Jaki żel wybrać? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 16:49   #691
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: jaki żel najlepszy albo w miarędobry???????

Cytat:
Napisane przez freeq0 Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem jaki żel wybrać, jaką firmę? Wiem, że chcę pracować na żelach gęstych, najlepiej 3-fazowych. Nie potrzebuję czegoś extra, potrzebuje to na użytek "domowy". Jestem już 5 lat po kursie i chciała bym sobie jak narazie wszystko poprzypominać bo miałam 3-letnią przerwe. Czekam na odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Kobieto p co psizesz 7 identycznych postów? jeśli ktoś będzie miał chęć odpowiedzieć, to odpowie Ci w jednym poscie, nie wiem po co zaśmiecasz forum..
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:43   #692
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Monika, dopóki sama nie wypróbujesz to nikt nie jest w stanie Ci powiedzieć jaka jest lepsza, owszem gęste żele mogą się nie rozlewać po skórach to plus, ale trzeba wyhaczyć dobrze poziomującego się gęściocha a w takich średnich cenach ciężko takowego znaleźć.
Musisz najpierw popróbować i wtedy wybrać swój ulubiony.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:00   #693
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Jaki żel..

freeqo

Na miłość Boską.... po co Ty w co najmniej kilku wątkach zadajesz jedno i to samo pytanie... Kurde... odpowiedziałam Ci w pierwszym nieczytanym watku, wchodzę na kilka nastepnych i ciągle to samo

Cierpliwości kobieto, i może najpierw- sławetna- WYSZUKIWARKA
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:47   #694
avelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowac

Robie pazurki juz od kilku lat, przetestowałam różne firmy (skupiłam się na tych atrakcyjnych cenowo ) poczynając od Perfect Lady, Sun Flower, La Famme, Naildesign i różne inne z tzw. "rozlewni" po czym na stałe wróciłam do PERFECT LADY, ich jakość żeli i akryli od paru lat znacznie się poprawiła, mają bogatą game kolorowych akrylków (żeli również), którymi można zdziałać prawdziwe cudeńka ...i co najważniejsze mają KAMUFLAŻ bardzo naturalnie wyglądający w przeciwieństwie do Sun Flower. Zdecydowanie PERFECT LADY!
avelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:38   #695
ewula59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowac

Nie wiedziałam, ze wszystkie używacie tak różnych firm, ja szczerze nie polecam mało znanych firm... a te które polecam to IBD i SPN
ibd mozna kupić na allegro ale spn to juz u sylwi http://spn.pl/ albo regionalnie tak jak ja sie zaopatruje http://www.studio-euphoria.pl/

Pracuję na żelach SPN juz pare lat i nie zamienię ich na nic innego
ewula59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:37   #696
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: różne żele - tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez dadaq Pokaż wiadomość
mam taką pewność Paulo bo połowa z tych u których kupuję to Ci sami dystrybutorzy, często nawetstronki w allegro wyglądają tak samo jak te ich sklepowe i mają tam linki do własnych sklepów. Ja używam żeli niemieckich firm i jestem z nich zadowolona, chociaż zanim zdecydowałam się którykolwiek, długo szukałam opinii na forach . Bo tu zawsze można dostać wiadomości o sprawdzonych produktach. A uważam takie opinie za najważniejsze. ;-)
Mam pytanie...czy możesz mi podać nazwy tych niemieckich zeli których używasz i jesteś zadowolona? Moja koleżanka strasznie zachwala zel jaki używa i zakupuje w Niemczech ale nie chce podać nazwy bo twierdzi że to jej sekret....
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:35   #697
myszka3009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 289
GG do myszka3009 Send a message via Skype™ to myszka3009
Dot.: Jaki żel wybrać?

http://allegro.pl/item640805144_deko..._rose_5ml.html

Powiedzcie mi czy ten żel Dobrej Rady nadaje sie na zazelowanie samej płytki......bo ja mam taki problem ze swoimi pazurkami...mam miękka płytkę i po nałożeniu żelu ten przy wolnym brzegu mi odłazi po kilku dniach. Nie wiem czy mam za mało elastyczny zel ?!
myszka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 09:00   #698
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Jaki żel wybrać?

Nadaje się. A odłazi pewnie dlatego, że nie / źle zabezpieczasz wolny brzeg pazurka
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:21   #699
myszka3009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 289
GG do myszka3009 Send a message via Skype™ to myszka3009
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Nadaje się. A odłazi pewnie dlatego, że nie / źle zabezpieczasz wolny brzeg pazurka
A w jaki sposób zabezpieczyć wolny brzeg przy żelowaniu płytki? Płytkę po zmatowieniu odtłuszczam i nakładam płyn wysuszający....więc co jeszcze?
myszka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:25   #700
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

musisz zalać wolny brzeg żelem.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:42   #701
myszka3009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 289
GG do myszka3009 Send a message via Skype™ to myszka3009
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
musisz zalać wolny brzeg żelem.
To to ja wiem kochana,że pozniej żelem zalać....chodziło mi o przygotowanie samo płytki ....
myszka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 12:31   #702
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Zalanie wolnego brzegu żelem to właśnie zabezpieczenie wolnego brzegu I nie chodzi o przejechanie żelem po płytce a właśnie zalanie wolnego brzegu czyli samej końcówki paznokcia.
płytke przygotowujesz tak samo jak przy każdym innym nakładaniu żelu..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:21   #703
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: różne żele - tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez dadaq Pokaż wiadomość
"Każdy swoje dzieci Chwali " droga Paulo- no cóż jeśli jesteś z KArakowa to rozumiem dlaczego tak zachwalasz ACTIV, ja niestety za moija pracę nie mogę powiedzieć takiej sumy jak ty - bo żadnej mojej klientki nie byłoby na to stać. Ale firmę na której pracuję szczególnie Emii NAil Germany poznała jeszcze w czasie pracy w Niemczech-tam jest bardzo popularna wśród stylistek- tu dziewczyny też ją polecały. Spróbowałam okazało się, że to ten sam żel.Z PL i Gabrielle . I wiesz co być może uznasz, że reaguję na zasadzie Dosi, ale jeśli Cię stać przepłacaj. JA jestem zadowolona i moje klientki też, a to dla mnie najważniejszy dowód. Więc niech każda zostanie przy swoim.Paznokci wygladają ładnie- są odpowiedni trwałe- czyli wytrzymują czas do uzupełnienia 3-4 tyg, bez większych problemów, nakładają się ładnie, nie wymagają dłuszej obróbki, łatwo wyprofilować na nich i krzywą C i linię włosa. Można je również bez problemu łączyć z akrylem. Poza tym polecę je każdej początkującej, zwałaszcza gdy dużo ćwiczy. A potem już można wybierać do bólu patrząc na wymagania klientki. Ja też bardzo gorąco polecam wszystkim alessandro (które nawiasem mówiąc w Niemczech dostanie się za pół tej ceny, którą serwują nam w kraju) ale jeśli chodzi o inne można polemizować- każdemu odpowiada co innego. Każdy ma prawo wyboru i podzielenia się co do niego własna opinią
Czy mogłabym cię poprosić o info w jaki sposób najlepiej przez necika zakupić żel alessandro z niemiec? Z forum dowiedziałam się, że w Polsce wymagają aby ukończyć u nich kurs co uprawnia do zakupu żelu. Mam kurs ale niestety nie u nich ukończony...Chciałabym go wypróbować
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:24   #704
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Jakie żele i kleje są najlepsze do metody żelowej?

Poszukuje dobrych żeli:clear,white i kamuflaż.Mogłybyście mi coś doradzić?Do tej pory pracowałam na Ra Nails ale nie wiem jaki jest kamuflaz tej firmy.Proszę o pomoc
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:57   #705
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Jakie żele i kleje są najlepsze do metody żelowej?

Leona z tańszych, czy droższych? Z tańszych kamuflaż z Basica jest świetny. U mnie kosztuje 35 złotych za 15 ml. Z clear gęstych mam galaretkę też z Basica i też świetna Białego żeliku narazie nie mogę polecić, bo nie maiłam nic ciekawego
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:02   #706
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Jakie żele i kleje są najlepsze do metody żelowej?

Cytat:
Napisane przez LeoNa86 Pokaż wiadomość
Poszukuje dobrych żeli:clear,white i kamuflaż.Mogłybyście mi coś doradzić?Do tej pory pracowałam na Ra Nails ale nie wiem jaki jest kamuflaz tej firmy.Proszę o pomoc
Ra Nails jest bardzo dobrą firmą i w dodatku tanią. Jeśli chodzi o clear to proponuję żelki I-nails. Są naprawdę dobre i atrakcyjne ekonomicznie Jeśli chodzi o white, to ja pracuję tylko na RaNails. Jest rewelacyjny! Kamuflaż - BASIC Silcare. Są to tanie i wypróbowane produkty.
Kamuflażu z RaNailsa nie próbowałam, ale kiedyś napewno przetestuję
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:07   #707
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Jakie żele i kleje są najlepsze do metody żelowej?

dziekuję Wam...Także pewnie zostane przy ra nails a z basica kupie kamuflaż...
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:02   #708
Misia1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki żel wybrać?

Hej ja sie uczyłam na kursie na żelach SPN bardzo dobre ale też z wyższej półki i jak dla mnie troche cieżko sie piłuje.Teraz mam z IBD i sa super i latwiejsze w piłowaniu, ostatnio zapupiłam kamuflarz z SF ale porażka miał być róż a wyszło pomarańczowe buu. teraz szukam do frencha różowego bo z IBD mi sie kończy a chciałabym jeszcze inne wypróbowac no i dobry kamuflarz jakis heh. Nie wie ktos może czy z IBD Builder gel pink maja w opakowaniach 30 ml. bo mam 14, widziałam 56 ale nie 30 hmm. A jesli chodzi o klej to mam jeden z NSI ale jakos długo sie przykleja z kolei inny z SHE-NAILS jest mocny i bardzo szybko sie przykleja ale poza tym strasznie śmierdzi niestety.
Misia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 03:00   #709
Dagaap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Jaki żel wybrać?

A ja mam jedno pytanko...dziewczyny co możecie powiedzieć o firmie BelArte??? zastanawiam się nad kupnem żeli...BelArte czy IBD ?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź...
Dagaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 15:18   #710
elka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: żele firmy La Femme

Witam chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o zelach rendezvous? Uzywam ich od jakiegoś czasu ale nie jestem zadowolona, klientki skarżą się ze żel odchodzi i się kruszy, na moich paznokciach trzymał sie bez zarzutu.
elka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:04   #711
roxana1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie żele i kleje są najlepsze do metody żelowej?

Ja pracuję na IBD i jestem bardzo zadowolona,

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:55 Powód: reklama
roxana1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:54   #712
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziewczyny mam pytanie wybieram sie na kurs zel na tipsie i mam do wyboru marke zeli na ktorych bede sie uczyc co za tym idzie po kursie chcialabym przy nich pozostac bo jak wiadomo narazie bede musiala cwiczyc , cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.Doradzcie ktrora z tych firm mam wybrac w moim przypadku: NSI,IBD,SuperNail, EzFlow,Christrio, FPO, ENTITY,RaNails, EF EXclusive?Chodzi mi tez o to zeby byly dobre bo chcialabym zeby kolezanki na ktorych bede sie uczyla byly zadowolone poniewaz zamierzam brac na poczatku od nich tylko za materialy.I jeszcze jedno pytanie w moim przypadku lepiej zele jednofazowe czy 3-fazowe bo nie mam pojecia ktore lepsze i po ktorych ladniejsze sa pazurki? Prosze doradzcie mi.
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:04   #713
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Jaki żel wybrać?

Na początku tematu polecane były kamuflaże Sun Flower. Czy nadal polecacie te żele? Nie popsuły się przez tych kilka lat? Co innego mogłybyście polecić w podobnej cenie?

Zamówiłam żel przeźroczysty i biały ze Star Nail. Sprowadzam także z USA cały zestawik żeli IBD.
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:25   #714
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Jaki żel wybrać?

co do kamuflaża SF, ja albo trafiłam na tą serię, która miała mniej pigmentu, albo po prostu to co innym się nie podoba, dla mnie ejst anwet ok :P Wg mnie ten kamuflaż ładnie wygląda w połączeniu z "Mlecznym Różem" Też tej firmy

A cenowo i jakościowo polecam Basica - Masked - u mnie ejst za 35 zł za 15 ml
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:23   #715
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie wybieram sie na kurs zel na tipsie i mam do wyboru marke zeli na ktorych bede sie uczyc co za tym idzie po kursie chcialabym przy nich pozostac bo jak wiadomo narazie bede musiala cwiczyc , cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.Doradzcie ktrora z tych firm mam wybrac w moim przypadku: NSI,IBD,SuperNail, EzFlow,Christrio, FPO, ENTITY,RaNails, EF EXclusive?Chodzi mi tez o to zeby byly dobre bo chcialabym zeby kolezanki na ktorych bede sie uczyla byly zadowolone poniewaz zamierzam brac na poczatku od nich tylko za materialy.I jeszcze jedno pytanie w moim przypadku lepiej zele jednofazowe czy 3-fazowe bo nie mam pojecia ktore lepsze i po ktorych ladniejsze sa pazurki? Prosze doradzcie mi.
A nie masz możliwości wybrania żel+ forma? Bo to bym bardziej polecała jednak. Jeśli zaś chodzi o marki żeli to na prawdę zupełnie subiektywna opinia z tego względu że na każdych żelach pracuje się zupełnie inaczej.. Wszystkie z tych firm które wymieniłaś są dobre, jednak na dobry początek odrzuciła bym doskonałe- aczkolwiek też drogie ENTITY.
Jeśli chodzi o metode 1 czy 3 fazową, w wyglądzie pazurków nie ma to znaczenia. Z tym że jednak jednofazówki są rzadsze z reguły od żeli budujących przy metodzie 3 fazowej.

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość
Na początku tematu polecane były kamuflaże Sun Flower. Czy nadal polecacie te żele? Nie popsuły się przez tych kilka lat? Co innego mogłybyście polecić w podobnej cenie?

Zamówiłam żel przeźroczysty i biały ze Star Nail. Sprowadzam także z USA cały zestawik żeli IBD.
Raczej są nie polecane, kamuflaż SF ma ładny kolor ale z nim jak z loterią, możesz trafić dobrą partię a możesz dostać kamuflaż w kolorze ceglastego błota i mieć pare dych w plecy.
Polecam covery Perfect Beauty i Prestige o których jest zapisanych dobrych kilka wątków wizażowych.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:36   #716
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

byliczka mam do wyboru tez taki zestaw moze wrzuce link tego kursu zel na tipsie i doradzisz mi czy warto na taki kurs isc.A jezeli chodzi o zele to Ranails sa dosc tanie z tych wszystkich ale czy takze godne polecenia?I czy na zelach zadszych gorzej sie pracuje?To link:http://dcdpaznokcie.pl/site/index.php?o=pokaz_szkolen ie&szkolenie=4498184&p=in fo_instruktor&miasto=7533 05. Wiem ze to kurs indywidualny ale jezeli chodzi o certyfikat to tylko w jezyku angielskim bo podobno prosto z ameryki.Jest to certyfikat z eurofashion tylko jedno mnie martwi czy ten certyfikat w jezyku angielskim nie bedzie przeszkadzal w np znalezieniu pracy skoro nie ma go po polsku i czy nie pomniejsza mozliwosci w polsce jak to jest?Bede bardzo wdzieczna.A tak z ciekawosci ktore ty bys zele wybrala bo ENTITY juz wiem zeby zupelnie odrzucic.

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:47
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:44   #717
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jeśli miała bym radzić to wybrała bym raczej to http://dcdpaznokcie.pl/site/index.ph...nfo_instruktor aniżeli tipsa..
Niestety nie powiem Ci na których się lepiej pracuje, bo tak na prawdę każdy ma swój styl przedłużania i każdemu odpowiada inna gęstość. Ale każda z firm ma żele gęstsze i rzadsze więc na pewno będziesz mogła się z nimi zaznajomić..
Jeśli o żele Ra chodzi to mam małe, ale nie miłe doświadczenie, kupiłam jakiś budujący, który sam zabombelkował mi niemiłosiernie w opakowaniu i w ogóle wściekł się chyba
Z kolei certyfikaty, wydaje mi się że w każdym jezyku poza polskim w naszych salonach będą budziły większy respekt niż zwykłe Także tym bym się raczej nie przejmowała. Poza tym jesli to szkolenie z ramienia EF to możesz być spokojna.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:56   #718
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Polecam covery Perfect Beauty i Prestige o których jest zapisanych dobrych kilka wątków wizażowych.
Kilka osób mi je odradzało... Mam już mętlik w głowie... No, ale na coś muszę się zdecydować. Dzięki
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:58   #719
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

A z jakiego powodu Ci je odradzono? Mam obydwa i nie mam najmniejszych problemów z nakładaniem, cieniowaniem, utwardzaniem, kryciem i z trwałością Nie wyobrażam sobie nawet by mogło być coś z nimi nie tak.
Z mojej strony, gwarantuję Ci że jak tylko spróbujesz któregoś z nich to nie zamienisz na żaden inny
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-07-02 o 22:59
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:54   #720
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ponoć pękają. Choć muszę przyznać, że mówiły to osoby, które nie zajmują się robieniem paznokci, ale ich noszeniem :P Nie robią ich w gabinetach, ale u prywatnych osób i tak sobie teraz myślę, że może te osoby po prostu kiedyś faktycznie pracowały na tych żelach, a teraz tylko przelewają do pojemniczków jakieś dziadostwo z allegro :/ Spotkałam się już sama z takim przypadkiem...

W takim razie w weekend kupię któryś z nich. Dziękuję
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.