Wrastaj±ce w³osy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2009-05-06, 07:26   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Wrastaj±ce w³osy


Wrastanie w³osów w skórê to problem wielu kobiet, które usilnie próbuj± pozbywaæ siê niechcianego ow³osienia. W³osy pod wp³ywem nie zawsze profesjonalnie wykonanego zabiegu depilacji urywaj± siê tu¿ przy skórze, czasami nawet w ¶rodku kana³u w³osowego. Urwany w³os ro¶nie nadal jednak zmienia kierunek wzrostu, a jego ostra koñcówka wbija siê w skórê i stopniowo wrasta co raz g³êbiej. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:22   #2
elenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

W artykule brakuje informacji, jak sobie radziæ w sytuacji wrastaj±cych w³osków oraz jakie wówczas nale¿y wybieraæ metody depilacji...
elenee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:26   #3
LadyDiil
Przyczajenie
 
Avatar LadyDiil
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 6
Angry Dot.: Wrastaj±ce w³osy

zgadzam siê..
LadyDiil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-12, 23:55   #4
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

wystarczylo zauwazyc zakladki pt: "w gabinecie", "w domu" heh x]
LadyB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:52   #5
elenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Dziêkujê za podpowied¼
elenee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:45   #6
pannapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Porady bardzo trafione. Autor zaleca unikania golenia. ¯eby goliæ siê jak najrzadziej, najlepiej usuwaæ w³oski woskiem. Zabieg u kosmetyczki daje najd³u¿szy efekt. Ja mia³am strasznie problemy z wrastaniem w³osków, bo robi³y mi siê ropne stany zapalne. Ale kosmetyczka da³a mi kilka dobrych rad: zmiana depilacji - odstawi³am maszynkê i depilator, 3 razy w tygodniu peeling gruboziarnisty i specjalny krem na wrastanie. Na pocz±tku mia³am krem Veet, ale nic mi nie pomaga³. Przerzuci³am siê wiêc na dermokosmetyki, bo maj± dzia³anie lecznicze. I od ponad pó³ roku stosujê krem Keranorm. Problem wrastania znikn±³
pannapaula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:23   #7
22asia22LU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Ja zmagam siê z problemem wrastania w³osów i powiem szczerze, jestem bliska agonii. Stosujê scruby kremy a one ci±gle wrastaj±.... Wiem jednak , ¿e jest to wina z³ej depilacji. Do pozbywania siê w³osków u¿ywam depilatora a powinnam regularnie odwiedzaæ salon kosmetyczny i robiæ to przy u¿yciu wosku i z pomoc± profesjonalisty...Jednak jako¶ do salonu mam jako¶ bardzo daleko i ci±gle siêgam po mojego kolegê z ró¿owego pude³eczka.
22asia22LU jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 19:27   #8
marta632
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Je¿eli depilujemy siê maszynk± najlepiej po goleniu u¿yæ Pantenolu w balsamie, w³oski wtedy mniej wrastaj± w skórê, a skóra jest odpowiednio nawil¿ona.
marta632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-15, 07:53   #9
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Cytat:
Napisane przez paaaulinkaaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mêczy³am siê z wrastaj±cymi w³osami oko³o roku, nic nie skutkowa³o!!! w koñcy trafi³±m do kosmetyczki, polecam laserowe zabiegi na usuwanie ow³osienia. Zrobi³am 3 zabiegi i prawie nie mam w³osow na bikini. Polecam gabinet w Warszawie na ul. Wielickiej 43 lok 2 Instytut Medycyny Estetycznej!
Pozdrawiam gor±co

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

zapomnialam dodac ze od kilku dni jest promocja -30% to sporo bo za bikini zaplacilam 200 z³ mniej niz poprzednio!
Wszystko super fajnie. Tylko nie wszystkich staæ na laser
Zapomnia³am dodaæ, ¿e nawet pomimo 30% zni¿ki

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2009-10-15 o 08:00
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-21, 03:46   #10
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Cytat:
Napisane przez 22asia22LU Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zmagam siê z problemem wrastania w³osów i powiem szczerze, jestem bliska agonii. Stosujê scruby kremy a one ci±gle wrastaj±.... Wiem jednak , ¿e jest to wina z³ej depilacji. Do pozbywania siê w³osków u¿ywam depilatora a powinnam regularnie odwiedzaæ salon kosmetyczny i robiæ to przy u¿yciu wosku i z pomoc± profesjonalisty...Jednak jako¶ do salonu mam jako¶ bardzo daleko i ci±gle siêgam po mojego kolegê z ró¿owego pude³eczka.
Nie koniecznie depilowanie woskiem jest lepsze, próbowalam i wosku i depilatora i wosk wiecej wlosow mi urywa³ niz wyrywal i wlosy po im tez wrastaly, moze troche mniej ale jednak
mrowkaa06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-16, 19:58   #11
Figaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Przez ca³e lata mia³am problem z wrastaj±cymi siê w³osami, po jakim¶ czasie dosz³o do tego, ¿e na nogach zostawa³y mi przebarwienia
Znajoma poleci³a mi laserowe usuniênie ow³osienia. Jestem po 4 zabiegach, w³oski siê nie wrastaja, a nogi s± ju¿ prawie idealnie g³adkie. Laser robi³am w £odzi w Estetico Med.
Figaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 11:21   #12
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 325
GG do trutututu
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie koniecznie depilowanie woskiem jest lepsze, próbowalam i wosku i depilatora i wosk wiecej wlosow mi urywa³ niz wyrywal i wlosy po im tez wrastaly, moze troche mniej ale jednak
u mnie niestety to samo po wosku.. ci±g³e stany zapalne, mimo, ¿e nie depiluje ju¿ od ponad pó³ roku! teraz w koñcu zapisa³am siê na laser.. chce mieæ ¶wiêty spokój.. trudno najwy¿ej bêdê g³odowa³a przez 3 miesi±ce hehe
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:55   #13
cykkoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Ja równie¿ bardzo d³ugo zmaga³am siê z problemem wrastaj±cych w³osków. Próbowa³am ró¿nych sposobów: depilatora wosku, kremów depiluj±cych itp. Efekt op³akany. Wszystkie te sposoby os³abiaj± w³os, co w przypadku tej dolegliwo¶ci ma fatalne skutki, bo nie jest on w stanie przebiæ siê przez skórê i wrasta bole¶nie. Najlepszym sposobem, który stosujê od bardzo dawna jest ...zwyk³a maszynka do golenia. W³osy s± mocne i problem wrastania przesta³ wystêpowaæ! Co prawda co kilka dni trzeba zabieg golenia powtarzaæ, ale jest szybki, prosty i tani i nie powoduje wrastania!

Pozdrawiam!
cykkoria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:58   #14
monika1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ........
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

kiedys z w³asnej g³upoty i niewiedzy usunê³am sobie meszek z twarzy!!w³oski sie potem zbuntowa³y i odros³y oczywi¶cie rosn± swoim zyciem sa odstaj±ce!!!próbowa³am wszytskiego wosku,kremów,depilatorow elektrycznych!!!dodam tyle z e mam cere wrazliw± i teraz mam ca³a twarz w czerwonych krostkach!!!teraz jestem na antybiotykach i smaruje twarz kremem bactroban!!!wolê juz zaleczyc te krostki i miec cere taka jak wczesniej nawet jesli mam miec wloski na twarzy!!!!mam pytanie..CZY JAK WLOS JUZ WYROSNIE TO TE CZERWONE KROSTKI POSCHODZA?JAK TO JEST Z TYMI WLOSAMI CZEKAM NA ODPOWIEDZI ...
monika1999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:40   #15
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

monika1999 - poschodz±, tylko ich "nie mêcz". Kurcze, ja ostatnio 1 raz usunê³am woskiem w³oski sama w domu i nic mi siê takiego nie zrobi³o. Fakt, ¿e mia³am tylko meszek, ale ciut ciemniejszy ni¿ reszta wiêc dlatego go "machnê³am".

Co do lasera - ja przed ci±¿± by³am 3 razy na nogach i 2 razy na bikini. Musia³am przerwaæ, bo zasz³am w ci±¿ê. Niestety kasa posz³a na marne, bo teraz mam takie same lub nawet wiêksze niz mia³am. Zrzuæmy to na hormony ....

A co do wrastania, to ja ju¿ wy³±cznie u¿ywam wosku - mama kupuje mi taki w roll onie w hurtowni kosmetycznej i jestem bardzo zadowolona. Ale niestety po 1 razie problem wrastania zaistnia³. Kupi³am sobie dobry (tzn. gruboziarnisty - bo to w tym przypadku jest mega wa¿ne) peeling i teraz jest git. ja mam Heana Slim no limit - peeling cukrowy - ¶wietnie sprawdza siê przy partiach do golenia.
polutek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-18, 01:53   #16
edytalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

ja mam pytanie do dziewczyn które stosowa³y keranorm na wrastaj±ce w³oski. Otó¿ czyta³am o nim bardzo pochlebne opinie. Zakupi³am ten specyfik, jednak przed zastosowaniem chcia³am zadaæ kilka pytañ i mam nadziejê, ¿e mo¿e jaka¶ dobra duszyczka na nie odpowie.
Otó¿:
- jak czêsto mo¿na go stosowaæ? codziennie czy co kilka dni. Kuracja NIBY powinna trwac 3-4 tygodnie ale widzia³am wypowiedzi dziewczyn, które pisz±, ¿e stosuj± go np. od roku.

- czy mo¿na go stosowaæ razem z peelingami?

- co ze s³oñcem? idzie lato no i fakt faktem, ¿e jednak trzeba bêdzie nosiæ krótkie spodenki (czego nie lubiê, ale có¿). Czy po nim nie zostaj± zadne przebarwienia od s³oñca? Nie chodzi mi tutaj o opalanie, ale o takie codzienne przebywanie na s³oñcu.

Za wszystkie odpowiedzi z góry baardzo dziêkujê .
edytalek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-02, 09:32   #17
viktoria177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Wrastaj±ce w³osy to koszmar którego nie potrafiê zwalczyæ Jak siê ciesze ¿e znalaz³am na tej stronie sposoby jak to cholerstwo pokonaæ!! Mam straszne mocne, grube ow³osienie i przez d³u¿szy czas u¿ywa³am depilatora bo jak goli³am golark± to nawet po goleniu by³o widaæ w³osy(takie czarne kropki pod skór±)a gol±c siê rano ju¿ wieczorem odrasta³y ¿e a¿ ku³y.A teraz w wakacje ci±gle ukrywam nogi;( Znalaz³am inne kremy-tañsze, zamiennik keranormu http://www.lekolandia.pl/kermuren-10...10-p-4391.html oraz http://www.lekolandia.pl/cerkoderm-1...wy-p-4392.html Nie wiem czy bêd± tak skuteczne ale bêdê je z pewno¶ci± testowaæ!
viktoria177 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:17   #18
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

To zdaj nam potem relacjê koniecznie!
polutek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-07, 15:53   #19
Anelien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

pod pach± kiedy¶ mia³am tak± bruzdê. i ona ropia³a i bola³a. wymy¶li³am, ¿e t± skórkê lekko obetnê. ale najpierw c±¿ki (te do paznokci) wod± utlenion± przemy³am, ¿eby nie by³o zakarzeñ. przyciê³am t± skórê i by³ tam takiii d³ugi w³os. wyrwa³am go penset± i po kilku dniach nie by³o tej ca³ej bruzdy... mo¿e dziwne, ale tak by³o
Anelien jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 23:05   #20
edytalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

ja mam taka bruzde pod pacha ktora nie schodzi i tam ciagle wrastaj± dwa w³oski... bêde musia³a robiæ peelingi i smarowaæ siê keranorm bo na mnie jednak dzia³a i te w³oski nie wrastaj±. A ja mam pytanie co do pach, mo¿e i g³upie, ale zapytam czy wy tez macie taka d³uga linie w³osów pod pachami ?
edytalek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:15   #21
kavainka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: AB-Med laser studio poznañ

dziewczyny!
ostatnio po depilacjach noce spêdzam w ³azience drapi±c siê po nogach szczotk± do w³osów... dziêki waszym opiniom zdecydowa³am siê kupiæ krem Keranorm.
Proszê powiedzcie - jak go stosujecie? wg zaleceñ trzeba smarowaæ 2 razy dziennie!
Czy stosujecie go stale czy tylko po goleniu?
kavainka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-03-25, 22:51   #22
cmoczus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1
Wink Dot.: Wrastaj±ce w³osy

im daj golisz i zaciagasz maszynka w gore tym pasezek bd miec cosraz sluzszy poniewaz mamy tam tez takie nie widocczne blod wloski i jak sie je zgolo raz drugi trzeci to sie robia niestety czarne
cmoczus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-04, 09:39   #23
Eleanor_Rigby
Przyczajenie
 
Avatar Eleanor_Rigby
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Nie trzeba rezygnowaæ z depilatora. Wystarczy dobre nawil¿anie co spowoduje, ¿e w³oski bêd± mia³y mo¿liwo¶æ przebicia siê na powierzchniê oraz peeling dziêki czemu naskórek zostanie z³uszczony tak jak przy goleniu zwyk³± maszynk±. Stosujê i dzia³a.
Eleanor_Rigby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:41   #24
zary_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Dobra, ale co w yam przypadku robiæ?
zary_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:25   #25
Brise
Przyczajenie
 
Avatar Brise
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Ja te¿ mia³am taki problem wrastaj±cych w³osków. Jednak szybko poradzi³am sobie z nim. A konkretnie gdy tylko zauwa¿y³am, ¿e jaki¶ niesforny w³os wrasta w moj± skórê, bra³am cieniutka ig³ê wyparza³am j± we wrz±tku (¿eby nie dosz³o do jakiej¶ infekcji) i delikatnie podwa¿am w³os a nastêpnie wyrywam go pêset±. Codziennie stosujê peeling i nawil¿aj±cy ¿el pod prysznic. I muszê szczerze powiedzieæ ¿e jest stanowczo mniej wrastaj±cych w³osków ni¿ by³o wcze¶niej. Tak wiêc odrobinê precyzji i cierpliwo¶ci, a wszystko da siê naprawiæ
__________________
Brise
Brise jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 12:54   #26
pat123456
Raczkowanie
 
Avatar pat123456
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Dok³adnie Dobre nawil¿enie to podstawa po depilowaniu !
__________________
"we make our purpose"
pat123456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-18, 22:18   #27
About_Me
Raczkowanie
 
Avatar About_Me
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Cytat:
Napisane przez Brise Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mia³am taki problem wrastaj±cych w³osków. Jednak szybko poradzi³am sobie z nim. A konkretnie gdy tylko zauwa¿y³am, ¿e jaki¶ niesforny w³os wrasta w moj± skórê, bra³am cieniutka ig³ê wyparza³am j± we wrz±tku (¿eby nie dosz³o do jakiej¶ infekcji) i delikatnie podwa¿am w³os a nastêpnie wyrywam go pêset±. Codziennie stosujê peeling i nawil¿aj±cy ¿el pod prysznic. I muszê szczerze powiedzieæ ¿e jest stanowczo mniej wrastaj±cych w³osków ni¿ by³o wcze¶niej. Tak wiêc odrobinê precyzji i cierpliwo¶ci, a wszystko da siê naprawiæ
Tylko, ¿e u mnie po depilacji woskiem kiedy w³oski odrastaj±, to wygl±da jakby ¿adne nie da³y siê przebiæ przez skórê, po dniu niektórym siê udaje, tu igie³ka by³aby pracoch³onna..



Mo¿ecie co¶ wiêcej powiedzieæ o tym kremie Keranorm ?
About_Me jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:03   #28
edytalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Keranorm stosuje prawie 2 lata. To ogólnie krem do rogowaciej±cej skóry. mo¿na stosowaæ równie¿ na wrastaj±ce w³oski. Ja go stosujê wieczorem, na czyst± skórê, jest do¶æ t³usty dlatego w ci±gu dnia nie za bardzo jestem za jego aplikacj±. Ja go u¿ywam razem z peelingami i s± rezultaty, ale nie od razu. Mo¿na te¿ stosowaæ Pilarix on ma w sk³adzie 20% mocznika, te¿ czyta³am na wizazu o nim bardzo pozytywne opinie. Keranorm kosztuje z 40 z³, a ten pilarix niewiele ponad 20z³. Ja Pilarix nak³adam na dzieñ a Keranorm na noc i jako¶ to idzie. Je¶li macie przy wrastaj±cych w³oskach zapalenie mieszków w³osowych z bol±cymi ropnymi czopami warto przebadaæ siê na obecno¶æ gronkowca. Oczywi¶cie zapalenie mo¿e byæ dziedziczne, ale te¿ czêsto wywo³uje je wirus gronkowca.
edytalek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:25   #29
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Od paru dni stosuje wskazany na wizazu Pilarix, póki co szalu nie ale wiem, ¿e trzeba cierpliwie czekaæ. Prawda jest taka, ¿e regularne stosowanie wosku zawsze spowoduje mniejsze lub wiêksze wrastanie w³osków, po prostu taka metoda depilacji os³abia w³oski, podczas zabiegu zostaje usuniêta torebka w której ów w³osek siê znajduje i ten nieszczê¶nik nie ma jak siê przebiæ przez skórê i tkwi zadowolony pod skór±. Dosz³am do takich wniosków po nieustannym woskowaniu (tradycyjny wosk oraz LYCON). Aby ten problem rozwi±zaæ zacznê teraz siê goliæ a jak wyjd± wszystkie w³oski pójdê na wosk. Nie widzê (no mo¿e oprócz lasera) rozwi±zania.
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:20   #30
Cammonile
Raczkowanie
 
Avatar Cammonile
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Wrastaj±ce w³osy

Dziewczyny a czy rodzaj depilatora ma znaczenie w zwi±zku z wrastaj±cymi w³oskami? Mam aktualnie taki stary i problem mnie niestety dotyczy ale zastanawiam sie nad kupnem nowego tylko nie wiem czy jest sens je¶li maja dalej wrastaæ
Cammonile jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 15:06:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.