Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 08:22   #1
patrycja087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13

Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?


Jaki macie kontakt ze swoimi ojcami? czy rozmawiacie z nimi o wszystkim, nawet sprawach intymnych seksie, relacjach z facetami, czy wręcz przeciwnie? któraś z was jest tzw córeczką tatusia? czy i jak relacja z tatą ma wpływ na wasze kontakty z mężczyznami?
patrycja087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:42   #2
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

na poczatku moje relacje z tata nie byly dobre.
byl strasznie zazdrosny jak mialam spotkac sie z tz.

ale od momentu kiedy dowiedzial sie ze uprawiam sex z tz jego nasze relacje sie zmienily. na lepsze oczywiscie. Przestal byc zazdrosny, czesciej mnie "puszcza" do tz No i na poczatku jak dowiedzial sie o sexie i wychodzilam do tz, on caly czas "tylko grzecznie mi tam!" albo "tylko nic mi tam nie robic" heheh .
wie o kazdych moich wizytach u ginekologa, o problemie jesli takowy jest, o tym w jaki sposob sie zabezpieczam.
jesli chodzi o te sprawy to nie mam przed nim jako takich tajemnic i moge z nim o wszytkim pogadac. czasem w tych sprawach lepiej sie z nim dogaduje niz z mama

No i ogolnie jak cos mnie trapi, cos mi jest ... to zawsze zapyta o co chodzi i czasem cos tam doradzi.

ale jak zrobie cos po nie jego mysli to potrafi sie na mnie wydrzec
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:32   #3
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

ja córeczką tatusia nie mogę siebie nazwać....
kiedyś miałam z tatą bardzo zły kontakt, non stop się kłóciliśmy... teraz jest niby lepiej, potrafimy porozmawiać na różne tematy ale z jakiś problemów itp nie zwierzam się mu (ogólnie nie zwierzam się z problemów rodzicom, parę razy się na tym "przejechałam" i przestałam to robić...)
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:53   #4
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez patrycja087 Pokaż wiadomość
Jaki macie kontakt ze swoimi ojcami? czy rozmawiacie z nimi o wszystkim, nawet sprawach intymnych seksie, relacjach z facetami, czy wręcz przeciwnie? któraś z was jest tzw córeczką tatusia? czy i jak relacja z tatą ma wpływ na wasze kontakty z mężczyznami?
Mam bardzo dobry kontakt ze swoim ojcem i uważam, że jestem córeczką tatusia. Jestem też najmłodsza Mój tata mimo, że ma prawie 64 lata jest bardzo wyluzowany i ma ,nazwijmy to, młodzieżowe podejście np. do tematu seksu. Nie to, żebym mu się zwierzała, bo mało komu opowiadam o swoich relacjach intymnych, ale często z nim żartuję na takie tematy. I mimo, że mam 23 lata, nie wstydzę się wskoczyć ojcu na kolana, wyściskać go, pocałować i powiedzieć, że go kocham Chyba między innymi dlatego, że mam świadomość, że nie zostało nam tak duzo czasu jak moim rówieśniczkom, które maja dużo młodszych ojców...
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:24   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Żaden.
Na CAŁE SZCZĘŚCIE moja mama zdążyła kopnąć palanta tyłek, zanim uczynił z mojego życia piekło I była to najlepsza rzecz, jaką mogła dla mnie zrobić

A mój płodziciel jest mi totalnie obojętny. Byleby się nie zbliżał.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:28   #6
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Zdecydowanie córeczka tatusia Zawsze mieliśmy świetny kontakt i oczywiście jest zazdrosny o TŻ,ale Tata zawsze stawał po mojej stronie
kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:55   #7
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Do tej pory nie potrafię ich jednoznacznie opisać....

Bo z jednej strony zawsze byłam tzw. córeczką tatusia, ulubienicą, zawsze był ze mnie dumny, uwielbiałam tatę, choć gdy się kłóciliśmy, to na noże i widelce, z mega fochem, obrażaniem i godzeniem się. Ale zawsze mieliśmy wspólne pasje, podobne podejście do życia. Z tatą jeżdziłam na wakacje i rozmaite wyjazdy, gdzie zawieraliśmy pakt o nieagresji, "sztamę",tzn. on mnie nie pilnował w kwestii późnych powrotów czy dyskotek, ja przymykałam oko na jego występki i nie mówiłam o nich mamie.

Były też ciemne strony - skłonności taty do nadużywania alkoholu, jego niektóre bezsensowne metody wychowawcze (do tej pory zaciskają mi się pięści, gdy wspomnę karę, która wymyślił dla mnie za złą ocenę, gdy miałam 10 lat), czy ośli upór w rozmaitych kwestiach i wyżej wspomniane fochy, gdzie to on się na mnie popisowo obrażał i to ja musiałam go zawsze przepraszać. Ponadto mój tata raz traktował mnie jak kumpla (gdy podrosłam, także do butelki), wręcz przyjaciółkę, a potem przypominał sobie, że jest też moim ojcem i wyskakiwał z jakimś bezsensownym zakazem czy karą.

Obecnie mam chyba fajne relacje z tatą, razem jeździmy na wycieczki rowerowe, chodzimy do kina, mamy parę wspólnych hobby, no i ku zgrozie reszty rodziny (mamy i siostry)- zdarza nam się razem iść na piwo czy upić się w domu winem czy nalewkami - bo dobrze nam się gada. Od kilku lat nasza relacja zacieśniła się, nawet zwierzamy się sobie z dość osobistych rzeczy, niektóre zwierzenia taty były dla mnie nawet zbyt osobiste... Pamiętam, że wówczas nie mogłam nad nimi przejść do porządku dziennego, sama zaplątałam się w tych czasach w pewną historię. Po tym czasie wiem, że było to przeniesienie relacji w tatą.

Ale generalnie uważam, że mam dobre relacje z tatą i mogę na niego liczyć.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 11:09   #8
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Z tata, od malego wszedzie ja W moim domu byl podzial tata- ja , siostra- mama .Mozna powiedziec ze dwa "wojenne" fronty .Za soba murem w jakis problemach, klotniach etc.
Do tej pory mimo ze jestem"dorosla" juz od dobrych kilku lat,mam swoja rodzine i mieszkam 500 km dalej -dzwonimy sobie "poplotkowac"co drugi dzien

hehe pamietam jak randkowalam - to tato potrafil mojemu jakiemus owczesnemu "amantowi" w kieszen kase wcisnac zeby na taksowke mial i mnie bezpiecznie odwioz do domu
Zakupy ubraniowe tylko z Tata mama kupila bluzke , tata za to do bluzki-> spodniczke, korale, torbke , perfumy , buty, plaszczyk i jeszcze kase w reke dawal bo - "pasowac wszystko musi i w komplecie byc zakupione-cytuje"
Uwielbiam mojego "staruszka"
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:37   #9
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Zdecydowanie córeczka tatusia czasami jest to uciążliwe, bo traktuje mnie cały czas jakbym miała 5 lat ale nie zamieniłabym go za żadne skarby Świata!!!
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:39   #10
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2014-07-02 o 13:00
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:03   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Ja jestem antycóreczką tatusia.
Nie rozmawiamy ze sobą od czerwca.

Jestem za to córeczką mamusi. Strasznie ją kocham, jest jedną z najbliższych mi osób.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-11-25 o 12:04
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:13   #12
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Ja też zawsze byłam córeczka tatusia. Do dziś tak jest, że lubię z nim pogadać mimo iż ma już swoje lata. Jednak mimo upływu czasu pamiętam jak mnie rozpieszczał i pomagał we wchodzeniu w dorosłość. Mam do niego ogromny sentyment i odwiedzam go kiedy tylko mogę
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:17   #13
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

ja nie mam praktycznie zadnego. rozmawiamy o tym o czym musimy, potrzebujemy. moj ojciec nie jest zbyt rozmowny.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:42   #14
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

ja też zbyt dobrego kontaktu z ojcem nie mam. moj ojciec jest surowy i dba o autorytet. nie zwierzam się mu. mało co o mnie wie gdyby tak go spytać. ale lubi mi opowiadać rózne ciekawostki naukowe. i to by bylo tyle z rozmów z nim. aczkolwiek jak potrzebuje pomocy to zawsze mi pomoże, przynajmniej bardzo się w tej kwestii stara, wieć wiem ze jak cos to moze na niego zawsze liczyc.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:55   #15
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Ja mam bardzo dobry kontakt, mamy swoje sekrety o których nikt nie wie, nasze rozmowy są raczej krótkie, ale bardzo treściwe. Nie rozmawiamy o seksie, nie potrzebuję poruszać z nim tego typu tematów, często rozumiemy się bez słów.
Mój tata bardzo lubi mojego narzeczonego i bardzo się cieszy na nasz ślub.
Ogólnie tata jest jak opoka, kiedy mam problem, najpierw wałkuję go z mamą telefonicznie, a potem przyjeżdżam i właściwą radę dostaję od taty.
Obie z siostrą jesteśmy córeczkami tatusia. Mama jest przyjaciółką i paplamy z nią o wszystkim, a tata, to tata, wiadomo.

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2010-11-25 o 12:58 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:59   #16
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Ja jestem zbyt niepokorna, żeby być córeczką tatusia. Mój tata nie znosi sprzeciwu. Nie doczekałam się od niego słów "Jestem z Ciebie dumny", choć może jeszcze kiedyś usłyszę, ale straciłam na to nadzieję.
Moje relacje z ojcem mają ogromny wpływ na moje relacje z mężczyznami. Ciągle potrzebuję potwierdzenia, że jestem kochana, atrakcyjna, wartościowa.
Na szczęście mój TŻ to rozumie i jest w tym cierpliwy.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:18   #17
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Dla mnie tato zrobiłby wszystko,chce jak najlepiej i w ogóle ale żeby określić nasze relacje jak tata przyjaciel-córka przyjaciółka to nie. Nie zwierzam mu się i w ogóle nie ma tak żeby usiąść i gadać godzinami,mamy ok kontakt ale nie aż taki jak tutaj niektórzy piszą także córeczka tatusia odpada
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:25   #18
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez patrycja087 Pokaż wiadomość
Jaki macie kontakt ze swoimi ojcami?
Dobry,ale z mamą o wiele lepszy.
Cytat:
Napisane przez patrycja087 Pokaż wiadomość
czy rozmawiacie z nimi o wszystkim, nawet sprawach intymnych seksie, relacjach z facetami, czy wręcz przeciwnie?
O wszystkim nie,o tym co napisałaś kompletnie nie.
Cytat:
Napisane przez patrycja087 Pokaż wiadomość
któraś z was jest tzw córeczką tatusia?
Tak jestem,każdy to mówi.
czy i jak relacja z tatą ma wpływ na wasze kontakty z mężczyznami?[/QUOTE]
Myślę,że w pewnym stopniu wpływa.
Ogólnie podobno w podświadomości kobiety poszukują mężczyzn podobnych do ojców.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:28   #19
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez kenio26 Pokaż wiadomość
Ogólnie podobno w podświadomości kobiety poszukują mężczyzn podobnych do ojców.
Na szczęście tylko "podobno".
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:55   #20
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez patrycja087 Pokaż wiadomość
Jaki macie kontakt ze swoimi ojcami?
Gorzej niż zły. Non stop się kłócimy, potrafimy sobie powiedzieć masę niemiłych słów (ale bez przekleństw), nie odzywać się do siebie albo traktować tak jakbyśmy byli dla siebie obcymi ludźmi.

Cytat:
czy rozmawiacie z nimi o wszystkim, nawet sprawach intymnych seksie, relacjach z facetami, czy wręcz przeciwnie?
W życiu. Nawet wtedy, gdy mieliśmy lepszy kontakt (moje wczesne dzieciństwo, tak do 11 roku życia). Prawda jest taka, że jestem osobą dość skrytą, gdy mnie coś martwi, gnębi jest w stanie to dostrzec tylko moja mama. Mój ojciec zawsze wszystko ignorował albo bagatelizował.

Cytat:
któraś z was jest tzw córeczką tatusia? czy i jak relacja z tatą ma wpływ na wasze kontakty z mężczyznami?
Nie jestem córeczką tatusia, już bardzie bym się nazwała córeczką mamusi :P moje kontakty z ojcem mają ogromny wpływ na moje kontakty z mężczyznami. Ogólnie jestem otwarta, nie boję się powiedzieć swojego zdania, często wręcz specjalnie nie zgadzam się z danym facetem zamiast mu przytakiwać. Często też (zwłaszcza gdy mam zły humor, jestem smutna, czuje się samotna itd) łapię się na myśleniu, że facetom nie wolno ufać do końca. Że oni zawsze zostawiają. Zostawił mniej mój ojciec, gdy go potrzebowałam (jako dziecko miałam dość nieprzyjemną sytuację z rówieśnikami przez kilka miesięcy, kiedy wyszło to na jaw mój ojciec najzwyczajniej w świecie to olał...pamiętam jak wtedy poczułam się jeszcze bardziej nijaka, beznadziejna, byłam nikim nawet dla własnego taty), zostawił mnie mój były rzucają przed rozstaniem naprawdę straszne teksty i zaburzając tym samym i tak niepewne poczucie własnej wartości. Dlatego tak trudno jest mi zaufać w 100 % mojemu obecnemu chłopakowi, chociaż nie daje mi żadnych powodów, nie robi nic złego, nie krzywdzi mnie i wydaje się być ideałem. Zawsze jednak pojawia się ta myśl "nie angażuj się zbyt mocno, zostawił cię ojciec, zostawił cię P., zostawi cię także T."
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:15   #21
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Jestem córusią tatusia ale jednocześnie nasze relacje nie są bardzo osobiste. Tata mimo tego, że wyraża wszem i wobec jak to mnie uwielbia to jest bardzo skryty i ciężko się z nim rozmawia na poważne tematy, dlatego z problemów zwierzam się mamie, bo jednocześnie jestem też córusią mamusi

O dziwo tata nie był zazdrosny o mojego tż, obdarzył go na starcie dużym kredytem zaufania. A tż ma pewne pozytywne cechy mojego taty ale z pewnością jest pozbawiony jego wad
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:35   #22
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Od zawsze na zawsze córeczka tatusia
Dlatego też u mojego TŻ muszą być pewne cechy mojego taty : zaradność, męskość, ale też uległość w pewnych sprawach. No i mój TŻ taki jest
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:40   #23
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;23441221]Żaden.
Na CAŁE SZCZĘŚCIE moja mama zdążyła kopnąć palanta tyłek, zanim uczynił z mojego życia piekło I była to najlepsza rzecz, jaką mogła dla mnie zrobić

A mój płodziciel jest mi totalnie obojętny. Byleby się nie zbliżał.[/QUOTE]

Dokładnie tak jak u mnie.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:58   #24
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Kiedyś byłam córeczką tatusia, ale zmieniło się odkąd mam własne zdanie na wiele tematów i mój ojciec nie jest w stanie tego zaakceptować

Obecnie nie mamy kontaktu.

Za to mamę mam anioła
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:02   #25
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez kenio26 Pokaż wiadomość
Ogólnie podobno w podświadomości kobiety poszukują mężczyzn podobnych do ojców.
Nie, dziękuję.

Z ojcem mam dobry kontakt, lepszy niż z mamą, ale nie takiego typu faceta poszukuję.
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:24   #26
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Hehehe ja tylko gdzieś to czytałam,też mam nadzieję,że to tylko podobno
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:56   #27
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Kiedyś byłam córeczką tatusia, ale zmieniło się odkąd mam własne zdanie na wiele tematów i mój ojciec nie jest w stanie tego zaakceptować

Obecnie nie mamy kontaktu.

Za to mamę mam anioła
Skąd ja to znam?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:15   #28
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam?
high five
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:44   #29
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

Hmmmm, ,,córeczką tatusia" raczej bym siebie nie nazwała.Pamiętam,że od zawsze był moim ,,ojcieczkiem" i jak byłam mała to nie mogłam doczekać się,aż wróci z pracy,wtedy biegłam do niego,a on brał mnie na ręce. Mój tata jest raczej skryty i trudno mu wyrażać emocje i uczucia.Może dlatego,bardzo utkwił mi w pamięci moment kiedy dowiedział się,że dostałam się na wymarzone studia (było sporo osób na jedno miejsce) - przybiegł do mnie,zaczął całować w czoło i policzki,przytulał mnie,a po twarzy leciały mu łzy.
Poza tym jest do bólu ,,praktyczny"/techniczny - pamiętam jak kiedyś dostałam od niego pod choinkę nagrywarkę dvd Poza tym tata potrafi szybko się zdenerwować i czasami być niemiły dla otoczenia.
O sprawach intymnych/seksu nie rozmawiamy,nie czuję potrzeby takiej rozmowy. Gdyby była to do niego raczej bym się nie zwróciła. Co do moich partnerów (byłych oraz obecnego) to rodzice nigdy się nie wtrącali i szanowali moje wybory. Myślę,że relacje z ojcem mają wpływ na pozniejsze relacje z mężczyznami,ale jakoś nigdy nie zagłębiałam się w ten temat.
Poza tym jak się czasem posprzeczam z mamą to mówi: ,,Jesteś taka sama jak ten stary" albo (to przy nim) : ,,Nikt mi nie wmówi,że ją w szpitalu podmienili,przecież to-twoja krew".
Jest taka piosenka Tori Amos pt.Winter i ona kojarzy mi się z moim tatą : I hear a voice "You must learn to stand up for yourself
Cause I can't always be around" - tak trochę sentymentalnie zakończę swój wywód
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 23:11   #30
asia9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
Dot.: Tata, Ojciec, Tatuś: córeczki tatusia?

A ja jestem córeczką tatusia w takim sensie, że ojciec dla mnie wszystko zrobi. Rzuci wszystko i przyjedzie jeśli czegoś potrzebuję, obierze z imprezy w środku nocy, jakiejkolwiek zachcianki bym nie miała - wszystko mi kupi... Przyznam, że to wygodne, ale staram się tego nie nadużywać. I na razie nie mam niestety jak mu się odwdzięczyć.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Precious things Pokaż wiadomość
Poza tym jak się czasem posprzeczam z mamą to mówi: ,,Jesteś taka sama jak ten stary" albo (to przy nim) : ,,Nikt mi nie wmówi,że ją w szpitalu podmienili,przecież to-twoja krew".
Oj, jakbym słyszała moją mamę! Kiedy się z nią kłócę, często mówi mi, mając na myśli tatę 'wy to jesteście tacy sami!'.

O seksie, tak jak większość dziewczyn tutaj, z nim nie rozmawiam. Ostatnio z mamą się śmiałam, że w nocy chłopak zabiera mi całą kołdrę (nie mieszkamy razem, wynajmujemy mieszkania ze współlokatorami, czasem u siebie sypiamy). Z tatą raczej bym sobie tak nie zażartowała. Dziwnie bym się czuła...
Ale na każdy inny temat mogę z nim porozmawiać. Przede wszystkim - jest moją skarbnicą wiedzy. Ma tak rozległe zainteresowania, że nie muszę czytać żadnych mądrych książek - wystarczy, że go posłucham
asia9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.