Olejek Emu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 20:13   #1
EyeCatch
Raczkowanie
 
Avatar EyeCatch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 293

Olejek Emu


Hej Dziewczyny,
Czy słyszałyście o olejku emu? Stosowałyście go?
Czytałam, że używają tego olejku gwiazdy, np. Charlize Theron, Demi Moore, Beyonce. Nigdzie nie znalazłam opinii osób, które go stosowały, a chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście jest tak "cudowny"
EyeCatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:33   #2
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Olejek Emu

Hmm... trochę szkoda byłoby go stosować do włosów, skoro jest taki drogi i polecany głównie do skóry dojrzałej. Zresztą, jest sporo wspaniałych olejów pochodzenia roślinnego, więc po co kupować olej pochodzenia zwierzęcego?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:35   #3
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Olejek Emu

Też czytałam,że ten olejek jest cudowny. Ale nie wiem ile kosztuje, z czego jest i czy w Polsce można go kupić.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:41   #4
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Olejek Emu

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Też czytałam,że ten olejek jest cudowny. Ale nie wiem ile kosztuje, z czego jest i czy w Polsce można go kupić.
Z wikipedii:
Cytat:
Emu oil is an oil made from the fat of the emu, Dromaius novaehollandiae, a bird native to Australia.
Jednym słowem jak dla mnie obrzydlistwo w życiu nie zamierzam tego używać choćby było magiczne...

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Ale jak ktoś by był zainteresowany to Tu można kupić : http://www.blusche.biz/Store/skin-an...e-emu-oil.html dziewczyny na minerałowym robią zbiorowe zamówienia z tej strony, cena jest w funtach kanadyjskich
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:54   #5
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Olejek Emu

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Z wikipedii:


Jednym słowem jak dla mnie obrzydlistwo w życiu nie zamierzam tego używać choćby było magiczne...

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Ale jak ktoś by był zainteresowany to Tu można kupić : http://www.blusche.biz/Store/skin-an...e-emu-oil.html dziewczyny na minerałowym robią zbiorowe zamówienia z tej strony, cena jest w funtach kanadyjskich

Ja już też nie zamierzam, bo nie lubię kosmetyków testowanych, a tym bardziej robionych ze zwierząt. Olejek Emu jest też na allegro i kosztuje 25zł za 15ml.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.