Suknia marzeń cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 23:40   #1
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678

Suknia marzeń cz. II


Kontynuacja wątku
Suknia marzeń cz.I

Jednocześnie proszę o używanie wielocytatów i edycję wiadomości zamiast pisania dwóch postów pod sobą, jeśli chcecie coś dopisać. inaczej wątek znów szybko się rozrośnie i stanie się nie do ogarnięcia.

Zapraszam do zamieszczania zdjęć wymarzonej sukni i rozmowy
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 23:13   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Co o nich sądzicie?

więcej na http://www.suknieslubne.net.pl/suknie_slubne.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (85,4 KB, 2719 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (1).JPG (73,9 KB, 2304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (2).JPG (66,1 KB, 1967 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (3).JPG (83,7 KB, 1450 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:23   #3
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Strasznie " przedobrzone " dla mnie za bogate, ale wszystko jest kwestią gustu
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:33   #4
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Muszę zasubskrybować. Widzę, że wszystkie długaśne wątki mają już swoje kontynuacje
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:47   #5
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Strasznie " przedobrzone " dla mnie za bogate, ale wszystko jest kwestią gustu
Mam wrażenie, że tło na jakim pojawiła się modelka i zbyt ostre kolory dodatkowo uatrakcyjniają (bądź też nie) powyższe suknie.Taka manipulacja naszymi biednymi oczami
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:59   #6
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Mi nie za bardzo sie podobaja, bo w swietle dziennym na pewno nie prezentuja sie tak fajnie jak na tych zdjeciach
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 16:57   #7
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Bardzo fajne suknie Takie nietuzinkowe.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 11:30   #8
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość

nie podobają mi się
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 13:39   #9
ania_sloneczko
Raczkowanie
 
Avatar ania_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Wink Dot.: Suknia marzeń cz. II

Ja właśnie miałam swoją SUKNIĘ MARZEŃ na swoim ślubie. Ale teraz chcę ją sprzedać bo nie mam jej gdzie trzymać

-----------
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 212581612.jpg (92,8 KB, 3069 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 212581612_1.jpg (79,7 KB, 1264 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-06 o 23:22 Powód: wycięcie reklamy
ania_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 14:31   #10
deyotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Suknia marzeń cz. II

<usunięte przez moderatora >

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-07-05 o 21:19 Powód: złamanie zakazu odsprzedaży
deyotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 16:24   #11
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez deyotka Pokaż wiadomość
<usunięte przez moderatora>
cos mi sie zdaje ze zaraz zrobi sie z tego watku dzial ogloszen
__________________


Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-07-05 o 21:19
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 17:57   #12
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Takie moje małe przemyślenia...
Uważam, że kompletnie nieopłacalne jest teraz kupowanie sukni ślubnej.
Kwoty, rzędu kilku tysięcy : | - porażka jak dla mnie.
Taką samą suknię, kupi się za 1000 zł, jak nie mniej w komisie/Allegro/etc. Wystarczy poszukać.
W wielu komisach znajdują się śliczne sukienki za grosze.
Tak samo z wypożyczalniami. Nawet, jeśli suknia się pobrudzi/podrze, to i tak się nic nie płaci. Potem, czytam jak wiele dziewcząt, nie ma co zrobić ze swoją wedding dress. Biedna leży w szafie i żółknie.
Wiele osób jednak uważa, że suknia z drugiej ręki jest gorsza.
Wcale nieprawda! Takowe suknie, są przecież czyszczone chemicznie etc., etc.
Apeluję, więc abyście laleczki moje kochane, nie miały problemów, co zrobić ze suknią po ślubie, warto się przejść do komisów/dowiedzieć się więcej o wypożyczaniu sukni z salonu/licytacji jakiejś.
Wydaje mi się że warto.
Ja bynajmniej mam zamiar tak zrobić

Amen.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 17:57   #13
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Suknia marzeń cz. II

subskrypcja
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 20:36   #14
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
Takie moje małe przemyślenia...
Uważam, że kompletnie nieopłacalne jest teraz kupowanie sukni ślubnej.
Kwoty, rzędu kilku tysięcy : | - porażka jak dla mnie.
Taką samą suknię, kupi się za 1000 zł, jak nie mniej w komisie/Allegro/etc. Wystarczy poszukać.
W wielu komisach znajdują się śliczne sukienki za grosze.
Tak samo z wypożyczalniami. Nawet, jeśli suknia się pobrudzi/podrze, to i tak się nic nie płaci. Potem, czytam jak wiele dziewcząt, nie ma co zrobić ze swoją wedding dress. Biedna leży w szafie i żółknie.
Nie do konca tak jest. Kupujesz nowa suknie za te 4 000 i pozniej sprzedajesz ja za 1 800zl. Koszt poniesiony przez ciebie to 2200, i masz nowa suknie. Kolejna osoba kupuje ja za 1800, i wciaz moze ja sprzedac, jesli nie bedzie bardzo zniszczona. Kwestia czy chcesz poniesc koszt tych 2000zl za suknie. Ja nie chcialam.

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
Tak samo z wypożyczalniami. Nawet, jeśli suknia się pobrudzi/podrze, to i tak się nic nie płaci.
Dwie z moich kolezanek wypozyczaly suknie Pronovias w salonie, obie placily za nia powyzej 1500zl. W takim wypadku bardziej oplaca kupic sie te raz uzyta, niz wypozyczyc te kilkukrotnie prana. Dodatkowo jesli suknia zostalaby podarta / uszkodzona, obie musialyby poniesc koszt ok. 300-500zl. Wiec zalezy od salonu.

Obie byly ostatecznie niezadowolone z wypozyczania. Twierdzily, ze wolalyby kupic nowa, lub odkupic od kogos uzywana.

Zgadzam sie, ze kwota juz nawet 2 000 zlotych za suknie to przesada. Polecam wiec serwisy aukcyjne, lokalne tablice ogloszen i komisy. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze mozna kupic nowa suknie warta ponad 4 000 za kwote ponizej 1 000zl. Trzeba szukac, a nie brac pierwsza lepsza. Tyle jest pieknych sukien...
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 08:15   #15
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Hej dziewczyny, znalazłam chyba swoja suknie
Co myślicie? Dodam że mam drobrą figure i jestem niska. Zdjecie narazie niestety tylko na manekinie. Jest śnieżno biała i diamenciki małe ślicznie lśnią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 070702_145456.jpg (37,1 KB, 2557 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070702_145507.jpg (34,5 KB, 1236 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 11:19   #16
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znalazłam chyba swoja suknie
Co myślicie? Dodam że mam drobrą figure i jestem niska. Zdjecie narazie niestety tylko na manekinie. Jest śnieżno biała i diamenciki małe ślicznie lśnią
Rzeczywiście ładniutka, a dół idealny dla drobnej osoby. Tylko gorzej z dekoltem. Ja bym na taki się nie zdecydowała - jak dla mnie zbyt wycięty.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:01   #17
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Nie do konca tak jest. Kupujesz nowa suknie za te 4 000 i pozniej sprzedajesz ja za 1 800zl. Koszt poniesiony przez ciebie to 2200, i masz nowa suknie. Kolejna osoba kupuje ja za 1800, i wciaz moze ja sprzedac, jesli nie bedzie bardzo zniszczona. Kwestia czy chcesz poniesc koszt tych 2000zl za suknie. Ja nie chcialam.



Dwie z moich kolezanek wypozyczaly suknie Pronovias w salonie, obie placily za nia powyzej 1500zl. W takim wypadku bardziej oplaca kupic sie te raz uzyta, niz wypozyczyc te kilkukrotnie prana. Dodatkowo jesli suknia zostalaby podarta / uszkodzona, obie musialyby poniesc koszt ok. 300-500zl. Wiec zalezy od salonu.

Obie byly ostatecznie niezadowolone z wypozyczania. Twierdzily, ze wolalyby kupic nowa, lub odkupic od kogos uzywana.

Zgadzam sie, ze kwota juz nawet 2 000 zlotych za suknie to przesada. Polecam wiec serwisy aukcyjne, lokalne tablice ogloszen i komisy. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze mozna kupic nowa suknie warta ponad 4 000 za kwote ponizej 1 000zl. Trzeba szukac, a nie brac pierwsza lepsza. Tyle jest pieknych sukien...

Wzięłaś pod uwagę tylko jedną z najdroższych firm sukien ślubnych ;>
Suknie drogie, wolałabym kupić z drugiej ręki od jakiejś dziewczyny, bo ceny niekiedy za suknie która kosztowała parę tysięcy, chcą ją sprzedać niekiedy nawet za 1000 zł, więc się opłaca, tylko tak jak pisałaś - trzeba dużo szukać!
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 19:26   #18
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. II

No dobra... Podejście drugie.
Kurde, wiem, że się spieszę trochę z tą suknią, ale... Nie no... Ciężko mi podjąć decyzję.
Wydaje mi się, że jest ładniejsza od tamtej poprzedniej.
Aha, myślicie, że nie jest za krótka? Musiałabym mieć do niej niskie buty, ale to akurat mnie nie martwi. (tutaj mam buty na dość niskim obcasie) W sumie na zdjęciach aż tak bardzo nie widać, że jest krótka...
Czekam na Wasze opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiecka2.jpg (117,9 KB, 3176 załadowań)
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Edytowane przez taka_jedna
Czas edycji: 2007-07-07 o 19:27 Powód: literóweczka :)
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 21:25   #19
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Masz niesamowita figure. Nie zaslanialabym jej tak szeroka suknia.

Rozumiem jednak ze masz zdrowe podejscie do tematu sukni slubnej, i zalezy ci bardziej na cenie, i klopocie z glowy. Suknia jest w porzadku, ale nie powala na nogi, a przypuszczam ze za rok bedzie taka sobie. Nie widze dobrze czy jej dlugosc jest odpowiednia, wiec nie odpowiem na to pytanie. Zastanawiam sie tez, czy pasuje do twojej skory tak czysta biel. Poczekajmy wiec na opinie innych dziewczyn.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 11:11   #20
misiafka
Przyczajenie
 
Avatar misiafka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia pozdrawia :)
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Suknia marzeń cz. II

a to była moja suknia marzeń.........szukałam jej ponad rok.......zachęcam przyszłe Panny Młode do takiego uporu w wyborze, bo potem poczujecie się w tej jednej jedynej cudownie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MA031969_ (Medium).jpg (46,1 KB, 1799 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MA031958_TOKO (Medium).jpg (28,8 KB, 2118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MA031943_Przód (Medium).jpg (22,6 KB, 2596 załadowań)
misiafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 13:36   #21
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Nie chodzi o problem z głowy, tylko o to, że nie stać mnie na to, żebym poszła do salonu i kupiła suknię po oryginalnej cenie. Sto razy bardziej wolałabym nie przejmować się ilością pieniędzy na to wydanych. (oczywiście to też ma pewne granice... :P)
Ja mam jasną cerę. Żeby się opalić potrzebuję godzin spędzonych na solarce. (słońce = tragiczne poparzenia nawet z gigantycznie wysokim filtrem, albo zero opalenizny :P) Myślę, że biała suknia pasuje do mojej skóry lepiej niż nie-biała. Czy mam rację?
Ech... Sama już nie wiem. :/
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 13:52   #22
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Nie chodzi o problem z głowy, tylko o to, że nie stać mnie na to, żebym poszła do salonu i kupiła suknię po oryginalnej cenie. Sto razy bardziej wolałabym nie przejmować się ilością pieniędzy na to wydanych. (oczywiście to też ma pewne granice... :P)
Ja mam jasną cerę. Żeby się opalić potrzebuję godzin spędzonych na solarce. (słońce = tragiczne poparzenia nawet z gigantycznie wysokim filtrem, albo zero opalenizny :P) Myślę, że biała suknia pasuje do mojej skóry lepiej niż nie-biała. Czy mam rację?
Ech... Sama już nie wiem. :/
Ja też miałam ten problem z suknią (tzn. z pieniędzmi), dlatego chciałam szyć, ale na szczęście trafiłam na super obniżkę w salonie i mam oryginalną suknię za 8 stów (i to na grubo ponad pół roku przed ślubem). Mam też podobną skórę do Twojej i też zdecydowałam się na bielusieńką, bo w kremowej czy ecru wyglądam dużo gorzej.
Ta ostatnia sukienka jest bardzo ładna, ale i tak zależy tylko od Ciebie, czy się na nią zdecydujesz, bo to Ty wiesz najlepiej, jak się w niej czujesz. Czemu pytasz, czy krótka? Nóg ani butów nie widać, poza tym suknia nie może ciągnąć się po ziemi z przodu, bo można się zaplątać w materiał
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 18:09   #23
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
No dobra... Podejście drugie.
Kurde, wiem, że się spieszę trochę z tą suknią, ale... Nie no... Ciężko mi podjąć decyzję.
Wydaje mi się, że jest ładniejsza od tamtej poprzedniej.
Aha, myślicie, że nie jest za krótka? Musiałabym mieć do niej niskie buty, ale to akurat mnie nie martwi. (tutaj mam buty na dość niskim obcasie) W sumie na zdjęciach aż tak bardzo nie widać, że jest krótka...
Czekam na Wasze opinie.
Ladna ta suknia i bardzo pasuje do Twojej sylwetki.
Ale mam dwa male "ale"
Po pierwsze: czy mierzylas juz sukienki, ktore maja inny fason i sa uszyte z innego (lzejszego) materialu. Jezeli nie, to radze to zrobic, bo moze sie okazac, ze bedziesz w nich wygladac jeszcze ladniej.
Po drugie: Ja wybierajac sukienke kierowalam sie mysla, ze ta, ktora wybiore musi powalic mnie na kolana. I jezeli mierzac ktoras ciezko mi bylo podjac decyzje, to rezygnowalam. Choc budzet mialam ograniczony do 2 tys, wiec wiele pieknych sukni nie wchodzilo wogole w rachube.
Dlatego jezeli nie jestes 100 procentowo pewna czy ja wziac i jezeli masz jeszcze troche czasu do slubu to szukaj dalej, tym bardziej, ze po wakacjach pojawi sie napewno wiele sukni na sprzedaz.

Pozdrawiam
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:46   #24
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Lightbulb Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Nie chodzi o problem z głowy, tylko o to, że nie stać mnie na to, żebym poszła do salonu i kupiła suknię po oryginalnej cenie.
Rozumiem cie bo mialam tak samo. Moja gorna granica cenowa bylo 2 000 zlotych, ale najchetniej chcialam za to jakiegos pronoviasa czy cos, wiec w gre wchodzilo tylko allegro. Pozniej sprawy potoczyly sie inaczej, i za sporo mniej niz 1000zl kupilam nowa suknie od spolki-siostry Hjelm'a, i jestem zadowolona.

Jaka jest gorna granica twojego budzetu, jesli moge wiedziec (bo wiadomo ze im taniej tym lepiej)?

Dwa - kupilam suknie na 4 miesiace przed slubem. Ty masz jeszcze rok, a juz dwie suknie przeszly przez twoje rece. Jak widzisz rynek jest nasycony, i okazji bedzie jeszcze spooooro. A wierze, ze znajdziesz taka suknie, ze nawet juz sie nas nie bedziesz pytac czy ta, bo sama bedziesz wiedziec ze to wlasnie ta a nie inna.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 11:13   #25
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Górna granica... Hmmm... Powiedzmy, że 2500 z dodatkami. Ale oczywiście nie wzgardzę okazją: "tanio i fajnie".
Chcę jeszcze trochę poprzymierzać, a jak nie, to mam nadzieję się załapać na wyprzedaże. (w sklepach mówili mi, żebym wpadła we wrześniu / październiku)
Ja wiem, że mam jeszcze sporo czasu, ale nie chcę się później wściekać, że jakaś tam suknia, z której kiedyś zrezygnowałam, z biegiem czasu okazała się być najładniejsza.

Przejdę się teraz po salonach, poprzymierzam i ewentualnie spytam się, czy to może być w promocji... To chyba nie jest głupi pomysł, bo po pierwsze będę mieć rozeznanie, a po drugie to przecież ta kolekcja będzie w promocji. Myślicie, że dobrze mówię?
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 14:41   #26
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
To jest moja suknia, jestem w niej zakochana. Jest prosta, skromna i piękna. Czuję się w niej jak ja. Wiem, ze większość z Was napisze, że nie "powala na kolana" jak bardzo często można przeczytać. Wszystkim za to życzę odnalezienia tej jedynej...

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
No dobra... Podejście drugie.
Kurde, wiem, że się spieszę trochę z tą suknią, ale... Nie no... Ciężko mi podjąć decyzję.
Wydaje mi się, że jest ładniejsza od tamtej poprzedniej.
Aha, myślicie, że nie jest za krótka? Musiałabym mieć do niej niskie buty, ale to akurat mnie nie martwi. (tutaj mam buty na dość niskim obcasie) W sumie na zdjęciach aż tak bardzo nie widać, że jest krótka...
Czekam na Wasze opinie.
Jak dla mnie ta suknia sprawia wrażenie bardzo ciężkiej. Mierzyłam identyczna i czułam sie źle. Ta suknia mnie przytłaczała chociaż jestem z pewnością grubsza niż Ty i tak jak poprzedniczki sądzę, że śnieżna biel nie jest najlepszym kolorem dla Ciebie. Jeżeli masz dużo czasu to radzę jeszcze próbować z innymi fasonami i kolorami. Ale najlepiej jest samemu decydować o tym co się chce włożyć w ten tak wyjątkowy dzień, jeżeli czujesz że ta suknia "to ta", no to ok. Zaufaj swojej intuicji, życzę powodzenia i więcej zdecydowania...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to jest moja sukienka, Janusz nie zagladaj tu!!!.jpg (19,8 KB, 2537 załadowań)
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....


Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-27 o 21:57 Powód: post pod postem
Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:04   #27
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Taka_jedna bardzo dobrze mowisz
Nie dosc ze sie zalapiesz na wyprzedaze i promocje, to jeszcze przy odrobinie szczescia moze znajdziesz salon, gdzie sprzedaja piekne suknie polskich, niedrogich firm. Moja sukienka kosztowala 2100zl (choc do skromnych nie nalezy).
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:54   #28
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Dot.: Suknia marzeń cz. II

cześć . Suknie wypatrzyłam w sieci...wydrukowałam i kazałam sobie taka uszyć. Byłam na pierwszej przymiarce...i..do najszczuplejszych sie nie zaliczam,a suknie na zdjęciu na idealnej modelce miała taki gorset do bioder..mi natomiast panie uszyły gorset do pasa... i dziwnie się czuję. Nosze tylko biodrówki z których mi sie boczki wylewają no trudno..takie lubię- i w tym gorsecie do pasa się dziwnie czuję. Pani stwierdziła że jak mi ściśnie talię żeby ją "wydobyć" to wyjdą mi automatycznie boczki i że będzie to wyglądać nieciekawie... czy ma raję?
http://www.lisaferrera.pl/product_in...97c5d1bbb2f271
__________________
---Żyj byś walczył. Walcz byś zwalczył. Kochaj byś się cierpieć nauczył---
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 18:00   #29
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Yazowa Pokaż wiadomość
cześć . Suknie wypatrzyłam w sieci...wydrukowałam i kazałam sobie taka uszyć. Byłam na pierwszej przymiarce...i..do najszczuplejszych sie nie zaliczam,a suknie na zdjęciu na idealnej modelce miała taki gorset do bioder..mi natomiast panie uszyły gorset do pasa... i dziwnie się czuję. Nosze tylko biodrówki z których mi sie boczki wylewają no trudno..takie lubię- i w tym gorsecie do pasa się dziwnie czuję. Pani stwierdziła że jak mi ściśnie talię żeby ją "wydobyć" to wyjdą mi automatycznie boczki i że będzie to wyglądać nieciekawie... czy ma raję?
http://www.lisaferrera.pl/product_in...97c5d1bbb2f271

Niestety, ale tak. Ja mam ten sam problem z "boczkami", ale suknię mam oryginalną z gorsetem do bioder i wszystko na szczęście leży OK, a jak złożę zwykły gorset do pasa, to się pojawiają wałeczki vel oponka
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 19:42   #30
SiaS
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 149
Dot.: Suknia marzeń cz. II

misiafka bardzo ładna suknia

Wkleję trzy sukienki, niestety są bardzo "obszerne" i mimo wszystko nie nadają sie na ślub tylko w USC.W ostatniej zakochałam sie od pierwszego wejrzenia i ta miłość trwa dosyć długo.Na pewno będzie pierwsza którą zmierzę gdy nadejdzie czas na zakup sukni ślubnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojaBiała.jpg (63,9 KB, 1803 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukniaEnVogue.jpg (67,2 KB, 1348 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jasminmoja1.jpg (48,6 KB, 2391 załadowań)

Edytowane przez SiaS
Czas edycji: 2007-07-09 o 19:43 Powód: błąd
SiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.