Brwi - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-11, 15:54   #1
gryfinka
Przyczajenie

Brwi

Witam, przepraszam jeżeli jest gdzieś taki wątek, ale wyraźnie nie dał mi tyle informacji których szukam. :c

Więc moje pytanie brzmi czy ciemno-brązowe brwi będą pasowały nawet jeżeli się nie maluję ? D:

Opis : Ciemny blond włosy, rozjaśniane końcówki( ale dość słabo widać), jasna cera, niebieskie oczy, i brwi nijakie może jakiś taki myszo-szary kolor ! D:

Dużo myślałam.. i póki co jednak nie chce się jeszcze malować, więc pomyślałam, że może pójdę do kosmetyczki żeby mi wyregulowała brwi i ściemniła .
Takie coś mniej więcej : https://www.google.pl/search?q=grube...%3B1280%3B1024

Chciałabym dodać wyrazistości twarzy, i czy takie coś by mnie nie postarzyło ? D:
Z góry serdeczni dziękuję za odpowiedzi !
gryfinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:36   #2
Natala6
Raczkowanie

Dot.: Ciemne brwi

Baaardzo ładne brwi na zdjęciu
Uważam, że nie są za ciemne. Poza tym jeśli pójdziesz do dobrej kosmetyczki z pewnością doradzi Ci jak dodać Twoim naturalnym "wyrazistości".
Natala6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:31   #3
kuki9
Zakorzenienie

Kosmetyczka może Ci dobrać odpowiedni kolor henny/farby tak aby dopasować go do urody.
Nie musisz mieć czarnych brwi. Może grafitowe? Ostatnio robiłam sobie własnie grafit na brwiach, dla mnie był za jasny bo mam naturalnie ciemne brwi ale dla kogoś "jasniejszego" byłby super

I nie, myślę, że przyciemnienie (umiejętne!) brwi nie postarzy.
kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 20:44   #4
PannaEwelina
Zakorzenienie

Brwi można by przyciemnić henną. Jeśli masz ciemną oprawę oczu, to myślę, że całość będzie wyglądała ok

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:19   #5
Kaoru22
Zadomowienie

Ciemniejsze brwi będą w porządku o ile nie masz bardzo jasnych rzęs, w razie czego rozwiązaniem może być henna rzęs i brwi Na pewno dodałoby to wyrazu Twoim oczom i całej twarzy.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:04   #6
maalinkaa90
Zadomowienie

kredka do brwi

Mam ochotę zacząć podkreślać brwi, nigdy wcześniej ich nie malowałam. Jakie kosmetyki (kredki itp.) do brwi polecacie?
maalinkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:36   #7
SilesianBeauty
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: kredka do brwi

Kochana, zależy jaki masz kolor brwi Osobiście używam od ponad dwóch lat kredki z Holika-Holika i na chwilę obecną nie zamieniłabym jej na nic innego
SilesianBeauty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 14:59   #8
miszuna
Raczkowanie

musisz sprawdzić kilka produktów i zobaczyć, którym będzie Ci najwygodniej malować brwi
- może to być np cień (paletka I Heart Makeup (! od razu z woskiem), Catrice, pojedyncze cienie Golden Rose),
- tusz koloryzujący (np Benefit Gimme Brow albo tańszy odpowienik z Essence,
- kredka (tych na rynku jest najwięcej, moje ostatnie odkrycie - Palladio
- flamaster do brwi Catrice
- albo henna

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-18 o 16:09 Powód: linki
miszuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:58   #9
DwadziesciakilkaLat
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ja używam kredki do brwi z Miss Sporty, takiej jasnobrązowej dla blondynek. Trochę wpada w rudość, ale mam naturalnie bardzo ciemne włoski na brwiach, u mnie kolor brwi nie robi się rudy, tylko całość jest delikatnie podkreślona i uformowana w zgrabny kształt.

Polecam Ci wybrać się do drogerii i wypróbować różne kolory na dłoni - dzięki testerom naprawdę jesteśmy w stanie zobaczyć, który konkretny odcień jasnego czy ciemnego brązu będzie dla nas idealny. Omijaj te, które na dłoni wydają się rude lub czerwone. Tak samo: czarne i bardzo, bardzo ciemne. Na początku lepiej kupić tańszą kredkę (w odpowiednim kolorze, rzecz jasna), bo może się okazać, że wcale Ci ten sposób nie będzie pasować. Podobno jednymi z najlepszych są kredki do oczu z firmy Catrice, bo są tanie i mają piękne, naturalne kolory.

Ja teraz zużywam swoją kredkę z Miss Sporty, ale potem wrócę do podkreślania brwi zwykłym, brązowym cieniem do oczu. To też warto rozważyć, bo wtedy brwi wyglądają bardzo naturalnie. Ale znowu: nie każdy potrafi sobie dobrać odpowiedni odcień cienia (ja używam w tym celu cieni IsaDora, wiele osób kupuje w tym celu zwykłe cienie do powiek w Inglocie za 15 zł). Znów: na początku lepiej unikać kolorów rudych i zbyt ciemnych, dopiero wraz z doświadczeniem polecałabym takie eksperymenty. Na początku niech to będą średnie, chłodne brązy (mój kolor cienia do powiek z IsaDory nazywa się właśnie Cappucino).

Musisz popróbować różne produkty i techniki, na pewno któraś będzie w sam raz dla Ciebie Jeśli masz mamę, siostrę lub przyjaciółkę, możesz poprosić je, czy możesz wypróbować ich kosmetyki do brwi, żeby zobaczyć, czy Ci pasują. Ja tak robiłam na początku z kosmetykami mamy, dzięki czemu wiedziałam, jaka formuła i kolor kosmetyku na pewno się u mnie NIE sprawdzą

Edytowane przez DwadziesciakilkaLat
Czas edycji: 2016-05-12 o 20:08
DwadziesciakilkaLat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 12:16   #10
makeup_lover
Raczkowanie

Też nigdy nie przykładałam wagi do brwi, a tu się okazuje, że są mega ważne. Jakiś czas temu, byłam w salonie eyebar w warszawie na nitkowaniu - mega sprawa! Po zabiegu pani zakryła zaczerwienioną skórę korektorem i cieniem emani, od tej pory tylko tego cienia używam, zarówwno do makijażu oczu, ajk i podkreślenia brwi a na nitkowanie chodzę tylko do nich. Flamaster się u mnie w ogóle nie sprawdził, nie umiem się nim posługiwać, miałam od catrice.
makeup_lover jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 14:55   #11
Postrzalka
Raczkowanie

Ja też dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego, jak dużo dają dobrze podkreślone brwi, szczególnie, jeśli swoje ma się bardzo jasne, cienkie, nierówne lub "wybrakowane" Osobiście używam i polecam paletkę do brwi Catrice Ma dwa naturalne, matowe kolory - jasniejszy i ciemniejszy. Ja tylko górną linię delikatnie podkreślam ciemniejszym, a wypełniam jasnym (mam włosy ciemny blond i naturalnie jasne brwi), także myślę, że od blondu, nawet do brązu kolory będą jak najbardziej ok, nie wiem jak w przypadku ciemniejszych typów urody. Co prawda, pęsetka nie przypadła mi do gustu, ale cieniutki pędzelek jest bardzo precyzyjny i nawet takie beztalencie makijażowe jak ja daje sobie radę No i mimo niskiej ceny są trwałe, utrzymują się u mnie bez problemu cały dzień
Podobno dobrze sprawdza się też paletka z Essence i również jest w podobnej, niskiej cenie, ale osobiście nie miałam okazji jej wypróbować. Obie kupisz np. w Hebe za ok. 15 zł
Postrzalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 20:47   #12
jbak
Raczkowanie

Na rynku jest bardzo duzo kosmetykow do brwi, juz chyba kazda marka cos wydala Ja lubie testowc rózne kosmettyki i np teraz testuje brow color tinted eyebrow mascara ( musialam siegnac do kosmetyczki by napisac nazwe ) no i ogolnie dobrze sie spisuje, jest 7 kolorow do wyboru w tonacjach cieplych i chłodnych, nie skleja i nie robią sie grudki, szczoteczka super rozczesuje no poprostu jest dobra ale w ogole gr ma ogromny wybór prosuktów do brwi, tak mi sie wydaje
jbak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 15:33   #13
Gazzzowana
Wtajemniczenie

Ja używam kredkę Catrice kolor Don't let me brown i jestem zadowolona

Pamiętam jak kiedyś miałam czarne włosy i nie malowałam brwi - wyglądałam dziwacznie, aż nie mogę patrzeć na zdjęcia z tych czasów
Gazzzowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:34   #14
highheelsjunkie
Raczkowanie

Ja miałam kredkę z Catrice - Date with Ash ton i byłam bardzo zadowolona. Za taką cenę warto wypróbować. Aktualnie używam cienia Maybelline Color Tattoo w kolorze permanent taupe i jednak podkreślanie brwi precyzyjnym pędzelkiem bardziej mi odpowiada.

Na początek warto wybrać się do drogerii i potestować kilka różnych produktów: kredek, cieni, pomad, żeli. Na pewno znajdzie się coś, co będzie pasowało
highheelsjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 10:20   #15
maalinkaa90
Zadomowienie

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi, chyba na poczatek wyprobuje tę kredkę od Catrice
maalinkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 17:10   #16
kokochannelka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maalinkaa90 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie podpowiedzi, chyba na poczatek wyprobuje tę kredkę od Catrice
dobry wybór
kokochannelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 19:42   #17
puszek_okruszek89
Raczkowanie

golden rose i liquid browliner przynajmniej u mnie teraz sie super sprawdza uwielbiam testowac ich nowinki, zwlaszcza, ze niemal kazda ląduje na stałe w mojej kosmetyczce
puszek_okruszek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 23:08   #18
karolina_jurcz
Raczkowanie

Tak jak kolezanka wyzej mam z golden rose, ale brow color tinted mascara i jest spoko- ladnie naturalnie poprawia brwi i utrzymuje sie calutki dzien, a zdarza mi sie odruchowo przecierac brwi
karolina_jurcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:49   #19
malwi_malwi
Raczkowanie

U mnie lepiej niż kredki sprawdzają się tusze do brwi. Najlepszy (ale i najdroższy) jaki miałam był z Loreal. Dobrze sprawdza się też ten z Eveline.
malwi_malwi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:55   #20
AgAwA00
Raczkowanie

Problem z brwiami

Hej dziewczyny mam taki problem ze nie potrafie ladnie wydepilowac brwi lub ladnie ich podkreslic kredka albo cieniem natknelam sie na szablony do brwi i moje pytanie jest takie czy nie bedzie efektu np sztucznego prosze o rady z gory dziekuje☺
AgAwA00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 13:35   #21
liv87
Guerlain Lover

Dot.: Problem z brwiami

Może najlepiej jak pójdziesz do kosmetyczki i podpatrzysz jaki kształ Ci ona Ci zrobi?
Bo ja cały czas chodziłam do znajomej, która regulowała mi brwi, potem poszłam do kosmetyczki, a jak ta znajoma mnie potem zobaczyła to pochwaliła za ładny kształt

liv87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 13:46   #22
Rotkohl
Zakorzenienie

te szablony są do w podkreślaniu brwi niestety trzeba próbować i próbować, tak samo jak z kreską nie od razu piekne wychodzą.

Zgadzam sie z liv- idź do kosmetyczki niech Ci nada ładny kształt i potem tylko wyrywaj to co odrosło
Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 13:54   #23
korceliistka
Raczkowanie

szablon jest trochę słabym pomysłem w końcu do każdego owalu twarzy pasują inne brwi, radziłabym iść do kosmetyczki na pierwszą depilację a potem powielać kształt
Stary 2016-07-28, 10:15   #24
caeruleus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam taki problem ze nie potrafie ladnie wydepilowac brwi lub ladnie ich podkreslic kredka albo cieniem natknelam sie na szablony do brwi i moje pytanie jest takie czy nie bedzie efektu np sztucznego prosze o rady z gory dziekuje☺
Z szablonem u mnie zupełnie nie wypaliło
caeruleus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 15:35   #25
arllie
Raczkowanie

wg mnie bez sensu, każda z nas ma inną budowę twarzy, brwi. może popytaj bardziej doświadczone koleżanki jak to robić
arllie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 15:44   #26
tereska01
Przyczajenie

Brwi ładnie wyreguluje ci kosmetyczka. Co do malowania, to może wystarczy tylko lekko podkreslić ich kolor, bez robienia super-dokładnego makijażu. Nie wszystkim pasują takie idealnie wyrysowane brwi.
tereska01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:40   #27
lidka_el
Raczkowanie

fajne filmiki na yt są - sama oglądam i dużo można się z nich nauczyć samemu
Stary 2016-08-26, 17:39   #28
_Jeste_
nie mam

.

Edytowane przez _Jeste_
Czas edycji: 2016-12-24 o 21:14
_Jeste_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 20:56   #29
MyaMK
Raczkowanie

Stanowcze NIE dla szablonów ode mnie. W ogóle jest jakaś chora moda, żeby wszystko jak od linijki robić co moim zdaniem wygląda wyjatkowo sztucznie i nie do kazdej kobiety pasuje. Osobiście chodziłam do kosmetyczki na regulowanie brwi i potem już robiłam je sama. Od jakiegoś czasu mam paletkę cieni Kobo takich specjalnie do brwi i je nimi podkreślam. To nic trudnego i wystarczy spróbować kilka razy i dobrać intensywność, ktora będzie pasowała.
MyaMK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 15:33   #30
AgAwA00
Raczkowanie

Dziekuje za rady na was zawsze mozna liczyc kochane wizazanki😋
AgAwA00 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości