Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-21, 11:03   #2521
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a u mnie znów chwilowo dobry okres nastał mimo że okres się zbliża
ale nie mam czasu na wyciskanie więc jest narazie dobrze, nie ma nowych strupków, chociaż jak się zamyślę zdaza mi się podrapać to i owo, ale staram się nic nie broić, nawet nie chce mi się podejść do lustra i to może dlatego
trzymajcie się dacie rade
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:07   #2522
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziś też muszę wyjśc....tona tapety na twarz i jakos wyjde...mam andzieje ze nie bedzie wiatru to grzywka spelni swoje kamuflujące zadanie
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:09   #2523
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
dziś też muszę wyjśc....tona tapety na twarz i jakos wyjde...mam andzieje ze nie bedzie wiatru to grzywka spelni swoje kamuflujące zadanie
glowa do gory .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:18   #2524
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja wczoraj znów narozrabialam ale jak widze te grudki to po prostu wytrzymać nie moge ! teraz siedze z pastą cynkową na buźce i od kompa nie odchodze bo znajde lustro napewno i będzie masakra. nie chce mi sie z domu wyjść bo nawet podkład tego nie przykryje.
maniooreczka_87 moja mama i cała rodzina tez na mnie krzycza ze wyciskam i krzywde sobie robie. raz nawet mama zrobila mi wstyd przed kolezanka i powiedziała że sobie siedze w łązience i wyciskam pryszcze. ale mi glupio wtedy bylo ale oni nie rozumieja ze to nie tak prosto przestac nikomu sie nie zwierzylam z tego i nikt nie wie jak mi ciężko tylko Wy. Dziekuje Dziewczynki ze jestescie
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:19   #2525
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam kochane
Muszę, się pochwalić, że nadal "nie ruszam", no własnie bo wczoraj mnie podkusiło i podziubałam trochę brodę (na szczęście nie ma dzis widocznego śladu), ale właśnie co mnie podkusiło? Na brodzie robią mi się otatnio takie wypukłe grudki o kolorze skóry, oczywiscie gdy je docisnę to się okazuje, że to "białe' cholerstwo siedzi tam głęboko Kurcze, ale co to jest ani normalne pryszcze, ani chyba wągry...
Wiem moze to głupie pytanie, ale cóż to jest?

Dziewczyny sposób ja np. mam taki: nie wchodzę do łazienki i nie szukam luster w domu, narazie się sprawdza A wczoraj miałam chwilę słabości bo podczas mycia wyczułam te dziody...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 12:05   #2526
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
Po prostu boje się że jestem zbyt słaba psychicznie zeby sobie sama z tym poradzic... moj facet juz sie wkurza na mnie ze ja sobie cisne i mi rece wiąże i głupio sie czuje jak się powyciskam to po prostu nie pokazuje mu sie kilka dni zeby nie byl zly i nie krzyczal na mnie moja matka tez ciagle drze sie na mnie za to ze sie wyciskam juz po prostu kazdy tylko krzyczy nikt nie rozumie ze ja mam ze soba problem i trudno jest nad tym zapanowac Najgorzej jest jak oglądam zdjęcia z wakacji...To wpadam w złości ryczę i nie wychodzę z domu przez kilka dni. Na tych zdjęciach jestem ladnie opalona z gladziutka buzia i zeto prycholi a jak patrze w lustro to po prostu załamka I jak tu człowiek ma iśc do ludzi z taka powyciskana twarza...po prostu jestesmy sadomaso
maniooreczku, a ja Ci zazdroszczę, że masz tylko zasknórniki....rozumiem jednak, że czujesz sie z tym źle. Wszystko co nieporządane na naszych buziach sprawia nam przykrość. Ale spróooobuuj nie wyciskam, bo tym tylko pogarszasz sprawę, tworzysz nowe stany zapalne, bo na pewno nie robisz tego tak jak kosmetyczka, tylko tak byle wycisnąć. Zaskórników można sie pozbyc. Poczytaj Biochemię przejrzyj wątki dotyczące kwasów i retinoidów. Na poczatku możesz spróbować Acne Derm, potem przejsc na ciezszy kaliber diacneal, albo nawet zorac lub atrederm.
Tez tak mam, że czasami nie wychodze z domu przez głupie pryszcze wrrrrrr Na mnie zawsze krzyczy mój tata jak widzi, że leci mi krew z twarzy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
a u mnie znów chwilowo dobry okres nastał mimo że okres się zbliża
ale nie mam czasu na wyciskanie więc jest narazie dobrze, nie ma nowych strupków, chociaż jak się zamyślę zdaza mi się podrapać to i owo, ale staram się nic nie broić, nawet nie chce mi się podejść do lustra i to może dlatego
trzymajcie się dacie rade
Ja też jak chodze do szkoły to w ogole nie mam siły, żeby spojrzeć w lustro. Z wielkim wysiłkiem zmywam całodzienna tapte i nakładam jakieś mazidłą na noc. żadnych maseczek nie robię, peeling tylko z koniecznosci jak obłaze skórkami

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
ja wczoraj znów narozrabialam ale jak widze te grudki to po prostu wytrzymać nie moge ! teraz siedze z pastą cynkową na buźce i od kompa nie odchodze bo znajde lustro napewno i będzie masakra. nie chce mi sie z domu wyjść bo nawet podkład tego nie przykryje.
maniooreczka_87 moja mama i cała rodzina tez na mnie krzycza ze wyciskam i krzywde sobie robie. raz nawet mama zrobila mi wstyd przed kolezanka i powiedziała że sobie siedze w łązience i wyciskam pryszcze. ale mi glupio wtedy bylo ale oni nie rozumieja ze to nie tak prosto przestac nikomu sie nie zwierzylam z tego i nikt nie wie jak mi ciężko tylko Wy. Dziekuje Dziewczynki ze jestescie
Własnie to jest najgorsze, że jak sie powydusza to ejst gorzej niz przed i żaden podkład lub korektor tego nie zakryje, a potem jeszcze dodatkowo wyciskamy....A udało Ci się chociaz dobrze wydusic te grudki?

Wyobrazam sobie jak musiałaś sie czuć, keidy Twoja mama to poiwedziała... To niby jest takie "głupie", ale naprawdę to wstyd...Ja też nikomu nie powiedziałam, że miałam manię wyduszania..., tylko czasami ktos zobaczył

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Witam kochane
Muszę, się pochwalić, że nadal "nie ruszam", no własnie bo wczoraj mnie podkusiło i podziubałam trochę brodę (na szczęście nie ma dzis widocznego śladu), ale właśnie co mnie podkusiło? Na brodzie robią mi się otatnio takie wypukłe grudki o kolorze skóry, oczywiscie gdy je docisnę to się okazuje, że to "białe' cholerstwo siedzi tam głęboko Kurcze, ale co to jest ani normalne pryszcze, ani chyba wągry...
Wiem moze to głupie pytanie, ale cóż to jest?
Mam to samo też na brodzie, a dokładnie tka po boku. I jest to bardzo trudno wydusić, taka rana zostaje i wygląda jeszcze gorzej niż przed dlatego nie wyciskam tego. Szczegolnie widać to jak naciagne skóre wtedy to tak "odstaje"...Nie mam pojecia co to? Jakieś prosaki??
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 12:20   #2527
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Mam to samo też na brodzie, a dokładnie tka po boku. I jest to bardzo trudno wydusić, taka rana zostaje i wygląda jeszcze gorzej niż przed dlatego nie wyciskam tego. Szczegolnie widać to jak naciagne skóre wtedy to tak "odstaje"...Nie mam pojecia co to? Jakieś prosaki??
Ja też mam to bardziej po boku i to po prawym boku najwięcej
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 12:34   #2528
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja też mam to bardziej po boku i to po prawym boku najwięcej
pewnie przez to tarmoszenie buzi, mazianie jej roznymi specyfikami tworzymy sobie takie niezidentyfikowane obiekty .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 12:43   #2529
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
pewnie przez to tarmoszenie buzi, mazianie jej roznymi specyfikami tworzymy sobie takie niezidentyfikowane obiekty .
Ja już sama nie wiem skąd to się bierze...szkoda gadać
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 14:29   #2530
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja też mam takie coś dokładnie po obu bokach brody i jest tego cała masa! a kiedys tego nie miałam. i usunać sie tego nie da
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 14:59   #2531
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja też mam to bardziej po boku i to po prawym boku najwięcej
ja też po prawym boku....tod ziwne, bo na brodzie nic mi nie wysakuje, czasami cos małego,a to mam od....miesiaca albo wiecej
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 15:31   #2532
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja też po prawym boku....tod ziwne, bo na brodzie nic mi nie wysakuje, czasami cos małego,a to mam od....miesiaca albo wiecej
Ja tezNie teraz akurat.Ale mi sie robi takie cos gdy mam bardzo zanieczyszczone pory na brodzie i obok.
Ostanio(jokos tak kolo poniedzialku) wkurzylam sie strasznie na AD,ze nie dziala.Ale pomyslalam sobie co tam-damy dawke uderzeniowa,najwyzej sie silnie zluszcze(broda to mi chyba juz nowa odrosla normalnie,bo sie sypalam okropnie).I mialam racje,za malo nakladalam-pory znow w miare czyste,nie mam teraz ani jednego pryszczaDzis jeszcze AD,jutro Effaclar dla wytchnienia.A na moj wymarzony Zoraczek poczekam sobie jeszcze,bo nie mam kasy na derma wiec nie mam tez recepty.
AaniaA-namowilas mnie(pewnie nie wiesz do czego nawet).Moje kudly tez od jakiegos czasu lepiej wygladaly zwiazane,dzis spontanicznie(tzn.-caly dzien w pracy myslalam-isc czy nie)wstapilam do mojej fryzjerki,miala czas wiec poskromila moja wielka szope nieco(mam nadzieje,ze TZ nie zauwazy,ze troche ubyloon chyba przeyjal sobie za punkt honoru aby jego zona miala najwieksza szope w Bydgoszczy)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 21:14   #2533
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez @ska Pokaż wiadomość
oj znam to, takie 'radzenie' sobie... ja najbardziej rozwalam jak mam dlugie paznokcie, wtedy to jest masakra, bo tez zdzieram skore. Mi tez sie z tych plam porobily strupki, i mam takie 3 na brodzie, koszmar! pozniej one odpadna i beda 3 nowe czerwone przebarwienia wrrrr
bratka kiedys i pilam, i lykalam, ale jakos nie widzialam roznicy wielkiej. Pewnie na moja skore nie dziala za bardzo.
I jak skinoren ci sie sprawdza? ja niedawno wlasnie zaczelam go uzywac, no i zluszcza troche, ale plamy jeszcze sa.
A jak tam kwasy u kosmetyczki? przestalas chodzic? ja sie dalej przymierzam, w grudniu jak wroce to musze cos zrobic ze soba
Skinoren działa w miarę. Te przebarwienia nowsze znikaja jednak stare jeszcze są. Nie schodzi mi skora od skinorenu, bo go smaruje na krem nawilżajacy iwostin.Jak sam skinorek używam to skóra schodzi i gorszy efekt. Bratek dziala ale po długim braniu.Ja łykam 2 razy dziennie już od 3 miesiecy. Na kwasy juz nie chodze, bo wyciskam a to sie mija z celem choć mam takie plany by na 3 zabiegi sobie pojść, ale z strupem na buzi to wstyd.Musze podgoić skórę Ogolnie polecam ci kwasy bo sporo podlepszą kondycje skory i bedzie ci łatwiej za pomoca maści walczyć z wszystkim. A ja mam 4 nowe gule na brodzie. Bolą eh odbija się jedzona musztarda i czipsy... NIe wolno ostrego!!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 21:43   #2534
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
AaniaA-namowilas mnie(pewnie nie wiesz do czego nawet).Moje kudly tez od jakiegos czasu lepiej wygladaly zwiazane,dzis spontanicznie(tzn.-caly dzien w pracy myslalam-isc czy nie)wstapilam do mojej fryzjerki,miala czas wiec poskromila moja wielka szope nieco(mam nadzieje,ze TZ nie zauwazy,ze troche ubyloon chyba przeyjal sobie za punkt honoru aby jego zona miala najwieksza szope w Bydgoszczy)
no no, ale mam dobry wplyw na kolezanke . a moze by tak fotke zalaczyc dla nas ?! ja dopiero ide za tydzien w piatek do fryzjera, gdyz sa takie dlugie terminy . wiedzialam o tym. teraz chce wyprobowac nowego fryzjera, zobaczymy co z tego wyjdzie .

buzi nie tykam. jednak moja skora nie jest tak czysta jak Twoja Little Angel. na mnie te retinoidy i kwasiki to srednio dzialaja.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 21:51   #2535
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja mam taki problem, że jak posmaruję krostki maścią ichtiolową, to potem nie potrafię poprzestać na wyciśnięciu jednej, dojrzałej, czasem już pękniętej ropnej krostki, tylko przy ścieraniu ichtiolu wyciskam kolejne wypryski... Właśnie przed chwilą wycisnęłam kilka ropnych pryszczy.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 07:39   #2536
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no i znowu ja na inny temat . wczoraj wieczorem patrze, a w sypialni lata znowu jakies komarzysko . na szczescie udalo mi sie go unicestwic .

wiecie co, musze wierzyc w to, ze jak pozbede sie tych bakterii to bedzie lepiej. nie mowie, ze rewelacyjnie, ale lepiej . znowu mi na pleckach wylaza paskudy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 08:10   #2537
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

narozrabiałam...to co powyciskalam to brzydko zaropialo i rano podociskalam sobie, dzięki czemu mam wspaniałe czerwone place.......aaaaaaaaa.... !!!!!!
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 08:13   #2538
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aaaa niektórzy myślą, że jak będą mieli długie paznokcie to nie będą wyciskac bo się nie da... Uwierzcie ja znajde każdy sposób żeby wycisnąc...nawet gdybym miala palce w gipsie to gniotla czoło :/
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 11:31   #2539
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
Aaaa niektórzy myślą, że jak będą mieli długie paznokcie to nie będą wyciskac bo się nie da... Uwierzcie ja znajde każdy sposób żeby wycisnąc...nawet gdybym miala palce w gipsie to gniotla czoło :/
Co racja to racja
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 12:44   #2540
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

maniooreczka87 ja zrobilam dokładnie to samo powyciskalam wczoraj wszystko co sie dało i nawet czoło które po kawitacji jest gładkie do tej pory (juz miesiac) wynalazlam cos na czole a potem to poszlo jak z platka
a dzis oczywiscie peeling i maseczka bo chce sie tego pozbyc sama tworze sobie przebarwienia a potem chce sie ich pozbyc
i uwierzcie mi ja bym chyba musiala miec amputowane palce zeby nie cisnac
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 12:50   #2541
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
i uwierzcie mi ja bym chyba musiala miec amputowane palce zeby nie cisnac
wtedy to by znalazl sie inny sposob na cisniecie buzki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 14:31   #2542
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

to by musialo wygladac bardzo komicznie wyciskac pryszcze palcami stóp
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 14:36   #2543
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
to by musialo wygladac bardzo komicznie wyciskac pryszcze palcami stóp
dla chcacego nie ma nic trudnego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 15:30   #2544
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ale paskudy z was szukaja czym by tu powyciskac w razie problemow z brakiem rak,palcow-bardzo nieladnie.

AaniaA-moze nic zewnetrznie nie dziala bo masz te bakterie(gronkowca czy cokolwiek innego).Jak sie tego pozbedziesz mysle,ze bedzie lepiej W kocnu nieprawidlowe rogowacenie swoja droga,a bakterie swoja
Idz do fryzjera,potem czekamy na twoje zdjatko
(ja nie mam co pokazywac,jakies skrety mam i tyle)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 17:29   #2545
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
to by musialo wygladac bardzo komicznie wyciskac pryszcze palcami stóp
hehehhehe

ja od paru dni zaczelam sie znowu masakrowac, niestety! skutki wiadome: stany zapalne ze szkoda gadac, znów poszedł w ruch korektor, którego juz dosc dlugo nie musialam używac:/ o ja głupia!!!!
na szczescie przeziebienie prawie calkiem odeszlo, przynajmniej to!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 17:31   #2546
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hehhe, nawet nie zauważyłam, ze sie własnie wtajemniczyłam
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 19:57   #2547
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
hehhe, nawet nie zauważyłam, ze sie własnie wtajemniczyłam
Ja sie rozeznalam-niestety nie wiem kiedy to bylo

No widzisz-stany zapalne,a ty dziabiesz.Moze pomysl dlaczego?Masz jakis stres,problem,trudna sytuacje?Moze trzeba pomyslec jak to rozwiazac,bo masakrowanie twarzy nic nie da.Moze wygadaj sie przed kims na temat,ktory jest przyczyna tego,ze meczysz buzie(a moze ja znow bredze?)
Ja w stresujacych sytuacjach i krotko i dlugotrwalych mam zwyczaj skubania skorek wokol paznokci-kiedys rozdrapywalam je do krwi,bolalo nim sie zagoilo.Teraz kiedy lapie sie na tym,mysle co jest przyczyna mojego stresu i tlumacze sobie,ze robienie sobie krzywdy go nie rozwiaze.I jakos mi to wychodzi.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 20:02   #2548
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja tez wczoraj wycisnelam pare,a le musialam...z jednego chyba sie jakas wielka plama zorbiła...nie wiem nie przyjrzałam sie dokładnie bo dzisiaj nei mam na nic czasu...
Dziewczyny, ale ja obłaze skorkami, dzisiaj rano taaaaka skorupa mi sie zrobila i wszystko zaczelo odlatywac, musialam troche pozdzierac zaraz zrobie peeling, ehhh jak ja musialam dizisja w szkole wygladac
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 20:05   #2549
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja tez wczoraj wycisnelam pare,a le musialam...z jednego chyba sie jakas wielka plama zorbiła...nie wiem nie przyjrzałam sie dokładnie bo dzisiaj nei mam na nic czasu...
Dziewczyny, ale ja obłaze skorkami, dzisiaj rano taaaaka skorupa mi sie zrobila i wszystko zaczelo odlatywac, musialam troche pozdzierac zaraz zrobie peeling, ehhh jak ja musialam dizisja w szkole wygladac
Ja tez nie powiem zebym nie oblazila skorkamiBroda to juz chyba osma przemiane w tym tygodniu przechodzi normalnie

Ja ja zazdroszcze tobie tego zoraczku
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 21:24   #2550
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja ostatnio zauważyłam ze nie wkurzaja mnie wągry tylko właśnie te podskórne grudki których się nie da wycisnąć. no i cisne do krwi chyba wroce do Acne Dermu moze sobie poradzi z grudkami. mam nadzieje
Little Angel pod stara złuszczona skora jest zawsze nowa i gladka
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.