Czy od ćwiczeń maleją piersi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 17:32   #1
Alexanderka9874
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Red face

Czy od ćwiczeń maleją piersi?


Witam jestem tu nowa i chciała bym zapytać czy od ćwiczeń na płaski brzuch i na uda zmaleją mi piersi ? Nie chciała bym tracic swojej masy ponieważ jestem szczupła i mam bardzo małe piersi bo A70 ,ale jeszcze daje im czas na urośnięcie...w każdym razie czy rozsądne będzie robienie tych cwiczeń np z Mel B ?
Alexanderka9874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 18:12   #2
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Czy od ćwiczeń maleją piersi?

Cytat:
Napisane przez Alexanderka9874 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa i chciała bym zapytać czy od ćwiczeń na płaski brzuch i na uda zmaleją mi piersi ? Nie chciała bym tracic swojej masy ponieważ jestem szczupła i mam bardzo małe piersi bo A70 ,ale jeszcze daje im czas na urośnięcie...w każdym razie czy rozsądne będzie robienie tych cwiczeń np z Mel B ?
Ćwiczenia z Mel na nogi i brzuch to trochę takie małe cardio i dobre ćwiczenia na mięśnie. Coś z pewnością poleci. W czasie ćwiczeń, któe mają za zadanie spalać, tłuszcz schodzi z każdej częsci ciała, a biust to o ile pamiętam dobrze 70% tłuszczu.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:58   #3
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czy od ćwiczeń maleją piersi?

A to jakie ćwiczenia na brzuch i nogi robić, żeby nie zmalały piersi? Ewentualnie można coś wywalić z MelB albo robić mniej powtórzeń? Bo powiem szczerze, że się na ćwiczeniach nie znam totalnie, a gdzieś czytałam, że cardio, żeby spalało, musi trwać minimum 30minut i myślałam, że taka 10minutowa MelB mi nic nie spali, tylko ujędrni.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:37   #4
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czy od ćwiczeń maleją piersi?

Heh, nie ma czegoś takiego. Jak pali się tłuszcz to zawsze z całego ciała, a najszybciej tam gdzie najwolniej się tyle, stąd te typy figur gruszka, jabłko, klepsydra itp. Jest to zależne od genów. Nieważne więc czy będziesz ćwiczyć nogi czy ręce, czy uda, kształtujesz wtedy mięśnie tej danej partii, ale chudniesz wszędzie. Tempo tego chudnięcia jest też uzależnione od intensywności i czasu ćwiczeń. Machając nogami przez pól godz. spalisz więcej niż przez tyle samo machając łapami. Jak zmodyfikujesz ćwiczenia manipulujesz tylko czasem, a nierzadko też zmęczysz się i nie będziesz mieć żadnych efektów.

Co najwyżej zalecam te ćwiczenia na rozrost masy mięśniowej mięśni piersiowych.
Własnoręcznie stosuję i mam efekty - http://juuusti.w.interia.pl/dieta/
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.