Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 19:00   #1621
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
karmazynka99- nie masz się co martwić. Zobacz, ile osób jest zadowolonych z tych podkładów! Ja też, z wielu jego cech jestem zadowolona. Ładna pigmentacja i krycie, trzyma się twarzy, wtapia się super. Nie jest suchy, pylisty- nie lubię tego. Daje bardzo naturalny efekt.
Dopóki stoję kawałek od lustra jestem bardzo zadowolona. Fakt, jak się zbliżę, to jest nie do zaakceptowania, ale może nie masz takich problemów z porami, a poza tym, może nawet ja się ze swoim problemem pożegnam po użyciu primera.
Na razie się nie martw, najwyżej, za jakiś czas, będziemy martwić się we dwie- przynajmniej będzie raźniej.

EbonyLuna dzięki za odpowiedzi! Spróbuję.
Powiedz, dlaczego pierwsza warstwa podkładu nie może służyć za primer?
Wygładzenie potrafię sobie wyobrazić, ale wydłużenie trwałości już mi ciężko- wiesz może, na jakiej zasadzie to działa?
dzięki że mnie pocieszasz !

moje próby będą w weekend albo poniedziałek
oby tak jak mówisz nie było źle
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:04   #1622
szalom
Przyczajenie
 
Avatar szalom
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Cieszę się, że pomogłam Dobrze mieć w zapasie dwa odcienie, nawet w próbkach, aby mieszać, bo jednak latem a zimą odcień cery może znacząco się różnić.
Ja jako oliwka celuję w zdecydowanie chłodne broznery. Niestety, z mineralnych gotowców nie polecę niczego, natomiast rewelacyjnym rozwiązaniem był zakup różu Nyx w kolorze Taupe. I on jest właśnie taki zimny, więcej w nim różu nić cegły. Ale nie wiem, czy nie mineralna kolorówka Cię interesuje. Miałam Dramę Silk naturals, ale była bardzo, bardzo ceglana, więc podreperowałam ją niebieskim tlenkiem i ma teraz fajny odcień.
Co do filtrów, ja niestety na naszym rynku nie znalazłam niczego, co współgrałoby i z minerałami i z moją cerą W te wakacje próbowałam także kremożelu LRP, ale się nie sprawdził.
W zasadzie jestem raczej niezmiennie zadowolona z Amilie, spróbowałam nakładania na mokro - i jest to dla mnie opcja najbardziej optymalna. Jest dobrze.

Dziękuję Ci Ebony Luna jeszcze raz za odpowiedź! Zamówiłam na kolorówce niebieski color blend - mam próbkę pomarańczowego wręcz South Beach z Lily Lolo, jest spora - pomieszam i zobaczę co z tego wyjdzie. Jeśli coś sensownego - może zamówię biga i zrobię z nim to samo, jeśli nic - zakręcę się za Nyxem. W zasadzie nie do końca rozumiem czemu chłodnych odcieni jest w drogeryjnych bronzerach jak na lekarstwo.

O filtrach poszukałam trochę na minerałkowych wątkach, i najwidoczniej jest to pewien problem, trzeba chyba wziąć coś w ciemno i testować...
szalom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 17:05   #1623
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

U mnie po użyciu pudru rzeczywiście jakby poprawa. Będę próbować dalej, bo dzisiaj malowałam się na szybko.
Ponieważ i tak planuję zamówienie z kolorówki, sięgnę też po coś z tej kategorii: http://www.kolorowka.com/komponenty-...atki,37,1.html
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 15:23   #1624
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
EbonyLuna dzięki za odpowiedzi! Spróbuję.
Powiedz, dlaczego pierwsza warstwa podkładu nie może służyć za primer?
Wygładzenie potrafię sobie wyobrazić, ale wydłużenie trwałości już mi ciężko- wiesz może, na jakiej zasadzie to działa?
Proszę
Cóż, choćby dlatego, że podkład zawiera komponenty nadające kolor i krycie i do warstwy kremu może on się zwyczajnie 'przyklejać', robiąc plamy, ważąc się, rolując... Nie wspominając o masce, jaką tym możemy uzyskać. A primer zabezpiecza przed tym.
Wydłużenie trwałości, hmm, np z wyżej wspomnianych powodów, bo kiedy oddzieli warstwę podkładu od kremu, ten nie zacznie znikać z twarzy, robiąc plamy przy tym. Warto więc zwracać także uwagę na składki, bo niektóre sprzyjają przedłużeniu trwałości bardziej, a ile będą przede wszystkim bazową, oddzielającą warstwą. I oczywiście, przy cerze skłonnej do przetłuszczania warto wybierać te kontrolujące pracę gruczołów łojowych, bo sebum także przyczyni się do szybszego emigrowania z twarzy.
Dobrym pomysłem jest zamówienie z kolorówki Poszukaj więc składników rekomendowanych dla swojej cery. Ja sama zazwyczaj robię primery i mogę dzięki temu dostosować taki, który sie sprawdzi na mojej skórze, w razie problemów zmieniając lekko proporcje.
Cytat:
Napisane przez szalom Pokaż wiadomość
W zasadzie jestem raczej niezmiennie zadowolona z Amilie, spróbowałam nakładania na mokro - i jest to dla mnie opcja najbardziej optymalna. Jest dobrze.

Dziękuję Ci Ebony Luna jeszcze raz za odpowiedź! Zamówiłam na kolorówce niebieski color blend - mam próbkę pomarańczowego wręcz South Beach z Lily Lolo, jest spora - pomieszam i zobaczę co z tego wyjdzie. Jeśli coś sensownego - może zamówię biga i zrobię z nim to samo, jeśli nic - zakręcę się za Nyxem. W zasadzie nie do końca rozumiem czemu chłodnych odcieni jest w drogeryjnych bronzerach jak na lekarstwo.

O filtrach poszukałam trochę na minerałkowych wątkach, i najwidoczniej jest to pewien problem, trzeba chyba wziąć coś w ciemno i testować...
To dobrze, że Ci pasuje Ja sama ostatnio nieco zapomniałam o tej metodzie Jakoś nie mam weny do makijażu i jak już go wykonuję, to robię najszybciej jak sie da
Niestety, sklepy stacjonarce wolą promować cały wachlarz cegieł i brzoskwini... Ja jeszcze mam ten problem, że nawet jak znajdę coś 'dość' chłodnego, to i tak albo ma drobiny, których osobiście nienawidzę, albo za ciemne. Dlatego w przypadku minerałów mamy ten komfort, że zawsze coś można poprawić bez większych problemów. Dlatego warto trzymać w zanadrzu jakiś pigmenty

O tak, z filtrami i ja mam problem... I tu, jak w większości przypadków trzeba sie przekonać na własnej skórze, bo każda cera jest inna i inaczej reaguje.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 00:22   #1625
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dobrym pomysłem jest zamówienie z kolorówki Poszukaj więc składników rekomendowanych dla swojej cery. Ja sama zazwyczaj robię primery i mogę dzięki temu dostosować taki, który sie sprawdzi na mojej skórze, w razie problemów zmieniając lekko proporcje.
Obawiam się, że też tak będę musiała robić. Mam cerę mieszaną. Na tyle mieszaną, że nie potrafię określić, czy bardzie tłusta, czy sucha. Większość producentów wrzuca mieszanki do jednej grupy z tłuściochami. Matujące podkłady mnie przesuszają. W przypadku zwykłych kosmetyków było o tyle prosto, że brałam podkład do cery suchej, nawilżający i matowiłam się pudrem.
Przygodę z minerałami dopiero zaczynam i trochę boję się przesuszeń.
W kolorówce znalazłam takie produkty nadające się wg opisu do samodzielnego stosowania:
puder ryżowy (dwa rodzaje, różnice nie do końca rozumiem), skrobia kukurydziana, kaolin white ultrafine (nie jestem pewna, czy nadaje się jako primer), puder jedwabny i perłowy nie wchodzą w grę.
Jest też to: http://www.kolorowka.com/398,zestaw-...atin-10-g.html
wygląda spoko, przerażają mnie tylko opakowania kolorówki, ale mogę dokupić lepsze
Przy każdym napisane jest, że może przesuszać cerę . Oczywiście stosuję kremy, w dodatku używam puder kryolanu ryżowy, ale to nie to samo.
Po szybkim gógłowaniu znalazłam też to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nczeniowy.html
A że z amilie też planuję zamawiać próbki, to mogłabym spróbować.
Łał, to ma fajny opis, ale... co to u licha jest? http://naturaliskosmetyki.pl/niezmyd...1b0a1da645c19c
Nie żebym była na nie cały czas, ale u licha, nie będę latać z łazienki do kuchni, a lodówka pod lustrem mi się nie zmieści.
Na razie zanurzam się w lekturze: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387248
Wszelkie rady chętnie wysłucham. Póki co, leczę smutek po nie załapaniu się na zamówienie z Lumiere i pocieszam się, że i tak lepiej robić zakupy po dziesiątym.

Pytanko.
Widziałam już bibliotekę podkładów i katalog ze zdjęciami, ale czy mamy (o kurczę, 10 postów na koncie i już czuję się wizażanką ) na wizażu może jakąś tabelkę przedstawiającą odpowiedniki kolorów w różnych firmach?
W którym wątku najlepiej zapytać o dopasowanie odcienia?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:45   #1626
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Obawiam się, że też tak będę musiała robić. Mam cerę mieszaną. Na tyle mieszaną, że nie potrafię określić, czy bardzie tłusta, czy sucha. Większość producentów wrzuca mieszanki do jednej grupy z tłuściochami. Matujące podkłady mnie przesuszają. W przypadku zwykłych kosmetyków było o tyle prosto, że brałam podkład do cery suchej, nawilżający i matowiłam się pudrem.
Przygodę z minerałami dopiero zaczynam i trochę boję się przesuszeń.
W kolorówce znalazłam takie produkty nadające się wg opisu do samodzielnego stosowania:
puder ryżowy (dwa rodzaje, różnice nie do końca rozumiem), skrobia kukurydziana, kaolin white ultrafine (nie jestem pewna, czy nadaje się jako primer), puder jedwabny i perłowy nie wchodzą w grę.
Jest też to: http://www.kolorowka.com/398,zestaw-...atin-10-g.html
wygląda spoko, przerażają mnie tylko opakowania kolorówki, ale mogę dokupić lepsze
Przy każdym napisane jest, że może przesuszać cerę . Oczywiście stosuję kremy, w dodatku używam puder kryolanu ryżowy, ale to nie to samo.
Po szybkim gógłowaniu znalazłam też to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nczeniowy.html
A że z amilie też planuję zamawiać próbki, to mogłabym spróbować.
Łał, to ma fajny opis, ale... co to u licha jest? http://naturaliskosmetyki.pl/niezmyd...1b0a1da645c19c
Nie żebym była na nie cały czas, ale u licha, nie będę latać z łazienki do kuchni, a lodówka pod lustrem mi się nie zmieści.
Na razie zanurzam się w lekturze: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387248
Wszelkie rady chętnie wysłucham. Póki co, leczę smutek po nie załapaniu się na zamówienie z Lumiere i pocieszam się, że i tak lepiej robić zakupy po dziesiątym.

Pytanko.
Widziałam już bibliotekę podkładów i katalog ze zdjęciami, ale czy mamy (o kurczę, 10 postów na koncie i już czuję się wizażanką ) na wizażu może jakąś tabelkę przedstawiającą odpowiedniki kolorów w różnych firmach?
W którym wątku najlepiej zapytać o dopasowanie odcienia?
Czyli prawdopodobnie mamy podobny typ cery. Ja mam też mieszaną, jednak skłonną do przesuszeń, a przy tym nie przeszkadza jej świecić się jak latarnia...
Tutaj najlepiej próbować jednak na sobie. Kaolin może przesuszać, ale nie musi, ale w zasadzie każdy składnik mógłby, więc kluczową sprawa jest dobranie indywidualnie proporcji. Czasem nawet minimalna zmiana potrafi zagwarantować kompletnie inny efekt ostateczny.
Niezmydlana frakcja sojowa to fajna rzecz, ale ja osobiście przy takim typie cery polecałabym na zimę bardziej i dobrze dodatkowo rozcieńczyć delikatnie kwasem hialuronowym na zgłębieniu dłoni. Nawet kropelką. Ja właśnie w ten sposób robiłam i było dobrze, nadało się pod podkład i ogólnie byłam zadowolona. Ale warto próbować innych wariantów oczywiście.
Chyba najlepiej właśnie szukać z tej bibliotece albo w googlach. Jest z tym jednak dość ciężko, sama przez to przechodziłam i niestety kończyło się i tak zakupem próbek. A potem miałam już tego dość, za te pieniądze miałabym kilka pełnych wymiarów, więc brałam w ciemno te, które byłyby najbardziej zgodne z odcieniem mojej skóry i ewentualnie poprawiałam kolor pigmentami. I robię tak do teraz
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:50   #1627
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Niezmydlana frakcja sojowa to fajna rzecz, ale ja osobiście przy takim typie cery polecałabym na zimę bardziej i dobrze dodatkowo rozcieńczyć delikatnie kwasem hialuronowym na zgłębieniu dłoni. Nawet kropelką. Ja właśnie w ten sposób robiłam i było dobrze, nadało się pod podkład i ogólnie byłam zadowolona. Ale warto próbować innych wariantów oczywiście.
O, jestem w wielkim zdumieniu, że komuś udało się frakcję zmieszać z HA. Mnie wychodził z tej mieszanki tępy glut, który w ogóle nie dawał się rozsmarować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 14:51   #1628
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny Tak się ostatnio czaję na minerały, ale w okresie jesienno zimowym zawsze mam mnóstwo zaczerwienień na twarzy :/ Obawiam się, że minerały ich nie przykryją. Jak myślicie?
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 15:12   #1629
zazairena
Przyczajenie
 
Avatar zazairena
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy któraś mogłaby mi zaproponować jakiś zamiennik Adorned with Grace Minerals?

__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
zazairena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:09   #1630
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Tak się ostatnio czaję na minerały, ale w okresie jesienno zimowym zawsze mam mnóstwo zaczerwienień na twarzy :/ Obawiam się, że minerały ich nie przykryją. Jak myślicie?
przykryją np. kryjący z Annabelle Minerals
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 19:39   #1631
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O, jestem w wielkim zdumieniu, że komuś udało się frakcję zmieszać z HA. Mnie wychodził z tej mieszanki tępy glut, który w ogóle nie dawał się rozsmarować.
Małą ilość dałam radę bez problemu.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 12:14   #1632
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

asiunia- spokojnie kryja. nie kazda formula, ale przejzyj sobie watek o metamorfozach-czesc dziewczyn ma przebarwienia i mineraly calkowicie je zniwelowaly.
moje rumience przykrywa nawet niekryjaca formula.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-10-08 o 12:18
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:45   #1633
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Tak się ostatnio czaję na minerały, ale w okresie jesienno zimowym zawsze mam mnóstwo zaczerwienień na twarzy :/ Obawiam się, że minerały ich nie przykryją. Jak myślicie?
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
przykryją np. kryjący z Annabelle Minerals


popieram annabelle kryjąca formuła dziala na mnie jak fotoszop
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:47   #1634
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
popieram annabelle kryjąca formuła dziala na mnie jak fotoszop
U mnie tak samo Moja cera jest kapryśna jeżeli chodzi i minerały, a Annebelle po prostu dopasował się jak ulał! W dodatku świetnie też wyglądają na mokro - nakładane niemal w formie mazi, a to zazwyczaj kończyło się katastrofą

Gdyby jeszcze najjaśniejszy odcień był o ton jaśniejszy (Golden), to byłyby moim ideałem
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:46   #1635
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
U mnie tak samo Moja cera jest kapryśna jeżeli chodzi i minerały, a Annebelle po prostu dopasował się jak ulał! W dodatku świetnie też wyglądają na mokro - nakładane niemal w formie mazi, a to zazwyczaj kończyło się katastrofą

Gdyby jeszcze najjaśniejszy odcień był o ton jaśniejszy (Golden), to byłyby moim ideałem
ja nie uzywam na mokro o uzywam na filtr ale domslam sie ze pewnie wygląda super
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 23:42   #1636
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam pytanie odnośnie wymian- wiem, że sprzedaż przez forum jest niezgodna z regulaminem, ale czy można kogoś poprosić, aby wystawił produkt na allegro?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 12:58   #1637
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie wymian- wiem, że sprzedaż przez forum jest niezgodna z regulaminem, ale czy można kogoś poprosić, aby wystawił produkt na allegro?
Możesz jaśniej?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 13:00   #1638
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Możesz jaśniej?
Ja to rozumiem tak, że chce poprosić kogoś z forum, żeby wystawił na all to co ma na wymianę, bo ta osoba nie chce się wymieniać, tylko kupić
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 13:59   #1639
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie wiem, co tu niezrozumialego. LeejdiNaati - dokladnie tak.
Nie zawsze ma sie cos na wymiane, lub nie zawsze to, co sie ma interesuje druga strone. Wymiana na pieniadze przez forum nie wchodzi w gre no jest zabroniona, wobec tego pytam, czy pytanie mozliwosc zawarcia transakcji przez allegro jest rowniez niestosowne.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 14:16   #1640
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie wiem, co tu niezrozumialego. LeejdiNaati - dokladnie tak.
Nie zawsze ma sie cos na wymiane, lub nie zawsze to, co sie ma interesuje druga strone. Wymiana na pieniadze przez forum nie wchodzi w gre no jest zabroniona, wobec tego pytam, czy pytanie mozliwosc zawarcia transakcji przez allegro jest rowniez niestosowne.
no to juz kwestia dogadania się na privie z potencjalnym zainteresowanym
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:01   #1641
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, które w zimie zdradzają minerały, powiedzcie jakiego podkładu używacie, żeby nie zaszkodził skórze i wągry się nie namnożyły? Próbowałam wychwalany Pharmaceris kryjący, ale nie jest dla mnie, strasznie podkreśla suche skórki.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 23:17   #1642
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

aania88, ja wprawdzie nie jestem jeszcze całkiem minerałowa, ale w kwestii Pharmacerisu się mogę wypowiedzieć: mnie kryjący też nie pasował. Bardziej wprawdzie ze względu na słabe stapianie się i brudzenie, ale ostatnio kupiłam wersję nawilżającą i jest mega. Podoba mi się bardziej od podkładów Iwostin- nawilżenie i trwałość są znacznie większe.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 12:19   #1643
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
aania88, ja wprawdzie nie jestem jeszcze całkiem minerałowa, ale w kwestii Pharmacerisu się mogę wypowiedzieć: mnie kryjący też nie pasował. Bardziej wprawdzie ze względu na słabe stapianie się i brudzenie, ale ostatnio kupiłam wersję nawilżającą i jest mega. Podoba mi się bardziej od podkładów Iwostin- nawilżenie i trwałość są znacznie większe.
Próbka Iwostinu czeka na przetestowanie, a wersji nawilżającej Pharmaceris się boję, bo kryjący się już mega błyszczy, a co dopiero nawilżający:/
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 21:37   #1644
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny czy któraś z Was uzywała może pod minerały kremu Mizona ze śluzem ślimaka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 22:58   #1645
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was uzywała może pod minerały kremu Mizona ze śluzem ślimaka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja używałam. I był to chyba jedyny krem, który mogłabym w tym celu stosować dalej, ale ze względu na znikome (żeby nie powiedzieć żadne) właściwości kojące, regenerujące itd oraz cenę na pewno go nie kupię ponownie. Ale jak ktoś lubi lekkie, bezfilmowe formuły, to jak najbardziej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 09:16   #1646
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja używałam. I był to chyba jedyny krem, który mogłabym w tym celu stosować dalej, ale ze względu na znikome (żeby nie powiedzieć żadne) właściwości kojące, regenerujące itd oraz cenę na pewno go nie kupię ponownie. Ale jak ktoś lubi lekkie, bezfilmowe formuły, to jak najbardziej.
Intensywnie myślę nad jego zakupem, bo miałam go kiedyś jak jeszcze był w tubce za ok. 25zł a teraz tubki zlikwidowali (wiem, że jest różowy żel, ale wg mnie jest do )i zostaje sam drogi słoiczek. I tak myślę czy wziąć ślimaka czy sprawdzony krem Embryolisse
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:01   #1647
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witajcie minerałoholiczki czy znacie jakiś prosty i szybki sposób na delikatne przyciemnienie za jasnego podkładu mineralnego, bez pozbawiania go krycia?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:08   #1648
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

kup próbkę o odcień ciemniejszą
tego samego podkładu
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:54   #1649
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Tylko ze tu jest kwestia niemal pelnego biga... Czyli pozostaje nowy sloiczek?

Wysłane z bliżej nieokreślonego momentu w czasoprzestrzeni
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 20:42   #1650
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Może spróbować z jakimś pigmentem z kolorówka.com i zmieszać? Tylko ja ekspertem nie jestem :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.