Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 09:09   #1
CzarnaOwca22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5

Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)


Witam,
Mam na imię Aneta, 22 lata, mieszkam w okolicach Wrocławia. Bardzo chętnie poznałabym osoby z całej Polski Niedawno zostawił mnie chłopak z którym byłam ponad 6 lat, a że nie mam prawdziwych przyjaciół i nie chcę wchodzić w nowe związki - czuję się bardzo samotna. Interesuję się filmem, muzyką, prawami zwierząt, od kilku lat jestem wegetarianką i kocham pomagać innym. Znajdzie się tu jakaś chętna do popisania i poznania się duszyczka?
CzarnaOwca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 11:29   #2
StrangeSpecters
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Hej
Ja jestem chętna na bliższe poznanie
Mam na imię Inga i mam 19 lat. Niestety mieszkam w Łodzi, mimo to chętnie bliżej Cię poznam. Z natury jestem introwertyczką i być może dlatego mam mało znajomych. Interesuję się muzyką, lubię gotować i chętnie sięgam po ciekawe książki. W maju pisałam maturę, więc studentką jeszcze nie jestem. Poza tym uwielbiam zwierzęta i wszystko co z nimi związane
Jeśli masz ochotę pogadać lub się bliżej poznać napisz do mnie
StrangeSpecters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:27   #3
CzarnaOwca22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Podnoszę
CzarnaOwca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:56   #4
zozolka0
Raczkowanie
 
Avatar zozolka0
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: warmi�sko-mazurskie
Wiadomości: 57
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

A ja z Elbląga szukam. I jakoś głucho.
__________________
zozolkao
zozolka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:16   #5
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Ja też szukam przyjaciółki...ale w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć taką osobę i utrzymać dłuższą relację
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:04   #6
93dad7021e4de390d80a2e72f3399ef862b6c477_6095c6af310ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 240
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

każda z nas potrzebuje kogos bliskiego
93dad7021e4de390d80a2e72f3399ef862b6c477_6095c6af310ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:59   #7
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Ja jestem w długoletnim związku. Z TŻ mogę rozmawiać o wszystkim, jest mi bardzo bliski, ale to nie to samo... myślę, ze każda z nas powinna mieć prawdziwą przyjaciółkę. Kiedyś mi to nie przeszkadzało... a teraz jakby pusto...człowiek wie, że czegoś mu do szczęscia brakuje
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 14:39   #8
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly1986 Pokaż wiadomość
Ja jestem w długoletnim związku. Z TŻ mogę rozmawiać o wszystkim, jest mi bardzo bliski, ale to nie to samo... myślę, ze każda z nas powinna mieć prawdziwą przyjaciółkę. Kiedyś mi to nie przeszkadzało... a teraz jakby pusto...człowiek wie, że czegoś mu do szczęscia brakuje
Miałam tak samo, TŻ był fantastycznym przyjacielem, tylko, że właśnie mnie zostawił... Więc cóż, przyjaciółki oni nigdy nie zastąpią.
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:45   #9
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Hej kochane można się przyłączyć do was ?
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:51   #10
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Mort91 Pokaż wiadomość
Miałam tak samo, TŻ był fantastycznym przyjacielem, tylko, że właśnie mnie zostawił... Więc cóż, przyjaciółki oni nigdy nie zastąpią.
Masz rację...ja niestety każdą wolną chwilę spędzałam z TŻ. To się zresztą nie zmieniło A koleżanki zawsze miały inne priorytety niż ja. Ja na głowie miałam ważniejsze problemy niż zakupy, czy kolor lakieru do paznokci Czasem żałuje, że tak bardzo skupiłam się jedynie na związku i wykształceniu. Teraz mi brakuje kogoś takiego. Koleżanki mają dzieci, a co się tym wiąże dodatkowe obowiązki i brak czasu. Pewnie Ci trudno

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Hej kochane można się przyłączyć do was ?
Nie pytaj, tylko przyłączaj
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:14   #11
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly1986 Pokaż wiadomość
Ja też szukam przyjaciółki...ale w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć taką osobę i utrzymać dłuższą relację
Masz w 100% racje, moje "przyjaciolki" wola siedziec w domu, stypic, i dwie jak zaszly w ciaze to wielkie krolewny nietykalne - ciaza to nie choroba... a z TŻ owszem pogadac moge ale to nie to samo zawsze kobitka lepiej rozumie kobitke hihi ; D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 15:36   #12
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly1986 Pokaż wiadomość
Masz rację...ja niestety każdą wolną chwilę spędzałam z TŻ. To się zresztą nie zmieniło A koleżanki zawsze miały inne priorytety niż ja. Ja na głowie miałam ważniejsze problemy niż zakupy, czy kolor lakieru do paznokci Czasem żałuje, że tak bardzo skupiłam się jedynie na związku i wykształceniu. Teraz mi brakuje kogoś takiego. Koleżanki mają dzieci, a co się tym wiąże dodatkowe obowiązki i brak czasu. Pewnie Ci trudno
Ja też miałam zawsze inne priorytety- właśnie głownie eks, wykształcenie, dobra książka. Owszem, trudno, bo tęsknie jak cholera...
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:51   #13
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Mort91 Pokaż wiadomość
Ja też miałam zawsze inne priorytety- właśnie głownie eks, wykształcenie, dobra książka. Owszem, trudno, bo tęsknie jak cholera...
Widzisz, gdyby narzeczony mnie zostawił, byłabym w takiej samej sytuacji co Ty. Nawet sobie nie potrafię tego wyobrazić, byłabym już zupełnie sama na tym świecie Mój TŻ jest dla mnie obecnie jedyną rodziną i przyjacielem. Nie wiem co bym bez niego zrobiła. To daje jednak do myślenia. Dlaczego takimi uczuciami darze jedynie jedną osobę. Wiem, że coś straciłam, nie walcząc wcześniej o przyjaciółki. Mam nadzieję jednak, że prawdziwa przyjaźń gdzieś na mnie czeka ...Tobie mogę powiedzieć, że skoro rozstałaś się z TŻ, to może to nie był ten. Czas goi rany
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:00   #14
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly1986 Pokaż wiadomość
Widzisz, gdyby narzeczony mnie zostawił, byłabym w takiej samej sytuacji co Ty. Nawet sobie nie potrafię tego wyobrazić, byłabym już zupełnie sama na tym świecie Mój TŻ jest dla mnie obecnie jedyną rodziną i przyjacielem. Nie wiem co bym bez niego zrobiła. To daje jednak do myślenia. Dlaczego takimi uczuciami darze jedynie jedną osobę. Wiem, że coś straciłam, nie walcząc wcześniej o przyjaciółki. Mam nadzieję jednak, że prawdziwa przyjaźń gdzieś na mnie czeka ...Tobie mogę powiedzieć, że skoro rozstałaś się z TŻ, to może to nie był ten. Czas goi rany
Ja na szczęście mam małą rodzinę, ale mam z nią bardzo dobry kontakt, inaczej było by pewnie gorzej.
O przyjaźń też się nie walczy, miałam kilka "przyjaciółek" w czasach gimnazjalno-licealnych. Z całkiem dużego grona została JEDNA, niestety na drugim końcu Europy. Ale nauczyło mnie to, że jak trzeba o nią walczyć, to to nie przyjaźń. Więc na studiach już tylko są znajome.

Gdybyśmy rozstali się z jakiegoś poważnego powodu to pewnie byłoby mi łatwiej, a On zerwał bo mieliśmy zaraz zamieszkać razem i stwierdził, że jednak woli kumpli i imprezy... Tak więc chyba duuuużo czasu potrzebuję.
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:26   #15
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Mort91 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam małą rodzinę, ale mam z nią bardzo dobry kontakt, inaczej było by pewnie gorzej.
O przyjaźń też się nie walczy, miałam kilka "przyjaciółek" w czasach gimnazjalno-licealnych. Z całkiem dużego grona została JEDNA, niestety na drugim końcu Europy. Ale nauczyło mnie to, że jak trzeba o nią walczyć, to to nie przyjaźń. Więc na studiach już tylko są znajome.

Gdybyśmy rozstali się z jakiegoś poważnego powodu to pewnie byłoby mi łatwiej, a On zerwał bo mieliśmy zaraz zamieszkać razem i stwierdził, że jednak woli kumpli i imprezy... Tak więc chyba duuuużo czasu potrzebuję.
Co za cham!!! Tym bardziej dobrze, że się rozstaliście teraz i nie zmarnował Ci więcej życia! Skoro wolał kumpli i imprezy...to nie jest dobry kandydat na męża Znajdziesz lepszego
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:50   #16
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Butterfly1986 Pokaż wiadomość
Co za cham!!! Tym bardziej dobrze, że się rozstaliście teraz i nie zmarnował Ci więcej życia! Skoro wolał kumpli i imprezy...to nie jest dobry kandydat na męża Znajdziesz lepszego
Wiem, przynajmniej staram się to sobie tak tłumaczyć. W każdym razie- dzięki za dodanie otuchy
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:28   #17
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Jak tam wam dzionek mija ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:31   #18
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Jak tam wam dzionek mija ?
Ja zaczęłam "wakacje", a że plany się posypały i nie ma wyników z dwóch egzaminów to żyję w zawieszeniu i oglądam maniakalnie Grey's anatomy Jak Twój?
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:35   #19
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Ja dzisiaj leniuchuje, TŻ z tata swoim urzeduje bedzie pozno dzis w domku to mam czas dla siebie ale juz z nudy glupieje :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 22:31   #20
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Ja mam przyjaciolke Mamy dni, gdy kupujemy % i zaszywamy sie same w pokoju i ogladajac najglupsze pamietniki z wakacji nakladamy maseczki w mojej pizamie i pijemy do rana, plotkujac o wszystkich bolach...

Uwielbiamy wspolne zakupy, wypady z tz-tami na wyjazdy, kupowanie na allegro z przesylka na pol haha, wspieranie sie w najwiekszej drobnostce itd.

Kocham ja calym serduszkiem i gdyby o 2 rano zadzwonila, ze kogos zabila, zapytalabym tylko gdzie schowamy cialo

Ale powiem wam, ze mieszkam w duzym miescie, gdzie co rusz poznaje nowych ludzi, ale o przyjaciolke to baaaaaaardzo ciezko. Niestety moja kropelka najprawdopodobniej we wrzesniu wyladuje w Holandii, chyba sie zalamie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:25   #21
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja mam przyjaciolke Mamy dni, gdy kupujemy % i zaszywamy sie same w pokoju i ogladajac najglupsze pamietniki z wakacji nakladamy maseczki w mojej pizamie i pijemy do rana, plotkujac o wszystkich bolach...

Uwielbiamy wspolne zakupy, wypady z tz-tami na wyjazdy, kupowanie na allegro z przesylka na pol haha, wspieranie sie w najwiekszej drobnostce itd.

Kocham ja calym serduszkiem i gdyby o 2 rano zadzwonila, ze kogos zabila, zapytalabym tylko gdzie schowamy cialo

Ale powiem wam, ze mieszkam w duzym miescie, gdzie co rusz poznaje nowych ludzi, ale o przyjaciolke to baaaaaaardzo ciezko. Niestety moja kropelka najprawdopodobniej we wrzesniu wyladuje w Holandii, chyba sie zalamie
Tylko pozazdrościć takiej relacji. Myślę, że większość ludzi marzy o takiej przyjaźni, ale nigdy jej nie doświadczy. Ty masz to szczęście, że wiesz, co to prawdziwa przyjaźń. Każdy człowiek powinien w życiu doznać miłości i przyjaźni. Ja nie mogę narzekać, bo spotkała mnie w życiu miłość...jeśli chodzi o przyjaźń...wciąż czekam
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 13:27   #22
adelle_x
Przyczajenie
 
Avatar adelle_x
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
GG do adelle_x
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Widze, ze z moim problememm nie jestem sama :\
niedawno rozstałam sie z moim P i teraz jest mi strasznie ciezko, tym bardziej, ze wiekszosc moich znajomych to byli głownie znajomi P, a reszta albo sie wyproadziła albo ma swoje priorytety :\ Jestem na etapie szukania swojego miejsca i kogos z kim moge go dzielic ( bardzij zalezy mi na przyjazniach niz na facecie). Najchetniej bym gdzies wyjechała, szalała i nie myslala o tym co boli...
adelle_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 17:44   #23
kalana23
Raczkowanie
 
Avatar kalana23
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 386
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez adelle_x Pokaż wiadomość
Widze, ze z moim problememm nie jestem sama :\
niedawno rozstałam sie z moim P i teraz jest mi strasznie ciezko, tym bardziej, ze wiekszosc moich znajomych to byli głownie znajomi P, a reszta albo sie wyproadziła albo ma swoje priorytety :\ Jestem na etapie szukania swojego miejsca i kogos z kim moge go dzielic ( bardzij zalezy mi na przyjazniach niz na facecie). Najchetniej bym gdzies wyjechała, szalała i nie myslala o tym co boli...
Mam podobnie:/
kalana23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:16   #24
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Zdecydowanie nie jesteś sama!
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 23:57   #25
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Oj nie jestes sama moi znajomi tez zyja swoim zyciem ciezko ich gdziekolwiek wyciagnac itp a szkoda.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 16:14   #26
CzarnaOwca22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Kurczę, założyłam wątek i już myślałam, że nikt się nie odezwie, wchodzę dzisiaj i szoooook, że tyle wpisów To ja mam taki sam problem jak kalana23, adelle_x, Mort91 Też zostawił mnie chłopak, tak jak pisałam w pierwszym poście, po bardzo długim czasie i powód też był bardzo banalny, stwierdził, że za mało zarabiam i jestem za mało ambitna jak na niego i jego przyszłościowe plany no i wybrał karierę. Później próbowałam z 3 innymi, ale kilkutygodniowe związki, wszystkie 3 skończyły się zdradą z ich strony, więc już w ogóle na mężczyzn nie mogę patrzeć!
CzarnaOwca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 16:33   #27
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

O kurczę... nie zazdroszczę Ale jak widzisz- nie jesteś sama, zawsze można się wygadać, a to już troszeczkę pomaga
Nie dziwię się, że nie możesz patrzeć na facetów- też bym nie mogła. Jedyne co mogę Ci poradzić to odpoczynek od nich. Długi! Mój eks też próbował coś mi wmawiać, że za mało ambicji mam, że w ogóle nie zarabiam i takie tam- to chyba kolejne ich stałe teksty, bo akurat ambicji to mam często aż nadto

Cytat:
Napisane przez CzarnaOwca22 Pokaż wiadomość
Kurczę, założyłam wątek i już myślałam, że nikt się nie odezwie, wchodzę dzisiaj i szoooook, że tyle wpisów To ja mam taki sam problem jak kalana23, adelle_x, Mort91 Też zostawił mnie chłopak, tak jak pisałam w pierwszym poście, po bardzo długim czasie i powód też był bardzo banalny, stwierdził, że za mało zarabiam i jestem za mało ambitna jak na niego i jego przyszłościowe plany no i wybrał karierę. Później próbowałam z 3 innymi, ale kilkutygodniowe związki, wszystkie 3 skończyły się zdradą z ich strony, więc już w ogóle na mężczyzn nie mogę patrzeć!
__________________
Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


zajmuję się zwłokami
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:29   #28
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Czasem narzekam, że mam źle...narzekam na TŻ...ale jak czytam Wasze historie, to scyzoryk się w kieszeni otwiera....swoją drogą zaczynam bardziej doceniać, to co mam...jednak mam szczęście...
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:42   #29
Mort91
Raczkowanie
 
Avatar Mort91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Doceniaj, doceniaj
Mój był bliski ideału przez 2 lata i 7 miesięcy, ostatnie półtora to nagle inny człowiek. Tak więc doceniaj Twoje trwające szczęście!

Cytat:
Napisane przez Butterfly1986 Pokaż wiadomość
Czasem narzekam, że mam źle...narzekam na TŻ...ale jak czytam Wasze historie, to scyzoryk się w kieszeni otwiera....swoją drogą zaczynam bardziej doceniać, to co mam...jednak mam szczęście...
__________________
Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


zajmuję się zwłokami
Mort91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:52   #30
Butterfly1986
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly1986
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 156
Dot.: Przyjaciółka poszukiwana od zaraz! :)

Czy ludzie naprawdę mogą się zmienić aż tak...tak nagle...to dziwne...nam zaraz stuknie 12 lat...wiem, nie mogę być zbyt pewna...bo życie lubi nam rzucać kłody pod nogi...wiem, że pojawienie się dziecka w związku, może diametralnie je zmienić, zmienić podejście dwojga ludzi do siebie i do związku, że rutyna zabija uczucie...mimo to, jestem niepoprawną romantyczką i wierzę, że nam się uda...w coś trzeba wierzyć
Butterfly1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 00:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.