Dobry Fryzjer Chorzów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 19:23   #1
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87

a chorzów


A kto zna dobrego fryzjera stylistę w świętochłowicach lub chorzowie??
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 11:07   #2
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87
Dot.: a chorzów

naprawde nikt nie zna super fryzjera ze świętochłowic czy chorzowa????
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 10:51   #3
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dobry fryzjer MĘSKI - Chorzów/Katowice

Witam,

czy mógłby ktoś polecić dobrego fryzjera męskiego z okolic Chorzowa? Ostatnio do kogo nie chodzę, to nie jest tak jak chcę, nawet jeśli mam na myśli konkretną fryzuję.

Teraz zapuściłem troszkę dłuższe włosy i sam nie wiem co z nimi zrobić, dlatego chciałbym pójść do jakiegoś sprawdzonego 'czarodzieja', bądź 'czarodziejki'

Aha, najlepiej jakby cena nie przekroczyła też 30-40 zł
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:37   #4
tomisco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: Dobry fryzjer MĘSKI - Chorzów/Katowice

nikt nie udzielił odpowiedzi, więc zdecydowałem się sam udać w poszukiwaniu dobrego salonu fryzjerskiego

Po zasięgnięciu opinii w internecie, u znajomych, wybór padł na salon
Hair & Beauty w Chorzowie

jestem w 99% zadowolony, byłoby 100%, ale niestety do mojej wymarzonej fryzury muszę mieć dłuższe włosy po bokach

Bardzo miła obsługa, fachowe rady, dobre cięcie

Dlatego polecam

ps. post piszę dlatego, iż może komus się przydać
tomisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:37   #5
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Smile Trendy Chorzów

witam serdecznie,zapisałam sie do fryzjera trendy w Chorzowie do pana Tomasza Styczeń,czy kótra z dziewczyn była u niego.Mam długie włosy i nie wiem czego mogel sie spodziewać,tyle razy już sie nacięłam.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:38   #6
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Trendy Chorzów

up
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:07   #7
Nue
Rozeznanie
 
Avatar Nue
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 802
Dot.: Trendy Chorzów

W Chorzowie na Jagiellońskiej (boczna Wolności) jest mały salon fryzjerski, nie pamiętam nazwy. Właścicielką jest pani Marzenka. Za marne 26 zł ostrzyże cię, jak chcesz, co najważniejsze - ma wyczucie, wie, co będzie pasować i do rodzaju włosów, i do twarzy właścicielki. Poszłam raz, wyszłam zadowolona, poszłam drugi - wyszłam zadowolona jeszcze bardziej, i tak pani Marzenka została 'moją' fryzjerką ;-). Wcześniej trzeba się umawiać, na wizytę czeka się do 2 tyg., ale myślę, że warto.
Nue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 10:30   #8
KASIULKA 881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 2
GG do KASIULKA 881
Dot.: Trendy Chorzów

Jakie ceny maja w Trendy??
np. za obcięcie??
KASIULKA 881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 22:44   #9
janka_r_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Trendy Chorzów

Ja jestem bardzo rozczarowana salonem Trendy. Obcinalam sie tam dwa razy. Pierwszym razem tylko podcinalam koncowki i farbowalam odrosty - bylo OK.
Niestety dzisiaj odwiedzilam Salon ponownie - brak mi slow.
Prosilam o obciecie wlosow do takiej dlugosci zeby mozna je bylo dalej spiac klamra czy gumka i bez dziwnych grzywek. Niestety fryzjer (Tomasz Styczen) mial swoja wizje... Mam dwa dziwne zwisy po obu stronach twarzy (w dodatku niesymetryczne) - nie jest to grzywka bo konczy sie na lini szczeki... nawet nie wiem co to jest.... oddziela sie to od reszty wlosow ktore sa sciete na prosto za ramiona....... wlosow sie nie da spiac - musze uzyc kilku dodatkowych spinek zeby spiac je normalna klamra.... o koku zapomnij.... z reka na sercu moge powiedziec ze to najgorsze obciecie w moim zyciu.... a rano jeszcze mialam proste dlugie wlosy... Teraz przyjdzie mi zapuszczac okolo roku to, co jednym ruchem nozyczek zalatwil mi fryzjer. Zaplacilam 70zl - kazda fryzjerka/fryzjer z normalnego salonu obicelaby mnie za polowe tej ceny dwa razy lepiej
__________________
busia32
janka_r_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:34   #10
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Trendy Chorzów

sprawdziłam ten salon i z czystym sumieniem mogę polecić fryzjerkę Dorotę. Miło i profesjonalnie.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 09:00   #11
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dobry Fryzjer Chorzów

Witam,

Polecam salon Q10 ( Chorzów ul Katowicka za bankiem Zachodnim ).
Miałam przyjemność już kilka razy siedzieć na fotelu u Pani Agnieszki ( przemiła profesjonalistka o różowych włosach) i jestem ogromnie zadowolona. Robiłam kolor i strzyżenie. Salon pracuje na matrix biolage. Kolor moich włosów miał zdrowy i śliczny połysk nawet po 6 tygodniach a cięcie ( mimo iż moje włosy rosną w zastraszającym tempie ) gwarantowało że fryzura nawet w etapie " odrastania" wyglądała dobrze i włosy się układały.

Przede wszystkim ujęło mnie niezwykle uprzejme podejście do klienta, widać że salon jest nastawiony przede wszystkim na pielęgnację i dbanie o zdrowie włosów. Pani Agnieszka konsultowała ze mną każdy etap koloryzacji, i cięcia, mówiła co dokładnie robi i jaki będzie to miało wpływ na moje włosy. Jednocześnie proponowała ciekawe rozwiązania kolorystyczne. Oraz mówiła jak dbać o kolor po farbowaniu. I nie wciskała natrętnie rekomendowanych produktów matrixa - zapytała jedynie czy posiadam w domu kosmetyki do pielęgnacji włosów koloryzowanych czy coś mi polecić.
Ujeło mnie jej profesjonalne podejście oraz to że widać w niej ogromna radość z tego co robi, opowiadała o swoich szkoleniach i nowościach jakie z nich wynosi. Widać że ma mnóstwo pomysłów oraz potrafi dobrać odpowiedni kolor i strzyżenie do klientki uwzgedniając indywidualne życzenia.

Z salonu wyszłam bardzo zadowolona i zaopiekowana.

Salon nie należy do najtańszych - za koloryzacje ( 1 kolor ) z cięciem i modelowaniem zapłaciłam 140 zł - ale uważam że było warto.
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 15:06   #12
dax131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

Nie ładnie Q1o , wciskać ludziom taką banalną papkę. Nie trzeba długo czytać by stwierdzić, iż to kryptoreklama. Przynajmniej rubcie to bardziej profesjonalnie i nie wklejajcie na inne fora i portale tego samego tekstu, bo taka żałosna autoreklama w niczym wam nie pomoże.
Nie zadowolona klientka.
dax131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 07:13   #13
Arche1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 103
Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

Proszę pomóżcie - szukam fryzjerki i makijażystki, która ogarnie mnie w dzień ślubu.
Arche1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:31   #14
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

A ja polecam moją fryzjęrkę - Beatę Szybiak z Chorzowa ul. Górnicza. Koleżanka poleciła mi ją kilka lat temu, przyszłam z fatalnymi, przesuszonymi żółtawymi włosami.. na tydzień przed ślubem Zrobiła mi wtedy płukankę ochładzającą kolor.. do ślubu poszłam zadowolona.. i tak już zostałam na lata. Pani Beata lubi experymentować, jak ja Więc.. przez lata miałam na głowie od blondów.. po rudości.. i brązy.. aktualnie znów wróciłam do blondu i co jest dla mnie niesamowite, nie mam zniszczonych włosów (jako grzeczna klientka, słucham się do zaleceń na temat pielęgnacji w domu). I co najważniejsze, kiedyś myślałam, że chodząc do fryzjera nigdy nie uda mi się mieć długich włosów, a jednak mam! Z czystym sercem polecam. A i ceny są naprawdę bardzo przystępne.

Ps. zapomniałam dodać, że moja przyjaciółka z Katowic i siostra z Wrocławia (!).. obie wiernie też chodzą do P. Beaty
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare

Edytowane przez Isahra
Czas edycji: 2014-09-07 o 23:32
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:13   #15
Gabriela44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

Ja również chodzę do Pani Beaty Szybiak z ul. Górniczej w Chorzowie. Chodzę tam ja i cała moja rodzina od kilku dobry lat. Zawsze wychodzę zadowolona a i ceny są niewysokie. Ciągle coś unowocześnia, a to pięlęgnice do włosów, a to botoks czy zabieg z komórkami macierzystymi wprowadza polecam zdecydowanie
Gabriela44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 14:12   #16
kami900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer MĘSKI - Chorzów/Katowice

fryzjerów jest mnóstwo ,ważne żebyś Ty wiedziała czego chcesz wtedy wyjdzie fajna fryzurka
kami900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 16:29   #17
Pigletka
Przyczajenie
 
Avatar Pigletka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

Również polecam salon Beaty Szybiak na ul. Górniczej w Chorzowie, gdzie chodzę od wielu lat. Koloryzacja i zabiegi pielęgnacyjne zgodne z najnowszymi trendami oraz przy użyciu bardzo dobrych środków. Fryzjerki często uczestniczą w szkoleniach dzięki temu są zawsze na czasie, a atmosfera w salonie umila wizytę
Pigletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 09:41   #18
syjcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

Ile kosztuje koloryzacja u pani Beaty?
syjcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:02   #19
Siwulinka
Przyczajenie
 
Avatar Siwulinka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer Chorzów

A Fashion Hair z ul. Katowickiej, ktoś, coś?
Siwulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-21 09:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.