Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 08:04   #31
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Hej Laseczki
Ja juz wyprasowalam Tż koszule jakoś wczoraj mi sie nir chciało i kurcze slonce juz mnie od 6 budzi tak gorąco jest... także po spaniu;-)

HEROINE najbliższe mam 2 sierpnia później 16
Czkawa szybko przeszła?
Nienawidzę prasować, a zaraz mnie to czeka niestety
U mnie deszczowo zimno, szaro... mam nadzieję, że ta pogoda się poprawi...

Eee , to 3 tygodnie jeszcze wiesz już w czym idziesz? Masz fryzjera?
Ojjj, jeszcze mnie trochę menda męczyła ale jak przeszła to szybko do łóżka poszłam żeby mnie przypadkiem kolejny raz nie złapała

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
HEEEEJO !!!!!!!!! Nie było mnie troszkę a tu już nowy wątek
No siema! jak zdrówko? przeszło już Ci trochę?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:20   #32
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laski

Ja już po kąpieli z jacuzzi zgoliłam bobra zewsząd umyłam łeb, nałożyłam odżywkę, teraz robię pedicure a później wreszcie zjem śniadanie
Przypomnialo mi się powiedzenie "Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia a ni godziny" Wybacz musialam to napisac

Co tam szamecie dzisiaj?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:29   #33
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Nie, ja chodzę na fabryczną tam kolo Gali i mam swje ulubione łozko opalajace i na nie zawsze jest takie oblężenie bo są zarabiste lampy
Aha mówisz, że tam takie kolejki? a ile kosztuje minuta?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:36   #34
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
HEEEEJO !!!!!!!!! Nie było mnie troszkę a tu już nowy wątek



Za ćwiczenia!
Kiedy do wro na piwko wpadasz?

Póki co jestem w domu jak wróce do siebie i sie ogarne to koniecznie musze do wro pojechać, bo kol czeka z bratem sie dawno nie widziałam no i z Tobą na piwko chciałam iść
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:40   #35
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi się powiedzenie "Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia a ni godziny" Wybacz musialam to napisac

Co tam szamecie dzisiaj?


Ja dzisiaj miałam odmienne śniadanie, bo dojadam resztki z lodówki razowiec z masłem i sałatka: sałata, pomidor malinowy, kawałki tuńczyka, jajko, oliwa na obiad chyba naleśniki z serem będą a później to nie wiem bo przyjeżdża moja mama i jedziemy do moich teściów a Ty co jesz?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:14   #36
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aha mówisz, że tam takie kolejki? a ile kosztuje minuta?
1,20 Ale lampy są swietne
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość


Ja dzisiaj miałam odmienne śniadanie, bo dojadam resztki z lodówki razowiec z masłem i sałatka: sałata, pomidor malinowy, kawałki tuńczyka, jajko, oliwa na obiad chyba naleśniki z serem będą a później to nie wiem bo przyjeżdża moja mama i jedziemy do moich teściów a Ty co jesz?
Ale za to smakowite

Ja dzisiaj natchniona gadaniem o zelazie zrobilam barszcz Takze na sniadanie barszcz czerwony z jajkami
A na obiad znowu kasza gryczana tez dojadam resztki Z pomidorkami
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:14   #37
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

a ja się zdrzemnęłam pół h nie da się dłużej bo tak gorąco, mam nadzieję że niedziela taka ładna będzie bo chcę nad morze

kurcze w poniedziałem mam iśc do dermatolog i wyciąć ten pieprzyk i się zastanawiam czy on mi się zagoi przez dwa tyg, ale ona mnie nastraszyła że wolę wyciąć i najwyżej plasterek se przykleję ehh...


Heroine sukienkę mam z tamtego roku, kupić muszę dopiero na drugie wesele do Tż brata, ale mega problem mam bo nie mam fryzjera ;/ do mojej się umóiłam na drugie wesele bo od 1-14lipca jest na urlopie, niby tyle fryzjerów ale dwóch już jest skreślonych bo myłam włosy po przyjeździe od nich więc nie wiem jak ja się uczeszę.....

a co tam wczoraj kupiłaś w galerii?


Zosia
jak zdrówko? jak tam w ogóle na weselu było?
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 12:29   #38
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej kruszynki

Jezuuu ale ja pospałam dzisiaj! Do 11 a potem jeszcze godzinę mi się przysnęło Mój synek spał ze mną a ten starszy był w szkole. Małego nie wiozłam do przedszkola bo rano lało a auto wziął mąż.
Czuję się strasznie po tylu godzinach spania, jak pijana :/ muszę od jutra zacząć wstawać codziennie rano o 8-9 bo wtedy czuję się najlepiej! I wieczorem zasypiam o 24-1 a nie jak nietoperz o 2-3.
Dziś idę do pracy :/ ale weekend mam wolny
Na wadze dzisiaj jest 62,5 Tamten podskok wagi na 100% spowodowany był jajeczkowaniem. W ogóle to zaczęłam inaczej jeść - jem normalnie ale w granicy rozsądku do obiadu a potem już tylko jakaś mała kolacja gdzieś o 21 typu sałatka lub serek wiejski lub jajko, coś do 150 kcal max. Rano wstaje głodna i lecę na śniadanko chętnie a na wadze coraz mniej i dodam że nie ćwiczę bo mi się nie chcę Jak się pogoda poprawi i skończymy łazienkę to wskoczę znowu na rower z rodzinką i będziemy wieczorami jeździć tak jak wcześniej
Może od poniedziałku też zacznę na siłkę chodzić
Ale mi się nie chce dzisiaj do pracy iść

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Ja już po kąpieli z jacuzzi zgoliłam bobra zewsząd umyłam łeb, nałożyłam odżywkę, teraz robię pedicure a później wreszcie zjem śniadanie
hahahaha dobre

Ty to masz fajnie z tym jacuzzi Kurde ja to śniadanie jem od razu po wstaniu :P taka głodna zawsze jestem że zdążę tylko zęby umyć i oczy i lecę płatki/musli/owsianke robić

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
HEEEEJO !!!!!!!!! Nie było mnie troszkę a tu już nowy wątek

Monia Czytałam Twoje perypetie łazienkowe... o matko Masakra jakaś z nimi
No właśnie! A gdzieś Ty była??? Jak zdrówko???

Eee było cieżko ale już jest ok jesteśmy na półmetku dziś mąż doklei brakujące kafelki a jutro pofuguje wszystko i zamontujemy na stałe wanne. Zostanie nam tylko obudować wanne ale to już nie problem a korzystać z łazienki będzie można bez problemu No i muszę do Ikei pojechać jakieś dekoracje pokupować

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Hehe spichy z nas. Smacznego ja właśnie wypilam białko.
No śpiochy na maksa Dzięki smaczna była bardzo dziś do pracy sobie zrobię też taką sałatkę

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Monia, Heroine no coooo ??? taka jest prawda, wódka ma mniej kcal a ja piwka potrafię wypić z 5 piw letkoo trening czyni mistrza

Zapomniałam powiedzieć, że dziś rano było 49,4 na wadze, także waga pomału wraca do normy
5 piw? Bożeee gdzie Ty to mieścisz? Pewnie z 20 razy siku chodzisz robić bo w tym małym brzuchu 5 piw się nie zmieści przecież
Mój mąż wypije 5 piw i już ma lekką faze no ale to chłop i 85 kg waży a Ty chudzino ? Twój TŻ nie musi Cie po 5 piwach do domu nieść????

Przecież to było wiadome że waga wróci
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 12:37   #39
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
też bym się wkurzyła ja właśnie miałam wchodzić na stary wątek i tam pisać, ale zobaczyłam, że zamknięty dobrze, że w porę się zorientowałam
No ale własnie dlaczego tak szybko go zamknęli? Przecież tam nie przekroczyło 5000 postów :/ chciałam na ostatnim poście napisać coś ładnego tak na zakończenie wątku a tu dupa!


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No jakoś nigdy nie było potrzeby a że ja się sama nie garnęłam
Skoro nie miałaś powodu do robienia badań krwi to dobrze znaczy że zdrowa byłaś całe życie

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jak takie to dobre jak bób to już żałuję
Lepsze i to o wiele!!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Kurde to faktycznie klitka będziecie się musieli gnieździć na kupie wszyscy ;/ ja bym nie mogła oddychać na takiej małej przestrzeni my mamy z TŻ-tem teraz 50 m i dla mnie to za mało
No a myślisz że ja mogę oddychać? dlatego nie lubię do PL jeździć :/ żeby jeszcze był gdzieś hotel w pobliżu to problemu by nie było a tak to nie mamy wyjścia. Całe szczęscie to tylko niecałe 2 tygodnie
My mamy teraz 85 metrów i w przyszłości chcemy na domek zamienić taki powyżej 120 m bo nam ciasno a co dopiero w 32 m
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:09   #40
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Heroine
Dziękuję, już lepiej Ale dalej mam chrypkę ;P To chociaż Tż się cieszy bo nie marudzę
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:52   #41
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

No ja już w robocie siedzę :-/ pogoda przepiekna sie zrobiła, słoneczko, bezchmurne niebo i gorąco fajnie że mam weekend wolny choć burze zapowiadają wiec sie nie poopalam na plaży :-( no ale jutro skonczymy już prawie łazienkę i wieczorem nasi polscy znajomi przychodzą ;-) zrobimy grilla i popijemy troche ;-) ja soku oczywiście haha ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 19:54   #42
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine ja myślę, żem zdrowa jak rydz a grupę podejrzewam, że mam zerówkę albo po tacie A1 rh+ jak zerówkę to bym Ci oddała trochę krwi, bo taką to chyba każdy może przyjąć
A co do anemii to chodziło mi o to, że boję się, że po oddaniu będę miała anemię, bo teraz mam dużo krwi a ponoć jak się zacznie oddawać to już trzeba bo coś się tam dzieje
haha ja doszłam do takiej wprawy w piciu trening czyni mistrza a tak serio to co chwila gdzieś się ze znajomymi spotykamy i tak wychodzi, tu piwko jedno, drugie trzecie...
Monia z tym lataniem siku to masz rację latam co chwila i co chwila mi się chce
A Tż mnie prowadzić nie musi, bo mam łeb twardy a tak serio to przeważnie tak 3 piję, 5 to na jakiejś imprezie, jak już zaczynamy o 18 a później na impreze jedziemy to wszystko wytańczę i wypocę

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Zoska i co będziesz jutro na festiwalu wody i ognia ?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:02   #43
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej.
MIGOTENKA HEROINE jak miło,że ktoś o mnie pamięta
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:08   #44
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Kolacyyjjjaaaa w pracy :-P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1405105706097.jpg (70,6 KB, 41 załadowań)
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:18   #45
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Like Kochana co u Ciebie?


Ja zjadlam bułkę na kolację z dzemem bananowym
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:22   #46
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Like Kochana co u Ciebie?


Ja zjadlam bułkę na kolację z dzemem bananowym
Mniam ja serek wiejski z rzodkiewka i kawałek bagietki

Like gdzieś Ty sie podziewała ?
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:39   #47
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Mniam ja serek wiejski z rzodkiewka i kawałek bagietki

Like gdzieś Ty sie podziewała ?
Moze i mniam ale nie mialam tego w planach

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ale to wszytsko ze złosci.. Mam @ i na dodatek pokłociłam się dzisiaj na ostro z Tz Nie wiem ile jeszcze starczy mi sił, bez kitu
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 21:23   #48
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Moze i mniam ale nie mialam tego w planach

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ale to wszytsko ze złosci.. Mam @ i na dodatek pokłociłam się dzisiaj na ostro z Tz Nie wiem ile jeszcze starczy mi sił, bez kitu
@ wszystko usprawiedliwia
oj tam u nas też były często zgrzyty chociaż odpukać po ostatniej wojnie jest ok musieliśmy parę rzeczy pozmieniać, bo tak dłużej być nie mogło
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 21:27   #49
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja po pracy wypiłam tylko 300ml białka w pracy o 19 zjadłam granole z małym jogurtem naturalnym więc teraz tak głodna nie jestem
jutro na w pracy do 16.30 i niedziela pon wolne


Czekoladka 3 banany wystraczą na ten dżem? bo mam juz takie mmega dojrzałe ale tylko trzy? i ile dodać cytryny i wody?
mam nadzieję że już pogodzeni


Monia mniam pycha ja też muszę do sałatek wrócić
dzisiaj jadłam granole z jogurtem a koleżanka z pracy "jesz to co lubię, gyrosa a ja nieee to granola z jogurtem "


Like odzywaj się!! opowiadaj co u Ciebie? jak tam dzieciaki mają wakacje nie dają się we znaki? hehe
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 21:51   #50
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
@ wszystko usprawiedliwia
oj tam u nas też były często zgrzyty chociaż odpukać po ostatniej wojnie jest ok musieliśmy parę rzeczy pozmieniać, bo tak dłużej być nie mogło
Wojna to chyba najlepsze z mozliwych słow
Tymbardziej ze to juz kolejna zaraz po pogodzeniu Juz wiem dlaczego tyle byłam sama, bo mnie to wszytsko zbyt duzo kosztowało

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

Czekoladka 3 banany wystraczą na ten dżem? bo mam juz takie mmega dojrzałe ale tylko trzy? i ile dodać cytryny i wody?
mam nadzieję że już pogodzeni
Trochę mało, zalezy jaki masz słoiczek Ja tez robilam z 3 ostatnio to wyszło mi 3/4 takiego małego słoika, nie wiem ile on mógł miec Cytryny dałam nie wiele, tylko troszeczkę dla smaku, a wodę na oko dolewałam zeby mi się nie przypalało i podsmazylo , co chwilę dolewałam male ilosci az wkoncu poczekałam zeby zgestniało na maksa i przelozylam do słoika. Zajeło mi to max 15 min

Teraz to pewnie nie prędko bo wsciekła jestem
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 14:10   #51
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość


Zoska i co będziesz jutro na festiwalu wody i ognia ?
Niestety nie, bo Tż coś tam psioczył, no i nam się plany zmieniły
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 14:34   #52
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laseczki a ja zaszalałam i poszłam dziś do fryzjera mam włosy do ramion jestem meega zadowolona

dodaję Wam fotki moich króciaków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2289.jpg (50,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2290.jpg (33,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2293.jpg (46,1 KB, 46 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:11   #53
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam się i ja w nowej części

Jestem ze wszystkim na bieżąco
Heroine dużo , dużo zdrówka
Madziu szalona jesteś, nie szkoda Ci włosków? takie długie były ale pięknie teraz wyglądasz najważniejsze że się w nich dobrze czujesz
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:15   #54
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki a ja zaszalałam i poszłam dziś do fryzjera mam włosy do ramion jestem meega zadowolona

dodaję Wam fotki moich króciaków
Woooooooooooooooow Ale poszalalas kochana! Tobie to chyba w kazdej fryzurze bedzie pieknie!
Ale odwazna jestes, ja bym się nie odwazyła chyba Ale nie powiem kiedys tak sobie myslalam ze jak urodze dziecko to trzeba bedzie wlosy sciac bo pielegnacja za duzo pochłania czasu I własnie o takiej fryzurze myslałam
W chwili obecnej znowu zapuszczam na wesele takze ja to w sumie całe zycie zapuszczam te włosy
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:37   #55
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowej części

Madziu szalona jesteś, nie szkoda Ci włosków? takie długie były ale pięknie teraz wyglądasz najważniejsze że się w nich dobrze czujesz


wiadomo, że szkoda, ale to nie ręka odrosną kiedy mam eksperymentować jak nie teraz? na starość ? ale super się w takich czuję i już nie chcę zapuszczać
Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Woooooooooooooooow Ale poszalalas kochana! Tobie to chyba w kazdej fryzurze bedzie pieknie!
Ale odwazna jestes, ja bym się nie odwazyła chyba Ale nie powiem kiedys tak sobie myslalam ze jak urodze dziecko to trzeba bedzie wlosy sciac bo pielegnacja za duzo pochłania czasu I własnie o takiej fryzurze myslałam
W chwili obecnej znowu zapuszczam na wesele takze ja to w sumie całe zycie zapuszczam te włosy
To Wy nie wiedziały, że ja odważna jestem
Dziękuję ja o takiej długości dłuuugo marzyłam, aż się w końcu zdecydowałam, bo przecież jak bym się źle czuła to zawsze mogę zapuścić teraz są zdrowiusieńkie i naturalne przede wszystkim no i wiadomo wygodniej z takimi mogę je związać gdyby przeszkadzały więc jest ok no i samopoczucie +100
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 16:09   #56
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

To Wy nie wiedziały, że ja odważna jestem
Dziękuję ja o takiej długości dłuuugo marzyłam, aż się w końcu zdecydowałam, bo przecież jak bym się źle czuła to zawsze mogę zapuścić teraz są zdrowiusieńkie i naturalne przede wszystkim no i wiadomo wygodniej z takimi mogę je związać gdyby przeszkadzały więc jest ok no i samopoczucie +100
Wiedziałam, ale nie że aż tak bardzo

Tak to jest jak coś za człowiekiem chodzi, prędzej czy pozniej i tak się to zrobi Noooo teraz to bedziesz miała taką zdrowiznę na głowie i to 100% natural, plus jeszcze sampoczucie
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 16:49   #57
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki a ja zaszalałam i poszłam dziś do fryzjera mam włosy do ramion jestem meega zadowolona

dodaję Wam fotki moich króciaków
No w końcu nagadałam sie ostatnio i poskutkowało Teraz to masz jeszcze krótsze niż ja Ale ładnie Ci w takich

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2014-07-12 o 16:51
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:21   #58
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
No w końcu nagadałam sie ostatnio i poskutkowało Teraz to masz jeszcze krótsze niż ja Ale ładnie Ci w takich
To juz wiemy czyja to sprawka
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:50   #59
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

łącze się z Wami z netem o prędkości równej tempu mojego metabolizmu...wi ęc zostaje mi tylko modlitwa by dodało mojego posta

meeedzik ale radykalna zmiana muszę przyznać, że i w półdługich włosach wyglądasz rewelacyjnie

bialaczekoladka temperamentna kobieta z Ciebie nudy w Twoim związku nie przewiduje no ale wiadomo po kłótni przyjemnie nie jest
ps: razem z mamą robimy zamach na tatę (tato-piekarz) i do końca lipca próbujemy żyć bez pieczywa na razie tylko tyle, makarony i cała "kaszowa ekipa" bez zmian mały eksperyment


monia smakowicie Twoje jedzonko wygląda kolorowe jedzenie zawsze smakuje jakoś lepiej Kiedy, kiedy , kiedy fociszcza wykończonej łazienki będą???


Pada u mnie już trzeci dzień...ale dziś w "okienku" udało mi się pobiegać Zasadniczo czuję się świetnie, nic mi nie dolega (oprócz braku neta), mniej stresu=mniej śmieciowego jedzenia Dziś na obiad króliczek z szybkowaru w sosie własnym plus ogóreczki i ziemniaczki (wszytko własnej produkcji). Jakbym nie była tak leniwa to bym kupiła małą działeczkę ale wiem, że oprócz trawy to by tam nic nie uprawiała bo mam wstręt do grzebania w ziemi (trauma "never ending story" pielenia z dzieciństwa jak nie rabatka to skalniaczek albo ogródek warzywny...ale to może mi przejdzie z czasem ale już jakieś 11 lat przejść nie może).
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:05   #60
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej hej

Właśnie zjadlam kolacje pozazdrościlam MONI i ja sobie zrobiłam salateczke pychotka nawet zdjęcie zrobiłam bo sis wysłałam hehe
Czas tak szybko mija. Jutro oczywiście pogoda do d... jak.mam wolne wrr.
Byłam na zakupkach w river dorwalam portfel w ross krem z veet i dwa lakiery rimmel by rita, dresy w pullu i w aptece krem spf50. Za dużo kasy wydaje ostatnio więc już nic nie kupuje a już upatrzylam torebkę w pullu ehh.

MEDZIK zaraz szybko włączę lapika żeby zobaczyć Twoją fryzurę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1405191912037.jpg (61,8 KB, 26 załadowań)
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.