Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-18, 15:45   #1921
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
po przerwie witam Was ponownie. do tej pory wierna by³am przydymionemu br±zowi z Goldwella, ale mam ochotê na zmiany. czy która¶ z Was widzia³a na ¿ywo próbnik Goldwella? który z zimnych br±zów wygl±da na najch³odniejszy?

zastanawiam siê, czy zostaæ przy Goldwellu, czy przy kolekcji zimnych br±zów... no okrutny mêtlik w g³owie
A jak on ci wychodzi bo ja zastanawiam siê teraz czy lepiej robiæ 6SB czy 6BS? Teraz mam na g³owie 7SB i chcê trochê przyciemniæ. Taki z³otawy refleks mam.
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 16:07   #1922
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
A jak on ci wychodzi bo ja zastanawiam siê teraz czy lepiej robiæ 6SB czy 6BS? Teraz mam na g³owie 7SB i chcê trochê przyciemniæ. Taki z³otawy refleks mam.
gdzie¶ w tym w±tku wrzuca³am fotki, wychodzi fajnie, ch³odno, nie za ciemno, ale ostatnio mam wra¿enie, ¿e jako¶ szybciej siê wyp³ukuje, byæ mo¿e to kwestia nas³onecznienia. w sumie Goldwell jest farb±, przy której trwa³am najd³u¿ej i jak do tej pory najlepsz± (u¿ywa³am ju¿ L'oreala, Joico, Artego i Welli, z tym, ¿e z Welli nie zimnego br±zu). tym razem zdecydujê siê chyba na Alfaparf
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 13:25   #1923
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
gdzie¶ w tym w±tku wrzuca³am fotki, wychodzi fajnie, ch³odno, nie za ciemno, ale ostatnio mam wra¿enie, ¿e jako¶ szybciej siê wyp³ukuje, byæ mo¿e to kwestia nas³onecznienia. w sumie Goldwell jest farb±, przy której trwa³am najd³u¿ej i jak do tej pory najlepsz± (u¿ywa³am ju¿ L'oreala, Joico, Artego i Welli, z tym, ¿e z Welli nie zimnego br±zu). tym razem zdecydujê siê chyba na Alfaparf
W hurtowni, w której kupujê w³a¶nie maj± promocjê na Alfaparf chyba. Nie s³ysza³am wcze¶niej o tych farbach. A który odcieñ wybra³a¶.
Ja jutro jadê po 6BS
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 13:35   #1924
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
W hurtowni, w której kupujê w³a¶nie maj± promocjê na Alfaparf chyba. Nie s³ysza³am wcze¶niej o tych farbach. A który odcieñ wybra³a¶.
Ja jutro jadê po 6BS
6A, na KWC maj± fajne opinie, tak¿e zobaczymy najwy¿ej pokornie wrócê do Goldwella

na 3% wodzie bêdziesz robiæ?
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 15:01   #1925
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
6A, na KWC maj± fajne opinie, tak¿e zobaczymy najwy¿ej pokornie wrócê do Goldwella

na 3% wodzie bêdziesz robiæ?
No w³a¶nie ja robiê na 6% zawsze bo siwych trochê mam.
I tak zreszt± mi siê szybko wyp³ukuje. Czasami po 4 myciach wydaje mi siê, ¿e ju¿ po³owy koloru nie ma. Mia³am rozja¶niane w³osy 3 farbowania temu...
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 15:50   #1926
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie ja robiê na 6% zawsze bo siwych trochê mam.
I tak zreszt± mi siê szybko wyp³ukuje. Czasami po 4 myciach wydaje mi siê, ¿e ju¿ po³owy koloru nie ma. Mia³am rozja¶niane w³osy 3 farbowania temu...
no w³a¶nie na 3% proces wyp³ukiwania jest niesamowicie szybki, a w³osy i tak rudziej±. przy siwych w sumie nie masz wyj¶cia.

dzi¶ zamówiê Alfaparf, tym razem jeszcze na 3% wodzie, zobaczê, jak bêdzie siê zachowywaæ i zdam relacjê
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 16:38   #1927
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie na 3% proces wyp³ukiwania jest niesamowicie szybki, a w³osy i tak rudziej±. przy siwych w sumie nie masz wyj¶cia.

dzi¶ zamówiê Alfaparf, tym razem jeszcze na 3% wodzie, zobaczê, jak bêdzie siê zachowywaæ i zdam relacjê
Czekam z niecierpliwo¶ci±
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 18:20   #1928
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej!
Obecnie piszê troszkê w dekoloryzacji, bo ju¿ nie hennujê Jestem po rozja¶nianiu w³osów z czarnych. Narobi³am sobie strasznych problemów, bo przekombinowa³am i mam jasno-rude w³osy z... "piêknymi" zielonymi pasmami Wkleja³am w w±tku o dekoloryzacji fotki ku przestrodze - wklejam i tu...
Biedna jeste¶ z tymi w³oskami. Ja ostatnio jak przekopywa³am wiza¿ natrafi³am na w±tek o niebieskich w³oskach po dekoloryzacji czy te¿ farbowaniu i metodzie z keczupem, próbowa³a¶? Keczup i pastê pomidorow± nak³ada siê na w³osy, podobno dziewczynom pomog³o z takim problemem jak Ty masz i zielony zszed³. Gdzie¶ w historii mogê poszukaæ ten temat, je¶li chcesz
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 19:40   #1929
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Biedna jeste¶ z tymi w³oskami. Ja ostatnio jak przekopywa³am wiza¿ natrafi³am na w±tek o niebieskich w³oskach po dekoloryzacji czy te¿ farbowaniu i metodzie z keczupem, próbowa³a¶? Keczup i pastê pomidorow± nak³ada siê na w³osy, podobno dziewczynom pomog³o z takim problemem jak Ty masz i zielony zszed³. Gdzie¶ w historii mogê poszukaæ ten temat, je¶li chcesz
Zgadza siê, ¿e pomidory neutralizuj± zieleñ bo s± czerwone. Ale Shade chyba nie na ca³ych ma zielone wiêc siê to u niej nie sprawdzi, ale ciekawe swoj± drog± czy naturalna metoda na hennê zadzia³a?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 08:54   #1930
asia584
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wczoraj rozja¶ni³am w³osy loreal efassor wysz³y rude, na³o¿y³am goldwell mix 7na i 7 np na mieszance 9% i 3%

Niestety przebijaj± rudo¶ci szczególnie przy nasadzie, jest strasznie nierówno, co mam zrobiæ? Mo¿e na³o¿yæ jeszcze raz 7na z wod± 3 % mo¿e trochê kolor siê och³odzi. Mam tylko w±tpliwo¶æ czy woda 3% nie spowoduje powrotu do czerni.

Macie jaki¶ sposób na rozja¶nienie do ch³odnego poziomu 7 ?
asia584 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-20, 11:11   #1931
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadza siê, ¿e pomidory neutralizuj± zieleñ bo s± czerwone. Ale Shade chyba nie na ca³ych ma zielone wiêc siê to u niej nie sprawdzi, ale ciekawe swoj± drog± czy naturalna metoda na hennê zadzia³a?
Trzeba spróbowaæ, pomidorki na w³oski na pewno nie zaszkodz± Na miejscu Shade te¿ bym wypróbowa³a tê metodê, te kilka pasm mo¿e ten keczup zlikwiduje.

Przepraszam za offtopic. Ju¿ siê nie odzywam
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 13:56   #1932
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ju¿ jestem Wiêc tak... moim zdaniem te zielone glony, to nie wina henny, bo nie hennujê od dawna (ogólnie kocham hennê, ale na mnie przesta³a dzia³aæ - zupe³nie nie ³apa³a siwków i odrostów, a w tym momencie proces farbowania - 2h by³ bez sensu) no i mia³am robiony dekolor z czarnych u fryzjera - wiêc zesz³o - bo wysz³am z rudawymi w³osami.

Potem ju¿ dzia³a³am sama, bo by³am zbyt ruda Kupi³am profesjonalny rozja¶ciacz Vincent Flash i machnê³am na w³osy - by³y z³otawo-rude. I tu zrobi³am b³±d, bo chcia³am jeszcze rozja¶niæ dolne partie w³osów i znów po³o¿y³am rozja¶niacz - a potem doczyta³am, ¿e tak nie mo¿na... On ma w sobie niebieskie pigmenty, a w³osy by³y ju¿ zó³tawe... ¿ó³ty+niebieski=zielony

Obecnie mam rudawo-z³ote w³osy i szaro-zielone od do³ów

Olewam ju¿ wszelkie pomidory, miody, cytryny itd. Przysz³y Matrixy. Spróbujê zafarbowaæ, ¿eby chocia¿ st³umiæ rudo¶æ i zakryæ te zielone barwy. A potem siê zobaczy Najwy¿ej jeszcze skrócê. Na d³ugo¶ci mi ostatnio nie zale¿y.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ok... Zrobi³am prepigmentacjê i siedzê z mieszank± 7AV+8NA. Póki co.... Czarrrrno to widzê... Dos³ownie!!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-06-20 o 16:58
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-12, 15:43   #1933
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Niestety, ale mój 6BP+6A na wodzie 3 wyp³uka³ siê meeega szybko. Teraz kombinuje czy aby mo¿e nie przyciemniæ. Co myslicie o po³±czeniu 5BS+6BS? Zastanawiam siê równiez nad zwiêkszeniem stêzenia wody do 6, ale nie ukrywam ¿e siê boje.
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-12, 19:30   #1934
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej dziewczyny

ja wczoraj skrocilam czas z 30min na 20min. zrobilam mieszanke z londy 60ml-7/1+30ml-6/1+11cm mixu niebieskiego z oxy ok.4,5%.

i znowu jest ciemno, ciemno jak noc
ale zdj nie ma jak zrobic, bo sa takie burze, ze nic nie widac. jednak jest chlodno na maxa, jak to przy takiej ciemnocie bywa

Shade...ja Ci kochana z calego serca wspolczuje i trzymam kciuki, ze te wlosy to przezyja
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-12, 20:10   #1935
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

caate - przykro mi . Chyba Ciê telepatycznie ¶ci±gnê³am
Mo¿e 2/3 7.1 i 1/3 6.1 by by³o ja¶ñiejsze? ale to dopiero nastêpnym razem... ale grunt, ¿e wysz³o....ch³odno....czar nulko
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-12, 22:20   #1936
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
caate - przykro mi . Chyba Ciê telepatycznie ¶ci±gnê³am
Mo¿e 2/3 7.1 i 1/3 6.1 by by³o ja¶ñiejsze? ale to dopiero nastêpnym razem... ale grunt, ¿e wysz³o....ch³odno....czar nulko
juz sie przyzwyczailam, ze tak wychodzi. spuka sie i bedzie nawet ladnie
nie wiem czy bedzie nastepny raz, bo mam zamiar wrocic do naturalnych, trace powoli cierpliwosc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 00:38   #1937
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A u mnie Matrixy pomog³y, ale poziom 7+8 wyszed³ jasno... Dokupi³am wiêc D-age 6NA. Teraz mam taki ciemny blond (czyli bardziej jasny br±z). Ch³odnawo-neutralny. A w³oski moooocno wycieniowa³am u fryzjera
i zielonych ju¿ praktycznie nie ma

Zaczynam siê zastanawiaæ te¿ nad zimnymi br±zami Goldwella. Przede wszystkim kusi mnie, bo Goldwell ma mixtony a Matrix nie

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-07-13 o 00:39
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 15:45   #1938
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wrzucam foty

Fot. 1 - to co by³o
Fot. 2 - to co jest!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,1 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,8 KB, 113 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-13, 16:24   #1939
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
A u mnie Matrixy pomog³y, ale poziom 7+8 wyszed³ jasno... Dokupi³am wiêc D-age 6NA. Teraz mam taki ciemny blond (czyli bardziej jasny br±z). Ch³odnawo-neutralny. A w³oski moooocno wycieniowa³am u fryzjera
i zielonych ju¿ praktycznie nie ma

Zaczynam siê zastanawiaæ te¿ nad zimnymi br±zami Goldwella. Przede wszystkim kusi mnie, bo Goldwell ma mixtony a Matrix nie
¦liczny efekt koñcowy uzyska³a¶! Ten NA sobie tak ³adnie poradzi³ czy poizom 7 i 8 mia³ jakie¶ literki?
Dziêkujemy za relacje

Caate - ale przyda³o by siê przybli¿yæ do tych Twoich naturalek
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 16:31   #1940
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
¦liczny efekt koñcowy uzyska³a¶! Ten NA sobie tak ³adnie poradzi³ czy poizom 7 i 8 mia³ jakie¶ literki?
Dziêkujemy za relacje

Caate - ale przyda³o by siê przybli¿yæ do tych Twoich naturalek
Mia³am mieszankê 7AV + D-age 8NA - i to by³o jasne. Zamieni³am wiêc 8 na 6NA. Potem wyczyta³am, ¿e tych serii nie mo¿na mieszaæ ze sob± hahah! Nastêpnym razem machnê samym D-age.

Wszystko robi³am na 6% oxy, ale teraz przesiadam siê na 3% ¿eby w³oski troszkê odpoczê³y.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-15, 10:41   #1941
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ

Caate - ale przyda³o by siê przybli¿yæ do tych Twoich naturalek
ale od roku cos mi nie wychodzi, nie potrafie uzyskac jasniejszego poziomu

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am mieszankê 7AV + D-age 8NA - i to by³o jasne. Zamieni³am wiêc 8 na 6NA. Potem wyczyta³am, ¿e tych serii nie mo¿na mieszaæ ze sob± hahah! Nastêpnym razem machnê samym D-age.

Wszystko robi³am na 6% oxy, ale teraz przesiadam siê na 3% ¿eby w³oski troszkê odpoczê³y.
ooo jaka roznica!
teraz to sie nadajesz wyjsc do ludzi, ze tak powiem
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 16:43   #1942
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemy¶l to ;)
Wiadomo¶ci: 2 468
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ dziewczyny

nie mam ju¿ pomys³u a mo¿e która¶ z was równie¿ próbuje osi±gnaæ taki ch³odny br±zik jak na 2 pierwszych zdjêciach, naturalne mam podobne mo¿e troche ciemniejsze ale bardzo chlodny odcieñ, muszê farbowaæ ze wzglêdu na siwe i za ¿adne skarby nie mogê trafiæ w odcieñ.
Mia³am na g³owie mnóstwo farb profesjonalnych i drogeryjnych ale przerzuci³am siê na ³agodniejsz± koloryzacjê, gdy¿ jeszcze troszkê i zosta³abym bez wlosów, odrost po tych farbach siêga jako¶ do po³owy g³owy i teraz mam problem z jego zakryciem:/
henna Khadi ciemny br±z w miarê dobrze kry³a natomiast wyp³ukiwa³a sie po 2 tyg i by³a zdecydowanie za ciemna (zdj.3)
Ostatnio testuje color&soin i te¿ co¶ s³abo pokrywa zaczyna³am od 5N jasny sztyn, nie mam zdjêcia ale wyszlo zdecydowanie za du¿o z³otych refleksów, teraz 4N szatyn naturalny, zaraz po ufarbowaniu zdj4 po 2-3 tyg jakas maskara.. zesz³a mi ca³kowicie teraz mam ka¿dej farby po troche+ odrosty z siwymi wlosami i nie wiem czy siêgaæ po 3N ciemny szatyn bo czujê ¿e bedzie zbyt ciemno.

juz rozwa¿am powrót do profesjonalnych farb, czym Wy farbujecie w³oski??

taki kolor jak na ostatnim zdjeci te¿ mi sie podoba z tym ze tutaj nie wiem w jaki poziom celowaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 76e6634f000702434849c3ca.jpg (20,7 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 9463b844e62b58ea0bed4905ea6808d1,35,1.jpg (30,5 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2 marzec 2012 wywrócone.jpg (16,9 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00548i.jpg (13,8 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00563i.jpg (25,3 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg EN_szatynka_1.jpg (27,2 KB, 46 za³adowañ)
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spe³niæ marzenia . . .

iwoona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-20, 21:19   #1943
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iwoona Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny

nie mam ju¿ pomys³u a mo¿e która¶ z was równie¿ próbuje osi±gnaæ taki ch³odny br±zik jak na 2 pierwszych zdjêciach, naturalne mam podobne mo¿e troche ciemniejsze ale bardzo chlodny odcieñ, muszê farbowaæ ze wzglêdu na siwe i za ¿adne skarby nie mogê trafiæ w odcieñ.
Mia³am na g³owie mnóstwo farb profesjonalnych i drogeryjnych ale przerzuci³am siê na ³agodniejsz± koloryzacjê, gdy¿ jeszcze troszkê i zosta³abym bez wlosów, odrost po tych farbach siêga jako¶ do po³owy g³owy i teraz mam problem z jego zakryciem:/
henna Khadi ciemny br±z w miarê dobrze kry³a natomiast wyp³ukiwa³a sie po 2 tyg i by³a zdecydowanie za ciemna (zdj.3)
Ostatnio testuje color&soin i te¿ co¶ s³abo pokrywa zaczyna³am od 5N jasny sztyn, nie mam zdjêcia ale wyszlo zdecydowanie za du¿o z³otych refleksów, teraz 4N szatyn naturalny, zaraz po ufarbowaniu zdj4 po 2-3 tyg jakas maskara.. zesz³a mi ca³kowicie teraz mam ka¿dej farby po troche+ odrosty z siwymi wlosami i nie wiem czy siêgaæ po 3N ciemny szatyn bo czujê ¿e bedzie zbyt ciemno.

juz rozwa¿am powrót do profesjonalnych farb, czym Wy farbujecie w³oski??

taki kolor jak na ostatnim zdjeci te¿ mi sie podoba z tym ze tutaj nie wiem w jaki poziom celowaæ
To jakie Ty masz teraz w³osy? opisz dok³adnie jaki maj± refleks na ka¿dym odcinku.
Farba z N to natura, czyli nie wybije Ci niechcianego refleksu tylko przyciemni, a refleks zostaje. Je¶li N u¿ywasz na siwe odrosty to ok(i rób na 6% bo inaczej Ci siwych nie zakryje, no chyba, ¿e najpierw spróbuj na 4,5%), ale na resztê w³osów (ze z³otym refleksem) trzeba po³o¿yæ co¶ z filetem, opalem zazwyczaj .2 , V lub P (choæ P to czasem fiolet ale te¿ srebrny na niechciane rude refleksy, zreszt± popiel .1 A te¿ na rude)
P.s. jak masz za ciemne w³osy to farba farby Ci nie rozja¶ni !!!, tylko dekolor lub mycie przeciw³upie¿owymi lub k±piel rozja¶niaj±c±, wpisz w nasz± wyszukiwarkê to znajdziesz.
A Twój cel ze zdjêæ to poziom taki miêdzy 7 a 6. Najpierw rób 7, jak Ci bêdzie za jasno to zrobisz mieszank± pó³ na pó³ 7 z 6.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-07-20 o 21:20
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-26, 08:06   #1944
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie na 3% proces wyp³ukiwania jest niesamowicie szybki, a w³osy i tak rudziej±. przy siwych w sumie nie masz wyj¶cia.

dzi¶ zamówiê Alfaparf, tym razem jeszcze na 3% wodzie, zobaczê, jak bêdzie siê zachowywaæ i zdam relacjê
Hej Endorfinko
I jak Alfaparf? U mnie 6BS sp³uka³ siê po 5 myciach
Ja ju¿ nie wiem co mam daæ na te w³osy ¿eby ja przyciemniæ. Wszystko z nich sp³ywa. Teraz mam z³otawy poziom 7
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-26, 12:34   #1945
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Endorfinko
I jak Alfaparf? U mnie 6BS sp³uka³ siê po 5 myciach
Ja ju¿ nie wiem co mam daæ na te w³osy ¿eby ja przyciemniæ. Wszystko z nich sp³ywa. Teraz mam z³otawy poziom 7
akurat przedwczoraj zafarbowa³am, dzi¶ bêdzie pierwsze mycie, wiêc dam znaæ. pierwsze wra¿enia: farba prawie w ogóle nie ¶mierdzi, w ogóle nie podra¿nia oczu przy nak³adaniu, w³osy s± miêkkie, b³yszcz±ce, ciemny blond wyszed³ naprawdê ciemno, ale tak, jak pisa³am - po umyciu oceniê. jednak mega ch³odny to on nie jest, choæ chyba dosz³am do wniosku, ¿e typowe szaro¶ci mi nie pasuj±...
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-29, 16:21   #1946
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

je¶li dobrze liczê, jestem po drugim myciu od farbowania. wydaje mi siê, ¿e w³osy mniej siê wypieraj±, przy sp³ukiwaniu woda nie jest tak zabawiona, jak w wypadku Goldwella. na stanie mam jeszcze jeden ciemny blond Alfaparfu, ale przy kolejnym farbowaniu planujê zmieszaæ go z 6.7 Ciemny matowy blond
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-29, 22:12   #1947
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 7 258
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Endorfinko
I jak Alfaparf? U mnie 6BS sp³uka³ siê po 5 myciach
Ja ju¿ nie wiem co mam daæ na te w³osy ¿eby ja przyciemniæ. Wszystko z nich sp³ywa. Teraz mam z³otawy poziom 7

A próbowa³a¶ Matrixa albo Goldwella z tonacji N?
Ja farbowa³am 7N matrix i bardzo mocno rozja¶nione w³osy i z³apa³ ¶wietnie i trzyma³ siê bardzo d³ugo, w dodatku w³osy by³y bardzo b³yszcz±ce.
Moja mama ma siwe w³osy i wiêkszo¶æ farb jej nie ³apie odrostu i w³a¶nie Goldwellowe N przykrywaj± idealnie i nie wyp³ukuj± siê.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-30, 16:46   #1948
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maja55 Poka¿ wiadomo¶æ
A próbowa³a¶ Matrixa albo Goldwella z tonacji N?
Ja farbowa³am 7N matrix i bardzo mocno rozja¶nione w³osy i z³apa³ ¶wietnie i trzyma³ siê bardzo d³ugo, w dodatku w³osy by³y bardzo b³yszcz±ce.
Moja mama ma siwe w³osy i wiêkszo¶æ farb jej nie ³apie odrostu i w³a¶nie Goldwellowe N przykrywaj± idealnie i nie wyp³ukuj± siê.
Bo N to natura i w³a¶nie natur± powinno siê robiæ siwki, ¿eby nie wychodzi³ np niebieskie po popielu. Czyli wszystko ok.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 09:14   #1949
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li dobrze liczê, jestem po drugim myciu od farbowania. wydaje mi siê, ¿e w³osy mniej siê wypieraj±, przy sp³ukiwaniu woda nie jest tak zabawiona, jak w wypadku Goldwella. na stanie mam jeszcze jeden ciemny blond Alfaparfu, ale przy kolejnym farbowaniu planujê zmieszaæ go z 6.7 Ciemny matowy blond
W hurtowni pani zaproponowa³a mi w³a¶nie Alfaparf albo Matrix jako mocniej trzymaj±ce. Tylko jako¶ nie potrafi³am wybraæ z palety Alfaparfu i w koñcu wziê³am Matrixa 6P bo u mnie wiêcej z³ota ni¿ rudego teraz. Wysz³o do¶æ ciemno wiêc teraz delikatne sp³ukanie po¿±dane
Te¿ jestem po 2 myciach i na razie jest ok, delikatnie siê rozja¶ni³o. 6BS to mi ca³kowicie siê wyp³uka³ po 3 tygodniach, ¶ladu po nim nie zosta³o, jak szamponetka...

Cytat:
Napisane przez maja55 Poka¿ wiadomo¶æ
A próbowa³a¶ Matrixa albo Goldwella z tonacji N?
Ja farbowa³am 7N matrix i bardzo mocno rozja¶nione w³osy i z³apa³ ¶wietnie i trzyma³ siê bardzo d³ugo, w dodatku w³osy by³y bardzo b³yszcz±ce.
Moja mama ma siwe w³osy i wiêkszo¶æ farb jej nie ³apie odrostu i w³a¶nie Goldwellowe N przykrywaj± idealnie i nie wyp³ukuj± siê.
Wiem w³a¶nie, ¿e N na siwki ale za ciep³y na mnie wychodzi dlatego eksperymentujê z popielem, fioletem i per³±. A Matrix jak na razie fajnie siê spisa³ i w³osy rzeczywi¶cie bardziej b³yszcz±ce. Po Goldwellu ³upie¿ mi siê sypa³ z g³owy przez prawie 2 tygodnie. Co¶ nie dla mnie te farby ...
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 14:42   #1950
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 467
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja mam teraz sprany Orzechowy Br±z Joanny i teraz jeszcze od s³oñca mam ciep³y z³oty br±z bez nasycenia.. czy ogólnie syfiasty :P
teraz czajê siê na Mro¼ne Kakao Castinga bo du¿o lepiej mi w ch³odnych kolorach i naiwnie wierzê, ¿e ten faktycznie wyjdzie ch³odny, czy tam popielaty bo nie wiem czym to sie ró¿ni
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.