Najlepsze marki w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 17:38   #1
Mmm 91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49

Najlepsze marki w UK


Mam pytnie do dziewczyn które robiły zakupy za granicą. Niedługo jadę do Londynu przy okazji chce wybrać się na zakupy. Jakie marki są na topie? Co jest modne. Chciałbym mieć coś naprawdę fajnego i czego nie sprzedają w lumpeksach albo przynajniej trudniej je w nich zdobyć :P
Mmm 91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 17:56   #2
maagdalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze marki w UK

koniecznie idz do PRIMARKU (wersja irlandzka - PENNEYS) - tanio i fajne ciuchy, choc niekoniecznie dobrej jakosci. next, george - piekne ciuchy, ale niestety drogie. kupowalam tam tylko w czasie wyprzedazy

pozdrawiam
http://barwykobiecosci.blogspot.com/
maagdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 18:08   #3
Mmm 91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze marki w UK

Właśnie zależy mi na dobrej jakości.
Słyszałam że atmosphere, georege i new look to najtańsze i średnie marki, to prawda?
Mmm 91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 18:14   #4
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Najlepsze marki w UK

Next, Top Shop, River Island, New Look, te sklepy odwiedzam najczęściej w UK No i oczywiście obowiązkowo Primark
Najwięcej sklepów masz oczywiście na Oxford Street, warto przejechać się do największego centrum handlowego Westfield Centre.
sklepów George w Londynie nie widziałam

zapomniałam o Dorothy Perkins, Jane Norman, Banana Republic
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/

Edytowane przez aga79
Czas edycji: 2010-09-30 o 18:17
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 18:36   #5
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Najlepsze marki w UK

Cytat:
Napisane przez maagdalenaa Pokaż wiadomość
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:22   #6
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Najlepsze marki w UK

Ja zawsze odwiedzam: River Island, New Look, La Senza (bielizna), Banana Republic, no i koniecznie Primark ale to nie jest chyba najlepsza marka tylko najtańsza
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:42   #7
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Najlepsze marki w UK

Hejka
ja gdy wybieram się na szybki shopping do Londynu to w sumie najczęściej bywam na Oxford Street (większosc rzeczy jest na miejscu).
Wysiadz na stacji metra Oxford Street. Tam gdy wyjdziesz masz po prawej stronie: Next, Bershka, New Look. Naprzeciwko - Miss Selfridge. A dalej River Island. Polecam Ci sklep Accesorize jeżeli lubisz biżuterię. Koniecznie wejdz na Top Shopu (tam spedzisz spoooro czasu bo to ogromny sklep). Polecam rowniez: Jane Norman, Bay. Do Primarka będziesz musiała dość długo iść, więc jeżeli chcesz być szybciej możesz wysiąść na stacji metra Bond Street. Primark ma 2 piętra więc troche się namęczysz radze tam być przed godziną 12. Po południu zawsze jest dramat i metrowe kolejki do przymierzalni. Czasem zaglądam do innych Primarków np. w Luton czy w Stevenage ale na Ox. Street pomimo tego bałaganu jaki tam panuje jest najwiecej ciekawych rzeczy.
Ta ulica jest bardzo długa i czasem ten sam sklep jest kilka razy, wiec nie martw się ze coś ominiesz
Mozna stracic duuzo pieniedzy... a raczej tak
Byłam w maju tego roku i byłam bardzo zadowolona z zakupów. Teraz lece w listopadzie a wiem, ze rok temu o tej porze było kiepsko z asortymentem. Ale zycze udanych zakupów
Aha, mozesz wpasc nawet do Asdy (marka George) i Tesco (marka F&F) tam tez sa fajne ciuchy
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 19:51   #8
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Najlepsze marki w UK

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Hejka
ja gdy wybieram się na szybki shopping do Londynu to w sumie najczęściej bywam na Oxford Street (większosc rzeczy jest na miejscu).
Wysiadz na stacji metra Oxford Street. Tam gdy wyjdziesz masz po prawej stronie: Next, Bershka, New Look. Naprzeciwko - Miss Selfridge. A dalej River Island. Polecam Ci sklep Accesorize jeżeli lubisz biżuterię. Koniecznie wejdz na Top Shopu (tam spedzisz spoooro czasu bo to ogromny sklep). Polecam rowniez: Jane Norman, Bay. Do Primarka będziesz musiała dość długo iść, więc jeżeli chcesz być szybciej możesz wysiąść na stacji metra Bond Street. Primark ma 2 piętra więc troche się namęczysz radze tam być przed godziną 12. Po południu zawsze jest dramat i metrowe kolejki do przymierzalni. Czasem zaglądam do innych Primarków np. w Luton czy w Stevenage ale na Ox. Street pomimo tego bałaganu jaki tam panuje jest najwiecej ciekawych rzeczy.
Ta ulica jest bardzo długa i czasem ten sam sklep jest kilka razy, wiec nie martw się ze coś ominiesz
Mozna stracic duuzo pieniedzy... a raczej tak
Byłam w maju tego roku i byłam bardzo zadowolona z zakupów. Teraz lece w listopadzie a wiem, ze rok temu o tej porze było kiepsko z asortymentem. Ale zycze udanych zakupów
Aha, mozesz wpasc nawet do Asdy (marka George) i Tesco (marka F&F) tam tez sa fajne ciuchy
A gdzie w Londku jest Asda? Nie rzuciła mi się w oczy
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:57   #9
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Najlepsze marki w UK

Tego Ci nie podpowiem, bo ja mieszkałam kiedys na północ od King Cross'a i tam w mieścinie była Asda.
A wlasnie patrzylam na stronie, to mało ich jest... najblizsza jest na Old Kent Road, niedaleko centrum.
A czy ty widzialas moze sam, bezposredni sklep George w Londynie?
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:59   #10
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Najlepsze marki w UK

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Tego Ci nie podpowiem, bo ja mieszkałam kiedys na północ od King Cross'a i tam w mieścinie była Asda.
A wlasnie patrzylam na stronie, to mało ich jest... najblizsza jest na Old Kent Road, niedaleko centrum.
A czy ty widzialas moze sam, bezposredni sklep George w Londynie?
No własnie samego sklepu George'a nie widziałam a bylam w Londynie już kilka razy
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.