"Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 14:24   #31
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

no dziewczyny, ja jestem w 6 tc, dziś byłam na wizycie i wszystko ok jest, widziałam małą plamkę na usg ale nie gadałam nic z ginem o terminie porodu, ale mam następną wizytę 13 maja, także pewnie wtedy się dowiem, wg googlowych kalendarzy termin wychodzi 2 stycznia, no ale to nic oficjalnego, dlatego nieśmiało tu piszę
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:04   #32
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam przyszłe Mamusie ja dowiedziałam się w poprzedni poniedziałek że jestem w ciąży i nie wiem dokładnie jaki termin mi wypadnie bardzo chciałabym aby był to już 2011 rok a z obliczen cyklu wychodzi mi grudzień/styczeń.
W piątek idę do lekarza i zobaczymy co powie...
To moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekscytowana i z zaciekawieniem obserwuję co się dzieje z moim organizmem
I pare słów o mnie:
mam prawie 25 lat, 2,5 roku po ślubie, właśnie rozpoczęłam staż - co mnie niepokoi - jak powiedzieć i kiedy w pracy. A dzidzi jeszcze nie planowaliśmy - od roku szukałam pracy i kiedy w końcu sie wbiłam chociaż na staż to ta wiadomość się pojawiła...ale bardzo się cieszę mimo tylu obaw

Dolegliwości jako takich nie mam, poza okropnym wzdęciem dziś

I zaczęłam chodzić na basen - planuje 2 razy w tygodniu jeśli nie będzie przeciwwskazań, na razie po pływaniu czułam się świetnie
Ależ się rozpisałam, ale tyle się dzieje że musiałam to gdzieś z siebie wyrzucić
Ściskam Was mocno!
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 23:15   #33
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Molalala Pokaż wiadomość
dzidzi zobaczysz fasolke...


Mnie dzis mdli do rana.....wrrrr
mnie mdliło wczoraj ...bleeee

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
no dziewczyny, ja jestem w 6 tc, dziś byłam na wizycie i wszystko ok jest, widziałam małą plamkę na usg ale nie gadałam nic z ginem o terminie porodu, ale mam następną wizytę 13 maja, także pewnie wtedy się dowiem, wg googlowych kalendarzy termin wychodzi 2 stycznia, no ale to nic oficjalnego, dlatego nieśmiało tu piszę

ja tez niedługo zaczynam 6 tc ... dostałaś karte ciązy ?? mi wychodzi różnie na 30 grudnia a na innych 1 stycznia

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Witam przyszłe Mamusie ja dowiedziałam się w poprzedni poniedziałek że jestem w ciąży i nie wiem dokładnie jaki termin mi wypadnie bardzo chciałabym aby był to już 2011 rok a z obliczen cyklu wychodzi mi grudzień/styczeń.
W piątek idę do lekarza i zobaczymy co powie...
To moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekscytowana i z zaciekawieniem obserwuję co się dzieje z moim organizmem
I pare słów o mnie:
mam prawie 25 lat, 2,5 roku po ślubie, właśnie rozpoczęłam staż - co mnie niepokoi - jak powiedzieć i kiedy w pracy. A dzidzi jeszcze nie planowaliśmy - od roku szukałam pracy i kiedy w końcu sie wbiłam chociaż na staż to ta wiadomość się pojawiła...ale bardzo się cieszę mimo tylu obaw

Dolegliwości jako takich nie mam, poza okropnym wzdęciem dziś

I zaczęłam chodzić na basen - planuje 2 razy w tygodniu jeśli nie będzie przeciwwskazań, na razie po pływaniu czułam się świetnie
Ależ się rozpisałam, ale tyle się dzieje że musiałam to gdzieś z siebie wyrzucić
Ściskam Was mocno!
witaj też licze na styczeń ale na necie wychodzi tak jak tobie a kiedy miaąłś ostatnią @ ?
ja także ide do gina w piątek bede myślała co u ciebie i jak fasolinka i jak wizyta
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 05:45   #34
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
no dziewczyny, ja jestem w 6 tc, dziś byłam na wizycie i wszystko ok jest, widziałam małą plamkę na usg ale nie gadałam nic z ginem o terminie porodu, ale mam następną wizytę 13 maja, także pewnie wtedy się dowiem, wg googlowych kalendarzy termin wychodzi 2 stycznia, no ale to nic oficjalnego, dlatego nieśmiało tu piszę
to ja już zdurniałam gdzie mam pisać :P
Ja ostatnią @ miałam 1 marca, według googlowych kaledarzy termin na 8 grudzień, a dzidzia ma 8 tygodni.

ty masz 6 tydzień, a termin na 2 styczeń?

Zdurniałam
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 08:59   #35
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

sama już nie wiem, różnie kalendarze mi podają, głównie przełom grudnia i stycznia, karty ciązy jeszcze nie mam, bo nie byłam jeszcze u lekarza, który będzie prowadzić mi ciążę u mnie to sprawa skomplikowana, bo ja zaszłam w ciażę dzięki metodzie in vitro i stąd różni lekarze ostatni @ miałam 21.03.2010 no i od tego się liczy. ale czuję, że chyba przejdę na grudniowy po następnej wizycie u lekarza

od kilku dni mam cały dzień mdłości, masakra
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:11   #36
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
sama już nie wiem, różnie kalendarze mi podają, głównie przełom grudnia i stycznia, karty ciązy jeszcze nie mam, bo nie byłam jeszcze u lekarza, który będzie prowadzić mi ciążę u mnie to sprawa skomplikowana, bo ja zaszłam w ciażę dzięki metodzie in vitro i stąd różni lekarze ostatni @ miałam 21.03.2010 no i od tego się liczy. ale czuję, że chyba przejdę na grudniowy po następnej wizycie u lekarza

od kilku dni mam cały dzień mdłości, masakra
ja 25.03 i tez mi wychodzi grudzien/styczeń
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 13:02   #37
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
no dziewczyny, ja jestem w 6 tc, dziś byłam na wizycie i wszystko ok jest, widziałam małą plamkę na usg ale nie gadałam nic z ginem o terminie porodu, ale mam następną wizytę 13 maja, także pewnie wtedy się dowiem, wg googlowych kalendarzy termin wychodzi 2 stycznia, no ale to nic oficjalnego, dlatego nieśmiało tu piszę
Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Witam przyszłe Mamusie ja dowiedziałam się w poprzedni poniedziałek że jestem w ciąży i nie wiem dokładnie jaki termin mi wypadnie bardzo chciałabym aby był to już 2011 rok a z obliczen cyklu wychodzi mi grudzień/styczeń.
W piątek idę do lekarza i zobaczymy co powie...
To moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekscytowana i z zaciekawieniem obserwuję co się dzieje z moim organizmem
I pare słów o mnie:
mam prawie 25 lat, 2,5 roku po ślubie, właśnie rozpoczęłam staż - co mnie niepokoi - jak powiedzieć i kiedy w pracy. A dzidzi jeszcze nie planowaliśmy - od roku szukałam pracy i kiedy w końcu sie wbiłam chociaż na staż to ta wiadomość się pojawiła...ale bardzo się cieszę mimo tylu obaw

Dolegliwości jako takich nie mam, poza okropnym wzdęciem dziś

I zaczęłam chodzić na basen - planuje 2 razy w tygodniu jeśli nie będzie przeciwwskazań, na razie po pływaniu czułam się świetnie
Ależ się rozpisałam, ale tyle się dzieje że musiałam to gdzieś z siebie wyrzucić
Ściskam Was mocno!

WItajcie-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!

trzyma kciuki za Wizyte,....

Dzien dobry w Srode.....

U mnie dzis mdlosci i wymioty...bleeeee

i nadal czuje sie slabooo
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 18:23   #38
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Hej,
ja dziś na szczęście już lepiej się czuję
Dziękuję za ciepłe przywitanie

coś mi się wydaje że większość z nas będzie na koniec grudnia się rozpakowywać...

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
witaj też licze na styczeń ale na necie wychodzi tak jak tobie a kiedy miaąłś ostatnią @ ?
ja także ide do gina w piątek bede myślała co u ciebie i jak fasolinka i jak wizyta
ostatnią @ miałam 13.03 ale miałam dość długie cykle, a poza tym widzę tylko jedną możliwość zapłodnienia - jak wspominałam to mała wpadka - tylko raz się nie zabezpieczyliśmy, 6 kwietnia więc dość późno, uważałam że już dawno za mną są dni płodne... i stąd mam nadzieje na styczeń

a piątku już się nie mogę doczekać.

Jak tam Dziewczynki, kto u Was już wie o ciązy? bo u mnie rodzice, teściowie, rodzenstwo i 3 najbliższe koleżanki, dość spore grono jak na brak wizyty u lekarza, ale nie mogłam się powstrzymać

może znacie jakąś ciekawą stronę z przepisami dla ciężarnych? w ogóle nie mam pomysłu na zdrowe dania a wciąż mam na coś ochotę i chciałabym cos ciekawego i jednocześnie szybkiego sobie przyrządzić
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 00:12   #39
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

heeeej ja po wizycie u gina moja fasoleczka ma 4 tyg duża bestia
tp jeszcze nie mam ale moge wkleić foto choć mało co widać na monitorze obraz był lepszy i widzialam swoje maleństwo
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 16:32   #40
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

No u mnie to juz napewno bedzie lutykolejny cykl staran przed nami ale tym razem trzymajcie kcikasy-musi sie udac-bedziemy broic 15 majato moje pracochlonne obliczenia hehe
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:35   #41
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Sanderinka jednak mialas wizyte wcześniej niż w piątek gratuluje ślicznych zdjęć już nie mogę się doczekć kiedy swoje będę mogła wkleić już jutro mam wizytę specjalnie urlop wzięłam z tej okazji i doczekać sie nie mogę

MONIKA1850 kciukaski będziemy mocno trzymać żeby sie udało : kciuki: i przesyłamy fluidy
Wiecie Dziewczyny ostatnio nie mogę spać w nocy często się budzę i długo nie mogę zasnąć a rano oczywiście nie dam rady wstać i tak jest od tygodnia! chyba te emocje tak na mnie wpływają choć staram się nie myśleć o tym zbyt wiele...
Super że u mnie juz długi weekend sie zaczął - w końcu w domu trochę ogarnę bo nie mam już czystych talerzy w kuchni - a mam 12osobowy serwis używany przez dwie osoby... ech...
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 23:25   #42
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Hej,
ja dziś na szczęście już lepiej się czuję
Dziękuję za ciepłe przywitanie

coś mi się wydaje że większość z nas będzie na koniec grudnia się rozpakowywać...



ostatnią @ miałam 13.03 ale miałam dość długie cykle, a poza tym widzę tylko jedną możliwość zapłodnienia - jak wspominałam to mała wpadka - tylko raz się nie zabezpieczyliśmy, 6 kwietnia więc dość późno, uważałam że już dawno za mną są dni płodne... i stąd mam nadzieje na styczeń

a piątku już się nie mogę doczekać.

Jak tam Dziewczynki, kto u Was już wie o ciązy? bo u mnie rodzice, teściowie, rodzenstwo i 3 najbliższe koleżanki, dość spore grono jak na brak wizyty u lekarza, ale nie mogłam się powstrzymać

może znacie jakąś ciekawą stronę z przepisami dla ciężarnych? w ogóle nie mam pomysłu na zdrowe dania a wciąż mam na coś ochotę i chciałabym cos ciekawego i jednocześnie szybkiego sobie przyrządzić
ja juz chyba pisalam ze w Ten Weekend bedziemy sie chwalic dzidziusiem...

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
heeeej ja po wizycie u gina moja fasoleczka ma 4 tyg duża bestia
tp jeszcze nie mam ale moge wkleić foto choć mało co widać na monitorze obraz był lepszy i widzialam swoje maleństwo
Piekna Fasolka

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
No u mnie to juz napewno bedzie lutykolejny cykl staran przed nami ale tym razem trzymajcie kcikasy-musi sie udac-bedziemy broic 15 majato moje pracochlonne obliczenia hehe
To Trzymam kciuki!!!!!!!!


A u mnie dzisja juz lepiej ale nadal wymioty....bleeee

a Jak tam Wasi TZ sie miewaja??? przejmyja sie wami?? uwazaj na Was??

ide luluac-buzka
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 00:10   #43
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Sanderinka jednak mialas wizyte wcześniej niż w piątek gratuluje ślicznych zdjęć już nie mogę się doczekć kiedy swoje będę mogła wkleić już jutro mam wizytę specjalnie urlop wzięłam z tej okazji i doczekać sie nie mogę

Wiecie Dziewczyny ostatnio nie mogę spać w nocy często się budzę i długo nie mogę zasnąć a rano oczywiście nie dam rady wstać i tak jest od tygodnia! chyba te emocje tak na mnie wpływają choć staram się nie myśleć o tym zbyt wiele...
Super że u mnie juz długi weekend sie zaczął - w końcu w domu trochę ogarnę bo nie mam już czystych talerzy w kuchni - a mam 12osobowy serwis używany przez dwie osoby... ech...

no miałam jutro ide jeszcze raz do mojego
oj tez mam problemy ze snem w nocy nie mogę zasnąc a w dzień chodzę śpiąca

Cytat:
Napisane przez Molalala Pokaż wiadomość

Piekna Fasolka



a Jak tam Wasi TZ sie miewaja??? przejmyja sie wami?? uwazaj na Was??

ide luluac-buzka


Ty mi nie mów o Tz... wkurza mnie i drażni i ehhh
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 07:29   #44
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Dziewczyny nie wiem skąd macie siłe siedzieć do tak późnych godzin

Ja właśnie się szykuję do lekarza a właściwie dwóch idę do mojej starje gin - za którą nie przepadam, ale tp wizyta na NFZ to trochę pochodzę, żeby mieć skierowania na badania i do nowej gin w prywatnej klinice - nigdy tam nie byłam i jestem bardzo ciekawa jak tam wygląda wizyta - ponoć bardzo fajnie, szkoda tylko że to tyle kosztuje no ale jeszcze muszę podjąć decyzję gdzie chcę chodzić i rodzić...

a TZ narazie sppisuje się na medal, tfu tfu, żeby nie przechwalić wczoraj nawet obiadek zrobił po moich telefonicznych instrukcjach a dziś jedzie ze mną do lekarza chociaż na początku zdążyliśmy raz się pokłócić, ale myśle że to przez te emocje wywołane tą informacją...
teraz jest ok, tylko mamy tak wiele rzeczy do zrobienia w domu przed narodzinami o których ciągl mu przypominam że boje się że w końcu nie wytrzyma mojego zrzędzenia... no ale nie mogę się powstrzymać... niech ćwiczy cierpliwość...
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 12:09   #45
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
no miałam jutro ide jeszcze raz do mojego
oj tez mam problemy ze snem w nocy nie mogę zasnąc a w dzień chodzę śpiąca





Ty mi nie mów o Tz... wkurza mnie i drażni i ehhh
Zbic TZ

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem skąd macie siłe siedzieć do tak późnych godzin

Ja właśnie się szykuję do lekarza a właściwie dwóch idę do mojej starje gin - za którą nie przepadam, ale tp wizyta na NFZ to trochę pochodzę, żeby mieć skierowania na badania i do nowej gin w prywatnej klinice - nigdy tam nie byłam i jestem bardzo ciekawa jak tam wygląda wizyta - ponoć bardzo fajnie, szkoda tylko że to tyle kosztuje no ale jeszcze muszę podjąć decyzję gdzie chcę chodzić i rodzić...

a TZ narazie sppisuje się na medal, tfu tfu, żeby nie przechwalić wczoraj nawet obiadek zrobił po moich telefonicznych instrukcjach a dziś jedzie ze mną do lekarza chociaż na początku zdążyliśmy raz się pokłócić, ale myśle że to przez te emocje wywołane tą informacją...
teraz jest ok, tylko mamy tak wiele rzeczy do zrobienia w domu przed narodzinami o których ciągl mu przypominam że boje się że w końcu nie wytrzyma mojego zrzędzenia... no ale nie mogę się powstrzymać... niech ćwiczy cierpliwość...
trzyma Kciuki za Wizyte.....

a TZ bravo dla niego....klask i:


witajcie...

U mnie dzisiaj lepiej....odrazu mniej wymiotow..lepszy humrek...

a moj Tz spisuje sie tez super...Okorpnie na mnie uwaza i sie ciagle pyta czy cos mi wolno czy nie....

Milego dnia
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 15:05   #46
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

no i jestem po 2 wizytach

pierwsza u państwowej lekarki - tragedia! podałam ostatni termin @ 13.03 i ze test wyszedł pozytywny a ona na to zrobiła mi cytologię, pomacała i stwierdziła że nic jeszcze nie widać i kazała mi przyjść w czerwcu! bez żadnego skierowania na badania, nic nie powiedziała na temat ciąży, a gdy byłam już w drzwiach stwierdziła, a kwas foliowy pani bierze, prawda?
Byłam przygotowana że to może tak wyglądać ale nie do tego stopnia! kiedyś, gdy okres mi się spóźniał zrobiła mi usg, a tym razem nic.

pobiegłam od razu do kliniki i tam oczywiście zupełnie inna wizyta łącznie z pięknymi zdjęciami - bylam wniebowzięta gdy zobaczyłam to cudowną Kropeczkę na ekranie - od razu rozpoznałam gdzie patrzeć pełne objaśnienia ze strony lekarza bez moich żadnych pytań - Pani sama od razu wszystko mi opowiedziała dodatkowo oczywiście skierowania na badania - szkoda że prywatnie, spróbuje jescze wbić się do jakiegoś bardziej ludzkiego gina przez NFZ żeby mieć za darmo badania, ale już zdecydowałam że ta doktor będzie prowadzić moją ciążę i następne wizyta 19.05 z wynikami
Aha, i termin porodu wychodzi na ok30.12 z możliwością przeunięcia na styczeń bo moje Maleństwo jest bardzo malutkie cieszę się bardzo i z tego wszystkiego zapomnniałam spytać czy póki co nie ma żadnych przeciwskazań aby chodzić na basen, ale skoro się dobrze czuję to myślę że będę chodzić

Edytowane przez mallinka
Czas edycji: 2010-04-30 o 15:06
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 21:00   #47
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
no i jestem po 2 wizytach

pierwsza u państwowej lekarki - tragedia! podałam ostatni termin @ 13.03 i ze test wyszedł pozytywny a ona na to zrobiła mi cytologię, pomacała i stwierdziła że nic jeszcze nie widać i kazała mi przyjść w czerwcu! bez żadnego skierowania na badania, nic nie powiedziała na temat ciąży, a gdy byłam już w drzwiach stwierdziła, a kwas foliowy pani bierze, prawda?
Byłam przygotowana że to może tak wyglądać ale nie do tego stopnia! kiedyś, gdy okres mi się spóźniał zrobiła mi usg, a tym razem nic.

pobiegłam od razu do kliniki i tam oczywiście zupełnie inna wizyta łącznie z pięknymi zdjęciami - bylam wniebowzięta gdy zobaczyłam to cudowną Kropeczkę na ekranie - od razu rozpoznałam gdzie patrzeć pełne objaśnienia ze strony lekarza bez moich żadnych pytań - Pani sama od razu wszystko mi opowiedziała dodatkowo oczywiście skierowania na badania - szkoda że prywatnie, spróbuje jescze wbić się do jakiegoś bardziej ludzkiego gina przez NFZ żeby mieć za darmo badania, ale już zdecydowałam że ta doktor będzie prowadzić moją ciążę i następne wizyta 19.05 z wynikami
Aha, i termin porodu wychodzi na ok30.12 z możliwością przeunięcia na styczeń bo moje Maleństwo jest bardzo malutkie cieszę się bardzo i z tego wszystkiego zapomnniałam spytać czy póki co nie ma żadnych przeciwskazań aby chodzić na basen, ale skoro się dobrze czuję to myślę że będę chodzić
to bravo kochana....za wizyte.....

ale i ta z nami zostakesz...prawda:rolley es:

A u mnie jakos leci....

lece do TZ...

buzka
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 23:33   #48
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Molalala Pokaż wiadomość
Zbic TZ



Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
no i jestem po 2 wizytach

pierwsza u państwowej lekarki - tragedia! podałam ostatni termin @ 13.03 i ze test wyszedł pozytywny a ona na to zrobiła mi cytologię, pomacała i stwierdziła że nic jeszcze nie widać i kazała mi przyjść w czerwcu! bez żadnego skierowania na badania, nic nie powiedziała na temat ciąży, a gdy byłam już w drzwiach stwierdziła, a kwas foliowy pani bierze, prawda?
Byłam przygotowana że to może tak wyglądać ale nie do tego stopnia! kiedyś, gdy okres mi się spóźniał zrobiła mi usg, a tym razem nic.

pobiegłam od razu do kliniki i tam oczywiście zupełnie inna wizyta łącznie z pięknymi zdjęciami - bylam wniebowzięta gdy zobaczyłam to cudowną Kropeczkę na ekranie - od razu rozpoznałam gdzie patrzeć pełne objaśnienia ze strony lekarza bez moich żadnych pytań - Pani sama od razu wszystko mi opowiedziała dodatkowo oczywiście skierowania na badania - szkoda że prywatnie, spróbuje jescze wbić się do jakiegoś bardziej ludzkiego gina przez NFZ żeby mieć za darmo badania, ale już zdecydowałam że ta doktor będzie prowadzić moją ciążę i następne wizyta 19.05 z wynikami
Aha, i termin porodu wychodzi na ok30.12 z możliwością przeunięcia na styczeń bo moje Maleństwo jest bardzo malutkie cieszę się bardzo i z tego wszystkiego zapomnniałam spytać czy póki co nie ma żadnych przeciwskazań aby chodzić na basen, ale skoro się dobrze czuję to myślę że będę chodzić

a ten gin z NFZ to

dobranoc
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:18   #49
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

wiytajcie

Dzis nawet nie wymiotuje....

U mnie nie ma slonca lal deszcz...

a popludniu mowimy rodzince o dzidzi....:ju pi:
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 14:13   #50
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Molalala rodzinka na pewno się ucieszy

Ja dziś mam doła czuję się nienajgorzej fizycznie - mam jedynie lekkie mdłości, ale ta pogoda działa na mnie okropnie chce mi sie spać i nie mogę się zabrać za nic, a dodatkowo mam dziś same czarne myśli i wciąż mi tak jakoś smutno
żałuję bardzo że wczoraj nie usłyszałam bicia serduszka mojej Kruszynki i martwię się czemu... bez sensu są te wszystkie kalendarze skoro z obliczeń wychodzi 8 tydzień a lekarz mówi że może 4...ale jest tak małe ciałko żółte że nawet komputer nie chciał jej liczyć 12mm
i naczytałam się na forum i teraz się przejmuje...
we wtorek chyba pędzę zrobić betę bo zwariuje no nic, staram się zachować optymizm ale ciężko jest dziś strasznie...
wyżaliłam się to idę sprzątać
Miłego dnia Wam życzę!
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:16   #51
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Molalala rodzinka na pewno się ucieszy

Ja dziś mam doła czuję się nienajgorzej fizycznie - mam jedynie lekkie mdłości, ale ta pogoda działa na mnie okropnie chce mi sie spać i nie mogę się zabrać za nic, a dodatkowo mam dziś same czarne myśli i wciąż mi tak jakoś smutno
żałuję bardzo że wczoraj nie usłyszałam bicia serduszka mojej Kruszynki i martwię się czemu... bez sensu są te wszystkie kalendarze skoro z obliczeń wychodzi 8 tydzień a lekarz mówi że może 4...ale jest tak małe ciałko żółte że nawet komputer nie chciał jej liczyć 12mm
i naczytałam się na forum i teraz się przejmuje...
we wtorek chyba pędzę zrobić betę bo zwariuje no nic, staram się zachować optymizm ale ciężko jest dziś strasznie...
wyżaliłam się to idę sprzątać
Miłego dnia Wam życzę!

Witaj


Kochana nie martw się. Ja z Moją pierwszą ciążą miałąm tak samo, Moja mała perełka była też zawsze dużo Mniejsza niż powinna być, a jak przyszło do porodu to miałą aż nadto. Urodziłam w 40 tygodniu i 5 dniu po terminie. Wazyła 3950 i miała 56cm. Napewno wszystko będzie dobrze, tylko się nie smuć bo fasolka też to czuje : przytul::przytul :
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:35   #52
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam wszystkie przyszłe mamy

Ja dwie wyraźne kreseczki zobaczyłam wczoraj, wcześniej były dwie tylko słabo widoczne.
Kalkulator wskazuje że jestem w czwartym tygodniu a termin porodu obliczył na 31.12. 2010 (mam nadzieję że będzie to jednak styczeń 2011 ). Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie Dzwoniłam do swojego lekarza, ale powiedział żeby cierpliwie poczekać do terminu wizyty ponieważ wtedy będzie wszystko lepiej widoczne i zobaczymy bijące serduszko. Więc cierpliwie czekam. We wtorek idę zrobić bhcg.
Samopoczucie jak na razie super zobaczymy jak będę się dalej czuć.

Pozdrawiam
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 23:05   #53
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Molalala Pokaż wiadomość
wiytajcie

Dzis nawet nie wymiotuje....

U mnie nie ma slonca lal deszcz...

a popludniu mowimy rodzince o dzidzi....:ju pi:
wysłaąłś mi zaproszenie ?? a ja nie wiedziałam kto to
my mówimy jutro

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witaj


Kochana nie martw się. Ja z Moją pierwszą ciążą miałąm tak samo, Moja mała perełka była też zawsze dużo Mniejsza niż powinna być, a jak przyszło do porodu to miałą aż nadto. Urodziłam w 40 tygodniu i 5 dniu po terminie. Wazyła 3950 i miała 56cm. Napewno wszystko będzie dobrze, tylko się nie smuć bo fasolka też to czuje : przytul::przytul :

witaj kochana
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:14   #54
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe mamy

Ja dwie wyraźne kreseczki zobaczyłam wczoraj, wcześniej były dwie tylko słabo widoczne.
Kalkulator wskazuje że jestem w czwartym tygodniu a termin porodu obliczył na 31.12. 2010 (mam nadzieję że będzie to jednak styczeń 2011 ). Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie Dzwoniłam do swojego lekarza, ale powiedział żeby cierpliwie poczekać do terminu wizyty ponieważ wtedy będzie wszystko lepiej widoczne i zobaczymy bijące serduszko. Więc cierpliwie czekam. We wtorek idę zrobić bhcg.
Samopoczucie jak na razie super zobaczymy jak będę się dalej czuć.

Pozdrawiam
Witaj dobrze że na wizyte troszkę zaczekasz - zobaczysz więcej bo ja trochę się zawiodłam że serduszka nie usłyszałam na pierwszym usg, ale teraz cierpliwie czekam 2 tygodnie

No i jak tam reakcje Waszych rodzin Dziewczynki? miałyście poinformować ich w ten weekend... czekam na relację
mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:03   #55
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe mamy

Ja dwie wyraźne kreseczki zobaczyłam wczoraj, wcześniej były dwie tylko słabo widoczne.
Kalkulator wskazuje że jestem w czwartym tygodniu a termin porodu obliczył na 31.12. 2010 (mam nadzieję że będzie to jednak styczeń 2011 ). Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie Dzwoniłam do swojego lekarza, ale powiedział żeby cierpliwie poczekać do terminu wizyty ponieważ wtedy będzie wszystko lepiej widoczne i zobaczymy bijące serduszko. Więc cierpliwie czekam. We wtorek idę zrobić bhcg.
Samopoczucie jak na razie super zobaczymy jak będę się dalej czuć.

Pozdrawiam
Gratulacje.....:jup i:

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
wysłaąłś mi zaproszenie ?? a ja nie wiedziałam kto to
my mówimy jutro

witaj kochana
tak ja wyslalam hehe

Witam WItam...

i juz pisze relacje jak bylo...Jak nie usne...na laptopie...hehe troszke senna jestem....

wiec Moja Rodzinka zaareagowala Bardzo dobrze...Byly zly gratulacje...:prosi : I bylo super....
Rodzinka TZ dosc dziwnie...tz cisza sie...ale wydaje mi sie ze ich zaskoczylismy....bo ich minki byly takie sobie...i tesciowa ktora wyrazila swe zdania..."O jedenego Wnuczka wiecej" po tym troszke mi przykro sie zrobilo...ale coz....taka Kobietka...

Ogolnie czuje sie dobrze mdlosci mniejsze....

ide spac

buzka
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:45   #56
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam Was.

Nie wiem jak u was ale ja się fatalnie czuję od wczorajszego popołudnia dużo gorsze od fizycznych dolegliwości są te psychiczne Ciągle mam kiepski humor, płaczę i martwię się wszystkim. W dodatku mój mąż wyjechał w delegację (taką ma specyfikę pracy) a ja od ślubu mieszkam z dala od rodziców i najbliższych przyjaciół Tak że siedzę sama w mieszkaniu i "wariuję". Mam nadzieję, że jak jutro pójdę do pracy to mi trochę humor się poprawi.

Pozdrawiam was serdecznie
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:46   #57
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Witaj dobrze że na wizyte troszkę zaczekasz - zobaczysz więcej bo ja trochę się zawiodłam że serduszka nie usłyszałam na pierwszym usg, ale teraz cierpliwie czekam 2 tygodnie

No i jak tam reakcje Waszych rodzin Dziewczynki? miałyście poinformować ich w ten weekend... czekam na relację
mojej mamie nie powiedzieliśmy a mama tz zareagowała pozytywnie

Cytat:
Napisane przez Molalala Pokaż wiadomość
Gratulacje.....:jup i:



tak ja wyslalam hehe

Witam WItam...

i juz pisze relacje jak bylo...Jak nie usne...na laptopie...hehe troszke senna jestem....

wiec Moja Rodzinka zaareagowala Bardzo dobrze...Byly zly gratulacje...:prosi : I bylo super....
Rodzinka TZ dosc dziwnie...tz cisza sie...ale wydaje mi sie ze ich zaskoczylismy....bo ich minki byly takie sobie...i tesciowa ktora wyrazila swe zdania..."O jedenego Wnuczka wiecej" po tym troszke mi przykro sie zrobilo...ale coz....taka Kobietka...

Ogolnie czuje sie dobrze mdlosci mniejsze....

ide spac

buzka
zaakceptowałam
nie przejmuj sie gadaniem

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Witam Was.

Nie wiem jak u was ale ja się fatalnie czuję od wczorajszego popołudnia dużo gorsze od fizycznych dolegliwości są te psychiczne Ciągle mam kiepski humor, płaczę i martwię się wszystkim. W dodatku mój mąż wyjechał w delegację (taką ma specyfikę pracy) a ja od ślubu mieszkam z dala od rodziców i najbliższych przyjaciół Tak że siedzę sama w mieszkaniu i "wariuję". Mam nadzieję, że jak jutro pójdę do pracy to mi trochę humor się poprawi.

Pozdrawiam was serdecznie
też mam takie humorki i płacz ... ponoć wina hormonów
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 08:53   #58
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

witam
widzę że świeże ciążówki jeszcze śpią

Ja mam dzidzi z marca 2009 (Kaja)
i postanowiłam choć miała być jedynaczką, że jednak w roku 2011 urodzę jej rodzeństwo do zabawy
no i wg wszelakich kalkulatorów termin miedzy 5 a 10 stycznia 2011.
Nie myślałam, że tak szybko się uda, ale 3 maja zobaczyłam dwie wyraźne krechy na teście i teraz ... oswajam się z tą myślą, że JUŻ jestem w ciąży.
Kaja ma 13 miesięcy a gdy będzie miała 22 jakoś, już nie będzie jedynaczką.
Teraz będę trzymać kciuki cobym za szybko nie urodziła i żeby dzidzia była z 2011 roku .

No i ja nie mogę sobie pozwolić jak pewnie większość z Was na leżenie, odpoczywanie itd. bo moja Kajka mi nie pozwoli za żywe z niej dziecko i wstaje zaraz po 6.00 i ogólnie wiem, że będę miała "przekichane ".

Buźka dla wszystkich Was-Nas.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:38   #59
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

witam was ja wczoraj ujzalam dwie kerseczki i to w urodziny mojego meza,ale mial prezent czy moge sie do was dolaczyc ? jutro mam pierwsza wizyte boje sie bardzo tego co mi powie dodam ze to nasze pierwsze dziecko
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 14:04   #60
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Witam Was.

Nie wiem jak u was ale ja się fatalnie czuję od wczorajszego popołudnia dużo gorsze od fizycznych dolegliwości są te psychiczne Ciągle mam kiepski humor, płaczę i martwię się wszystkim. W dodatku mój mąż wyjechał w delegację (taką ma specyfikę pracy) a ja od ślubu mieszkam z dala od rodziców i najbliższych przyjaciół Tak że siedzę sama w mieszkaniu i "wariuję". Mam nadzieję, że jak jutro pójdę do pracy to mi trochę humor się poprawi.

Pozdrawiam was serdecznie
OJJ mam nadzieje ze dzis lepiej jest ci

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
witam
widzę że świeże ciążówki jeszcze śpią

Ja mam dzidzi z marca 2009 (Kaja)
i postanowiłam choć miała być jedynaczką, że jednak w roku 2011 urodzę jej rodzeństwo do zabawy
no i wg wszelakich kalkulatorów termin miedzy 5 a 10 stycznia 2011.
Nie myślałam, że tak szybko się uda, ale 3 maja zobaczyłam dwie wyraźne krechy na teście i teraz ... oswajam się z tą myślą, że JUŻ jestem w ciąży.
Kaja ma 13 miesięcy a gdy będzie miała 22 jakoś, już nie będzie jedynaczką.
Teraz będę trzymać kciuki cobym za szybko nie urodziła i żeby dzidzia była z 2011 roku .

No i ja nie mogę sobie pozwolić jak pewnie większość z Was na leżenie, odpoczywanie itd. bo moja Kajka mi nie pozwoli za żywe z niej dziecko i wstaje zaraz po 6.00 i ogólnie wiem, że będę miała "przekichane ".

Buźka dla wszystkich Was-Nas.
Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
witam was ja wczoraj ujzalam dwie kerseczki i to w urodziny mojego meza,ale mial prezent czy moge sie do was dolaczyc ? jutro mam pierwsza wizyte boje sie bardzo tego co mi powie dodam ze to nasze pierwsze dziecko
WitAMY!!!!!!! I GRATULACJE!!!!!!!!
\
\hejcia Mamcie...

ja dzisiaj w dobrym nastroju i humorku....
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.