Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 20:56   #3031
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy na biochemii urody można kupić kwas migdałowy do wykonania peelingu? bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 21:26   #3032
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Czy na biochemii urody można kupić kwas migdałowy do wykonania peelingu? bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć.
Samego kwasu nie kupisz,w sklepie Mazidła jest dostepny
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 00:03   #3033
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja wylewam troszkę w zagłębienie dłoni maczam same opuszki , wcieram tylko w skalp i nic nie spływa dalej,do tego zaczełam właśnie olejować włosy na 2 godz. przed myciem lub na noc olejkami Bhringraj i Sesa (sklep helfy)więc są one raczej chronione i dobrze nawilżone.
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
mimo że nie chciałam, to nie udawało się - wcierając nie nanieść na włosy
Robiłaś tak jak Emila? I jak często stosowałaś?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:02   #3034
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Robiłaś tak jak Emila? I jak często stosowałaś?
mam krótkie włosy, starałam się wcierac tylko w skórę - ale się nie dało - żadnego olejku na włosy przed nie używałam
zużyłam całą buteleczkę. I jeszcze po miałam łupież więc sie zraziłam.......
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:20   #3035
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

serum Lemon nie można używać codziennie? i czy kwas salicylowy w nim zawarty szkodzi naczynkom?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:07   #3036
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
serum Lemon nie można używać codziennie? i czy kwas salicylowy w nim zawarty szkodzi naczynkom?
Serum LEMON EKO jest polecane do cery naczynkowej, a stężenie zawartego w nim kwasu salicylowego jest małe i nie powinno zaszkodzić naczynkom. Radziłabym jednak na początku nie używać codziennie jeśli masz bardzo wrażliwą cerę.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:33   #3037
Agulatt
Przyczajenie
 
Avatar Agulatt
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dżemejka
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Agulatt
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Allleż się nakręciłam Wybrałam zestaw do kremu z retinolem (dwie szybkie ciąże widać na całej mojej twarzy w postaci zmarszczek) i już chciałam zamówić, a tu przerwa w sklepie do 7 stycznia ale cóż, wytrzymam...

Mam tylko pytanie: w zestawie do kremu dokupuje się konserwant i hydrolat i piszą, że one wystarczają na kilka kremów, czy pozstałe składniki również?? Sorki jeśli było o tym, ale jestem poczatkująca w sprawach "farmaceutycznych"
Agulatt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 21:04   #3038
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
To witam w klubie,jak osiągniesz porządne nawilżenie to większość z tych zmarszczek zniknie,ja polecam TONIK PHA 6%.
a dodajecie tych konserwantów co trzeba dodatkowo zakupić?

Cytat:
Napisane przez Agulatt Pokaż wiadomość
Allleż się nakręciłam Wybrałam zestaw do kremu z retinolem (dwie szybkie ciąże widać na całej mojej twarzy w postaci zmarszczek) i już chciałam zamówić, a tu przerwa w sklepie do 7 stycznia ale cóż, wytrzymam...
to tak jak ja wczoraj klikam a tu zonk

Edytowane przez Indicolite
Czas edycji: 2011-01-03 o 21:05
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:32   #3039
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Agulatt Pokaż wiadomość
Mam tylko pytanie: w zestawie do kremu dokupuje się konserwant i hydrolat i piszą, że one wystarczają na kilka kremów, czy pozstałe składniki również?? Sorki jeśli było o tym, ale jestem poczatkująca w sprawach "farmaceutycznych"
Pozostałe składniki są pakowane w ilościach niezbędnych do przygotowania kremu. Tylko to co musisz dokupić powinnaś dokładnie odmierzyć, a resztę zawsze możesz zużyć do ukręcenia czegoś innego.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:46   #3040
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Indicolite ,nie dodałam bo konserwant do mnie nie dotarł,więc mój tonik ma tylko termin ważności miesiąc i w dodatku stoi w lodówce,pewnie całego nie zużyje
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:49   #3041
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
mam krótkie włosy, starałam się wcierac tylko w skórę - ale się nie dało - żadnego olejku na włosy przed nie używałam
zużyłam całą buteleczkę. I jeszcze po miałam łupież więc sie zraziłam.......
To raczej nie był łupież, a przesuszenie skóry głowy. Nie napisałaś jak często aplikowałaś. Do tego czym oczyszczasz głowę? Szamponem z SLS? Jeśli tak, to wszystko w porządku po takim oczyszczaniu?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 09:51   #3042
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Indicolite ,nie dodałam bo konserwant do mnie nie dotarł,więc mój tonik ma tylko termin ważności miesiąc i w dodatku stoi w lodówce,pewnie całego nie zużyje
ano właśnie też bym pewnie nie zużyła całej butli dlatego pytałam

a są jakieś różnice (poza oczywistą że produkt się szybciej zepsuje) jeśli się nie doda tego konserwantu?
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:20   #3043
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
ano właśnie też bym pewnie nie zużyła całej butli dlatego pytałam

a są jakieś różnice (poza oczywistą że produkt się szybciej zepsuje) jeśli się nie doda tego konserwantu?
Nie ma,ja jakbym miała to bym dodała ale nie będę składała zamówienia dla samego konserwantu

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
To raczej nie był łupież, a przesuszenie skóry głowy. Nie napisałaś jak często aplikowałaś. Do tego czym oczyszczasz głowę? Szamponem z SLS? Jeśli tak, to wszystko w porządku po takim oczyszczaniu?
Właśnie masz rację skarpetta,u mnie sls'y powodowały łuszczenie skóry głowy i czoła,teraz używam szamponu Lavery,ale i tak najlepszy był robiony przeze mnie szampon podaje skład:
-baza szamponowa (ecospa)
-hydrolat rozmarynowy(ecospa)
-glinka ghassult(ecospa)
-kilka kryształków soli z morza martwego
-liposomy wzmacniające do włosów(ZSK) kilka kropli
-ewentualnie kilka kropli olejku eterycznego
Wszystkie składniki na oko,glinkę rozrabiałam z hydrolatem i dodawałam do bazy.Robiłam małe porcje szamponu i trzymałam w lodówce,dla mnie hit.Trzeba dobrze wstrząsnąc przed użyciem
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:37   #3044
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

witam, pomiesiacu uzywania kosmetykow zz BU moge powiedziec ze na stale w mojej lazience zagoszcza :
- zel hialuronowy
- serum 3xrose
- serum z wit C

i tyle a zamowilam chyba 9 produktow. Niestety olejek myjacy baaardzo wysusza mi skore, peeling smierdzi tak ze ciagnie mnie na wymioty, maska morska jest ok ale cala lazienka brudna.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:24   #3045
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez shamrok Pokaż wiadomość
witam, pomiesiacu uzywania kosmetykow zz BU moge powiedziec ze na stale w mojej lazience zagoszcza :
- zel hialuronowy
- serum 3xrose
- serum z wit C

i tyle a zamowilam chyba 9 produktow. Niestety olejek myjacy baaardzo wysusza mi skore, peeling smierdzi tak ze ciagnie mnie na wymioty, maska morska jest ok ale cala lazienka brudna.
mi olejek podpasował...ale do zmywania makijażu, do mycia twarzy wolę jednak żel

a co do peelingu, to nie lubię aplikacji ...bo cała brudna jestem potem;/

za to serum lemon uwielbiam, tonik 10% też, choć efekty zobaczyłam dopiero jak skonczylo mi się opakowanie.. i nie wiem czy kupić kolejne, czy zrobić przerwę?? (nie używałam stale, tylko tak raz na tydzień, na początku używałam co 2-3 dni ale strasznie się łuszczyłam )

niedługo zamierzam coś zamowić..ale nie wiem na co sie zdecydowac
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:29   #3046
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja też właśnie się zastanawiam co kupić
nie chciałabym wydać za dużo na początek rzeczy wydawały mi się stsosunkowo tanie ale wczoraj zobaczyłam ze one mają bardzo małe objętości - więc wcale tak tanio nie wychodzi mam nadzieję że rezultaty będą warte ceny

w związku z tym moje pytanie czy któraś z was miała jakies masło z BU?
bo nie wiem co lepiej kupić masło czy olejek? chodzi mi o pielęgnację ciała

do twarzy pewnie wybiorę jakieś serum i żel HA

czy mogę narazie stosować micel Avene do twarzy rano i wieczorkiem zamiast hydrolatów?
na rano mam zimowy krem Iwostin SPF 15
ale brak mi czegoś na noc - czy moze na noc wystarczy samo serum? czy serum mogę dwa razy dziennie? czy raczej ułożyc to sobie jakoś tak żeby raz dziennie?

sama nie wiem w sumie co wybrać żeby wyszło to dobrze na moją zmęczoną cerę, w miarę normalną, teraz w zimie dość wysuszona i liczne zmarszczki (l.33)

czy ten tonik PHA lepiej stosować co 2 dzien?
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:34   #3047
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Drogie Wizażanki
zwracam się do Was z prośbą o przejrzenie mojej listy zakupów z BU, jaką skomponowałam sobie na podstawie KWC i waszych opinii na tym wątku.
Dodam, że obecnie moja skóra jest bardzo wrażliwa i sucha (leczę się retinoidami). Potrzebuję czegoś do nawilżania skóry i do walki z przebarwieniami. I tu właśnie mam mały dylemat. Chciałabym zamówić jakieś serum, ale nie wiem kompletnie które będzie najlepsze..Myślałam o tym rozjaśniającym, ale nie znalazłam o nim żadnych opinii. Dużo piszecie serum AZELO-oliwkowym i nie wiem czy nie skusić się właśnie na nie. Te sera z witaminą C w sumie też mają funkcje rozjaśniającą, ale myślę że zakupię je może w przyszłości :P
Moja lista wygląda następująco:
Hydrolat oczarowy
Puder bambusowy z jedwabiem (zastanawiam się jeszcze nad perłowym)
Peeling enzymatyczny z bromelainą
Olej kokosowy
Masło shea
Olejek myjący ( nie wiem czy kupować, bo używam żelu Ziaja Calma i jestem z niego bardzo zadowolona)
Serum rozjaśniające/ azelo-oliwkowe (?)
Jak myślicie dobre produkty wybrałam? Może polecacie coś jeszcze?
Wszelkie Wasze sugestie będą mile widziane
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:19   #3048
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a widziałyście to:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...cranberry.html
dla mnie na pokuszenie...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:23   #3049
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a widziałyście to:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...cranberry.html
dla mnie na pokuszenie...
super od jakiegoś czasu używam oleju żurawinowego (z mazidel) i ciekawa jestem czy masło też będzie takie fajne
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 11:31   #3050
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mogłybyscie mi poradzić co kupić na BU? chodzi mi dokładnie o Krem regenerujący RENEW z retinolem - 50 ml i Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem - 20 ml . mogłybyscie mi polecic ktory specyfik jest lepszy i mocniejszy? czytalam wątek i własnie szykuję się do zamowienia. chciałam tez zapytac o to czy bede mogła uzywac toniku za kwasami AHA/BHA 10% i serum 3xrose? bardzo dziękuje za pomoc.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 15:16   #3051
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a czy któraś z Was używała serum azelo-oliwkowego? mam je na swojej liście kolejnych zakupów
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 16:00   #3052
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
super od jakiegoś czasu używam oleju żurawinowego (z mazidel) i ciekawa jestem czy masło też będzie takie fajne
olej żurawinowy to obok arganowego mój ulubiony olej - używam go w połączeniu z 10% tetraizopalmitynianu askorbylu
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was używała serum azelo-oliwkowego? mam je na swojej liście kolejnych zakupów
ja używałam na przebarwienia. nie pomógł
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 16:07   #3053
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
olej żurawinowy to obok arganowego mój ulubiony olej - używam go w połączeniu z 10% tetraizopalmitynianu askorbylu

ja używałam na przebarwienia. nie pomógł
hmmm.. a jak z matowieniem? to jest mój główny problem żeby krem zmatowił, a nie wysuszył. przebarwień nie mam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:49   #3054
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
mogłybyscie mi poradzić co kupić na BU? chodzi mi dokładnie o Krem regenerujący RENEW z retinolem - 50 ml i Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem - 20 ml . mogłybyscie mi polecic ktory specyfik jest lepszy i mocniejszy? czytalam wątek i własnie szykuję się do zamowienia. chciałam tez zapytac o to czy bede mogła uzywac toniku za kwasami AHA/BHA 10% i serum 3xrose? bardzo dziękuje za pomoc.
Krem będzie miał bogatszą konsystencje a serum jest lżejsze,zależy jaką masz cerę.
Najlepiej najpierw używać kwasów ,2 tyg. przerwy i możesz używać retinolu.Jednocześnie nie radzę murowane podrażnienia.
Serum 3 rose możesz i z kwasami i z retinolem byleby nie wszystko na raz
Wprowadzaj nowości stopniowo np: co tydzień będziesz wiedziała co ewentualnie Twojej cerze szkodzi
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:33   #3055
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
hmmm.. a jak z matowieniem? to jest mój główny problem żeby krem zmatowił, a nie wysuszył. przebarwień nie mam
tu ci niestety nie pomogę bo używałam go na tylną część szyi, nad karkiem - miejscowo, gdzie mam to przebarwienie, nie stosowałam na twarz
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:39   #3056
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
tu ci niestety nie pomogę bo używałam go na tylną część szyi, nad karkiem - miejscowo, gdzie mam to przebarwienie, nie stosowałam na twarz
rozumiem to w takim razie będę testerką na twarz
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:59   #3057
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was używała serum azelo-oliwkowego? mam je na swojej liście kolejnych zakupów
Dziewczyny pisały w poprzednich postach
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:35   #3058
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Używam :
olejku myjącego - uważam że jest super, od razu zauważyłam czystszą budzię
hydrolatu oczarowego - w sumie to nie nie zauważyłam
serum azelo ... - no nadaje się pod makijaż, zdaje się że przedłuża mi trochę trwałość makijażu, ale głowy nie daję że to jego sprawka
serum flavo-C15EF - uważam że jest super, zagości u mnie na stałe cera czysta odświeżona gładsza poprostu genialny
serum Lemon - też fajny, cera gładziutka, nawilżona

zastanawiam się nad kolejnym zamowieniem gdyż kończą mi się zapasy, ale mam pytanie do bardziej doświadczonych czy ktoryś z kosmetyków naprawdę zwęził Wam pory??, bo u mnie to masakra poprostu, oczywiście po kosmetykach wymienionych wyżej to i tak jest super, ale dalej je widać czy coś Wam naprawdę pomogło???
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:09   #3059
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie, już jakiś rok temu zainteresowałam się naturalnymi kosmetykami, jednak dość szybko się zraziłam nie widząc efektów:
- olej z tamanu nie zadziałał na moją problematyczną cerę
- hydrolat oczarowy absolutnie nie dał żadnych efektów
- masło shea niespecjalnie poprawiło stan moich spierzchniętych ust zimą
- płyn Vatika do włosów sprawdzał się dopóki, za którymś razem nie dostałam jakiejś koszmarnej swędziawki na głowie. Po odstawieniu wszytsko minęło.

Niemniej chciałabym spróbować ponownie, jednak tym razem proszę o radę. Mam 27 lat. Cierpię na ŁZS - czerwone, suche placki pojawiają mi sie na twarzy i głowie, także trzeba to uwzględnić . Niestety oprócz tego moja cera często robi mi niespodzianki w postaci krostek, zaskórników.
Dodatkowo jestem teraz w końcówce ciąży, więc muszę uwzględnić, że prawdodpodobnie będę jakiś czas karmić. Szukam czegoś do twarzy: cerę mam zmęczoną, szarą, oczy podkrążone (problemy ze snem), trochę krostek i kilka suchych plam na czole. Póki co używam kremu nawilżającego Sanoflore, a na noc DAX Perfecta Mama przeciw przebarwieniom. Ale oprócz braku przebarwień rewelacyjnych efektów nie ma, cera jednym słowem jest nieładna Nigdy nie używałam kremów przeciwzmarszczkowych, ale może czas zacząć?? Szukam też czegoś do smarowania brzucha na teraz i na potem. Mam resztkę masła Shea, ale ono jest bogate w wit A, która podobno nie jest polecana w ciąży. Brzuch smaruję póki co Mustelą i oliwką Hipp, jednak chciałabym dodać jakiś kolejny specyfik, bo byłam bardzo szczupła i skóra na brzuchu jest teraz bardzo wrażliwa i cienka, i boli . Od czasu do czasu smaruję się olejem kokosowym Parachute, choć w sumie nie wiem czy mogę
Na razie planuję kupić:
- olej migdałowy - czytałam że polecany w ciąży przeciwko rozstępom i potem do pielęgnacji niemowląt, niestety w BU nie mają go w ofercie
- puder bambusowo-jedwabny - liczę że mnie trochę zmatuje, ale nie bardzo wiem czym go nakładać
- hydrolat różany - to ze względu na zapach, choć nie wiem do czego go użyję
- jakieś masło do smarowania brzucha
- coś do ust (mam strasznie spierzchnięte)
- chętnie coś do włosów - by ładnie rosły i by zapobiec ich wypadaniu po porodzie (jednak mam jasne włosy i nie chciałabym uzyskać efektu przyciemnienia - myślałam o płynie rozmarynowym, ale chyba odpada)
- przydałby się jakiś krem do twarzy (nawilżający?) - ale nie bardzo rozumiem o co chodzi z filtrami, mam najpierw użyć krem z filtrem, a potem jakiś naturalny? Tyle że mnie chodzi o to by wyeliminować kremy apteczne z konserwantami i parabenami, więc używanie dodatkowo kremu z filtrem chyba mija sie z celem

Ekspertki doradźcie mi coś proszę

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2011-01-11 o 13:10
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:05   #3060
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Na razie planuję kupić:
- olej migdałowy - czytałam że polecany w ciąży przeciwko rozstępom i potem do pielęgnacji niemowląt, niestety w BU nie mają go w ofercie
- puder bambusowo-jedwabny - liczę że mnie trochę zmatuje, ale nie bardzo wiem czym go nakładać
- hydrolat różany - to ze względu na zapach, choć nie wiem do czego go użyję
- jakieś masło do smarowania brzucha
- coś do ust (mam strasznie spierzchnięte)
- chętnie coś do włosów - by ładnie rosły i by zapobiec ich wypadaniu po porodzie (jednak mam jasne włosy i nie chciałabym uzyskać efektu przyciemnienia - myślałam o płynie rozmarynowym, ale chyba odpada)
- przydałby się jakiś krem do twarzy (nawilżający?) - ale nie bardzo rozumiem o co chodzi z filtrami, mam najpierw użyć krem z filtrem, a potem jakiś naturalny? Tyle że mnie chodzi o to by wyeliminować kremy apteczne z konserwantami i parabenami, więc używanie dodatkowo kremu z filtrem chyba mija sie z celem

Ekspertki doradźcie mi coś proszę
Puder pędzlem, jak każdy sypki puder, po prostu. A jeśli chodzi o włosy i wypadanie, to może lepiej olej rycynowy/skrzyp/pokrzywa? W każdym sklepie zielarskim, tanie i stare sposoby.
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.