Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 12:05   #3061
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Bardzo Was proszę powiedzcie , że spirulina , którą mam w szafce jest równie dobra jak te maseczki Bielendy, i że wcale nie muszę zamawiać na allegro kolejnej maski ani też brązowej Logony , ani białej ani.....
Acha , i że zupełnie nie jest mi potrzebny na moje zmarchy arganowy krem pod oczy.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:06   #3062
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja zamawiam chyba olejek SESA i przy okazji CHYBA henne do wlosow, tylko juz nie pamietam czy po hennie mozliwy jest czerwony/rudy odcien wlosow? Bo pamietam ze kiedys po farbach (chemicznych itp) dlugo sie pozbywalam czerwonych refleksow.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:10   #3063
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę powiedzcie , że spirulina , którą mam w szafce jest równie dobra jak te maseczki Bielendy, i że wcale nie muszę zamawiać na allegro kolejnej maski ani też brązowej Logony , ani białej ani.....
Acha , i że zupełnie nie jest mi potrzebny na moje zmarchy arganowy krem pod oczy.
Grazka ja tam nie wiem czy ci cos potrzeba ale mam pojemniczek logony wolny bo mi tu jedna sie wykruszyła bo juz logone ma to prosze o adres na PW jutro jak dam rade wyśle
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:13   #3064
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja Logonę nakładam pod prysznicem, jest ze mną () cały mój czas spędzony tam, myję z nią zęby (czyli mam ją na twarzy około 15minut), a później zmywam z twarzy mikrofibrą, wykonując jednocześnie delikatny masaż.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:16   #3065
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Aeg witaj Się przestawiłaś w wielkim stylu z tymi płatkami
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Kotwilka podlinkuj prosze krem z Declore ten nawilżający
Proszę KLIK
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
a jak stosujecie tą ziemię wulkaniczną? jako żel do twarzy czy jako maskę? Ja lubię się nią myć i trzymam ją na twarzy tylko tyle ile zajmuje mi prysznic. Teraz zaczynam ją testować nie tylko na twarzy ale na innych problemowych miejscach
Byłam w sobotę na randce Ile się komplementów nasłuchałam... Chyba całe życie tylu nie słyszałam. Utwierdziłam się w przekonaniu z podkład mi wcale niepotrzebny. Kocham chodzić na randki
Kakulinka, kocham Cię, jesteś super
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:18   #3066
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Oszalałyście z tymi maskami bielendy!! I jak jej nie chcieć??

Ja chciałam zdać relację z lauressa radiant gold-nie jest za ciemny fajnie się wtapia przy czym nie jestem do końca przekonana gdyż chyba ma za mało żółtych tonów

Druga relacja-maska organique energazing - równie wspaniała jak anti ageświetny efekt! włosy miękkie i błyszczące jak tafla wody nawet mój małż był zachwycony moimi włosami za co w nagrodę dostałam masaż głowy gratis
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:19   #3067
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja zamawiam chyba olejek SESA i przy okazji CHYBA henne do wlosow, tylko juz nie pamietam czy po hennie mozliwy jest czerwony/rudy odcien wlosow? Bo pamietam ze kiedys po farbach (chemicznych itp) dlugo sie pozbywalam czerwonych refleksow.
Czystą hennę? Bo jeżeli tak, to ona chyba na rudo farbuje? ;>
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 12:21   #3068
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
a jak stosujecie tą ziemię wulkaniczną? jako żel do twarzy czy jako maskę? Ja lubię się nią myć i trzymam ją na twarzy tylko tyle ile zajmuje mi prysznic. Teraz zaczynam ją testować nie tylko na twarzy ale na innych problemowych miejscach
Byłam w sobotę na randce Ile się komplementów nasłuchałam... Chyba całe życie tylu nie słyszałam. Utwierdziłam się w przekonaniu z podkład mi wcale niepotrzebny. Kocham chodzić na randki
Jako produkt do mycia twarzy, jako maseczkę, najczęściej zostawiam na dłuzej na buzi, jak zaczyna zasychać do ją zmywam rękami albo mikrofibrą - wtedy jest super efekt
Super, że udała Ci się randka Oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mhm, podwójna przyjemność
kakulinka, miło to czytać!

dziewczyny, a czym nakładacie te maski Bielendy?
paluchami Albo można profesjonalnie - pędzelkiem lub szpatułką, ale trzeba mieć wprawę i robić to szybko, bo zasycha. Najlepiej niech ktoś Ci ją czasem nałoży na całą twarz z ustami i oczami.
Te maski są bombowe na spierzchnięte usta

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę powiedzcie , że spirulina , którą mam w szafce jest równie dobra jak te maseczki Bielendy, i że wcale nie muszę zamawiać na allegro kolejnej maski ani też brązowej Logony , ani białej ani.....
Acha , i że zupełnie nie jest mi potrzebny na moje zmarchy arganowy krem pod oczy.
hahahah żartujesz chyba, pewnie że potrzebne, wszystko! Taki wątek
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja Logonę nakładam pod prysznicem, jest ze mną () cały mój czas spędzony tam, myję z nią zęby (czyli mam ją na twarzy około 15minut), a później zmywam z twarzy mikrofibrą, wykonując jednocześnie delikatny masaż.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:21   #3069
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja Logonę nakładam pod prysznicem, jest ze mną () cały mój czas spędzony tam, myję z nią zęby (czyli mam ją na twarzy około 15minut), a później zmywam z twarzy mikrofibrą, wykonując jednocześnie delikatny masaż.
ja tez tak razy nałozylam, i bede uzywać sumiennie
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Proszę KLIK

dziekuje aleoes w skaldzie to ja pass niestety


Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Oszalałyście z tymi maskami bielendy!! I jak jej nie chcieć??


Kakulinka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:23   #3070
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Oszalałyście z tymi maskami bielendy!! I jak jej nie chcieć??

Ja chciałam zdać relację z lauressa radiant gold-nie jest za ciemny fajnie się wtapia przy czym nie jestem do końca przekonana gdyż chyba ma za mało żółtych tonów

Druga relacja-maska organique energazing - równie wspaniała jak anti ageświetny efekt! włosy miękkie i błyszczące jak tafla wody nawet mój małż był zachwycony moimi włosami za co w nagrodę dostałam masaż głowy gratis
Podrzucę Ci te maski na spróbowanie, ale dopiero pod koniec lutego, jak wrócę do Lublina
Pokaż tą maskę organique
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:34   #3071
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Podrzucę Ci te maski na spróbowanie, ale dopiero pod koniec lutego, jak wrócę do Lublina
Pokaż tą maskę organique
No to superowobędę miała maskę będę miała maskę
a maska energizing to ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html Ja mam próbkę na razie ale jeszcze muszę ją potestować żeby stwierdzić czy lepsza od anti age
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 12:36   #3072
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Czystą hennę? Bo jeżeli tak, to ona chyba na rudo farbuje? ;>


nie nie to KHADI - ciemny braz np
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:47   #3073
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
a jak stosujecie tą ziemię wulkaniczną? jako żel do twarzy czy jako maskę? Ja lubię się nią myć i trzymam ją na twarzy tylko tyle ile zajmuje mi prysznic. Teraz zaczynam ją testować nie tylko na twarzy ale na innych problemowych miejscach
Byłam w sobotę na randce Ile się komplementów nasłuchałam... Chyba całe życie tylu nie słyszałam. Utwierdziłam się w przekonaniu z podkład mi wcale niepotrzebny. Kocham chodzić na randki
Idziesz jak burza - nie ma to jak okład z fajnego faceta
Strasznie sie cieszę Zuch dziewczyna!

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ty to Anula już może nic nie pisz
Dobra! Nie będę!
I jak sobie kupię nową odżywke do włosów ao i nowe szampony to też Ci nic nie napiszę
I jak przyjdzie moja cudna, nowa maska oczyszczająca z safea to o niej tez sie nic ode mnie nie dowiesz
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę powiedzcie , że spirulina , którą mam w szafce jest równie dobra jak te maseczki Bielendy, i że wcale nie muszę zamawiać na allegro kolejnej maski ani też brązowej Logony , ani białej ani.....
Acha , i że zupełnie nie jest mi potrzebny na moje zmarchy arganowy krem pod oczy.

Grazka, próbowałam........ ale nie umiem
może niech ktos inny Cię odwiedzie od zakupów
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Oszalałyście z tymi maskami bielendy!! I jak jej nie chcieć??

Ja chciałam zdać relację z lauressa radiant gold-nie jest za ciemny fajnie się wtapia przy czym nie jestem do końca przekonana gdyż chyba ma za mało żółtych tonów

Druga relacja-maska organique energazing - równie wspaniała jak anti ageświetny efekt! włosy miękkie i błyszczące jak tafla wody nawet mój małż był zachwycony moimi włosami za co w nagrodę dostałam masaż głowy gratis
fajnie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
nie nie to KHADI - ciemny braz np
no wiesz, generalnie ciemny brąz powienien dać ciemny brąz ale niestety jaki konkretnie bedzie efekt u Ciebie to nikt Ci nie powie....... Dużo może tez zależec od tego jak dawno uzywałaś farby chemiczne - mojej bratowej wyszły fajne zielone włoski po nałożeniu henny (tej normalnej) na źle wyplukane po chemii włosy ostatnio mi opowiadała właśnie (bo przeraził ja widok moich pudełek z henną, indygo i amlą w lodówce)
weź sobie próbki i spróbuj na własnych włosach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:47   #3074
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mhm0808, Korah to jeszcze spytam czy na suchą czy mokrą skórę ją nakładacie?
A jak zacznę zmywać tą ziemię mikrofibrą to będę jeszcze piękniejsza
Myślicie że mycie się szorstką gąbka/myjką wystarczy zamiast peelingów czy raczej nie? Bo dziś zrobiłam peeling a potem wyszorowałam się syrenka i nie wiem czy to nie robienie dwa razy tego samego...
kotwilka Ja Was tu wszystkie Kocham
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:51   #3075
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Grazka ja tam nie wiem czy ci cos potrzeba ale mam pojemniczek logony wolny bo mi tu jedna sie wykruszyła bo juz logone ma to prosze o adres na PW jutro jak dam rade wyśle
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hahahah żartujesz chyba, pewnie że potrzebne, wszystko! Taki wątek
Anula rozumię Twoją niemoc w tym względzie.

Kochane wiedziałam , że mogę na Was liczyć . Więc muszę to mieć .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-01-23 o 12:53
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:52   #3076
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I
no wiesz, generalnie ciemny brąz powienien dać ciemny brąz ale niestety jaki konkretnie bedzie efekt u Ciebie to nikt Ci nie powie....... Dużo może tez zależec od tego jak dawno uzywałaś farby chemiczne - mojej bratowej wyszły fajne zielone włoski po nałożeniu henny (tej normalnej) na źle wyplukane po chemii włosy ostatnio mi opowiadała właśnie (bo przeraził ja widok moich pudełek z henną, indygo i amlą w lodówce)
weź sobie próbki i spróbuj na własnych włosach
anulka a Ty takie nieotwierane pudełka też trzymasz w lodówce? Bo ja mam 2 nieotwierane ale w szafce stoją
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:01   #3077
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
mhm0808, Korah to jeszcze spytam czy na suchą czy mokrą skórę ją nakładacie?
A jak zacznę zmywać tą ziemię mikrofibrą to będę jeszcze piękniejsza
Myślicie że mycie się szorstką gąbka/myjką wystarczy zamiast peelingów czy raczej nie? Bo dziś zrobiłam peeling a potem wyszorowałam się syrenka i nie wiem czy to nie robienie dwa razy tego samego...
kotwilka Ja Was tu wszystkie Kocham

Logone nakładam na mokro podczas mycia, na sucho jako maseczkę Będziesz piękniejsza, ale mikrofibra już niekoniecznie
Ja używałam kiedyś syreny namiętnie i to był mega błąd, wyszły mi żyłki na nogach, radzę uważac z syrenką, nie często uzywac i delikatnie pocierać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:12   #3078
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anulka a Ty takie nieotwierane pudełka też trzymasz w lodówce? Bo ja mam 2 nieotwierane ale w szafce stoją
wszystko mam w lodówce.
ale to chyba nie jest ogolnie zalecane - mam henne i indygo z mazideł i tam napisali, że można w lodówce trzymac, to trzymam teraz wszystkie, khadi też zaszkodzić nie zaszkodzi......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:13   #3079
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

dziewczyny my tak radzimy co i jak a przez to cale ACTA nas zamkna, zobaczycie hyhy ze 'sprzedajmy'radyyy na temat kosmetykoow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 13:13   #3080
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Sklep Helfy się spisał, kupiłam olejek i szampon w czwartek wieczorem, dziś pan kurier już przyniósł. Pierwsze co zrobiłam to powąchałam olejek, bałam się trochę tego aromatu, ale nie jest źle (na dłuższą metę też chyba nie dokuczy, mam taką nadzieję) wieczorem test oleju, a jutro rano szamponu proteinowego sesa. Zobaczymy ...

Zapomniałam, dostałam też próbkę czegoś nawilżającego, ale nie znalazłam czy do twarzy, czy do włosów. Musze sprawdzić.
Doczytałam maseczka do twarzy z olejem z oliwek, wit.E i ekstraktem z paczuli.

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2012-01-23 o 13:17
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:22   #3081
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ale one piękne wszystkie są.Muszę którąś mieć.Tylko nie wiem którą
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
a jak stosujecie tą ziemię wulkaniczną? jako żel do twarzy czy jako maskę? Ja lubię się nią myć i trzymam ją na twarzy tylko tyle ile zajmuje mi prysznic. Teraz zaczynam ją testować nie tylko na twarzy ale na innych problemowych miejscach
Byłam w sobotę na randce Ile się komplementów nasłuchałam... Chyba całe życie tylu nie słyszałam. Utwierdziłam się w przekonaniu z podkład mi wcale niepotrzebny. Kocham chodzić na randki
Super.Oby tak dalej.Dzielna z Ciebie dziewczyna
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Oszalałyście z tymi maskami bielendy!! I jak jej nie chcieć??

Ja chciałam zdać relację z lauressa radiant gold-nie jest za ciemny fajnie się wtapia przy czym nie jestem do końca przekonana gdyż chyba ma za mało żółtych tonów

Druga relacja-maska organique energazing - równie wspaniała jak anti ageświetny efekt! włosy miękkie i błyszczące jak tafla wody nawet mój małż był zachwycony moimi włosami za co w nagrodę dostałam masaż głowy gratis
No właśnie!jak??

Ja też ją już testowałam.Równie świetna jak anti-age.Chociaż aa u mnie jest najlepsza ze wszystkich przez wzgląd na zapach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dobra! Nie będę!
I jak sobie kupię nową odżywke do włosów ao i nowe szampony to też Ci nic nie napiszę
I jak przyjdzie moja cudna, nowa maska oczyszczająca z safea to o niej tez sie nic ode mnie nie dowiesz


Pisz!!!Bo też się nad nią zastanawiam ciężkoTyle tylko,że mi bardziej jakaś maska nawilżająca albo odżywcza potrzebna niż oczyszczająca
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wszystko mam w lodówce.
ale to chyba nie jest ogolnie zalecane - mam henne i indygo z mazideł i tam napisali, że można w lodówce trzymac, to trzymam teraz wszystkie, khadi też zaszkodzić nie zaszkodzi......
Ja otwartą henne trzymam w lodówce.
Drzwi lodówki u mnie to bardziej jak laboratorium,jakieś olejki,prochy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:41   #3082
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Oj kochane dobrze do Was wrócić. Tydzień mojej nieobecności spowodowany był problemami zdrowotnymi synka. Mam nadzieję, że temat już nie wróci i nigdy nie będę musiała się tak martwić. W ciągu tego tygodnia zrobiłam też porządek w koszyczkach z kosmetykami. Doszłam do wniosku, że w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba, a nawet przydałoby się troszkę te zasoby obkurczyć. Wreszcie sfotografowałam moje mazidła, już tak dawno obiecałam to zrobić

Pielęgnacja twarzy
Dr.Hauschka: Krem do mycia, Tonik regulujący, Olejek do twarzy, Krem z pigwy, Lekki krem z płatków róży (próbka), Krem pod oczy, Maseczka oczyszczająca, Maseczka rewitalizująca
"Nienaturalny" wyjątek: Triacneal

Pielęgnacja ciała:
Dr. Hauschka: Balsam do ciała z płatków róży, Olejek do ciała z migdałem i dziurawcem, Krem do rąk, Dezozorant z płatków róży
Sanoflore: Miodowe masło do ciała oraz Jedwabisty olejek
Crystal Dezodorant
Dobra na wszystko Avene Woda termalna
Yves Rocher Peeling do stóp oraz Krem intensywnie odzywiający z lawendą

Kosmetyki synka i moje, zdecydowanie najczęściej używane
Töpfer: Puder do kąpieli z oliwką, Szampon do włosów, Balsam do ciała i Krem do buzi
Alverde Oliwka do ciała i kąpieli
Hipp: Żel do mycia ciała i włosów, Oliwka pielęgnacyjna, Krem na niepogodę, Balsam na niepogodę, Krem z filtrem 30

Kosmetyki do włosów
Tu króluje zdecydowanie Alverde: Szampon regenerujący Winogrono/Avocado, Kuracja regenerująca Winogrono/Avocado, Serum na końcówki, Szampon nawilżający Hibiskus/Aloes, Kuracja nawilżająca Hibiskus/Aloes, Kuracja nabłyszczająca Morela/Kwiat cytryny, Szampon do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Odżywka do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Lakier do układania włosów
Yes to carrots: Szampon, Odżywka oraz Maska do włosów

Inne dziwolągi
Dr.Hauschka Odżywka/olejek do włosów
EcoSpa Olej ze słodkich migdałów, Olej kokosowy ze świeżego miąższu Ekologiczny, Olej z pestek brokułu
Psikadełko Odżywka Jantar

Kosmetyki do makijażu oraz pędzle
Dr. Hauschka: Puder roświetlający, Puder brązujący, Cień do powiek 04, Kredka do oczu (czarna), Tuz do rzęs pogrubiający
Wśród kosmetyków mineralnych sporo EverydayMinerals, Lumiere, LiliLolo
"Nienaturalne": Bourjois Podkład HealthyMix oraz Clinique Citi Block SPF40
Do ust: LipSmacker waniliowy, EverydayNaturals pomadka oraz peeling do ust, Alterra Bezbarwny balsam, SilkNaturals Balsam powiększający, Sanoflore Miodowy balsam do ust

Nie ma tu zdjęć mydełek LF oraz Tuli, kosmetyków męża i ogólnych do higieny.

Teraz zabierazm się za nadrabianie wątkowych zaległości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (99,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (112,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (132,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (95,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (139,7 KB, 55 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-23 o 13:42
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:42   #3083
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś syreny namiętnie i to był mega błąd, wyszły mi żyłki na nogach, radzę uważac z syrenką, nie często uzywac i delikatnie pocierać
Ja pamiętam jak kilka lat temu się rzuciłam na syrenę-tarłam az wióry leciały później cialo jak u buraka-ale ja to niestety nie znam umiaru w wielu rzeczach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wszystko mam w lodówce.
ale to chyba nie jest ogolnie zalecane - mam henne i indygo z mazideł i tam napisali, że można w lodówce trzymac, to trzymam teraz wszystkie, khadi też zaszkodzić nie zaszkodzi......
Musisz mieć pojemną lodówę-taką amerykańską

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziewczyny my tak radzimy co i jak a przez to cale ACTA nas zamkna, zobaczycie hyhy ze 'sprzedajmy'radyyy na temat kosmetykoow


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



Ja też ją już testowałam.Równie świetna jak anti-age.Chociaż aa u mnie jest najlepsza ze wszystkich przez wzgląd na zapach

Ja otwartą henne trzymam w lodówce.
Drzwi lodówki u mnie to bardziej jak laboratorium,jakieś olejki,prochy
O widzisz! Ja lubię anti age na włosach już po w pudełku to za intensywna Natomiast energizing ma delikatniejszy zapach
No właśnie o otwartej hennie to słyszałam że w lodówce ale nie wiedziałam jak z zamkniętą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:44   #3084
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

margoltka, ale fajny zbiór taki mocno hmmm.. nie umiem znaleźć słowa jednorodny? (w pozytywnym znaczeniu oczywiscie ) )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:47   #3085
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś syreny namiętnie i to był mega błąd, wyszły mi żyłki na nogach, radzę uważac z syrenką, nie często uzywac i delikatnie pocierać
Dobrze że napisałaś. Nastraszyłaś mnie bo ja się nią namiętnie trę a skłonność do żylaków to u mnie rodzinna. Pewnie szybciej mi wyjdą przez siedzenie z nogami pod tyłkiem niż od syrenki ale jednak...
To teraz muszę mieć coś co wypędzi cellulit z mojego tyłka i wygładzi skórę na nogach. Peeling kawowy to oczywiste ale co jeszcze polecacie? Stosuje olejek Altera. Jak po saunie się nim nasmaruje to jestem tak gładka ale na drugi dzień już gładkość znika.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Idziesz jak burza - nie ma to jak okład z fajnego faceta
Przepłakałam 3 tygodnie, prawie nic nie jadłam, zostałam strasznie upokorzona, nie byłam w stanie iść na zajęcia żeby mi łzy nie ciekły z oczu i starczy! Staram się nie myśleć o tych najgorszych chwilach, nie wracać do tego i cieszę się swoim życiem. Faceci są cudowni bo pomagają pozbyć się kompleksów, randki są wspaniałe, mogę miło spędzać czas.
Musze tylko powalczyć z moja nieśmiałością
Kolejna randka w środę...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:53   #3086
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
margoltka, ale fajny zbiór taki mocno hmmm.. nie umiem znaleźć słowa jednorodny? (w pozytywnym znaczeniu oczywiscie ) )
..i tej jednorodności chcę się trzymać

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Przepłakałam 3 tygodnie, prawie nic nie jadłam, zostałam strasznie upokorzona, nie byłam w stanie iść na zajęcia żeby mi łzy nie ciekły z oczu i starczy! Staram się nie myśleć o tych najgorszych chwilach, nie wracać do tego i cieszę się swoim życiem. Faceci są cudowni bo pomagają pozbyć się kompleksów, randki są wspaniałe, mogę miło spędzać czas.
Musze tylko powalczyć z moja nieśmiałością
Kolejna randka w środę...
Brawo za podejście. Życie pełne jest niespodzianek. Szkoda go na siedzenie pod kocem i płakanie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:55   #3087
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie miałam nic z tej firmy, ale jeśli chodzi o taką cerę, jak opisujesz, to nie brałabym nic odżywczego. Prawdopodobnie nie masz suchej cery, tylko tłustą, lecz odwodnioną, a to jest różnica, bo taki krem moze tłustą cerę jeszcze bardziej pozapychać, nie mówiąc już o rozszerzeniu porów. Jak jest cera sucha, to zwykle nie ma trądziku i prawie nigdy rozszerzonych porów. Chyba, że wiesz o tym, że masz suchą cerę np od lekarza, lub dyplomowanej kosmetyczki.

Ja bym raczej poleciła lżejsze kremy lub tłuste, ale nie odżywcze tylko bardziej nawilżające, polecam kremy z hialuronem, albo algami. Polecam firme Aubrey organics na początek. Mają świetne cleansery i toniki oraz krem na noc rewelka, do tego kup sobie moze glinkę montmorillonite np Comptoir argile provence i polecam też mydło naturalne. Z miceli też warto coś mieć np Argile provence, albo AA Eco, ew. Tonik Ava Eco linea.
Mialam probke tego kremu odzywczego z Bio2You(Skład (INCI): Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Argania Spinosa Oil*, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Stearoyl Lactylate, Hippophae Rhamnoides Oil*, Avena Sativa Extract*, Malva Sylvestris Extract*, Butyrospermum Parkii Butter*, Allantoin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Citrus nobilis oil, Citrus Aurantium bergamia oil, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonolobus Gum, Sodium Dehydroacetate, Limonene, Linalool.)
, nie wydawal mi sie ciezki A mam pieczenie skory , wiec chyba najlepszy bylby odzywczy Co do porow to nie mam wielkich tylko na policzkach troche i czole Ale moja siostra ma duze, podejrzewam ze i ja mam tendencje Nie moge sobie pozwolic na nic drogiego teraz , myslalam jeszcze o :

Flosle-lek beECO INGREDIENTS (INCI): Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cetearyl Wheat Straw Glycosides, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter*, Glyceryl Stearate SE, Olea Europaea Fruit Oil*, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Galactoarabinan, Glycerin, Tricaprylin, Glyceryl Stearate Citrate, Squalane, Salvia Sclarea Seed Oil, Buddleja Davidii Extract*, Thymus Vulgaris FlowerLeaf Extract*, Aqua, Sodium Hyaluronate, Cera Alba*, Parfum, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Benzoic Acid.


I co o tym myslicie ?
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:00   #3088
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

margoltka wspaniały masz zbiórwszystko przemyślane
Cieszymy się że już do nas wróciłaś
Z synkiem coś poważnego? Jak jego ząbki?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość


Przepłakałam 3 tygodnie, prawie nic nie jadłam, zostałam strasznie upokorzona, nie byłam w stanie iść na zajęcia żeby mi łzy nie ciekły z oczu i starczy! Staram się nie myśleć o tych najgorszych chwilach, nie wracać do tego i cieszę się swoim życiem. Faceci są cudowni bo pomagają pozbyć się kompleksów, randki są wspaniałe, mogę miło spędzać czas.
Musze tylko powalczyć z moja nieśmiałością
Kolejna randka w środę...
Gratuluję kakulinka! Masz w sobie siłę i świetnie że wreszcie się do niej dokopalaś Już wystarczy żałoby, teraz jest czas aby się cieszyćRandki cudowna rzecz.... sama bym pochodziła
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:00   #3089
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

margoltka Jestem zakochana w Twoim zbiorze, wiele kosmetyków używamy tych samych. Zazdroszczę olejku Hauschkowego do włosów. Jakie efekty daje na włosach? A puder ten rozświetlający, jak jest z kolorem? Zastanawiam się nad nim albo nad Lily Lolo, może coś mi podpowiesz? Z Lily lolo jest problem z wyborem koloru, bo nie dają próbek - ca za głupota Tylko firmy Topfer nie znam ale bardzo bym chciała...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:00   #3090
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kochane dobrze do Was wrócić. Tydzień mojej nieobecności spowodowany był problemami zdrowotnymi synka. Mam nadzieję, że temat już nie wróci i nigdy nie będę musiała się tak martwić. W ciągu tego tygodnia zrobiłam też porządek w koszyczkach z kosmetykami. Doszłam do wniosku, że w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba, a nawet przydałoby się troszkę te zasoby obkurczyć. Wreszcie sfotografowałam moje mazidła, już tak dawno obiecałam to zrobić

Pielęgnacja twarzy
Dr.Hauschka: Krem do mycia, Tonik regulujący, Olejek do twarzy, Krem z pigwy, Lekki krem z płatków róży (próbka), Krem pod oczy, Maseczka oczyszczająca, Maseczka rewitalizująca
"Nienaturalny" wyjątek: Triacneal

Pielęgnacja ciała:
Dr. Hauschka: Balsam do ciała z płatków róży, Olejek do ciała z migdałem i dziurawcem, Krem do rąk, Dezozorant z płatków róży
Sanoflore: Miodowe masło do ciała oraz Jedwabisty olejek
Crystal Dezodorant
Dobra na wszystko Avene Woda termalna
Yves Rocher Peeling do stóp oraz Krem intensywnie odzywiający z lawendą

Kosmetyki synka i moje, zdecydowanie najczęściej używane
Töpfer: Puder do kąpieli z oliwką, Szampon do włosów, Balsam do ciała i Krem do buzi
Alverde Oliwka do ciała i kąpieli
Hipp: Żel do mycia ciała i włosów, Oliwka pielęgnacyjna, Krem na niepogodę, Balsam na niepogodę, Krem z filtrem 30

Kosmetyki do włosów
Tu króluje zdecydowanie Alverde: Szampon regenerujący Winogrono/Avocado, Kuracja regenerująca Winogrono/Avocado, Serum na końcówki, Szampon nawilżający Hibiskus/Aloes, Kuracja nawilżająca Hibiskus/Aloes, Kuracja nabłyszczająca Morela/Kwiat cytryny, Szampon do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Odżywka do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Lakier do układania włosów
Yes to carrots: Szampon, Odżywka oraz Maska do włosów

Inne dziwolągi
Dr.Hauschka Odżywka/olejek do włosów
EcoSpa Olej ze słodkich migdałów, Olej kokosowy ze świeżego miąższu Ekologiczny, Olej z pestek brokułu
Psikadełko Odżywka Jantar

Kosmetyki do makijażu oraz pędzle
Dr. Hauschka: Puder roświetlający, Puder brązujący, Cień do powiek 04, Kredka do oczu (czarna), Tuz do rzęs pogrubiający
Wśród kosmetyków mineralnych sporo EverydayMinerals, Lumiere, LiliLolo
"Nienaturalne": Bourjois Podkład HealthyMix oraz Clinique Citi Block SPF40
Do ust: LipSmacker waniliowy, EverydayNaturals pomadka oraz peeling do ust, Alterra Bezbarwny balsam, SilkNaturals Balsam powiększający, Sanoflore Miodowy balsam do ust

Nie ma tu zdjęć mydełek LF oraz Tuli, kosmetyków męża i ogólnych do higieny.

Teraz zabierazm się za nadrabianie wątkowych zaległości.
BOSKIE!! Czy mogę z Tobą zamieszkać?
Jak z tymi ząbkami, wyjaśniło się coś?
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dobrze że napisałaś. Nastraszyłaś mnie bo ja się nią namiętnie trę a skłonność do żylaków to u mnie rodzinna. Pewnie szybciej mi wyjdą przez siedzenie z nogami pod tyłkiem niż od syrenki ale jednak...
To teraz muszę mieć coś co wypędzi cellulit z mojego tyłka i wygładzi skórę na nogach. Peeling kawowy to oczywiste ale co jeszcze polecacie? Stosuje olejek Altera. Jak po saunie się nim nasmaruje to jestem tak gładka ale na drugi dzień już gładkość znika.


Przepłakałam 3 tygodnie, prawie nic nie jadłam, zostałam strasznie upokorzona, nie byłam w stanie iść na zajęcia żeby mi łzy nie ciekły z oczu i starczy! Staram się nie myśleć o tych najgorszych chwilach, nie wracać do tego i cieszę się swoim życiem. Faceci są cudowni bo pomagają pozbyć się kompleksów, randki są wspaniałe, mogę miło spędzać czas.
Musze tylko powalczyć z moja nieśmiałością
Kolejna randka w środę...
Z kosmetyków n cellulit dziewczyny polecały też kofeinę (półprodukt) dodawaną do balsamów i mycia. Masaż bańką chińską (gumową) i ćwiczenia fizyczne też dają radę. No i niedługo mnie zbanują za OT, ale do znudzenia polecam odstawienie cukrów dodanych i zmniejszenie nabiału, u mnie w 3 tygodnie bez ćwiczeń z 90% cellulitu poszło się żenić. Jak się wróci do słodyczy, to niestety cellulit też wraca
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.