Jak prosić koleżanke o pomoc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 17:19   #1
malgorzata093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Question

Jak prosić koleżanke o pomoc?


Hej Wiec tak studiuje zaocznie,niestety nie znam dobrze calej grupy. Z cwiczen z 1 przedmiotu zawsze sa jakies projekty do zrobienia.Akurat nie bylam na ostatnim zjezdzie i niewiem jak mam to zrobic no nie umiem.Ostatnio akurat pisalam do kolezanki ktorą słabo sie znam ale zgodzila sie bym z nia zrobila w sumie to ona miala gotowy projekt a mnie wpisala zaco jestem bardzo jej wdzieczna.ale niewiem co teraz?? Glupio pisac do niej bo nie wypada by znowu mnie wpisala?Moze macie jakis pomysl?Moze napisac do niej i cos wspomnic o tym ostatnim projekcie czy byl dobry itd. i spytac sie o nowy?? Moze jakos rozmowa sie fjanie potoczy??Co myslicie?Prosze o pomoc
malgorzata093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:42   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Jak prosić koleżanke o pomoc?

Cytat:
Napisane przez malgorzata093 Pokaż wiadomość
Hej Wiec tak studiuje zaocznie,niestety nie znam dobrze calej grupy. Z cwiczen z 1 przedmiotu zawsze sa jakies projekty do zrobienia.Akurat nie bylam na ostatnim zjezdzie i niewiem jak mam to zrobic no nie umiem.Ostatnio akurat pisalam do kolezanki ktorą słabo sie znam ale zgodzila sie bym z nia zrobila w sumie to ona miala gotowy projekt a mnie wpisala zaco jestem bardzo jej wdzieczna.ale niewiem co teraz?? Glupio pisac do niej bo nie wypada by znowu mnie wpisala?Moze macie jakis pomysl?Moze napisac do niej i cos wspomnic o tym ostatnim projekcie czy byl dobry itd. i spytac sie o nowy?? Moze jakos rozmowa sie fjanie potoczy??Co myslicie?Prosze o pomoc
Zapytaj się, co mówił prowadzący, jak ten projekt ma wyglądać, ale absolutnie nie powinnaś się znowu podłączać pod jej projekt. Właściwie to tym razem Ty powinnaś zrobić wszystko a ją wpisać. Jakby mnie ktoś dwa razy prosił, żebym go wpisywała do swojej pracy, to bym go wyśmiała i by więcej ode mnie nic nie dostał, nawet notatek. Nie cwaniakuj
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:25   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Jak prosić koleżanke o pomoc?

Szczerość przede wszystkim. Powiedz jaka jest sytuacja, że nie było Cię na ostatnim zjeździe i nie rozumiesz jak zrobić projekt. Zaznacz, że zależy Ci tylko na wytłumaczeniu problemu, że tym razem chcesz go wykonać sama.
Podziękuj z góry za pomoc i czekaj na odpowiedź.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 21:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.