Rozstać się z narzeczonym? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-27, 16:43   #61
truskawianka
Raczkowanie
 
Avatar truskawianka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 141
Dot.: Rozstac sie z narzeczonym?

Cytat:
Napisane przez pieqna Pokaż wiadomość
facet nie inicjuje seksu, masz to robic TYLKO Ty,
wystarcza mu raz, 2 na mc?

ja mysle, ze tu lezy pies pogrzebany. nie jestescie dopasowani seksualnie. on nie zaspokaja Cie seksualnie, Ty chodzisz sfrustrowana i probujesz sobie logicznie wytlumaczyc dlaczego bycsmiala z nim nie byc.
bo ma piersi, bo mowiac zakrywa usta blebleble..

musze przyznac ze po Twoim 1ym poscie mialam wrazenie, ze jakas mega egoistka faceta wykorzystuje i jeszcez na zimno kalkuluje co by tu zrobic.
teraz zmieniam zdanie-bo ilez to brzydkich, naprawde brzydkich facetow ma zony/dziewczyny/partnerki- i dziewczyny potrafia szalec za swoimi misiami. mysle, ze jak w lozku sie komus uklada, wtedy troche wiecej tluszczu tu czy tam (nawetw postaci meskich piersi) nikomu nie przeszkadza.
on po prostu sie Toba Autorko w lozku nie potrafi zajac,
a jesli wolisz chodzic sfrustrowana i poirytowana brakiem seksu to wmawiaj sobie dalej, ze przytulanie przed tv i zaufanie w zwiazku wystarczy.
nie wystarczy. to jest tylko przyjazn.
Tylko, że nie wiemy czy np. jej narzeczony nie jest sfrustrowany tym, że ona go odpycha mniej lub bardziej podświadomie. Jak jakaś kobieta by usłyszała od chłopaka, że jest taka siaka i owaka i np, ma piersi jak facet to podejrzewam, że by jej się odechciało z nim seksu(i jego samego też) na wieki.

Edytowane przez truskawianka
Czas edycji: 2014-08-27 o 16:44
truskawianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 17:35   #62
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozstac sie z narzeczonym?

Cytat:
Napisane przez blueberryqueen9 Pokaż wiadomość
Myslalam, ze dostane jakies realistyczne porady, nie mialam pojecia ze mnie ktos wstawi w jakis stereotyp Polki zerujacej na obcokrajowcu, co jest totalna bzdura.

Dziekuje za te "normalne" rady, oczywiscie wszystko sobie przemysle. Poki co jednak sklaniam sie bardziej do zostania z nim, chyba te moje wymysly to po prostu przedslubna panika.
realistycznych porad nie ma i nie bedzie, stereotyp istnieje na emigrantkach jest nawet caly watek o tym https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=755599 takze milej lektury.

Niestety sprawa wyglada powazniej niz przedslubna panika, wina pewnie lezy po obu stronach, on nie powinien Cie az tak zaniedbywac ani wmawiac Ci ze jestes tak zalezna od niego. Np ciekawa jestem co robisz wtedy gdy on siedzi przed kompem i gra godzinami. Zapachnialo totalnym marazmem i olewka. Czy czujesz sie dla niego wazna w takiej chwili?

Co do seksu to nie wiem, moze on Cie zdradza? Ma jakies okazje do spotkan czy zawsze 24 godziny na dobe razem?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:10   #63
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstac sie z narzeczonym?

no bez przesady w normalnych zwiazkach ludzie nie siedza calymi dniami trzymajac sie za raczke ja nie widze problemu jesli moj maz gra w jakies gry na kompie albo xboxie,nie czuje sie olewana przez niego umiem sie soba zajac i nie oczekuje ze on bedzie caly czas siedzal ze mna,sama lubie siedziec na kompie i nie chcialabym miec partnera ktory by czekiwal zainteresowania z mojej strony 24h na dobe.
moim zdaniem ty go nie kochasz jako faceta,lubisz go jako czlowieka jako przyjaciela ale nie ma w tym milosci partnerskiej.najlepiej dla ciebie i dla niego bedzie sie rozstac bo niedopasowanie w sexie jest ciezkim problemem poza tym skoro nie pociaga cie fizycznie to niestety nie da sie tego przeskoczyc.
ps.sama mam meza anglika i powiem jedn te teore ze polki wykorzystuja,zeruja na obcokrajowcach to gruba przesada,moj maz nie mial niczego wiecej niz ja,wprowadzl sie do mojego mieszkania,wszystko co dzis mamy dorobilismy sie razem i nikt nikogo nie wykorzystywal ani nie wykorzystuje.zwiazalam sie z nim bo jest poprostu dobrym czlowiekiem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 22:40   #64
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstac sie z narzeczonym?

Jak dla mnie to opisujesz faceta wykastrowanego i w życiu bym się z takim nie rozwiązała. Jak najbardziej rozumiem, że seks z nim Cię odrzuca, ale nie rozumiem, dlaczego właściwie się z nim związałaś... Nie odpowiada Ci zupełnie, nie chcesz zakładać z nim rodziny, myślisz o zdradzie... No nie dobraliście się i tyle, ale tutaj to Ty jesteś tą "gorszą", bo jesteś z nim z wyrachowania mimo że nim w głębi duszy gardzisz. Szczęścia z nim razem nie zaznasz, nawet jeśli stanie się milionerem.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 11:12   #65
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozstać się z narzeczonym?

xfrida przeciez pytalam retorycznie czy sa 24h godziny na dobe rzecz sie tyczy czestotliwosci wyjsc. jak facet kocha sie z kobieta czesto a z kumlami widzi sie czasem to wszystko jest w normie a jak jest na odwrot to ja bym nabrala jednak podejrzen co sie na takich spotkaniach dzieje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 11:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.