Któraś z was kupuje w RESERVED? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 18:23   #31
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

sweetmadijka ??? co to za wyprzedaż??
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:31   #32
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

ostatnio byly wielkie wyprzedaze przynajmniej u mnie w miescie
spodnie sliczne bialutkie za cale 4,50 !!!
pozniej w house spodnie za 39,99 nic tylko kupowac :P szkoda ze juz sie skonczyly przeceny
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:33   #33
dorisek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Ja lubie ciuchy z RE, zwłaszcza dla dzieci.A jesli chodzi o ludzi....miałam niedawno lupex i miałam dość klientek, które chciały przecenic ciuch za 5 zł, bo "miał plamkę", a takich było wiele...jak ktos lubi ponaciagać czy ponarzekać to to robi, nie musi miec do tego szczególnego powodu.zaden sprzedawca nie przystawia nam pistoletu do głowy i nie karze kupować
dorisek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:33   #34
dorisek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Ja lubie ciuchy z RE, zwłaszcza dla dzieci.A jesli chodzi o ludzi....miałam niedawno lupex i miałam dość klientek, które chciały przecenic ciuch za 5 zł, bo "miał plamkę", a takich było wiele...jak ktos lubi ponaciagać czy ponarzekać to to robi, nie musi miec do tego szczególnego powodu.zaden sprzedawca nie przystawia nam pistoletu do głowy i nie karze kupować
dorisek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:36   #35
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

ja również lubię ciuchy z Reserved Te, które do tej pory kupiłam są bardzo dobrej jakości Ostatnio uwielbiam brązową bluzę (bardzo ciepła) z misiem w kapturze. Dla dzieci też mają super, kupiłam bratu świetną bluzę z kapturem, mogłyby byc tylko ceny trochę niższe jak dla dzieciaków
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:08   #36
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez Amar Pokaż wiadomość
wiec, najlepiej udawac nieswiadoma i isc z takim wadliwym towarem i liczyc na lud sczescia' kasjerka zauwazy'.

gdyby mnie cos takiego, jak pushit, spotkalo, z checia poczekalabym na tego krawca. a zeby dopiec kasjerce zarzyczylabym sobie przyszycie guzika na miejscu skoro jest taka chetna, to czemu nie
Zgadzam się!!! Też z chęcią poczekałabym na tego "krawca".. Rozumiem, że niektórzy ludzie są zdolni do tego by np. pobrudzić specjalnie ubranie w celu uzyskania rabatu i mogą być oni zmorą sprzedawców.. Ale bez przesady.
Nie powinni traktować klientów jako potencjalnych naciągaczy. Przypuszczam, że w sklepach więcej jest ubrań z wadami niż tych naciągaczy..
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:54   #37
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że w sklepach więcej jest ubrań z wadami niż tych naciągaczy..
Amen Większośc szyta w chinach za grosze przez dzieci- krzywa, prujaca się.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 21:03   #38
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Co do sukienek za 19 zl, nie widziałam nigdy nigdzie takich
U mnie tego lata bylo bardzo duzo rzeczy za 19zl, takze nie wiem do czego pijesz

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Niestety, bo kolezanki pracujace w Pimkie pare lat temu brały ciuchy na imprezy i odkładały spowrotem na wieszaki, a po niektorych niestety bylo widac, ze noszone. Ba, dostałysmy raz ciuchy ze sklepu na jakies zawody na ktorych bylysmy hostessami, a po 3 dniach noszenia po 12 godzin ciuszki wrocily na wieszaki do sklepu. Były to niestety głównie koronkowe bluzeczki, ktore sie strasznie pozaczepiały, ale przeciez nie ja kupie, to ktos inny, nie? Sprzedawca nie bedzie prosił
Nikt nie twierdzi ze to jest ok... Takze nie wiem jak to sie ma do stwierdzenia zeby obejrzec rzecz 5 razy i kupic ja z glowa Mowa tutaj o urwanych guzikach i dziurach, a Ty opowiadasz historie ktore nijak maja sie do tematu Jesli rzecz ma naprawde widoczna wade - dziure w materiale, jest zaciagnieta czy tez mocno zabrudzona - to chyba oczywiste ze nalezy sie jakas znizka

Na koniec dodam, ze gdybyscie mialy okazje popracowac troche w wiekszym sklepie z odzieza damska - na 100% zmienilybyscie zdanie

sugar_kitty
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 21:07   #39
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Bardzo lubię robić zakupy w Reserved i ostatnio przyłapałam się na tym, że mam w szafie większość ciuchów z ich firmy... ale nigdy jeszcze nie spotkałam się z przejawami złośliwości czy braku uprzejmościu u pracowników zawsze mi doradzają, szukają, znajdują... ogólnie jestem na TAK

__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 21:26   #40
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Powiem tak Polak z natury to kombinator, jest cała masa dziewczyn, kobiet które chodzą do perfumerii na regularne makijaże i "testowanie" zapachów oblewając się nimi od stóp do głów. Tak samo jest w sklepach z odzieżą, czy butami. Czytałam o Pani która kupiła kurtkę skórzaną za niemałe pieniądze, zrobiła w niej jakieś poprawki u kaletnika a po pół roku przyszła ją zwrócić bo jej się odwidziała.
Tak jak mówię siostra opowiada mi różne anegtoty:
A to o parze która w przymierzalni seks uprawiała.
A to o kobiecie która najpierw chciała na bluzeczkę rabat jak go nie otrzymała kazała odłożyć bluzkę na 3 godziny po tym czasie nie przyszła i nie kupiła a po 3,5 godzinie pojawiła się dziewczyna ktora ją kupiła po 6 godzinach przyszła ta pierwsza Pani z awanturą gdzie jej bluzka i pracownicę zaczeła szarpać.
A to o kurtce którą sprzedali trzy razy , bo miała dziurkę i dwóch klientów ją zwróciło a 3 zatrzymał.
POlacy chieli by mieć metki a najlepiej żeby rzeczy były tak tanie jak w lumpkach. Spoko te ciuchy nie są często wrte swojej ceny ale wszystko jest warte tyle ile ktos za to zaplaci, takie sa prawa rynku. Odpowiedzcie sobie same czy gdybyscie sprzedawaly samochod wart 5 tysiecy, a ktos dałby Wam 10 nie sprzedałybyście?
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 21:33   #41
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
Powiem tak Polak z natury to kombinator, jest cała masa dziewczyn, kobiet które chodzą do perfumerii na regularne makijaże i "testowanie" zapachów oblewając się nimi od stóp do głów. Tak samo jest w sklepach z odzieżą, czy butami. Czytałam o Pani która kupiła kurtkę skórzaną za niemałe pieniądze, zrobiła w niej jakieś poprawki u kaletnika a po pół roku przyszła ją zwrócić bo jej się odwidziała.
Tak jak mówię siostra opowiada mi różne anegtoty:
A to o parze która w przymierzalni seks uprawiała.
A to o kobiecie która najpierw chciała na bluzeczkę rabat jak go nie otrzymała kazała odłożyć bluzkę na 3 godziny po tym czasie nie przyszła i nie kupiła a po 3,5 godzinie pojawiła się dziewczyna ktora ją kupiła po 6 godzinach przyszła ta pierwsza Pani z awanturą gdzie jej bluzka i pracownicę zaczeła szarpać.
A to o kurtce którą sprzedali trzy razy , bo miała dziurkę i dwóch klientów ją zwróciło a 3 zatrzymał.
POlacy chieli by mieć metki a najlepiej żeby rzeczy były tak tanie jak w lumpkach. Spoko te ciuchy nie są często wrte swojej ceny ale wszystko jest warte tyle ile ktos za to zaplaci, takie sa prawa rynku. Odpowiedzcie sobie same czy gdybyscie sprzedawaly samochod wart 5 tysiecy, a ktos dałby Wam 10 nie sprzedałybyście?
AMEN
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.