Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 19:37   #1
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Question

Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?


Mam problem z trądzikiem,koleżanka powiedziała mi że mogę iść do kosmetyczki na wizytę, ona mi oceni stan skóry,poleci mi jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc itp.itd.
Czy to prawda? ile kosztuje taka wizyta? Czy taka wizyta pomoże mi ?
zaznaczam że nie chcę iść do dermatologa gdyż może mi zaszkodzić, a kosmetyczka nie

Proszę o odpowiedź
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:45   #2
armana
Raczkowanie
 
Avatar armana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 56
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

jeśli masz na prawde poważny problem to chyba jednak lepiej do dermatologa- to w końcu lekarz, i już prędzej kosmetyczka może zaszkodzić niż dermatolog. ale jeśli to nic poważnego to idź do kosmetyczki, ja pamiętam, że miałam sporo pryszczy i poszłam na oczyszczanie i bardzo mi to pomogło, wszystko się ładnie pogoiło, niestety nie był to trwały efekt. zapłaciłam ok 100zl, jakiś rok temu
armana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:50   #3
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Mam problem z trądzikiem,koleżanka powiedziała mi że mogę iść do kosmetyczki na wizytę, ona mi oceni stan skóry,poleci mi jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc itp.itd.
Czy to prawda? ile kosztuje taka wizyta? Czy taka wizyta pomoże mi ?
zaznaczam że nie chcę iść do dermatologa gdyż może mi zaszkodzić, a kosmetyczka nie

Proszę o odpowiedź


Zastanawiam się dlaczego myślisz,że dermatolog może zaszkodzić.
Ja jednak proponowałabym wizytę u dermatolog,znam mnóstwo osób,które leczyły się u dermatologa i im pomógł,mi również. Nigdy nie miałam wielkich problemów z cerą,ale pojedyńcze krosty jednak mi przeszkadzały,teraz nie mam z tym problemu. A niby w jaki sposób mogłaby bardziej Ci pomóc kosmetyczka?
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:56   #4
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez armana Pokaż wiadomość
jeśli masz na prawde poważny problem to chyba jednak lepiej do dermatologa- to w końcu lekarz, i już prędzej kosmetyczka może zaszkodzić niż dermatolog. ale jeśli to nic poważnego to idź do kosmetyczki, ja pamiętam, że miałam sporo pryszczy i poszłam na oczyszczanie i bardzo mi to pomogło, wszystko się ładnie pogoiło, niestety nie był to trwały efekt. zapłaciłam ok 100zl, jakiś rok temu
Aha
Ja nie mam tak dużego trądziku, mam trochę blizn po wyciskaniu
Dość dużo wągrów na strefie T na szczęście nie są tak widoczne
I czasem mi pryszcze jakieś wychodzą ale takie nie duże, akurat teraz mi na brodzie bolący wyszedł ....znowu

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się dlaczego myślisz,że dermatolog może zaszkodzić.
Ja jednak proponowałabym wizytę u dermatolog,znam mnóstwo osób,które leczyły się u dermatologa i im pomógł,mi również. Nigdy nie miałam wielkich problemów z cerą,ale pojedyńcze krosty jednak mi przeszkadzały,teraz nie mam z tym problemu. A niby w jaki sposób mogłaby bardziej Ci pomóc kosmetyczka?
Koleżanka mówiła że kosmetyczka może w jakiś sposób lepiej pomóc
A dermatolog mówi by wysuszyć pryszcze czy tak jakby żeby wysuszać twarz, a wtedy nie produkuje się więcej sebum i nie ma jeszcze więcej trądziku?
Teraz w ogóle nie masz trądziku? żadnych wągrów pryszczy ?
Ile zapłaciłaś za wizyte u dermatologa ?
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 09:00   #5
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Aha
Ja nie mam tak dużego trądziku, mam trochę blizn po wyciskaniu
Dość dużo wągrów na strefie T na szczęście nie są tak widoczne
I czasem mi pryszcze jakieś wychodzą ale takie nie duże, akurat teraz mi na brodzie bolący wyszedł ....znowu

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



Koleżanka mówiła że kosmetyczka może w jakiś sposób lepiej pomóc
A dermatolog mówi by wysuszyć pryszcze czy tak jakby żeby wysuszać twarz, a wtedy nie produkuje się więcej sebum i nie ma jeszcze więcej trądziku?
Teraz w ogóle nie masz trądziku? żadnych wągrów pryszczy ?
Ile zapłaciłaś za wizyte u dermatologa ?


Teraz nie mam już pryszczy, a ile zapłaciłam to nie pamiętam,bo było to z półtora roku temu,mam sklerozę chyba
Ale na prawdę poleciłabym bardziej dermatologa.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:12   #6
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Teraz nie mam już pryszczy, a ile zapłaciłam to nie pamiętam,bo było to z półtora roku temu,mam sklerozę chyba
Ale na prawdę poleciłabym bardziej dermatologa.
Okok,pomyślę na poważnie z wizytą u dermatologa
Ale podobno wizyty są drogie od 50-100 zł ...
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 14:38   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Okok,pomyślę na poważnie z wizytą u dermatologa
Ale podobno wizyty są drogie od 50-100 zł ...
Zabieg u kosmetyczki też tyle kosztuje
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 16:55   #8
Your_Life
Przyczajenie
 
Avatar Your_Life
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 26
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Ja chodzę prywatnie do dermatologa, bierze 50zł za wizytę, ale jest świetny.

A do kosmetyczki także chodzę, na różne zabiegi. Dziś byłam z mamą, w środę idę sama, i nasza ma takie ceny:
- mikrodermabrazja: 100 zł
- oczyszczanie cery (przede wszystkim wągry na nosie. : >): 120 zł
- mezoterapia: 60 zł
I oprócz tego:
- regulowanie brwi woskiem/wąsik woskiem: 10 zł
- regulowanie brwi pęsetą: 6 zł
Napisałam wszystkie, z których do tej pory korzystałam.

Ogólnie, dermatolog pomaga mi od wewnątrz. Aby skóra ładnie wygląda, chodzę do kosmetyczki. Jedno drugiego nie wyklucza, a wręcz przeciwnie- pomagają sobie.
__________________
"-Traktujesz mnie jak powietrze!
- Wiem. Bo bez powietrza nie da się żyć!"
Your_Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 12:00   #9
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Your_Life Pokaż wiadomość
Ja chodzę prywatnie do dermatologa, bierze 50zł za wizytę, ale jest świetny.

A do kosmetyczki także chodzę, na różne zabiegi. Dziś byłam z mamą, w środę idę sama, i nasza ma takie ceny:
- mikrodermabrazja: 100 zł
- oczyszczanie cery (przede wszystkim wągry na nosie. : >): 120 zł
- mezoterapia: 60 zł
I oprócz tego:
- regulowanie brwi woskiem/wąsik woskiem: 10 zł
- regulowanie brwi pęsetą: 6 zł
Napisałam wszystkie, z których do tej pory korzystałam.

Ogólnie, dermatolog pomaga mi od wewnątrz. Aby skóra ładnie wygląda, chodzę do kosmetyczki. Jedno drugiego nie wyklucza, a wręcz przeciwnie- pomagają sobie.
Aha, a dermatolog daje ci skuteczne rady? Teraz już w ogóle nie masz trądziku?
Ile trzeba chodzić do takiego dermatologa by całkiem wyleczył trądzik ?
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 13:39   #10
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

najpierw dermatolog a potem kosmetolog

Co to tekstu, ze kosmetyczka nie moze zaszkodzic - oj moze, moze.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 14:07   #11
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Mam problem z trądzikiem,koleżanka powiedziała mi że mogę iść do kosmetyczki na wizytę, ona mi oceni stan skóry,poleci mi jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc itp.itd.
Czy to prawda? ile kosztuje taka wizyta? Czy taka wizyta pomoże mi ?
zaznaczam że nie chcę iść do dermatologa gdyż może mi zaszkodzić, a kosmetyczka nie

Proszę o odpowiedź

Częściej jest zdarza, że to jednak kosmetyczki szkodzą jak lekarze
Na moim blogu możesz poczytać o tym co tam się często dzieje

Ale wracając do tematu. Jeżeli masz porządny trądzik to zdecydowanie lepsza będzie wizyta u dermatologa. Co to znaczy porządny trądzik? Usianie całej twarzy lub jej fragmentów ogromną liczbą zaskórników, ropnych wyprysków, krostek itd.
Jeżeli masz sporadycznie gdzieniegdzie jakąś krostkę, to rzeczywiście lepiej przejść się do kosmetyczki - ale nie pierwszej lepszej, a polecanej i sprawdzonej!
Kosmetyczki najczęściej dokonują oceny twarzy klienta za darmo. Taka konsultacja zazwyczaj nic nie kosztuje a i podczas niej można ocenić, czy kosmetyczka będzie Cię naciągać na zabiegi czy rzeczywiście chce Ci pomóc.

Teraz w okresie zimowym do walki z niedoskonalościami są polecane bardzo kwasy. Kwasy w szybkim tempie potrafią zredukować niedoskonałości i często wystarcza nawet jeden zabieg. Ale uwaga! Posługiwanie się kwasami wymaga naprawdę doświadczenia kosmetyczki! Tutaj naprawdę radzę nie ryzykować! To nie jest manicure, w którym krzywo wypiłowany paznokieć będziemy mogły obciąć i zaraz odrośnie nowy! Tu chodzi o naszą twarz, którą nie tak łatwo wymienić na nową! Źle wykonany zabieg kwasami może spowodować wieloletnie problemy z cerą, mnóstwo nowych wyprysków itd.
Zabiegi kwasami we Wrocławiu to koszt od 100-200 zł za zabieg.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 14:50   #12
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Częściej jest zdarza, że to jednak kosmetyczki szkodzą jak lekarze
Na moim blogu możesz poczytać o tym co tam się często dzieje

Ale wracając do tematu. Jeżeli masz porządny trądzik to zdecydowanie lepsza będzie wizyta u dermatologa. Co to znaczy porządny trądzik? Usianie całej twarzy lub jej fragmentów ogromną liczbą zaskórników, ropnych wyprysków, krostek itd.
Jeżeli masz sporadycznie gdzieniegdzie jakąś krostkę, to rzeczywiście lepiej przejść się do kosmetyczki - ale nie pierwszej lepszej, a polecanej i sprawdzonej!
Kosmetyczki najczęściej dokonują oceny twarzy klienta za darmo. Taka konsultacja zazwyczaj nic nie kosztuje a i podczas niej można ocenić, czy kosmetyczka będzie Cię naciągać na zabiegi czy rzeczywiście chce Ci pomóc.

Teraz w okresie zimowym do walki z niedoskonalościami są polecane bardzo kwasy. Kwasy w szybkim tempie potrafią zredukować niedoskonałości i często wystarcza nawet jeden zabieg. Ale uwaga! Posługiwanie się kwasami wymaga naprawdę doświadczenia kosmetyczki! Tutaj naprawdę radzę nie ryzykować! To nie jest manicure, w którym krzywo wypiłowany paznokieć będziemy mogły obciąć i zaraz odrośnie nowy! Tu chodzi o naszą twarz, którą nie tak łatwo wymienić na nową! Źle wykonany zabieg kwasami może spowodować wieloletnie problemy z cerą, mnóstwo nowych wyprysków itd.
Zabiegi kwasami we Wrocławiu to koszt od 100-200 zł za zabieg.
Aham, tzn ja nie mam aż tak dużego trądziku, ale ostatnio zaczyna mi się coś więcej dziać z cerą
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:48   #13
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Aham, tzn ja nie mam aż tak dużego trądziku, ale ostatnio zaczyna mi się coś więcej dziać z cerą
Skoro zauważyłaś, ze zaczyna się coś dziać to może warto przeanalizować co mogło wywołać trądzik?

Spożywałaś ostatnio może mocne alkohole, albo stosowałaś nowe kosmetyki? Ostre potrawy, a może zaczęłaś stosować nowy suplement diety?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:41   #14
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Skoro zauważyłaś, ze zaczyna się coś dziać to może warto przeanalizować co mogło wywołać trądzik?

Spożywałaś ostatnio może mocne alkohole, albo stosowałaś nowe kosmetyki? Ostre potrawy, a może zaczęłaś stosować nowy suplement diety?
Alkoholu nie piję, chociaż przyznaję że niedawno zjadłam dużo ostrych rzeczy Suplementów diety też nie stosowałam , ostatnio kupiłam tonik z nivea, matujący, effect mat ... coś takiego, żałuję że wcześniej nie przeczytałam jego składu bo ma w sobie alkohol ... ale nie wiem czy to przez niego mam więcej wyprysków
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 19:44   #15
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Alkoholu nie piję, chociaż przyznaję że niedawno zjadłam dużo ostrych rzeczy Suplementów diety też nie stosowałam , ostatnio kupiłam tonik z nivea, matujący, effect mat ... coś takiego, żałuję że wcześniej nie przeczytałam jego składu bo ma w sobie alkohol ... ale nie wiem czy to przez niego mam więcej wyprysków
alkohol wysusza, ale nie powoduje powstawania nowych wyprysków. Może jednak te ostre potrawy wywołały u Ciebie taki efekt?
Nom, ale w każdym razie na pewno da się to wyleczyć
Co byś chciała zrobić u kosmetyczki?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:52   #16
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cześć
Jeżeli masz problem z trądzikiem to trzeba iść do dermatologa ,ponieważ z czasem na Twojej skórze mogą pojawić się zmiany i blizny ,których nie będziesz w stanie już usunąć. Lekarz dermatolog jest w stanie powiedzieć Ci z czego wynikają Twoje zmiany skórne i zastosować odpowiednie leczenie. Oczywiście istnieje taka możliwość ,że dermatolog może Ci przypisać lek ,który nie będzie Ci odpowiadał i wywoła niepożądane rezultaty ,ale przez wzgląd na to nie powinnaś rezygnować z wizyty u niego.

Jeżeli chodzi o zabiegi kosmetyczne to jeżeli stać Cię na to ,żeby wyłożyć pieniądze na serię zabiegów albo pojedyncze zabiegi ,które tylko na jakiś czas poprawiają stan skóry to możesz spróbować. Przekonałam się jednak na własnej skórze ,że nie każda podobna zawodowa kosmetyczna posiada taką wiedzę jak dermatolog. Zapłaciłam za zabieg ,który miał na celu tydzień przed studniówką poprawić stan skóry i po tym jak wróciłam do domu wszystko niby było w porządku poza tym ,że skóra była zaczerwieniona i zaczęła mnie lekko swędzieć....Następnego dnia musiałam już iść do dermatologa ,który pogroził mi palcem ,że zamiast chodzić do specjalisty wybrałam sobie drogę na skróty.

Pozdrawiam

Edytowane przez Artemida1989
Czas edycji: 2013-01-01 o 20:54 Powód: literówki
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:35   #17
lucky215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Jaką kosmetyczkę polecacie w Warszawie, chciałabym skorzystać z profesjonalnych zabiegów odmładzających kosmetycznych, ale jeszcze nie z medycyny estetycznej oraz jakiś fajnych zabiegów dla córki na przebarwienia.Jak to wygląda cenowo? Pozdrawiam!
lucky215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 14:06   #18
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Mam problem z trądzikiem,koleżanka powiedziała mi że mogę iść do kosmetyczki na wizytę, ona mi oceni stan skóry,poleci mi jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc itp.itd.
Czy to prawda? ile kosztuje taka wizyta? Czy taka wizyta pomoże mi ?
zaznaczam że nie chcę iść do dermatologa gdyż może mi zaszkodzić, a kosmetyczka nie

Proszę o odpowiedź
Kosmetyczka może tobie pieknie zaszkodzić, chociażby przez niestosowanie właściwej dezynfekcji, oszczędzanie na kosmetykach, dobieranie zabiegów wg cennika i widzimisię a nie faktycznego stanu skóry. Ale jak chcesz to mozesz sobie wierzyc w to " na pewno nie zaszkodzi "
Przy tradziku potrzebna jest opinia i leczenie przez dermatologa, jego wadą jest CZAS efekty nie pojawią sie po dniu czy nawet tygodniu ale po miesiącu lub miesiącach. Oraz zytematyczność- bez tego nie ma co liczyć na efekty, dermatolodzy również przyjmują na NFZ i skierowania do dermatologa nie potrzebujesz.

Sensowne leczenie trądziku to : dermatolog + kosmetyczka+ własna systematyczna pielęgnacja.

BTW jak kosmetyczka będzie chciała tylko zraobić a nie faktycznie pomóc to skończysz ze słoikiem drogiego niedziałąjącego kremu a kosmetyczka wykona zabiegi których nie powinna np mikrodermabrazje przy zmianach ropnych.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:19   #19
Your_Life
Przyczajenie
 
Avatar Your_Life
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 26
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Aha, a dermatolog daje ci skuteczne rady? Teraz już w ogóle nie masz trądziku?
Ile trzeba chodzić do takiego dermatologa by całkiem wyleczył trądzik ?
Mam trądzik, bo od pięciu miesięcy nie biorę izoteku, a tylko on mi pomaga. Wiesz, szczerze Ci powiem, że wyleczenie trądziku to kwestia indywidualna. Na pewno do 20 roku życia muszę się z nim męczyć. Hormony robią swoje.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Emila3548 Pokaż wiadomość
Z tego co czytam wypowiedzi autorki tematu nie ma na tyle problematycznej skóry aby ją leczyć. Wygląda na to, że są to po prostu objawy wieku nastoletniego i wystarczy odpowiednia pielęgnacja.
Żartownisia z Ciebie. Gdyby wystarczyła odpowiednia pielęgnacja, to nie zostawiłabym tyle kasy w aptece i u kosmetyczki. ;/
__________________
"-Traktujesz mnie jak powietrze!
- Wiem. Bo bez powietrza nie da się żyć!"
Your_Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 20:16   #20
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Your_Life Pokaż wiadomość
Żartownisia z Ciebie. Gdyby wystarczyła odpowiednia pielęgnacja, to nie zostawiłabym tyle kasy w aptece i u kosmetyczki. ;/
Emila3548 pisała o autorce wątku, a nie o Tobie - "wypowiedzi autorki tematu "

Swoją drogą dziwi mnie przekonanie, że dermatolog po 6-letnich studiach medycznych i specjalizacji może Ci zaszkodzić, a kosmetyczka, której jak już ktoś napisał zdarza się, że niestosowanie właściwej dezynfekcji, oszczędzanie na kosmetykach na pewno nie. Są różne kosmetyczki i różni dermatolodzy, jedni lepsi, drudzy gorsi
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:15   #21
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
alkohol wysusza, ale nie powoduje powstawania nowych wyprysków. Może jednak te ostre potrawy wywołały u Ciebie taki efekt?
Nom, ale w każdym razie na pewno da się to wyleczyć
Co byś chciała zrobić u kosmetyczki?
Chciałabym by oceniła stan mojej skóry i powiedziała mniej więcej jak zwalczyć mój trądzik , i może poleciła jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Emila3548 Pokaż wiadomość
Z tego co czytam wypowiedzi autorki tematu nie ma na tyle problematycznej skóry aby ją leczyć. Wygląda na to, że są to po prostu objawy wieku nastoletniego i wystarczy odpowiednia pielęgnacja.
Ja już dużo rzeczy z pielęgnacji twarzy próbowałam , ale tylko niektóre kosmetyki minimalnie poprawiły stan mojej twarzy

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Emila3548 pisała o autorce wątku, a nie o Tobie - "wypowiedzi autorki tematu "

Swoją drogą dziwi mnie przekonanie, że dermatolog po 6-letnich studiach medycznych i specjalizacji może Ci zaszkodzić, a kosmetyczka, której jak już ktoś napisał zdarza się, że niestosowanie właściwej dezynfekcji, oszczędzanie na kosmetykach na pewno nie. Są różne kosmetyczki i różni dermatolodzy, jedni lepsi, drudzy gorsi
Masz rację, muszę iść do dermatologa, ale najpierw spytam się ile by wziął za wizytę ..
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:59   #22
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Chciałabym by oceniła stan mojej skóry i powiedziała mniej więcej jak zwalczyć mój trądzik , i może poleciła jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc
To spokojnie możesz pójść i poprosić o ocenę. Nie daj się tylko naciągać nie wiadomo na jakie zabiegi. Jeden zabieg nic nie pomoże, dopiero seria i jeżeli kosmetyczka Cię o tym uprzedzi to prawdopodobnie trafiłaś na uczciwą, choć i to nie jest wyznacznikiem uczciwości
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:40   #23
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Masz rację, muszę iść do dermatologa, ale najpierw spytam się ile by wziął za wizytę ..
Możesz spróbować na NFZ, ja tak byłam i trafiłam na kompetentną lekarkę.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 20:31   #24
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Chciałabym by oceniła stan mojej skóry i powiedziała mniej więcej jak zwalczyć mój trądzik , i może poleciła jakieś kosmetyki które mogą mi pomóc [COLOR="Silver"]
.
Niektóre salony nawet oferują usługę oceny stanu skóry i doboru zabiegów, od siebie dodam jedno, nie oszczędzaj na kosmetyczce. Jak jedna wizażanka wspomniała część będzie chciała tylko zarobić. Miałam oczyszczanie manualne a kosmetyczka niewiele zdziałała, rozdrapała mi skórę w kilku miejscach a na koniec wysmarowała tłustym kremem. Potem miałam mikrodermabrazję ale miałam jeden wykwit i oczywiście przejechała po nim głowicę (zostawiła mi dziurkę w skórze) .
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:12   #25
Your_Life
Przyczajenie
 
Avatar Your_Life
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 26
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Emila3548 pisała o autorce wątku, a nie o Tobie - "wypowiedzi autorki tematu "
Ale to tak samo odnosi się do mnie i chciałam zaznaczyć, że czasami zwykła pielęgnacja nie wystarczy.
__________________
"-Traktujesz mnie jak powietrze!
- Wiem. Bo bez powietrza nie da się żyć!"
Your_Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:41   #26
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Your_Life Pokaż wiadomość
Ale to tak samo odnosi się do mnie i chciałam zaznaczyć, że czasami zwykła pielęgnacja nie wystarczy.
Ani trochę się nie odnosi Napisała, że z tego co czyta "autorka tematu nie ma na tyle problematycznej skóry aby ją leczyć", autorka tematu nie Ty, bo żadna z nas nie wie, co Ty masz, Emila3548 nigdzie nie napisała 'pewnie wszystkie nie macie na tyle problematycznej skóry' tylko pisała o autorce tematu i tylko o niej
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:03   #27
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ani trochę się nie odnosi Napisała, że z tego co czyta "autorka tematu nie ma na tyle problematycznej skóry aby ją leczyć", autorka tematu nie Ty, bo żadna z nas nie wie, co Ty masz, Emila3548 nigdzie nie napisała 'pewnie wszystkie nie macie na tyle problematycznej skóry' tylko pisała o autorce tematu i tylko o niej
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:15   #28
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Dziękuję Wam za wasze odpowiedzi ...
Ostatnio czytałam o maści ochronnej z witaminą A .. jak myślicie pomogłaby chociaż trochę polepszyć stan mojej skóry?
Wiecie jak się pozbyć zaskórników? (to mój największy problem )
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:25   #29
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wasze odpowiedzi ...
Ostatnio czytałam o maści ochronnej z witaminą A .. jak myślicie pomogłaby chociaż trochę polepszyć stan mojej skóry?
Wiecie jak się pozbyć zaskórników? (to mój największy problem )
http://www.alinarose.pl/2012/05/jak-...e-sposoby.html

Dobre są regularne pilingi- żel do twarzy+ łyżecz. cukru i kawy. Tylko omijaj krostki pilingiem
Maść może zapychać bo jest na parafinie, ale niekoniecznie. Wypróbuj, po niej skóra jest odżywiona, natłuszczona, polepsza się trochę koloryt (moje spostrzeżenia).
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:26   #30
Your_Life
Przyczajenie
 
Avatar Your_Life
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 26
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ani trochę się nie odnosi Napisała, że z tego co czyta "autorka tematu nie ma na tyle problematycznej skóry aby ją leczyć", autorka tematu nie Ty, bo żadna z nas nie wie, co Ty masz, Emila3548 nigdzie nie napisała 'pewnie wszystkie nie macie na tyle problematycznej skóry' tylko pisała o autorce tematu i tylko o niej
Mam inne zdanie na ten temat i nie wydaje mi się, aby kwestia zrozumienia kontekstu zdania była kluczowa. Co ma kwestia języka polskiego do kosmetyczki?
+ propsy za spam.
__________________
"-Traktujesz mnie jak powietrze!
- Wiem. Bo bez powietrza nie da się żyć!"
Your_Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.