Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 18:05   #31
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

No właśnie ,zrobi Ci wkręt do korzenia,ale jak korzenia nie ma to gdzię ma zrobić ten wkret.Implant to taki właśnie korzeń z tytanu,który mocuje się w kości szczekowej i jak się wszystko zagoi to na to dopiero mocuje się korone.Dlatego to są takie ceny.Tytan,porcelana,zabi eg to ogromny koszt.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 12:50   #32
thekonstancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to thekonstancja
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez maczupikczu Pokaż wiadomość
ja nie wiem skad wy te ceny bierzecie u mnie facet ma zrobic tak
spiluje mi zab do korzenia bo jeszcze sie nadaje, do niego zrobi wkret zeby wzmaniam moj korzen, na to nalozy porcelanowy zab tak wizualnie zeby wam przyblizyc http://www.blog.medyk.co.uk/upload/Pages/art-16.jpg
cenowo wychodzi to tak, ze 120 wkret, 500 zab w sumie za jeden zab chce 620 zl
wiec jestem w szoku o jakich cenach tu mowa
Rozróżnij ;korony,implanty,mosty adhezyjne i mieszane metody ,takie jak ty masz,
to są zupełnie inne rzeczy, co za tym idzie i ceny;
nie widzialam implantu tańszego niz 2.500 zł razem z korona,ale sa różne rodzaje itd
thekonstancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 09:50   #33
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

ja doprowadziłam się do takiego stanu, że wstydzę się nawet przed stomatologiem ! Wszystko wynikło z mojej młodzieńczej fobii przed dentystą teraz jednak chodzę i leczę to co zostało, państwowo ale jestem zadowolona jest równie dobrze jak w Prima Dencie, do którego kiedyś chodziłam. Nie mniej jednak tylne zęby są nie do uratowania i myślałam o implantach i odkładam kasę ale, że 25 tys !!! jestem w szoku i chce mi się płakać ;(
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 23:57   #34
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

No to jest spory wydatek, ale efekt jest naprawdę znakomity. Implanty, jeżeli są dobrze zrobione przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie. Założenie implantów zmniejsza ilość dolegliwości stomatologicznych – można by wymieniać długo argumenty za. Ja bym sie jak najbardziej zdecydowała, bo warto.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:35   #35
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez concisa Pokaż wiadomość
Hej Asia777!

Sorry, że dopiero teraz. No niestety ceny są dość wysokie, ale czasem trzeba zainwestować w siebie:p Ja nie żałuję tego wydatku.

Co do nazwiska, to był to doktor Nicolas Hahn, pewnie jak poszukasz, to znajdziesz sporo pozytywnych opinii o nim. Pochodzi z Belgii, ale jest znany i poważany w całej Polsce.

Jeśli chodzi o raty, to ja zapłaciłam całość, ale z tego co wiem, to można się dogadać na jakieś raty Nie wiem w ogóle czy to jeszcze aktualne, ale możesz po prostu zadzwonić i się z nimi dogadasz. Ale co do jakości to powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Concisa,

ja równiezż pochodzę z Wrocławia i bardzo bym chciała wstawić sobie implanta. Wiele lat temu musiałam usunąć swoją górną czwórkę. Nawet już nie pamiętam z jakich powodów. W każdym razie od zawsze mam wielki kompleks na punkcie swoich zębów. Właściwie zawsze staram się uśmiechać tak, żeby jak najmniej otwierać usta Oczywiście, wszyscy twierdzą, że nic nie widzą, a ja mam fobię. Możliwe, aczkolwiek brak zęba jest moim wielkim (i jedynym) kompleksem.

Wracając do głównego tematu. Od dawna wiedziałam, że wstawię sobie implanta. W końcu mam pieniądze i mogę to marzenie zrealizować. Pytan mam kilka. A mianowicie: jak obecnie wygląda Twoja (Wasza) sytuacja z implantem (jak się go "nosi" czy nie różni się kolorem itp.), czy mogę założyć implanta skoro tak późno (od momentu utraty swojego zęba) się na niego decyduję (przyjmie się?). I kolejne pytanie: ile wynośi całkowity koszt- czyli wszystkie wizyty konsultacje, zdjęcia itp. i jak wygląda cała procedura wstawiania implanta począwszy od pierwszej wizyty. Aha, Concisa, czy owy lekarz, o którym wspomniałaś - tj. Nicolas Hahn- mówi po polsku?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 07:26   #36
aweeafter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Hej szukam tanich implantów w Poznaniu i okolicach.Czy ktoś ma namiary?Dziękuję bardzo za pomoc!
aweeafter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 06:00   #37
aweeafter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

NO, teraz to na pewno wszystkiego się dowiem;/

Edytowane przez aweeafter
Czas edycji: 2011-01-28 o 06:18
aweeafter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 11:50   #38
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

W krakowie polecam super wspaniałego implantologa dr Piotra Kuśnieża w centrum Stomatologicznym Zakopianka
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 06:16   #39
aweeafter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja słyszałam już kilkakrotnie, że w Poznaniu dr Savan jest dobry, ale sama dopiero zamierzam się przekonać.
aweeafter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:05   #40
jandzbankowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Witam, rozpuszczam zapytanie o implanty na forach, jaki rodzaj implantów warto teraz robić?
Znalazłem coś takiego
www.e-implanty.com/index.php/implanty-plusy-i-minusy-
oraz to:
www.lekarze-online.tv/stomatologia/zabiegi/implanty-zebowe
czy jakiś specjalista mógłby to skomentować?
jandzbankowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 18:53   #41
marcus78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Concisa,

ja równiezż pochodzę z Wrocławia i bardzo bym chciała wstawić sobie implanta. Wiele lat temu musiałam usunąć swoją górną czwórkę. Nawet już nie pamiętam z jakich powodów. W każdym razie od zawsze mam wielki kompleks na punkcie swoich zębów. Właściwie zawsze staram się uśmiechać tak, żeby jak najmniej otwierać usta Oczywiście, wszyscy twierdzą, że nic nie widzą, a ja mam fobię. Możliwe, aczkolwiek brak zęba jest moim wielkim (i jedynym) kompleksem.

Wracając do głównego tematu. Od dawna wiedziałam, że wstawię sobie implanta. W końcu mam pieniądze i mogę to marzenie zrealizować. Pytan mam kilka. A mianowicie: jak obecnie wygląda Twoja (Wasza) sytuacja z implantem (jak się go "nosi" czy nie różni się kolorem itp.), czy mogę założyć implanta skoro tak późno (od momentu utraty swojego zęba) się na niego decyduję (przyjmie się?). I kolejne pytanie: ile wynośi całkowity koszt- czyli wszystkie wizyty konsultacje, zdjęcia itp. i jak wygląda cała procedura wstawiania implanta począwszy od pierwszej wizyty. Aha, Concisa, czy owy lekarz, o którym wspomniałaś - tj. Nicolas Hahn- mówi po polsku?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Chciałbym sie leczyc u dr Nicolasa Hahna,ma wiele pozytywnych opini,ale nie ma go w rejestrze lekarzy ,czy ktoś widzial jego dyplom albo prawo wykonywania zawodu?
marcus78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 12:21   #42
Ania_Wziatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Nie znam tego lekarza, natomiast nigdy nie leczyłabym się u kogoś kto nie ma dyplomu, przecież nawet ostatnio w telewizji był taki program, że jakiś człowiek udawał stomatologa. Uważam, że takich lekarzy bez dyplomów (mówię tu o dobrych dyplomach - wartościowych) nasze Państwo powinno weryfikować jakoś.
Ania_Wziatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:40   #43
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez aweeafter Pokaż wiadomość
Ja słyszałam już kilkakrotnie, że w Poznaniu dr Savan jest dobry, ale sama dopiero zamierzam się przekonać.
potwierdzam, tj bardzo dobry stomatolog. i co wazne ceny sa przystepne
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 22:19   #44
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Stary, odświeżony wątek..
Mam porcelanę. Jestem średnio na jeża zadowolona bo Pan dr zrobił mi jeden kieł za bardzo wypukły, przeszkadza mi to..
Moja kość doszła do siebie więc w przyszłości będę zastanawiała się nad implantami. Byłam niedawno u dentysty, robi implanty u siebie (tzn. w Łodzi). O ile dobrze pamietam mówił mi że koszt to ok. 2000/szt.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:23   #45
jessiccca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Witam,
piszę zwracając się z ogromną prośbą, bo może ktoś jest w podobnej beznadziejnej sytuacji, jak ja.........
Otóż jestem młodą osobą, mam 23 lata. Pech chciał, że nie posiadam zawiązków zębów stałych......ogólnie mam 20 ząbków na 28, które normalny człowiek powinien mieć. Dolnej szczęki mi za bardzo nie widać, jak mówię, więc jakieś tam ubytki nie sprawiają problemu. Najgorsze, że więcej braków mam na górze...Brak tu jest 5 zębów: trójki, czwórki, piątki z lewej, trójki, czwórki z prawej......już strasznie długo zmagam się z tym problemem, w sumie dopiero w liceum, na początku, straciłam mleczaki. Nosiłam różne protezy, ale w końcu jestem w takim wieku, że chciałabym w końcu móc normalnie mówić i się uśmiechać, tym bardziej, że pracuję z ludźmi. Rok temu zaczęłam od leczenia ortodontycznego - miałam aparat na górze oraz expander (przez pół roku) w celu rozszerzenia szczęki, miałam również diastemę między jedynkami...zatem szczęka była rozciągana, a jedynki zsuwane. Kłopot był z tym ogromny, ponieważ na dwójkach mam korony (były robione jakieś 5 lat temu). Zamki niestety się bardzo często odklejały, więc po pół roku aparat stały został zdjęty, mam tylko wyjmowany, który jeszcze nieco wychyla jedynki do przodu, bo są cofnięte. Diastema jednak znów się zrobiła, ponieważ zęby, które mam "doczepione" do aparatu nie są idelanie dopasowane(powinny być 3+2, a mam 2+1, dlatego, że miejsca mam również trochę za dużo na 2 zęby, a za mało na 3 podobnie po drugiej stronie).
W każdym razie noszę obecnie aparat stały na dole, już od 7 miesięcy.
Jestem również na etapie podejmowania decyzji odnośnie górnej szczęki... byłam na licznych konsultacjach - w sprawie implantów i mostów........no ale ceny mnie przerażają..koszt implantów to ok 20 000zł, mostów 10 000zł. Są to naprawdę ogromne kwoty, jak dla mnie
Czasem wydaje mi się, że byłoby lepiej wyrwać wszystkie zęby i wstawić całość. (( Kompletnie nie wiem, co zrobić..........
Mosty są niby tańsze, ale wtedy musiałabym mieć spiłowane wszystkie praktycznie zęby na górze, jakie posiadam..musiałyby być też wszystkie wyleczone kanałowo...Sama nie wiem, co zrobić, tym bardziej, że za rok i 2 miesiące wychodzę za mąż, więc chciałabym móc się uśmiechać na własnym ślubie....no i ważne są dla mnie też kwestie finansowe, ponieważ wiadomo, że każdy grosz jest ważny..
Będę wdzięczna za wszelkie porady.
Jestem z W-wy.
Pozdrawiam!
jessiccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 12:39   #46
hubert45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Mój kuzyn tez miał problemy z zębami, i miał wstawiane implanty, piszesz ze jesteś z warszawy ja ci polecam wybrać się do dr. Chojnackiej do Dentartu, u niej własnie robił zęby mój kuzyn i jest bardzo zadowolony.
hubert45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 17:24   #47
Michalina76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 66
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Mam kłopot inny, niż problem z wyborem implantu....ale, dla wszystkich z Krakowa, którzy potrzebują specjalisty, myslę, że powinni pomyśleć o Zakopiance, bo znam ich ce słyszenia i chyba sama się jednak wybiorę
Michalina76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:57   #48
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez jessiccca Pokaż wiadomość
Witam,
piszę zwracając się z ogromną prośbą, bo może ktoś jest w podobnej beznadziejnej sytuacji, jak ja.........
Otóż jestem młodą osobą, mam 23 lata. Pech chciał, że nie posiadam zawiązków zębów stałych......ogólnie mam 20 ząbków na 28, które normalny człowiek powinien mieć. Dolnej szczęki mi za bardzo nie widać, jak mówię, więc jakieś tam ubytki nie sprawiają problemu. Najgorsze, że więcej braków mam na górze...Brak tu jest 5 zębów: trójki, czwórki, piątki z lewej, trójki, czwórki z prawej......już strasznie długo zmagam się z tym problemem, w sumie dopiero w liceum, na początku, straciłam mleczaki. Nosiłam różne protezy, ale w końcu jestem w takim wieku, że chciałabym w końcu móc normalnie mówić i się uśmiechać, tym bardziej, że pracuję z ludźmi. Rok temu zaczęłam od leczenia ortodontycznego - miałam aparat na górze oraz expander (przez pół roku) w celu rozszerzenia szczęki, miałam również diastemę między jedynkami...zatem szczęka była rozciągana, a jedynki zsuwane. Kłopot był z tym ogromny, ponieważ na dwójkach mam korony (były robione jakieś 5 lat temu). Zamki niestety się bardzo często odklejały, więc po pół roku aparat stały został zdjęty, mam tylko wyjmowany, który jeszcze nieco wychyla jedynki do przodu, bo są cofnięte. Diastema jednak znów się zrobiła, ponieważ zęby, które mam "doczepione" do aparatu nie są idelanie dopasowane(powinny być 3+2, a mam 2+1, dlatego, że miejsca mam również trochę za dużo na 2 zęby, a za mało na 3 podobnie po drugiej stronie).
W każdym razie noszę obecnie aparat stały na dole, już od 7 miesięcy.
Jestem również na etapie podejmowania decyzji odnośnie górnej szczęki... byłam na licznych konsultacjach - w sprawie implantów i mostów........no ale ceny mnie przerażają..koszt implantów to ok 20 000zł, mostów 10 000zł. Są to naprawdę ogromne kwoty, jak dla mnie
Czasem wydaje mi się, że byłoby lepiej wyrwać wszystkie zęby i wstawić całość. (( Kompletnie nie wiem, co zrobić..........
Mosty są niby tańsze, ale wtedy musiałabym mieć spiłowane wszystkie praktycznie zęby na górze, jakie posiadam..musiałyby być też wszystkie wyleczone kanałowo...Sama nie wiem, co zrobić, tym bardziej, że za rok i 2 miesiące wychodzę za mąż, więc chciałabym móc się uśmiechać na własnym ślubie....no i ważne są dla mnie też kwestie finansowe, ponieważ wiadomo, że każdy grosz jest ważny..
Będę wdzięczna za wszelkie porady.
Jestem z W-wy.
Pozdrawiam!

Jeśli mogę się wtrącić?Ja mialam dokładnie tak jak Ty w wieku 23 lat nie maialm już pięciu zębów 3 po prawe i 2 po lewej stronie.Nosiłam przez ponad 20 lat protezkę,bo nie było kiedyś takich możliwośći,ale nawet jakby były to też nie było by mnie na nie stać i też za rok brałam ślub.Mój mąż po 20 latach dowiedział się ze nosze protezke,ale mialam już dosyć.Koszt na prawdę ogromny,ja za 4 implanty i 5 zębów zapłaciłam 25 tyś zł w dwóch ratach,bo na dwa razy było to robione.Najpierw implanty wkręcane w kości szczękowe czyli 4 szt dziąsła zaszyte i mogłam dalej nosic protezkę i za to zapłaciłam 10tyś po pół roku wstawiane korony 5 szt i dopłaciłam 15tys,ale komfort z tych zebów jest nie samowity.Mam je już ponad dwa lata,raz na rok na kontrol nic sie nie dzieje jest super,gryze,usmiecham się i jestem ogromnie zadowolona ze nie musze się z tą szuflada już męczyć.Ja na dzień dzisiejszy slubu bym nie zrobiła,kredyt na 10 lat wzięła,posprzedawala cenne rzeczy zrobiłabym wszytsko by miec te właśnie zeby.......Oj żeby tak jeszcze włosy sztukowali to tez bym pozyczyla bo mam marne,ale póki co przemyśl bo to inwestycja na całe życie,a jaka wygoda.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:15   #49
Beatkak3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 19
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

ja również bardzo polecam dr Chojniacką z Dentartu, ten gabinet znajduje się w Otrębusach, na prawdę warto tutaj przyjechać, aby skutecznie i bezboleśnie wyleczyć zęby.
Beatkak3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 18:38   #50
jadzkaguguga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Zdecydowanie polecam implanty. To najlepsze rozwiązanie z możliwych, no i na całe życie. Mnie implant wstawili w kryspin-dent w Gdańsku. Zabieg był bezbolesny i co ważne nigdy nie trzeba będzie do tego wracać. Implant masz jak własny ząb a nawet lepszy bo się nie psuje.
jadzkaguguga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:25   #51
manika33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Implanty to faktycznie nie jest tani interes, ale jeśli straciło się swoje ząbki, to warto się na nie zdecydować. Zresztą, jest to inwestycja na całe życie. Nawet najlepsze ciuchy, wizyty u kosmetyczek nie dadzą tego efektu, co piękny i zdrowy uśmiech ))
manika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 16:22   #52
goni29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Faktycznie, manika33 ma rację...warto zainwestować w dobre implanty. Konkretny wydatek, ale na całe życie. Jesli któraś z was jest z Krakowa, to na Al. 29 listopada jest dobra klinika, gdzie robią implanty
goni29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:27   #53
zygimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Prosze o opinie n atemat implentów
NOBEL BIOCARE - 2900
i
BREDENT - 2000
Który wybrać?
zygimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 06:15   #54
zygimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Może jeszcze ktoś swoje opinie wyrazi?
zygimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:50   #55
megaserd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Witam,

moja mama w zeszłym roku robiła sobie 3 implanty w klinice Perfekt Med w Warszawie u dr Mateńki. super specjalista i jeśli chodzi o implanty to on zajmuje się tylko tym "zabiegiem". polecam wszystkim z pełną odpowiedzialnością. jeśli ktoś chce więcej info zapraszam na priv. implanty to poważna sprawa i jeśli ktoś się decyduje to dobrze gdyby trafił do najlepszego specjalisty a za takiego go uważam.
megaserd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:09   #56
ani_lka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Dokładnie. Jeśli już ktoś zdecydował się na implanty to trzeba dokładnie poczytać o klinikach, żeby potem nie żałować. Jeśli cena jest zbyt niska to trzeba dobrze sprawdzić dlaczego, a nie się cieszyć, że tanio. Ja mam jeden implant, górna piątka po lewej stronie. Mieszkam w Olsztynie, dlatego szukałam dobrego i w miarę taniego stomatologa w swoim mieście i okolicach.Koleżanka poleciła mi gabinet Rojek Dental i takim sposobem tam trafiłam. Oczywiście najpierw trzeba było przejść przez kilka wizyt, żeby jama ustna była w dobrym stanie, ale sam zabieg zakładania implantu nie był bolesny. Długo też nie trwał. Po zabiegu nie było problemów poza lekkim dyskomfortem przez pierwszy dzień. Jeśli komuś zależy na naturalnie wyglądającym uśmiechu to polecam i gabinet i implanty
ani_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 17:46   #57
Anissti
Przyczajenie
 
Avatar Anissti
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Faktycznie wybór kliniki jest najważniejszy. Widziałam za granicą niskie ceny implantów ale bałabym się...w końcu nie ma lekarza prowadzącego pod bokiem. Decydowałam się trochę długo ale przyjaciel polecił mi klinikę w której sam robił zęby. Znajduje się we Wrocławiu http://www.platinum-klinika.pl/ . Miałam zęby w opłakanym stanie a tam wszystko przeszło gładko, bezboleśnie i kompetentnie. Po za tym ciągle miałam wgląd w leczenie i lekarza w kontakcie.
Anissti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:40   #58
justynastar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Nie wiem czy komuś się jeszcze to przyda - czy ktoś tu zagląda Ja sama mieszkam w Krakowie i mam 2 implanty. Jednak nie mogłam się zdecydować na podstawie samych opinii w necie i pojechałam do kliniki w Bielsku Nie będę reklamować, jak ktoś będzie chciał, to napisze wiadomość. Urodziłam się bez dwójek, przez co miałam przerwy między zębami, zawsze się wstydziłam uśmiechać itp Po 3 latach noszenia aparatu (chociaż mogłam krócej, około 2 lat) w końcu go zdjęłam i mam implanty, aż ciężko się przyzwyczaić że mogę się normalnie uśmiechać A tez przy aparacie nosiłam tymczasowe uzupełnienia i ciągle musiałam o tym myśleć no i stresik. Implanty (tzn implanty z koronami) dopiero tydzień, mam nadzieję, że kiedyś przejdzie ten stres i będę sobie jadła i wszystko robiła bez obaw
Pozdrawiam Was i piszcie jak Wasze wrażenia
justynastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:48   #59
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja raz tylko robiłam implant, w Candeo w Poznaniu. Jakbym miała robić drugi raz to zrobiłam bym dokładnie to samo bo w zasadzie sama już nie jestem pewna czasem, który to ząb rewelacyjnie mi to zrobili
__________________


Edytowane przez Sevestra
Czas edycji: 2014-07-18 o 12:50
Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 11:27   #60
marylka100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Sama stoję obecnie przed podobnym wyborem. Straciłam obie jedynki w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Nie wiem do końca na co się zdecydować. Wszyscy polecają implanty. Moja bratowa wstawiała jakiś czas temu dwa implanty zębów w klinice medens w Warszawie i również poleca... Ja jednak strasznie się boję tego zabiegu... Nie wiem co robić
marylka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-03 16:20:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.