Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 15:40   #151
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

no mundurówka wsio rawno. Fajne to są chłopaki, ale macie rację, że o dzicz tam łatwiej niż w innych zawodach.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:44   #152
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Ja akurat nie o zolnierzach ;-)

(...)
Wypraszam wiec sobie. Sama zreszta jestem w zwiazku z mundurowym.

.

ja jestem z weteranem (min I wojny w Iraku) i do tego z depresją frontową.

więc na pewno nie twierdzimy, że wszyscy mundurowi to rozpustnicy i dzieci szatana

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
no mundurówka wsio rawno. Fajne to są chłopaki, ale macie rację, że o dzicz tam łatwiej niż w innych zawodach.
no chyba w sumie strażacy są najmniej zepsuci
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:46   #153
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

ja jestem z weteranem (min I wojny w Iraku) i do tego z depresją frontową.

Dwa razy Afganistan.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Do tej pory nie dal mi powodow, zeby przygladac sie jego ptakowi.
więc na pewno nie twierdzimy, że wszyscy mundurowi to rozpustnicy i dzieci szatana
Nie twierdzimy, wlasciwie mozna powiedziec, ze w zwiazku z jego praca jest potencjalnie wiecej kolegow, ktorzy chcieliby pozyczyc telefon w wiadomym celu. Moj np ma telefon cegle, ktora ledwo odbiera smsy.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no chyba w sumie strażacy są najmniej zepsuci
A o tym to nic mi nie wiadomo

Edytowane przez Coverpink
Czas edycji: 2014-08-21 o 15:48
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:49   #154
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

straż graniczna to ma takie imprezy, że masakra. Takiego to bym nie chciała.
Ja jestem ze zwykłym żołnierzem.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 23:05   #155
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

Dziewczyny, gdybacie, gdybacie, a nic z tego nie wynika dla autorki, tak naprawdę. I co z tego, że wielu mundurowych (z waszych doświadczeń) zdradza? To akurat nie ma nic wspólnego z tym przypadkiem, bo facet autorki zawsze może być "wyjątkiem od reguły". Proszę, trzymajmy się faktów, a nie stereotypów, bo to nie prowadzi do niczego oprócz zbędnych dla autorki nerwów.

Sprawdzanie billingów jak najbardziej ma sens, bo to jakiś konkret (w odróżnieniu od - "pewnie Cię zdradza, skoro to mundurowy" ).

Sytuacja nie jest jednoznaczna - to tylko strony w Internecie, a nie ślad szminki na kołnierzyku czy zużyta prezerwatywa pod łóżkiem. Opcji jest wiele. Facet mógł, oprócz zdradzania:
- oglądac panienki, bo lubi sobie popatrzec na panie w .jpg lub .avi
- szukac znajomych twarzy (z ciekawości)
- usłyszeć w pracy plotki na temat portalu / konkretnych pań i stąd to przeglądanie, byc może wspólne z kolegami z pracy
- faktycznie udostępnic koledze telefon (lub kolega sam go podjumał)
- mieć jakiś inny, niezwiązany ze zdradą acz nieznany nam powód.

W każdym przypadku dla mnie zrozumiałe jest to, że może się krepować powiedzieć prawdę partnerce. Wiecie, to trochę jak w tej scenie z American Pie - gdybyście były prawiczkiem przyłapanym na stosunku z szarlotką, przyznałybyście wprost, że zrobiłyście to dlatego, iż kolega powiedział wam, że wagina jest jak szarlotka? IMO to jest właśnie jedna z tych krępujących sytuacji, gdzie prawda może zostać odebrana jak głupia wymówka / kłamstwo.

Skoro facet twierdzi, że to jego kolega oglądał panienki na jego telefonie, trzeba sprawdzić, czy mówi prawdę, a nie od razu zakładać, że kłamie, jakkolwiek głupie jego wyjaśnienia by nie były - zwłaszcza, kiedy jest możliwość zweryfikowania tychże wyjaśnień. Opcja, że to jego kolega dorwał się do jego telefonu, chociaż brzmiąca mało prawdopodobnie, jest możliwa.
Dopiero kiedy okaże się, że facet faktycznie kłamie i jeszcze kolegę w to wciąga - darowałabym sobie ten związek. Takie pójście w zaparte nie wróży nic dobrego, bo na miejscu TŻta autorki, nawet gdybym w pierwszym momencie wypaliła jakieś głupie kłamstwo, aby uniknąć żenującej dla mnie prawdy, przyparta do muru wolałabym skompromitować się nieco w oczach partnera, ale wyjaśnić szczerze moje zachowanie, by odbudować zaufanie partnera... poza przypadkiem, kiedy wyjawienie prawdy oznaczałoby definitywną utratę zaufania (i prawdopodobnie koniec związku).
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 00:28   #156
Raczyna
Raczkowanie
 
Avatar Raczyna
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 177
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

ilość seksu nie świadczy o jego jakości
tak abstrahując...


ogólnie dla mnie sprawa jest śliska i wymaga opanowania i żelaznych nerwów, na pewno trzeba sytuację wyjaśnić, ale taktownie, bo łatwo ukręcić sobie z niej stryczek

oczywiście, że nie musi od razu zdradzać
w sumie nie wiem nawet co gorsze
może jest coś, co go szczególnie jara- nie wiem, strój, stylizacja, zachowanie i tego tam szuka? może faktycznie tylko oglądał zdjęcia, może faktycznie kolega mu opowiedział, że był u tej rudej i ale laska super ciągnie, więc chcieli zobaczyć
może chodzi do tych dziewczyn z konkretnym wymaganiem, którego w życiu by nie zdradził swojej kobiecie "bo nie wypada"/"wyśmieje mnie"/"powie że jestem zboczony"
kurcze, są chłopaki które mają wszystko- super rodzinę, chętną seksi żonkę i mimo to nadal chodzą na dziwki
dziwka jest dobra- wybierasz jak danie w restauracji, płacisz i możesz zapomnieć
nie wikłasz się w romanse, nie musisz zdobywać, zagadywać, wygłupiać się, po prostu idziesz i masz
i jaki chojrak przy tym jesteś!



wiem, prawda w przeciwieństwie do kłamstwa nie musi być prawdopodobna
ale już pisałam- nie jesteśmy dziećmi, szanujmy siebie


a co do tego, że po 20 latach wspólnych okazuje się, że człowieka nie znamy- w najbliższym otoczeniu mam faceta, prawdziwy kryształ, po 50, dzieci już duże.... ma też małe dziecko i kobietę na boku, od 10 lat, a od niedawna dodatkowo kochankę
miał pecha bo świat jest mały i dwa razy się na mnie natknął
stawiam całe złoto tego świata, że gdybyście go poznały nigdy byście w to nie uwierzyły

i nie wiem, czy to jakaś prawidłowość, ale im bardziej jakiś związek wydaje się super i idealny z zewnątrz, tym więcej syfu w nim jest, gdy się człowiek podowiaduje tego i owego



PS znam kilku strażaków
normalnie dziewczyny- strach się bać!!!
Raczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 00:09   #157
paaulinkaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

Hmm.. Czytałam smsy od tego kolesia i całą ich rozmowę, powiem, że brzmiało to
bardzo wiarygodne

Edytowane przez paaulinkaa2
Czas edycji: 2014-09-01 o 00:12
paaulinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 13:50   #158
mause155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

Cytat:
Napisane przez paaulinkaa2 Pokaż wiadomość
Sprawdzałam jego połączenia w telefonie i nie dzwonił pod żadne nieznajome numery, ale zdaję sobie sprawę z tego, że mógł je usunąc. Myślałam nad tym, żeby uśpic jego czujnosc i już nie poruszac tego tematu, bo niby sprawa się wyjaśniła według niego (powiedział skąd ta strona się wzięła). Chciałabym trochę odczekac i go jakoś przejświetlic, ale nie wiem jak?
Za jakiś czas zrób mu niespodziankę i pojedź do niego na noc, zapukaj do drzwi. Przedtem zadzwoń i spytaj gdzie jest. Jak powie że w domu to, a tam go nie będzie to sprawa jasna. Okłamuje Cię i powinnaś o nim zapomnieć. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni. Na razie weź go na przeczekanie i nie daj po sobie poznać że masz jakiekolwiek podejrzenia, udawaj głupiutką i bądź milutka. Nie będzie się spodziewał kiedy jego dzień i godzina nadejdzie.
mause155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 12:36   #159
Raczyna
Raczkowanie
 
Avatar Raczyna
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 177
Dot.: Facet korzysta ze stron z ogłoszeniami erotycznymi

Cytat:
Napisane przez mause155 Pokaż wiadomość
Za jakiś czas zrób mu niespodziankę i pojedź do niego na noc, zapukaj do drzwi. Przedtem zadzwoń i spytaj gdzie jest. Jak powie że w domu to, a tam go nie będzie to sprawa jasna. Okłamuje Cię i powinnaś o nim zapomnieć. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni. Na razie weź go na przeczekanie i nie daj po sobie poznać że masz jakiekolwiek podejrzenia, udawaj głupiutką i bądź milutka. Nie będzie się spodziewał kiedy jego dzień i godzina nadejdzie.
to by było dobre, gdyby prowadził "dwa życia"
jeżeli chodzi "na dziewczynki" to w ciągu dnia, przecież lubi się wyspać, więc wieczorem będzie w domu
Raczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 12:36:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.