o co chodzi????zwariowałam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 07:42   #1
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40

o co chodzi????zwariowałam


Witam od tygodnia spóźni mi się miesiączka.z mężem współżyję lecz mamy zawsze stosunek przerywany.Na poczatku mies robiłam test bo coś dziwnie się czułam oczywiscie wyszedł negatywny.Brzuch mnie boli jak na miesiączkę.próbowałam gorących kapieli nawet seksu czy polopiryny no spy i nic.dalej nic nic nic.Juz mnie to męczy bo siedzi mi w głowie ciąża,a dwoje dzieci już mam i taki plan z męzem mielismy że tylko dwoje i finito.a w ciazy bardzo nie chcem być.Nie biorę nic na anty tylko naturalnymi sposobami wycofka.Co jest grane poradzcie.
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 08:14   #2
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez sonia0824 Pokaż wiadomość
Witam od tygodnia spóźni mi się miesiączka.z mężem współżyję lecz mamy zawsze stosunek przerywany.Na poczatku mies robiłam test bo coś dziwnie się czułam oczywiscie wyszedł negatywny.Brzuch mnie boli jak na miesiączkę.próbowałam gorących kapieli nawet seksu czy polopiryny no spy i nic.dalej nic nic nic.Juz mnie to męczy bo siedzi mi w głowie ciąża,a dwoje dzieci już mam i taki plan z męzem mielismy że tylko dwoje i finito.a w ciazy bardzo nie chcem być.Nie biorę nic na anty tylko naturalnymi sposobami wycofka.Co jest grane poradzcie.
Jak nie chcieliście więcej dzieci trzeba się było zabezpieczać. Bardzo prawdopodobne, że jesteś w ciąży, powtórz test. U mnie pierwsze dwa negatywne wyszły, a synek już się mościł w środku.
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:06   #3
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Kobieto,jeśli niechcem być w ciąży to używam prezerwatyw,a nie kalendarzyk. Możesz być w ciąży jak najbardziej.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:22   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 12:13   #5
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Stosunek przerywany to żadna forma antykoncepcji.Tak jest ryzyko ciąży.
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 13:28   #6
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Wycofka to żadna metoda.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:39   #7
elfur
Przyczajenie
 
Avatar elfur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Spróbuj powtórzyć test ciążowy, wcześniejszy mógł jeszcze nic "nie wykryć", spróbuj po tygodniu-dwóch od wykonania pierwszego testu. W razie wątpliwości idź do lekarza ginekologa.
I podpisuję się pod tym co już zostało napisane wyżej: stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, przed wytryskiem u mężczyzny pojawia się preejakulat w którym mogą być plemniki zdolne do zapłodnienia. Jest u Ciebie możliwość ciąży, więc nie lekceważ sprawy. I nie denerwuj się na zapas! powodzenia!
elfur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 16:19   #8
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

tak, zwariowałaś, żeby nie chcąc mieć dzieci uprawiać seks bez zabezpieczenia.
zrób test.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:20   #9
buhahah12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: TUTAJ
Wiadomości: 101
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez sonia0824 Pokaż wiadomość
Witam od tygodnia spóźni mi się miesiączka.z mężem współżyję lecz mamy zawsze stosunek przerywany.Na poczatku mies robiłam test bo coś dziwnie się czułam oczywiscie wyszedł negatywny.Brzuch mnie boli jak na miesiączkę.próbowałam gorących kapieli nawet seksu czy polopiryny no spy i nic.dalej nic nic nic.Juz mnie to męczy bo siedzi mi w głowie ciąża,a dwoje dzieci już mam i taki plan z męzem mielismy że tylko dwoje i finito.a w ciazy bardzo nie chcem być.Nie biorę nic na anty tylko naturalnymi sposobami wycofka.Co jest grane poradzcie.

?!
Nie mam prawa Cię osądzać i pewnie nic nowego też Ci nie powiem, tym bardziej, że pewnie bardziej doświadczona ode mnie jesteś, ale ile Ty masz lat? To logiczne, że naturalne sposoby to nie antykoncepcja. Raz się uda, drugi niekoniecznie! Nie chcecie wiecej dzieci, to trzeba było używać chociażby prezerwatyw.
Pozostaje Ci powtórne wykonanie testu albo wizyta u ginekologa. Nic więcej
buhahah12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 05:17   #10
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Wiem że wycofka to żadna forma antykoncepcji.Po pierwszym dziecku tylko tak się zabezpieczalismy i 7 lat dzieci nie mieliśmy a gdy przyszedl czas i cheś na drugie to po prostu po siedmiu latach zdecydowalismy się.najlepsze jest to ze objawów ciązy nie mam tylko brak tej miesiączki.Nie czuję wcale że jestem,z moimi dziewczynkami czułam to.Nie bola mnie piersi,nie jestem apatyczna, senna,nie chce mi się jeść az tak dużo,jem tak jak zawsze,zachcianek tez nie mam.przy poprzednich ciążach własnie tak miałam.Mam wrażnie że bolą mnie troche nerki ale czy to nerki??i czy to ma coś wspólnego z miesiączką?No i leczyłam się Lactowaginolem ale to chyba nie ma wpływu na mies.

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Nie wiem czy bardziej doświadczona! mam 26 lat.Dlatego piszę bo uczucie jest nietypowe dziwne.Z takowym doswiadczenia nie miałam i myślałam że,któraś z wizażanek miała tak jak ja i mi poradzi co mogę zrobić.Test na pewno zrobie dziś bo chyba już mogę po tyg spóźnienia miesiączki.Ale dzięki za porady i słowa krytyki.
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 13:19   #11
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Z całym szacunkiem...
Ale nie rozumiem. Masz męża, dzieci, jesteś doświadczona...
Powinno dać Ci to do myślenia, że jeśli zadajesz takie pytania, świadczy to o sporym braku wiedzy o fizjologii człowieka.
Może złapałaś zakażenie układu moczowego Pamiętaj, ze jakakolwiek choroba moze wplynąc na przebieg cyklu. Zrób test i idź do lekarza.
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:24   #12
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez sonia0824 Pokaż wiadomość
Witam od tygodnia spóźni mi się miesiączka.z mężem współżyję lecz mamy zawsze stosunek przerywany.Na poczatku mies robiłam test bo coś dziwnie się czułam oczywiscie wyszedł negatywny.Brzuch mnie boli jak na miesiączkę.próbowałam gorących kapieli nawet seksu czy polopiryny no spy i nic.dalej nic nic nic.Juz mnie to męczy bo siedzi mi w głowie ciąża,a dwoje dzieci już mam i taki plan z męzem mielismy że tylko dwoje i finito.a w ciazy bardzo nie chcem być.Nie biorę nic na anty tylko naturalnymi sposobami wycofka.Co jest grane poradzcie.
Stosunek przerywany - to nie jest forma ANTYKONCEPCJI.
Forma antykoncepcji to prezerwatywa, pigułki, plastry..

Możliwe że jsteś w ciąży, powtórz test. Często jest tak, że pierwsze testy wychodzą negatywnie, a potem jest pozytyw..
Nie chcę Cię obrazić ale - trochę więcej wyobraźni

Może po prostu masz jakieś zakażenie dróg, pęcherza, i to opóźnia..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-02-06 o 13:26
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 21:05   #13
KuwbuJSmokE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Rozwiązaniem dla Twojego problemu jest zrobienie kilku testów ( Czasem wynikii są błędne), bądź udanie się do Ginekologa. Nie mówcie, że seks przerywany nie jest metodą antykoncepcji, według skali Pearla posiada 4 pkt. (dla przypomnienia Prezerwatywa męska ok. 2, a środki plemnikobójcze 6). Osobiście uważam, że ta metoda jest jak jazda z prędkościa 250km/h rowerem, lecz nauka mówi co innego. Każda metoda Antykoncepcji jest ściśle związana z stosowaniem zaleceń dotyczących danej metody, przykładowo przy źle założonej prezerwatywie ryzyko wzrasta do 15 pkt, a stosunek przerywany przy założeniu, że facetowi perfekcyjnie nie uda się wycofać paróweczke osiąga ok. 30 pkt. Podsumowując my faceci nie sterujemy w pełni nad naszymi "ptaszynami" i nie zawsze mamy kontrolę nad tym co z nich wypływa. Po wykonaniu zaleceń napisz czy jest rodzinny HatTrick czy wszystko skończylo po Twojej myśli i PS. JEŚLI NIE CHCESZ WIĘCEJ DZIECI STOSUJ BARDZIEJ PEWNE ŚRODKI ANTYKONCEPCYJNE.

Edytowane przez KuwbuJSmokE
Czas edycji: 2012-02-07 o 16:01
KuwbuJSmokE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 07:50   #14
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez KuwbuJSmokE Pokaż wiadomość
Rozwiązaniem dla Twojego problemu jest zrobienie kilku testów ( Czasem wynikii są błędne), bądź udanie się do Ginekologa. Nie mówcie, że seks przerywany nie jest metodą antykoncepcji, według skali Pearla posiada 4 pkt. (dla przypomnienia Prezerwatywa męska ok. 2, a środki plemnikobójcze 6). Osobiście uważam, że ta metoda jest jak jazda z prędkościa 250km/h rowerem, lecz nauka mówi co innego. Każda metoda Antykoncepcji jest ściśle związana z stosowaniem zaleceń dotyczących danej metody, przykładowo przy źle założonej prezerwatywie ryzyko wzrasta do 15 pkt, a stosunek przerywany przy założeniu, że facetowi perfekcyjnie nie uda się wycofać paróweczki osiąga ok. 30 pkt. Podsumowując my faceci nie sterujemy w pełni nad naszymi "ptaszynami" i nie zawsze mamy kontrolę nad tym co z nich wypływa. Po wykonaniu zaleceń napisz czy jest rodzinny HatTrick czy wszystko skończylo po Twojej myśli i PS. JEŚLI NIE CHCESZ WIĘCEJ DZIECI STOSUJ BARDZIEJ PEWNE ŚRODKI ANTYKONCEPCYJNE.
I widzicie wizażanki.Nawet facet ma większe serce i zrozumienie,dla kobiety,która boryka się z problemem.Brawo dla tego pana.Piękny cytat,piękne przykłady i wyjaśnienia,sama lepiej bym tego nie ujęła.Wracając do tematu testy zrobione wsztkie pozytywne.Nic nie poszło po mojej myśli,ale mam nadzieję że będzie to jakoś!Pozdrawiam wszytkich,którzy próbują pomóc a nie oceniją i krytykują!
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:27   #15
betka78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 91
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

soniu ,bdb ze nie bierzesz tabsów ,bdb smok ci napisał ale ale ..
ale radze ci ,wyslij męża na wazektomie ,raz i po sprawie ,zdrowo i bez problemów ,bezpiecznie ,nie będziesz sie już bała i martwiła przy sexie i on także ,a życie nabierze wiecej doznań
warto

wazektomia.com i wazektomia.pl

w porównaniu np. z tabsami anty które musisz brac co miesiąc przez kilkanaście lat i dłużej gdzie za miesiąc tabsów płacisz ok 25-33 zł to taka wazektomia raz za 1800 zł to nie drogo

Edytowane przez betka78
Czas edycji: 2012-02-08 o 09:44
betka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:36   #16
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez betka78 Pokaż wiadomość
soniu ,bdb ze nie bierzesz tabsów ,bdb smok ci napisał ale ale ..
ale radze ci ,wyslij męża na wazektomie ,raz i po sprawie ,zdrowo i bez problemów ,bezpiecznie ,nie będziesz sie już bała i martwiła przy sexie i on także ,a życie nabierze wiecej doznań
warto

wazektomia.com i wazektomia.pl
Nie słyszałam ale poczytam dzięki miła wiazażanko.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

o kurcze drogo 2000zł to nie mało,ale skuteczność bardzo wysoka.warto pomyśleć na przyszłość.
__________________
Doświadczenie jest sumą naszych rozczarowań
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 10:20   #17
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:23   #18
KuwbuJSmokE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Wielkie gratulacje!
Uwierz w niedługim czasie zmienisz zdanie i będziesz cieszyć, że stało się tak, a nie inaczej. Trzymam kciuki.

Jeśli chodzi o tabletki to ja również jestem ich przeciwnikiem, w końcu zakłócanie swojego układu hormnonalnego ma złe konsekwencje. Niektórzy jednak są zwolennikami "cukiereczków", wszystko zależne jest od osobistego podejścia i poglądu. Usiądź z swoim facetem i razem zadecydujcie, która metoda jest dla was najlepsza. Musicie wiedzieć, że każda ma swoje minusy i plusy. Uważam, że NPR jest skuteczne tylko trzeba podejść do tego na poważnie, dużo informacji na ten temat znajdziesz w internecie, tylko pamiętaj o dobrych źródłach.

KuwbuJSmokE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:30   #19
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiem o tej metodzie w taki właśnie sposób dowiedziałam się że jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem.Wiesz czasami człowiek wpada w rutynę i nie zawsze pamięta o takich rzeczach.Teraz to już można gdybać jak jest po ptokach.Ale dzięki za dobrą radę koleżanko.
__________________
Doświadczenie jest sumą naszych rozczarowań
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 14:35   #20
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Cytat:
Napisane przez sonia0824 Pokaż wiadomość
Wiem o tej metodzie w taki właśnie sposób dowiedziałam się że jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem.Wiesz czasami człowiek wpada w rutynę i nie zawsze pamięta o takich rzeczach.Teraz to już można gdybać jak jest po ptokach.Ale dzięki za dobrą radę koleżanko.
Gratuluję
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:22   #21
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Parówka mnie rozwaliła doszczętnie
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 17:42   #22
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

[QUOTE=Diablica z Tasmanii;32135312]Parówka mnie rozwaliła doszczętnieQUOTE]
Wygląda na to że faktycznie jakiś dzieciak z ciebie.Przychodzisz tu by się pośmiać z czyichś problemów,ale uwierz mi nim obejżysz się za siebie podobny problem dotknie ciebie i pierwsza tu przyjdziesz po poradę.I taki psycholog z ciebie jak z koziej d..y trąbka!!!To teraz ja się pośmieję: hahaha:
__________________
Doświadczenie jest sumą naszych rozczarowań
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:03   #23
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

[QUOTE=sonia0824;32139023]
Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Parówka mnie rozwaliła doszczętnieQUOTE]
Wygląda na to że faktycznie jakiś dzieciak z ciebie.Przychodzisz tu by się pośmiać z czyichś problemów,ale uwierz mi nim obejżysz się za siebie podobny problem dotknie ciebie i pierwsza tu przyjdziesz po poradę.I taki psycholog z ciebie jak z koziej d..y trąbka!!!To teraz ja się pośmieję: hahaha:
A śmiej się, śmiech to zdrowie, a psychologiem nigdy nie chciałam być

Tak na pewno jestem dzieciakiem, zwłaszcza, że jestem starsza od ciebie, ale ok dla ciebie mogę być małolatą, fajnie się odmłodzić

Nie, na pewno mnie taki problem jak twoj nie dotknie. Zwłaszcza seks z tzw wycofką cokolwiek to znaczy. Ja mam głowę na karku
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:48   #24
betka78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 91
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

wazektomia.com jest coraz bardziej popularna wśród panów

w porównaniu np. z tabsami anty które musisz brac co miesiąc i się truć przez kilkanaście lat i dłużej gdzie za miesiąc tabsów płacisz ok 25-35 zł to taka wazektomia która jest odwracalna ,płacisz raz 1800 zł to nie drogo a jakie korzyści i spokój płatnośc gotówką, kartą a nawet i na raty
wielu już radosnych par
my także
to rewelacja

Edytowane przez betka78
Czas edycji: 2012-02-08 o 09:50
betka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 12:08   #25
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

.
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia

Edytowane przez mala_19kw
Czas edycji: 2017-02-21 o 19:40
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:47   #26
19Patrycja85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: o co chodzi????zwariowałam

Po pierwsze gratuluję Dzidziusia
Po drugie - dobrze byłoby już po porodzie oczywiście poważnie pomyśleć o pewniejszym sposobie antykoncepcji. Jeżeli chodzi o stosunek przerywany, to w płynie ejakulacyjnym również mogą znajdować się plemniki, dlatego nie jest to za bardzo pewna metoda antykoncepcji.
Radziłabym porozmawiać z ginekologiem na temat swoich obaw i wątpliwości dotyczących fizjonomii i płodności. To zaden wstyd. Masz prawo wiedzieć, być świadomą siebie kobietą. Lekarz na pewno dobrze doradzi. Teraz, kiedy jesteś w ciąży, zapewne częściej będziesz miała z nim kontakt.
I najważniejsze odpręż się, teraz nie ma co się stresować. Już nic to nie zmieni No i dbaj o siebie i o Maleństwo! Pozdrawiam!
19Patrycja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.