z boku i wtedy długa grzywka na bok? Lub bez grzywki.

Z tym, że wypada mieć długie włosy to żartowałem; p Po prostu chcę mieć czym machać.

Edytowane przez SSilence1
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:39
SSilence1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 12:33   #5
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Długie włosy u faceta + porady

Tak im dłuższe i cięższe włosy tym mniej się skręcają (oczywiście to też zalezy od rodzaju włosa). Z tym prostowaniem to tez nie taka fajna sprawa, uwierz
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 14:18   #6
repeatingyesterday
Przyczajenie
 
Avatar repeatingyesterday
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Długie włosy u faceta + porady

Albo możesz spytać u fryzjera o przerzedzenie włosów, jeżeli chcesz mieć ich mniej. Jak poszłam kiedyś (o jak dawno to było) do fryzjera z zamiarem ścieniowania ich trochę, to fryzjerka się mnie zapytała, czy chcę je przerzedzić, czy poprostu wycieniować. Tyle, że nie wiem, jak wtedy będzie z układaniem się Twoich włosów.
repeatingyesterday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 22:41   #7
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Długie włosy u faceta + porady

długie włosy u faceta to fajna sprawa, oczywiście nie ze względu na to, że jest gitarzystą czy cokolwiek. Porada numer 1 to po prostu dbać o nie, przycinać końcówki, dobrać odpowiedni szampon z odżywką. Włosy wcale nie muszą być proste jak struna, żeby wyglądały ładnie. Najładniejsze są zadbane.
Prostownicy mimo wszystko staraj się nie nadużywać, bo mocno niszczy włosy. Są co prawda kosmetyki, które teoretycznie przed tym chronią jednak nie opierałabym się na tym w 100%

a jeśli masz dobrą fryzjerkę to ona na pewno doradzi co i jak, tylko nie daj się ściąć i zafarbować na jakieś emo itp
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.