Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-28, 13:16   #601
kerry77
Raczkowanie
 
Avatar kerry77
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Czy któraś z Was lub znajomych ścinała się może ostatnio całkiem na krótko. szukam kogoś kto specjalizuje się w całkiem krótkich fryzurkach. Możecie coś polecić?
kerry77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 22:40   #602
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Brzeg i Opole dobry fryzjer

Poszukuję dobrego fryzjera w Opolu lub Brzegu. Chodzi głównie o ścięcie włosów oraz farbowanie.
rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 09:02   #603
anetka77b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hey ja również szukam dobrego fryzjera na terenie Nysa Opole i okolice.Interesuje mnie radykalna zmiana
anetka77b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:10   #604
drago_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Ania_op Pokaż wiadomość
To chyba bez różnicy. Ja mam inny problem chodziłam do pana Olka był w Kaskadzie skąd odszedł ponoć do Solarisa ale już go tam nie ma.Pracuje gdzieś w Opolu tylko w Berendowicz też mi nie chcieli powiedzieć gdzie jest,zostałam tam na kolor.Nie rozpisuję się o usłudze nie byłam zadowolona i tyle.Kto wie gdzie pracuje pan Olek? Proszę o info z góry dziękuję
Hej Aniu_op właśnie jestem umówiona z Panem Olkiem i mam Jego numer telefonu więc jak chcesz to podam Ci go prywatnie. Prowadzi swój własny zakład fryzjerski w Niemodlinie przy głównej ulicy obok PKO.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy Któraś z Was korzystała może z usług Studia Fryzjerskiego Juran Art w Opolu...jest tam obecnie możliwość wykonania zabiegu keratynowego prostowania włosów w promocyjnej cenie i zastanawiam się czy warto?
Polecam Panią Anię, bardzo miła. Salon skromny, ale ruch spory w interesie . A to oznacza, że klientki są zadowolone. Zrobi dokładnie to o co ją poprosisz. Niedrogo.
Jako wielki plus powiem, że gdy kolor wyszedł inny od poprzedniej koloryzacji( ta sama farba za każdym razem koloryzacji) Pani Ania w ramach reklamacji , za darmo, wykonała ją ponownie w bardzo miłej atmosferze wręcz mnie przepraszała. Polecam szacun!!!
drago_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 22:45   #605
kasiunia173
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hej wszystkim! Właśnie umówiłam się na wizytę do Matamorfozy. Będzie to moja pierwsza wizyta w tym salonie dlatego mam pewne obawy. Sugerowałam się jedynie waszymi opiniami na forum. Dotychczasowe doswiadczenia z fryzjerami bywały różne stąd też moje obawy. Chciałabym zrobić koloryzację i jakieś cięcie, myślałam też o jakiś naturalnych falach, lokach. Jestem zapisana do p. Justyny, ale czytałam tez dobre opinie na temat p.Kasi. Czy możecie mi doradzić, która z tych pań jest bardziej profesjonalna? Czy studio Metamorfoza jest naprawdę godne polecenia?
kasiunia173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:34   #606
kerry77
Raczkowanie
 
Avatar kerry77
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Czy coś słychać w sprawie nowych odkryć fryzjerskich w Opolu? Byłam ściąć na krótko wlosy w Koki loki na ZWMie (pani Magda?) - niestety pani fryzjerka wogóle mnie nie słuchała i obcięła krócej niż chciałam. Co najlciekawsze nie przyszłam z żadnym zdjęciem modelki tylko swoim własnym sprzed paru lat. Dokładnie wytłumaczyłam o co chodzi, jaka długośc, jakie mam włosy (skłonne do niesforności) ale skoro ktoś już kiedyś potrafił obciąc moje wlosy w fajny sposób to chyba jest to do realizacji?
kerry77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:33   #607
PrettyLittleLiar98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hej dziewczyny! Poszukuję jakichś namiarów na niejaką p.Justynę z Kluczborka. Niestety, nie wiem w którym salonie pracuje Może któraś z was wie o kim piszę?
PrettyLittleLiar98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 22:48   #608
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez PrettyLittleLiar98 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Poszukuję jakichś namiarów na niejaką p.Justynę z Kluczborka. Niestety, nie wiem w którym salonie pracuje Może któraś z was wie o kim piszę?
Salonów od groma w Klb jest, więc ciężko powiedzieć o którą pani Ci chodzi, może o tą: klik ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 10:47   #609
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Dziewczyny, który fryzjer w Opolu jest określany teraz mianem najlepszego albo który salon fryzjerski? Kogo polecacie? Cena jest nieistotna. Słyszałam, że atelier Majera jest świetne i sam Majer czyni cuda. Co Wy na to? Pozdrawiam
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:24   #610
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Ja niezmiennie Pana Marka z Envouge, cofnij sobie posty - pisałam o Nim
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 13:11   #611
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Newquay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który fryzjer w Opolu jest określany teraz mianem najlepszego albo który salon fryzjerski? Kogo polecacie? Cena jest nieistotna. Słyszałam, że atelier Majera jest świetne i sam Majer czyni cuda. Co Wy na to? Pozdrawiam
Podpinam się pod pytanie

do tej fory chodziłam do Manufaqtury ale po ostatnim razie byłam niezadowolona...

teraz chyba pójdę do Hair Division, pan Łukasz jest tutaj na wątku bardzo polecany
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 10:41   #612
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie

do tej fory chodziłam do Manufaqtury ale po ostatnim razie byłam niezadowolona...

teraz chyba pójdę do Hair Division, pan Łukasz jest tutaj na wątku bardzo polecany
Nie slyszalam o tym salonie. A co mowia o Majerze teraz i Berandowicz? Kiedys bylam u Berandowicza, ale bylam niezadowolona.
__________________
Walcze o loki i wygram, na pewno
Newquay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:50   #613
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Newquay Pokaż wiadomość
Nie slyszalam o tym salonie. A co mowia o Majerze teraz i Berandowicz? Kiedys bylam u Berandowicza, ale bylam niezadowolona.
Tego pierwszego nie znam, a o Berendowicz czytałam niepochlebne opinie...
cofnij się kilka stron wstecz to możesz poczytać o p. Łukaszu z Hair Division, ja sie chyba na niego zdecyduje
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 10:50   #614
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

O Majerze chodziły zawsze dobre słuchy, ale jakoś cena mnie delikatnie odstrasza. Mnie akurat Łukasz nie zachwycił, owszem coś mi tam o tych moich włosach powiedział, czego inni fryzjerzy nie mówili, ale jeśli chodzi o ścięcie (krótkie włosy) to szału nie było, niestety.

Długi czas chodziłam do Radka (Gallant's), byłam bardzo zadowolona, ale po pewnym czasie brak mi było jakiejś świeżości, polotu, nowości. Przy krótkich włosach fryzjer musi jednak sporo kombinować, zwłaszcza jeśli ktoś tak, jak ja, nie lubi zbytnio monotonii i oczekuje często jakiejś zmiany. Ale polecam go i bardzo cenię
Obecnie zmieniłam fryzjera na bardzo dobrą fryzjerkę, która sama długo nosiła krótkie włosy, może dlatego zawsze wychodzę od niej zadowolona, a rzadko kiedy pokazuję jej jakieś inspiracje, które wynalazłam w internecie. Najczęściej siadam na fotel i mówię "tnij"
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 10:41   #615
Patti993
Przyczajenie
 
Avatar Patti993
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Exclamation Metoda przedłużania włosów CRE CAP.Szukam

Witam szukam pilnie kogos kto potrafi przedłużać włosy metoda CRE CAP.
Bardzo spodobała mi się ta metoda jednak nie potrafie znaleść nikogo w okolicach Opolskich np. Wrocław, Opole, Kędzierzyn-Koźle... Ciekawa jestem także ceny za taką aplikację??
Jesli wiecie coś na ten temat lub jest ktoś kto tą metodą przedłuża włosy piszcie koniecznie ;D

Pozdrawiam Serdecznie
Patti993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 17:18   #616
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: fryzjer - NYSA

Hej
Czy któraś z Was słyszała cokolwiek o drugim chłopaku z Enklavy? Chcę się tam wybrać, jednak pasują mi godziny w których obcina ten drugi. Jeżeli coś wiecie- podzielcie się swoją opinią.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 09:35   #617
margota2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

ja polecam dziewczyny z salonu 'Jola' w Dobrzeniu Wlk
margota2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:03   #618
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Potrzebne namiary na fryzjera/fryzjerkę mających doświadczenie i pozytywne efekty w farbowaniu włosów...kto z Was miał/ma dobre wspomnienia po koloryzacji?
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 18:58   #619
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: fryzjer - NYSA

Ja sie także chętnie dowiem do kogo warto się wybrać obecnie... Za każdym razem chodzę do innego salonu i nigdzie jeszcze mi się nie spodobało na tyle aby powtórzyć wizytę wiecej niż 2 razy

Chciałabym wykonać jakies spa dla włosów, regenerację itp

W salonach które odwiedziłam do tej pory jedyna regeneracja to nałożenie ampułki za 100 zł która nic kompletnie nie pomaga
no w jednym jeszcze miałam jakiś specjalny zabieg "opalania" włosów co niby miało zamknąć łuski i dać świetny efekt juz od odrazu... Jak dla mnie to nic dało. Kompletnie zero.
__________________
make dreams come true

Edytowane przez Fixi_Pixi
Czas edycji: 2015-04-23 o 19:00
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 15:19   #620
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

odkopuję, fryzjer w Opolu który POTRAFI ściąć kręcone włosy?
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 11:56   #621
Orijac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Zapuściłem się, znaczy brodę, gdzie mogę ją uporządkować, dajcie cynk
Orijac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 16:47   #622
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Orijac Pokaż wiadomość
Zapuściłem się, znaczy brodę, gdzie mogę ją uporządkować, dajcie cynk
Na Koszyka, kolo Eko jest najbardziej oblegany meski fryzjer i brodaczospec
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 08:38   #623
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hej, czy ktoś z Was miał do czynienia z fryzjerami z salonu Berendowicz&Kublin Opole, ul. Ozimska 23?
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 18:01   #624
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
odkopuję, fryzjer w Opolu który POTRAFI ściąć kręcone włosy?
Podbijam! Szukam fryzjera, który dobrze podetnie krótkie falowano-kręcone włosy, zwróci uwagę na to jak naturalnie się układają i dostosuje cięcie do nich. W rozsądnej cenie, nie chciałabym zapłacić 100 zł za podcięcie włosów
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 20:22   #625
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Podbijam! Szukam fryzjera, który dobrze podetnie krótkie falowano-kręcone włosy, zwróci uwagę na to jak naturalnie się układają i dostosuje cięcie do nich. W rozsądnej cenie, nie chciałabym zapłacić 100 zł za podcięcie włosów
zmieniłaś część PL? ?
Wpierw byłyśmy na dolnym, potem Ty wyemigrowałas trochę na zachód, potem ja na wchód i teraz Ty na wschód??
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 16:29   #626
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
zmieniłaś część PL? ?
Wpierw byłyśmy na dolnym, potem Ty wyemigrowałas trochę na zachód, potem ja na wchód i teraz Ty na wschód??
No, tak, ja teraz w Opolu Właściwie miałam pisać, że Cię spotykam chyba w każdym wątku w którym się odzywam

To jak, gdzie tu ciąć włosy?
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 22:10   #627
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

No cóż...zadałam pytanie o fryzjerów z salonu Berendowicz i teraz samej sobie oraz Wam mogę udzielić odpowiedzi: Nigdy więcej!!! Ścinała mnie młoda fryzjerka, można by pomyśleć młodość, świeżość, znajomość najnowszych trendów. Nic bardziej mylnego. Otrzymałam fryzurę modną 5 lat temu, bardzo krzywo postopniowaną i wystrzępioną - choć kilka razy zaznaczałam, że moje włosy tego "nie lubią". O krzywiznach grzywki nie wspomnę. Po wysuszeniu i wymodelowaniu wyglądałam jakbym miała na głowie hełm, który postarzał mnie lekko o 10 lat. Ale to była dla mnie zasłużona kara, bo jakiś czas temu trafiłam w ręce naprawdę dobrego fryzjera...to mi się zmian zachciało. A ten dobry fryzjer nazywa się Darek, ma swój salon w Grodkowie przy ul. Sienkiewicza 28. Jest z tych fryzjerów, który rozmawia, pyta i umie słuchać ze zrozumieniem kiedy mówi się mu o tym co nasze włosy lubią, a co nie, z czym się dobrze czujemy, a czego nie chcemy mieć na głowie. Słucha, ale umie też doradzić, co byłoby dobre z uwagi na charakter i stan naszych włosów oraz naszą urodę. Czasem trudno się do niego dostać, czeka się po parę dni, czasem dłużej, zależy od okresu. Ale warto poczekać. Naprawdę polecam i sama już nie będę eksperymentować z szukaniem innego fryzjera.

Edytowane przez Izane
Czas edycji: 2015-12-18 o 22:11
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 08:18   #628
margota2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

to ze salon fryzjerski w mieście Opole nie oznacza dobry , z doświadczenia powiem w wioskach pod Opolem naprawdę są fachowcy , wszystkie moje znajome korzystamy z tamtejszych usług , nie mają parcia na szybko , wcisnąć kit i masa kasy zapłacić ! to nie sztuka ! sztuką jest gdy w salonie jesteśmy miło obsłużone i wychodzimy zadowolone
margota2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 12:26   #629
Aga_Lustro
Przyczajenie
 
Avatar Aga_Lustro
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Dziewczyny co z wami ?! Czy już nikt nie chadza do fryzjera?
Mam włosy do pasa nie pamiętam naturalnego koloru... Mój obecny czarny kolor z wiekiem wyostrza moje rysy twarzy. Chce go zmienić ale nie chce aby mi ktoś zniszczył włosy w końcu troche je zapuszczałam

Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat salonu w Turawa Park Lovely Look. Błagam o opinie!
Aga_Lustro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:23   #630
Liquita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Czy któraś z was może się podzielić opinią o Manufaqturze ? Chodzi mi o koloryzację włosów. Którą panią wybrać? Bettinę czy Katarzynę?
Liquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.