Oryginał czy podróbka? Część V - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-08, 07:37   #961
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Długo trwało moje śledztwo, ale już wszystko jasne Może komuś przydadzą się poniższe informacje.
Moja flaszka Poeme to egzemplarz skrajnie odpadowy, ale jednak oryginalny. Mit sprzedawania wybrakowanych egzemplarzy do 8 świata, jakim jesteśmy, nie jest mitem
Co do zapachu. Tester był z 2016 bez L'. Czyli starsza wersja. Otwarcie faktycznie mało ma wspólnego z Poeme, za to ma wanilię z Allure. Ale po 20 minutach rozwinęło się w Poeme. Mojemu zajmuje to ponad 4 godziny. Trwałość z testera dwóch psików: 12 godzin na skórze. Z mojego: 28 godzin, w tym prysznic
A na swetrze i bloterku zaczęły pachnieć dopiero następnego dnia I pachną do tej pory
Czyli mam edycję "Psikasz dzisiaj, pachniesz jutro"
A co do krótkiej rurki. Moja jest tak bardzo krótka ze względu na krzywe dno. Ale ona ma być krótka i nie sięgać dna. I jest to zabieg celowy. Nie, nie dlatego żeby nie móc wypsikać płynu i biec po nową flaszkę Ta rurka wydłuża się z czasem. Pod koniec normalnego użytkowania, czyli po 2 latach, ona powinna dotknąć dna. Zobaczymy czy sięgnie
W związku z tym, flaszki nie reklamuję. Biedactwo wygląd ma szkaradny, ale za to wnętrze bajeczne



Z 25 tylko 7 nut zostało. Dla mnie to akurat lepiej, bo wersji "bogatej" nie trawiłam. Tzn. mówię o tej między 2007-2016. Pierwotna była rewelacyjna. I moja pachnie jak tamta, ale dopiero po kilku godzinach.
2 mm to norma dla Poeme. Tak było od samego początku


Faktycznie nie sięga. W mojej flaszce ok 5 mm, w testerze w D - ok 3 mm.
I to jest właśnie patent Lancome


A pod korkiem nie ma? Tzn na szkle lub metalu.
Twój wpis niesamowicie poprawił mi dzisiaj humor "psikasz dziś, pachniesz jutro" no czary, takie czary, że aż mi się Poeme zachciało podpinam się do pytania o rurkę oszczędzają na plastiku czy co??? Bo Ci powiem, że mam kilka flakonów z tą za krótką rurką i myslałam już co będzie przy końcu flakonu albo chlupotem będę psikać albo jakoś flakony rozkręcać
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 17:23   #962
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzonych sprzedawców oryginalnych perfum na OLX?

Znalazłam kilka ogłoszeń, np:

https://www.olx.pl/oferta/chloe-chlo...7-IDpqeYP.html
https://www.olx.pl/oferta/chloe-by-c...7-IDl714u.html
https://www.olx.pl/oferta/perfumy-ch...7-IDoL9R6.html

akurat tu Chloe bo takich poszukuję
Nie mam za dużego doświadczenie a nie chcę się dac zrobić w balona..

Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 17:44   #963
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Kasika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie jakiś sprawdzonych sprzedawców oryginalnych perfum na OLX?

Znalazłam kilka ogłoszeń, np:

https://www.olx.pl/oferta/chloe-chlo...7-IDpqeYP.html
https://www.olx.pl/oferta/chloe-by-c...7-IDl714u.html
https://www.olx.pl/oferta/perfumy-ch...7-IDoL9R6.html

akurat tu Chloe bo takich poszukuję
Nie mam za dużego doświadczenie a nie chcę się dac zrobić w balona..

Będę wdzięczna za odpowiedź
Popatrz na ceny Diorów i Chaneli u tych sprzedawców i sama sobie odpowiedz.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 19:09   #964
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
"Ta rurka wydłuża się z czasem. Pod koniec normalnego użytkowania, czyli po 2 latach, ona powinna dotknąć dna. Zobaczymy czy sięgnie"
Przepraszam , na jakiej zasadzie to działa, bo jestem zaskoczona? Pod wpływem alkoholu w perfumach następuje jakaś zmiana w plastiku? Kurczę , a to ciekawe...Skąd się dowiedziałaś jak to działa..?Ja bym myślała ze to jakaś niedoróbka....
Z osobistym chemikiem rozmawiałam Istnieje coś takiego jak pęcznienie polimerów. Jak się kupuje świeżą flaszkę, tzn. do 6 mies. od daty produkcji, to rurka jest prosta. O ile nie przewidziano inaczej. A po pewnym czasie wszystkie się lekko wyginają. A wyginają się, bo się wydłużają. Stąd, swego czasu, nienaturalnie długie i powyginane rury w podróbkach
A Poeme od premiery miało rurkę krótką. Wyglądała dokładnie jak ta z D https://media-pl.douglas-shop.com/sg...come-Poeme.jpg
I pamiętam, że flaszki nie rozkręcałam a na pewno wypsikałam ją do końca

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Twój wpis niesamowicie poprawił mi dzisiaj humor "psikasz dziś, pachniesz jutro" no czary, takie czary, że aż mi się Poeme zachciało podpinam się do pytania o rurkę oszczędzają na plastiku czy co??? Bo Ci powiem, że mam kilka flakonów z tą za krótką rurką i myslałam już co będzie przy końcu flakonu albo chlupotem będę psikać albo jakoś flakony rozkręcać
Zawsze do usług
Jestem bardzo ciekawa czy te czary to nowa wersja, czy "wypadek przy produkcji". Trzeba poczekać na tester z czerwca 2017
Jak kupowałam Różanego Janioła, to rurka nie dotykała dna. Teraz ma ją już w S Bardzo krótką, tak gdzieś 7 mm brakowało do dna, miała Gardenia M. Micallef. Po dwóch latach brakuje jej już tylko 4 mm
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 19:30   #965
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

A co do krótkiej rurki. Moja jest tak bardzo krótka ze względu na krzywe dno. Ale ona ma być krótka i nie sięgać dna. I jest to zabieg celowy. Nie, nie dlatego żeby nie móc wypsikać płynu i biec po nową flaszkę Ta rurka wydłuża się z czasem. Pod koniec normalnego użytkowania, czyli po 2 latach, ona powinna dotknąć dna. Zobaczymy czy sięgnie

I to jest właśnie patent Lancome
No to mi kamień z serca spadł dzięki za śledztwo i info Karkki , no bo z tą krótką rurką w Lancome i ja parę miesięcy temu wojowałam.
Reklamowałam wtedy w perfumerii internetowej tester La Vie Est Belle edp 75 ml z 2016 r. z powodu rurki, która kończyła się 4 mm nad dnem. Sprawdzili co mają na stanie i przysłali mi taki, gdzie ta rurce brakuje 2 mm, co i tak zbytnio mi się nie spodobało, no ale flaszkę już zostawiłam i skoro się wydłuży to super
__________________

Edytowane przez kanirak
Czas edycji: 2017-11-08 o 19:31
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 07:35   #966
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez bizbizub Pokaż wiadomość
Dziękuje, mówisz o tej samej wersji? Na grupie na fb kilka osób potwierdziło, że nie maja kodów na swoich refillach edt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój refill ma kod -Z08 . Jest on jednak nie na dole a na górze , na "plecach" flaszki

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Z osobistym chemikiem rozmawiałam Istnieje coś takiego jak pęcznienie polimerów. Jak się kupuje świeżą flaszkę, tzn. do 6 mies. od daty produkcji, to rurka jest prosta. O ile nie przewidziano inaczej. A po pewnym czasie wszystkie się lekko wyginają. A wyginają się, bo się wydłużają. Stąd, swego czasu, nienaturalnie długie i powyginane rury w podróbkach
A Poeme od premiery miało rurkę krótką. Wyglądała dokładnie jak ta z D https://media-pl.douglas-shop.com/sg...come-Poeme.jpg
I pamiętam, że flaszki nie rozkręcałam a na pewno wypsikałam ją do końca


Zawsze do usług
Jestem bardzo ciekawa czy te czary to nowa wersja, czy "wypadek przy produkcji". Trzeba poczekać na tester z czerwca 2017
Jak kupowałam Różanego Janioła, to rurka nie dotykała dna. Teraz ma ją już w S Bardzo krótką, tak gdzieś 7 mm brakowało do dna, miała Gardenia M. Micallef. Po dwóch latach brakuje jej już tylko 4 mm
Dzięki za informację, kurczę nie wiedziałam że tak się dzieje. Uznałabym to za wadę. Warto wiedzieć
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 10:31   #967
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Moja rurka w Euphorii sie nie wydluzyla. Widac mialam felerny egzemparz. A nie odsylalam, bo mi sie nie chcialo. Wymienilam atomizer z innej flaszki Euphorii.

Ale nadal zastanawiam sie, jak te polimery dzialaja. Ot trzeba by ustawic kamerke i nagrywac dzien w dzien, a potem wlaczyc szybkie odtwarzanie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-09, 10:34   #968
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Zafascynował mnie post o rurkach, nie miałam o tym pojęcia .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 12:33   #969
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Długo trwało moje śledztwo, ale już wszystko jasne Może komuś przydadzą się poniższe informacje.
Moja flaszka Poeme to egzemplarz skrajnie odpadowy, ale jednak oryginalny. Mit sprzedawania wybrakowanych egzemplarzy do 8 świata, jakim jesteśmy, nie jest mitem
Co do zapachu. Tester był z 2016 bez L'. Czyli starsza wersja. Otwarcie faktycznie mało ma wspólnego z Poeme, za to ma wanilię z Allure. Ale po 20 minutach rozwinęło się w Poeme. Mojemu zajmuje to ponad 4 godziny. Trwałość z testera dwóch psików: 12 godzin na skórze. Z mojego: 28 godzin, w tym prysznic
A na swetrze i bloterku zaczęły pachnieć dopiero następnego dnia I pachną do tej pory
Czyli mam edycję "Psikasz dzisiaj, pachniesz jutro"
A co do krótkiej rurki. Moja jest tak bardzo krótka ze względu na krzywe dno. Ale ona ma być krótka i nie sięgać dna. I jest to zabieg celowy. Nie, nie dlatego żeby nie móc wypsikać płynu i biec po nową flaszkę Ta rurka wydłuża się z czasem. Pod koniec normalnego użytkowania, czyli po 2 latach, ona powinna dotknąć dna. Zobaczymy czy sięgnie
W związku z tym, flaszki nie reklamuję. Biedactwo wygląd ma szkaradny, ale za to wnętrze bajeczne

Z 25 tylko 7 nut zostało. Dla mnie to akurat lepiej, bo wersji "bogatej" nie trawiłam. Tzn. mówię o tej między 2007-2016. Pierwotna była rewelacyjna. I moja pachnie jak tamta, ale dopiero po kilku godzinach.
2 mm to norma dla Poeme. Tak było od samego początku

Faktycznie nie sięga. W mojej flaszce ok 5 mm, w testerze w D - ok 3 mm.
I to jest właśnie patent Lancome
Ale zaskoczenie, na to bym nie wpadła Nawet próbowałam reklamować taki flakon

Dziękuję bardzo za tę informację Rok temu byłam przekonana o tym, że mój flakon Insolence EDT 30 ml jest wybrakowany i niedorobiony właśnie z tego powodu (rurka nie sięgała dna, perfumy z lutego 2016, kupione w listopadzie 2016). Mam też Insolence EDP z grudnia 2016, kupione latem tego roku (rurka nie sięga dna) i Insolence eau Glacee z sierpnia 2010 i tylko tu rurka dotyka dna.

Tak więc wszystko się zgadza, zagadka wyjaśniona

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-11-09 o 21:36
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 19:47   #970
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Gorzej jak ktoś wypsikuje perfumy w takim tempie, że rurka nie zdąży się wydłużyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 18:49   #971
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Moja rurka w Euphorii sie nie wydluzyla. Widac mialam felerny egzemparz. A nie odsylalam, bo mi sie nie chcialo. Wymienilam atomizer z innej flaszki Euphorii.

Ale nadal zastanawiam sie, jak te polimery dzialaja. Ot trzeba by ustawic kamerke i nagrywac dzien w dzien, a potem wlaczyc szybkie odtwarzanie
U mnie się wszystkie powydłużały. Posprawdzałam wszystkie flaszki
Nagraj!

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Gorzej jak ktoś wypsikuje perfumy w takim tempie, że rurka nie zdąży się wydłużyć
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 19:18   #972
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 20:19   #973
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zania na ochotnika już się pierwsza zgłosiła
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 11:59   #974
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Dziewczyny pomożecie?

Escada Desire Me
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg escada1.jpeg (54,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg escada2.jpeg (53,7 KB, 30 załadowań)
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 12:00   #975
u_zywicka
Zadomowienie
 
Avatar u_zywicka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Wrocław/Polkowice
Wiadomości: 1 098
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Proszę o pomoc.

Miss Dior wersja 2012

Prezent z Anglii z drogerii boots
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A11C1C8C-89CA-427F-BACC-537DF69306BD.jpg (105,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 976E7AA6-B83F-4CDE-9B83-E9212F899A88.jpg (98,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9BDDA077-ADF3-4C93-BEFC-7C0C429B230E.jpg (83,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E06B967E-F1C8-4EC0-87FB-F81CE6DE6376.jpg (86,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19489294-0030-4DC3-9882-7A954C23DE7D.jpg (82,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A0B9FA38-EE8B-45AA-81A2-B1EE45039445.jpg (89,8 KB, 159 załadowań)
u_zywicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 12:50   #976
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie?

Escada Desire Me
Słabo widoczna ta naklejka na dole, ale nie przypominam sobie, żebym widziała podróbki Desire Me...
Cytat:
Napisane przez u_zywicka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc.

Miss Dior wersja 2012

Prezent z Anglii z drogerii boots
Wg mnie oryginał
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 07:16   #977
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez u_zywicka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc.

Miss Dior wersja 2012

Prezent z Anglii z drogerii boots
Jest ok;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 13:01   #978
u_zywicka
Zadomowienie
 
Avatar u_zywicka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Wrocław/Polkowice
Wiadomości: 1 098
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Dziękuje !!
u_zywicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 22:10   #979
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Czy ta coco noir jest oryginalna waszym zdaniem? zdj w załącznikach bo inaczej z aplikacją nie mogę wstawić. 20171116_193201.jpg20171116_193358.jpg20171116_193222.jpg20171116_193225.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-16, 23:18   #980
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez kunegunda_01234 Pokaż wiadomość
Czy ta coco noir jest oryginalna waszym zdaniem? zdj w załącznikach bo inaczej z aplikacją nie mogę wstawić. Załącznik 7317556Załącznik 7317561Załącznik 7317566Załącznik 7317571

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogolnie dobrze wyglada. Ja z tylu takich napisow nie mam, bo nie mam testera, ale dol naklejki jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 09:06   #981
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ogolnie dobrze wyglada. Ja z tylu takich napisow nie mam, bo nie mam testera, ale dol naklejki jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za odpowiedź. No tak to jest tester i ma niestety z tyłu te hieroglify :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 17:59   #982
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Zawsze do usług


U mnie się wszystkie powydłużały. Posprawdzałam wszystkie flaszki
Nagraj!


Jak nagraj, jak ja nie mam waszych perfum Przecie mowie, ze w mojej euphorii sie nie wydluzyla, a poza tym juz tej flaszki z krotka rurka nie mam.
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Zania na ochotnika już się pierwsza zgłosiła
Nie prawda Ja tylko zasugerowalam, co macie zrobic, aby takie osoby jak ja i Neyra mogly to zobaczyc
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 22:37   #983
Zayn
Przyczajenie
 
Avatar Zayn
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Witam , zakupiłem właśnie na allegro , Paco Rabanne One Million i zastanawiam się czy to był dobry wybór, 140 zł razem z wysyłką , przy czym w sklepie 300 zł - wydaje się ok, ale zawsze jest ta niepewność.
Niby to tester , ale przecież wszystko jest takie same w testerach, więc czy jest ktoś kto byłby wstanie poprzez sprawdzenie flakoniku opakowania , odróżnić czy to oryginalny tester , bo sam w sumie już zgłupiałem , zapach jak zapach, myślałem , że będzie jednak bardziej intensywny.

Tutaj Link aukcji : http://allegro.pl/paco-rabanne-one-m...Mzg0YjYyM2Q%3D

A tutaj nazwa sprzedającego z Allegro : blink_shoping

Jak myślicie ?
z góry dziękuję za odpowiedzi !
Zayn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 22:50   #984
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Zayn Pokaż wiadomość
Witam , zakupiłem właśnie na allegro , Paco Rabanne One Million i zastanawiam się czy to był dobry wybór, 140 zł razem z wysyłką , przy czym w sklepie 300 zł - wydaje się ok, ale zawsze jest ta niepewność.
Niby to tester , ale przecież wszystko jest takie same w testerach, więc czy jest ktoś kto byłby wstanie poprzez sprawdzenie flakoniku opakowania , odróżnić czy to oryginalny tester , bo sam w sumie już zgłupiałem , zapach jak zapach, myślałem , że będzie jednak bardziej intensywny.

Tutaj Link aukcji : http://allegro.pl/paco-rabanne-one-m...Mzg0YjYyM2Q%3D

A tutaj nazwa sprzedającego z Allegro : blink_shoping

Jak myślicie ?
z góry dziękuję za odpowiedzi !
Na 100% podróba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 22:51   #985
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Zayn Pokaż wiadomość
Witam , zakupiłem właśnie na allegro , Paco Rabanne One Million i zastanawiam się czy to był dobry wybór, 140 zł razem z wysyłką , przy czym w sklepie 300 zł - wydaje się ok, ale zawsze jest ta niepewność.
Niby to tester , ale przecież wszystko jest takie same w testerach, więc czy jest ktoś kto byłby wstanie poprzez sprawdzenie flakoniku opakowania , odróżnić czy to oryginalny tester , bo sam w sumie już zgłupiałem , zapach jak zapach, myślałem , że będzie jednak bardziej intensywny.

Tutaj Link aukcji : http://allegro.pl/paco-rabanne-one-m...Mzg0YjYyM2Q%3D

A tutaj nazwa sprzedającego z Allegro : blink_shoping

Jak myślicie ?
z góry dziękuję za odpowiedzi !
Nie ten wątek. Tu zdjęcia dajemy. Aukcje tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
Tylko zrób to zgodnie z regulaminem, który jest pierwszym poście.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 18:50   #986
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Witajcie nie do końca proszę o weryfikację, ale chciałabym zobaczyć jak powinny wyglądać spody flakonów Byredo. Najchętniej Gypsy Water, ale mogą być też inne. Spotkałam się z podróbami setek tej marki w okolicach 200 zł i chciałabym wiedzieć na co zwracać uwagę kupując używki

Edytowane przez sylwia989
Czas edycji: 2017-11-19 o 19:16
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 19:53   #987
Hybriska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 21
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Chanel Allure EDT
Czy kilkuletnie mialy taki flakon - z takim napisem na dole eau de toilette? Korek w ogole jest z innej parafii. Ale batch code poprawny. Sprzedawca tu na wizazu sie przewijał.
Hybriska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 19:55   #988
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Hybriska Pokaż wiadomość
Chanel Allure EDT
Czy kilkuletnie mialy taki flakon - z takim napisem na dole eau de toilette? Korek w ogole jest z innej parafii. Ale batch code poprawny. Sprzedawca tu na wizazu sie przewijał.
Poprawny kod jeszcze o niczym nie świadczy. Poproś o zdjęcie spodu i kodu.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 08:13   #989
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Hybriska Pokaż wiadomość
Chanel Allure EDT
Czy kilkuletnie mialy taki flakon - z takim napisem na dole eau de toilette? Korek w ogole jest z innej parafii. Ale batch code poprawny. Sprzedawca tu na wizazu sie przewijał.
HejMasz flakonik , który i ja miałam w ręku.100% oryginał, stara wersja, wszystko jak najbardziej ok. Sprzedający zaufany i znany na Wizażu(jasminumperfumy2). Korek zapożyczony od edp

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2017-11-20 o 08:16
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 09:22   #990
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Jak od jasminum to możesz kupować dobry sprzedający

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 09:53:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.