Suknia-projekt własny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 12:36   #1
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Cool

Suknia-projekt własny


Dziewczyny, ktora z Was sama zaprojektowała swoją suknię? Jak wyglądały Wasze wymarzone kreacje?Z pewnością to super sprawa, bo suknie są orginalne, nietuzinkowe i często ekstrawaganckie.
Czekam na Wasze spostrzeżenia i mile widziane są fotki Waszych superowych kreacji!
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:52   #2
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

Mój projekt sukienki właśnie jest szyty u krawcowej, więc jak już będzie możliwy do pokazania to jakieś zdjęcia wkleję.
Tak na prawdę to projekt przechodził poprawki i zmiany od 2005 r . Już wtedy mniej więcej wiedziałam w czym chcę stanąć przed moim Wybrankiem. Mam nadzieję, że sukienka wyjdzie tak jak ja sobie wymarzyłam.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:10   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Suknia-projekt własny

Świetna sprawa, ja o czyms takim marze. jaki jest koszt uszycia takiej sukni własnego projektu? Orientacyjnie oczywiscie...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:12   #4
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Suknia-projekt własny

To zależy gdzie chcemy suknie szyć-czy u projektantki czy u krawcowej z salonu sukien ślubnych.
Krawcowa od 1500zł wzwyż w dużych miastach,projektantka boję się pomyśleć ale od 5-6 tys zł do hmm
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:20   #5
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Suknia-projekt własny

Moja suknia nie była całkowicie moim projektem tylko przerobionym tym który był w salonie ale kilka szczegółów zrobiło z tej sukni zupełnie inną kreację Trochę stresu jest bo do samego końca nie jesteś pewna jak będziesz wyglądać w tym co sobie wymyśliłaś...ale szyjąc u krawcowej można " po drodze" coś pozmieniać.
Moja suknia nie była ani ekstrawagancka ani orginalna...raczej nie odbiegała od standartów
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:26   #6
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

Nim zdecydowałam się na konkretną krawcową zasięgnęłam "języka" ...

Napisałam maila do jednej z warszawskich projektantek aby oszacowała ewentualny koszt uszycia sukienki (prosta, nie wymyślna sukienka i bardzo ekstrawagancki płaszczyk). Wedug niej koszt plasował się w granicach 3,5-5 tyś w zależności od użytych materiałów.

W tym samym czasie chodziłam na wstępne konsultacje do młodej krawcowej, która była skłonna uszyć za kwote 600 zł, lecz sama musiałabym kupić materiał. A to jednak jest bardzo odpowiedzialna sprawa i jeżdzenie po hurtowniach.

W oststeczności znalazłam przesympatyczną krawcową w Świdnicy, która szyła swojego czasu do Salonów Ślubnych i... Suknia będzie mnie kosztować 1500 zł... I nie martwię się o zakup materiałów potrzebnych do jej uszycia. Jeżdże tylko na przymarki.

No i należy wspomnieć, że co przymiarka mój projekt ewoluuje
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:00   #7
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia-projekt własny

Znalazłam krawcową, coniektore projekty ma wspaniałe nie tylko suknie ślubne więc zaufam jej i powierze uszycie mojej sukni.

Kocham modele empire a szczegolnie suknie Rosy Clary wiec zapytalam jej mailem czy bedzie w stanie takie cacko stworzyc,przesłałam jej w miare szczegołowe fotki z suknią, oglądniemy jeszcze filmik z pokazu jak sukienka w ruchu się prezentuje i zacznie szyć
I to za niecałe 1000 zł!razem z materiałami ale to ona mi doradza i korespondujemy mailami ponieważ nie mieszkam w Polsce.
Naprawdę miła kobieta.

Pokaże Wam moj model sukienki ,ktory juz niebawem krawcowa wyczaruje, nie jest skomplikowany także nie martwie się o efekt końcowy

Uważam że jesli nie ma szans zakupic takiej sukni w Polsce a ceny sa w tysiacach $ to jest sprytny sposob na piekna suknie i jest niedroga

Wszystko w rękach krawcowej

Oto suknia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rosa Clara 112 mael material silk voile.jpg (60,6 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mael.jpg (65,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mael 112.jpg (58,9 KB, 169 załadowań)
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 10:27   #8
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Suknia-projekt własny

Butters suknia prześliczna.
Uwielbiam takie.
Ja też planowałam suknie empire, a jednak w salonie żadnej nie spotkałam i stanęło na zupełnie innej.
Ciebie tylko prosze- koniecznie wklej fotki jak suknia będzie już gotowa
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:17   #9
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

Gratuluje butters i znalezienia krawcowej i wybranej sukienki. Przegladałam mnóstwo zdjęć ale na taką się nie natknęłam. Powiem Ci, że Twoja krawcowa ma ułatwioną sprawę gdyż, ma jeden konkretny projekt na, którym będziecie obie bazować ... Mój natomiast jest zlepkiem 6 różnych modeli, ale sądzę, że jeśli krawcowa ma zmysł projektancki i to w dodatku elastyczny to ze wszystkim da sobie radę.
Trzymam za Ciebie kciuki
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 17:48   #10
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Suknia-projekt własny

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Znalazłam krawcową, coniektore projekty ma wspaniałe nie tylko suknie ślubne więc zaufam jej i powierze uszycie mojej sukni.

Kocham modele empire a szczegolnie suknie Rosy Clary wiec zapytalam jej mailem czy bedzie w stanie takie cacko stworzyc,przesłałam jej w miare szczegołowe fotki z suknią, oglądniemy jeszcze filmik z pokazu jak sukienka w ruchu się prezentuje i zacznie szyć
I to za niecałe 1000 zł!razem z materiałami ale to ona mi doradza i korespondujemy mailami ponieważ nie mieszkam w Polsce.
Naprawdę miła kobieta.

Pokaże Wam moj model sukienki ,ktory juz niebawem krawcowa wyczaruje, nie jest skomplikowany także nie martwie się o efekt końcowy

Uważam że jesli nie ma szans zakupic takiej sukni w Polsce a ceny sa w tysiacach $ to jest sprytny sposob na piekna suknie i jest niedroga

Wszystko w rękach krawcowej

Oto suknia
Suknie bardzo ciekawa i oryginalna Ale modelka stoi na jednym zdjęciu taka zgarbiona, wygląda okropnie....
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:43   #11
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Suknia-projekt własny

Moja suknia też była "zlepkiem" dwóch sukni. Koronke wybierałam też osobno. Potem w trakcie szycia zmieniłyśmy (z krawcową) również wykończenie gorsetu, wybrałam zapięcie i zwiększyłam koło na większe. Potem jeszcze wymyśliłyśmy bolerko, uzgodniłyśmy jak ozdobić rękwiczki (żeby pasowały do sukni) i wybrałyśmy haft na welon. Wszystko wyszło cudownie, byłam ( nadala jestem po 300 dniach ) bardzo zadowolona z tego "dzieła". Nie zamieniłabym jej na żadną inną. Poprostu to była moja SUKNIA MARZEŃ.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 23:16   #12
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia-projekt własny

Dziewczynki dziękuje Wam za pozytywne opinie na temat sukni.
ciesze sie ze Wam sie podoba.

Daget gratuluje weny gdyz skompletowanie sukni z szesciu innych modeli to nie lada wyczyn
Niepowtarzalna suknia za niewygorowana cene jestem najbardziej za!
Pisalas ze krawcowa jest b.mila wiec jesli jest to mozliwe odwiedzaj ja w miare czesto i mozesz zasugerowac jej co jest ok a co nie, wtedy napewno bedzie to suknia jaka sobie wymarzylas!
Mam pytanie czy dalas zaliczke krawcowej?jak to jest?bo ja wybieram sie do niej na przymiarki dopiero w maju.
Bede wdzieczna za wskazowki.

Katalinko musisz uzbroic sie w cierpliwosc gdyz ślub dopiero za rok
Mile widziane Twoje fotki!

L_V najlepiej zaczac poszukiwania krawcowej wczesniej.
Bedziesz miala czas do zastanowienia sie kto uszyje Ci suknie oraz cenniki,mozesz zorientowac sie w projektach krawcowych i ich zdolnosciach manualnych.Moja suknia ma osztowac niecale 1000zl.


Czekam na fotki Waszych kreacji ślubnych!
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 06:59   #13
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Suknia-projekt własny

butter suknia bardzo orginalna podoba mi się ..jest inna niż to co widzimy w salonach. Zrobisz w niej furrore
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 08:50   #14
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
!
Mam pytanie czy dalas zaliczke krawcowej?jak to jest?
Butters jeśli chodzi o moją krawcową to powiedziała mi, że w momencie kiedy się zdecyduję na szycie mam wpłacić zaliczkę 200-300 zł. Sporządziłyśmy taką 'ala umowę, na której zaznaczyła datę ślubu, termin pierwszej przymiarki i wpłaconą kwotę zaliczki. Przybiła pieczątkę firmową i maznęła podpis . Oczywiście w dwóch egzemplarzach... Jeden mam ja a drugi wczepiła do mojej teczki z projektem.

Sądze, że zawsze jest dobrze być pewnym na czym się stoi niż później ktoś miałby się wyprzeć. Ja tam lubie wiedzieć na czym stoje i co mam już załatwione na pół roku przed ślubem. Pozdrawiam
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:00   #15
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: Suknia-projekt własny

Butter, gratuluje, sukienka przepiekna, bardzo w moim guscie, mam podobny projekt i pomysl zeby uszyc u dobrej krawcowej, czy moglabys mi napisac skad jest Twoja krawcowa i podac jakies namiary?bede bardzo wdzieczna
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:03   #16
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Suknia-projekt własny

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość


L_V najlepiej zaczac poszukiwania krawcowej wczesniej.
Bedziesz miala czas do zastanowienia sie kto uszyje Ci suknie oraz cenniki,mozesz zorientowac sie w projektach krawcowych i ich zdolnosciach manualnych.Moja suknia ma osztowac niecale 1000zl.


!
To prawda. ja zamierzam uderzac do tej krawcowej, która wieki temu szyła mi suknię na studniówe. Świetna kobieta, mam nadzieje, ze jeszcze nie rzuciła interesu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 22:27   #17
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia-projekt własny

Zobaczymy co moja krawcowa stworzy. Niewiem no niewiem ale niepowinno byc zle nie jest to jakas bufiasta suknia...tak to jest z szyciem...jedyny minus a plusik to cena
Bedzie ok..
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 06:55   #18
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

No i kobietki jestem juz po 2 przymiarkach... Suknia nabiera właściwych kształtów . Jak ją przymierzyłam nie mogłam przez chwile uwierzyć, że to cudo to na mój ślub...
Jedyny mankament to taki, że.... troszkę mi się schudło. Mam nadzieję, że nadążymy z dopasowywaniem sukienki do mojej sylwetki, gdyż jest troszkę podobna krojem do tzw. rybki wiec górą jest dopasowana. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, i już nie moge się doczekać końcowego efektu. Dla chętnych żeby mnie zobaczyć powiem, że zdjęcia wrzucę dopiero po ślubie gdyż mój TŻ też czasami tutaj zagląda .
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 11:20   #19
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Daget czekamy z niecierpliwoscia

Daget z jakiego materialu szyjesz? i ile cie kosztowal?
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-06-19 o 17:13 Powód: post pod postem
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 13:58   #20
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Suknia-projekt własny

czasem krawcowa potrafi wyczarować to co chcemy przykład:
zdjęcie 1 - orginał
zdjęcie 2 - suknia uszyta na wzór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oleaje_1.jpg (20,8 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (69,1 KB, 396 załadowań)
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:43   #21
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia-projekt własny

Kodeinko jestes jak miod na serce dziekuje za otuche.Krawcowa naprawde sie postarala suknie przepiekna misternie zrobiona wspaniala koronka i proporcje.Wspaniala...
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 20:19   #22
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Suknia-projekt własny

butters dobra krawcowa + dobrze dobrany materiał i suknia wyjdzie jak marzenie
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 16:07   #23
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Smile Dot.: Suknia-projekt własny

Butters... co do materiału sukienki to zastanawiamy się nad satyną lub satyno-taftą, w zależności od tego który się będzie lepiej na mnie układał . A ile mnie kosztował? Cóż to trudne pytanie, gdyż wszelkie materiały użyte do szycia są w cenie sukienki i płaszczyka.... Więc jak już na początku wspominałam kosztować mnie będzie to cudo 1500 zł.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:21   #24
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Suknia-projekt własny

1500 to spoko cena za super suknie

Kodeinko dziekowac..
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 13:27   #25
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

butters... mialaś nam pokazać projekt swojej sukienki i co?... czekamy
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:09   #26
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Suknia-projekt własny

A to suknia mojego projektu .... a właściwie sam projekt na razie Rysowałam sobie jak mogłaby wyglądać MOJA WYMARZONA suknia ślubna i wyszło takie dziwadło
Co do kolorystyki to myślałam krem+bordo lub biały ze złotem... w każdym razie nie całkiem biała
Załącznik 1550476
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:39   #27
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

O proszę.... Moje gratulacje bardzo mi się podoba, mamy podobne upodobania co do kołnierza i rękawków. Dla mnie ekstra. Masz niezłą rękę.

Marzenia należy realizować. Trzymam kciuki
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:24   #28
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Suknia-projekt własny

Pięknie ryszujesz i suknia przepiękna!
A zwłaszcza bolerko.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:07   #29
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Suknia-projekt własny

Po pierwsze: butters - rewelacyjna sukienka, jak się przyglądam takim cudom, to jest to jedyna sytuacja, kiedy żałuję, że za mąż mam zamiar wychodzic tylko raz

Po drugie: daget - dawno Cię nie widziałam A tak serio o narobiłas mi apetytu na zobaczenie Twojej kreacji. Kiedy ślub?!?

Ja w poniedziałek wybieram się na pierwszą przymiarkę i trochę nogi się pode mną uginają. Jeszcze nic w sumie nie będzie widac. Przynajniej materiały sobie pomacam. O matko, tyle stresu, a potem jeden dzień, jedna noc i po imprezie. Żal trochę.

Zaliczkę wpłacałam przy podpisaniu umowy, oczywiście kopia dla mnie i dla zakładu. Resztę mogę wpłacac jak mi wygodnie, w ratach lub przy odbiorze sukni całośc.

Zdjęcia kiecki wkleja nie będę, już jest w dwóch innych miejscach na wizażu, więc nie będę przeginac. I ciągle się raz martwię, że nie będzie tak jak na zdjęciu, a kiedy indziej zastanawiam, co by tu ewentualnie zmienic. bez komentaża
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 20:27   #30
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia-projekt własny

ooo miło pepitko Cię tutaj ujrzeć.... Pewnie jak już będę mieć sukienkę i zdjęcia to się pochwalę.... A co do materiałów to swoje bardzo chętnie macam, a krawcowa się ze mnie nabija bo latam w "sukience" po zakładzie i jakoś nie uśmiecha mi się jej ściągać, chodź ostatnio to jej jeszcze dużo do wykończenia zostało. Kolejna przymiarka w przyszły piątek . No a ślub 30 sierpnia !!!
Najlepsze, było to jak pojechałam na 2 przymiarkę z mamą i koleżanką i przymierzyłam im wstępną część sukienki i były zachwycone a to była... spodnia jej warstwa... Co ja się uśmiałam kiedy im wytłumaczyłyśmy zk rawcową, że to spód. Hehehe... Prawdę powiedziawszy nie zamieniłabym, szycia sukienki na odbiór zamówionego modelu w salonie. Konsultuję, z krawcową na bieżąco i wiem, co można zmienić co poprawić a z czego zrezygnować.
Ciesz się szyciem...

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-06-19 o 20:29 Powód: uzupełnieie treści
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.