Nieproporcjonalny brzuch... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 22:49   #1
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Question

Nieproporcjonalny brzuch...


Witam! Dziewczyny mam problem... Otóż mam 160 i waże 52 kg... Niby wszystko ok, niby wyglądam dobrze, ale moją zmorą jest brzuch... Jest on wydęty, jak balon i wyglądam jakbym była w ciąży! Mam tego dość... cały czas chodzę z wciągniętym brzuchem żeby nikt nie zauważył... To naprawdę nie wygląda dobrze... Jak zmniejszyć mój brzuchol i doprowadzić go do normalnego stanu... Czy ćwiczenia pomogą?? Proszę poradźcie coś... Już nawet moja mama się ze mnie śmieje, że wyglądam jak ciężarna...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 10:17   #2
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Nieproporcjonalny brzuch...

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny mam problem... Otóż mam 160 i waże 52 kg... Niby wszystko ok, niby wyglądam dobrze, ale moją zmorą jest brzuch... Jest on wydęty, jak balon i wyglądam jakbym była w ciąży! Mam tego dość... cały czas chodzę z wciągniętym brzuchem żeby nikt nie zauważył... To naprawdę nie wygląda dobrze... Jak zmniejszyć mój brzuchol i doprowadzić go do normalnego stanu... Czy ćwiczenia pomogą?? Proszę poradźcie coś... Już nawet moja mama się ze mnie śmieje, że wyglądam jak ciężarna...
No wiec tak... wg mnie to powinnaś jeść czesto a mało i nie jeść na noc. Są również potrawy powodujące wzdęcia i tych powinnaś sie wystrzegać. Również podobno danone activia jest dobra w zwalczaniu takich sytuacji. Pytanko... czy do ze masz wydęty brzuch to czy jest na nim tłuszczyk którego chcesz sie też pozbyć?? Jeśli tak to oczywiście ogranicz słodycze i słodzone rzeczy oraz tłuste i staraj sie unikać tuczących potraw i jasnego pieczywa.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to na sam wydęty to ćwiczenia na brzuch, przed nimi oczywiście jakaś ruchowa rozgrzewka, a po ćwiczeniach porządne wyciąganie się leżąc na plecach zeby rozciągnąć brzuch co go spłaszczy . Jeśli zaś jest ten tłuszczyk to tak samo ale po rozciąganiu jeszcze skakanka z 10 minut i hula hop lub taniec 20-30 . To wszystko 2-3x w tyg. To wszystko powinno pomóc . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 17:56   #3
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Nieproporcjonalny brzuch...

Dziękuję Pusiak89 Postaram się przestrzegać tych rzeczy
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 08:12   #4
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Nieproporcjonalny brzuch...

Podstawą jest dieta z ujem,nym bilansme kalorycznym, żeby wyszczuplić brzuch należy spalić zalegający na nim tłuszcz.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.