30 kg mniej i wątpliwości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 00:30   #1
facetteztujest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6

30 kg mniej i wątpliwości


Witam, wiem, że jest to forum dla kobiet, ale bardzo się nim inspiruje przy moim odchudzaniu otóż udało mi się przestać jadać śmieciowych rzeczy, orbitrek codziennie, mniejsze porcję z lepszego jedzenia i waga spadła o 30 kg lecz jeszcze to nie koniec mojej przemiany... Bardzo dziwi mnie mój brzuch, który był połączony z dużymi boczkami. Dzisiaj po dokładnym obejrzeniu siebie w lustrze, zauważyłem, że prawy boczek jest o wiele mniejszy od lewego. Bardzo mnie to niepokoi. Czy taka sytuacja może mieć miejsce przez to, że gdy ćwiczę na orbitreku to telewizor jest lekko po lewej? Bardzo mnie to zirytowało. Czy to się jeszcze wyrówna? Nie chce mieć połowy ciała chudego a drugiej połowy już nie.. Nie ćwiczyłem jeszcze typowych ćwiczeń na brzuch. Co poradzicie koleżanki? ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
facetteztujest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 09:59   #2
delfinkidwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

dziwna sprawa, trudno tu cokolwiek poradzić oprócz wizyty u lekarza, który najskuteczniej rozwieje wszelkie wątpliwości
__________________
www.sklep.klasycznebuty.p l
delfinkidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 10:45   #3
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Miałam podobną sytuacje po intensywnym kręcenie hula hop oczywiście w jedną stronę. Było widać różnice miedzy prawym a lewym boczkiem, nauczyłam sie kręcić w drugą i wyrównałam. Być może patrząc sie w tv nieświadomo wykonywałes skręt tułowia co wzmocniło mięśnie tylko po jednej stronie. Teraz trzeba popracować intensywniej nad drugą stroną i będzie ok.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 10:49   #4
Nula1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Dokładnie. Teraz musisz bardziej skupić się nad drugą stroną, a wszystko powinno się wyrównać. Powodzenia i gratulacje. 30kg to wielki sukces
Nula1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 10:50   #5
facetteztujest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Wazylem 118 kg przy wzroście 174 aktualnie 30 kg mniej ale to i tak dopiero początek mojej przemiany ;-) dziękuję za słowa otuchy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
facetteztujest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 10:52   #6
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Podziwiam ogromny sukces. Ile min trwa jeden trening? Ile razy w tyg?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 10:55   #7
facetteztujest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Staram się codziennie po ok 40 minut ;-) jem o wiele wiele mniej niż kiedyś i jakoś kg uciekają oczywiście grzeszki jak ziemniaki i makaron są nieuniknione ale jakoś daje rade ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
facetteztujest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 10:59   #8
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Bardzo ładnie możnaby z czasem dodać trening z obciążeniem, waga po nich tak nie spada ale pięknie rzeźbią cialko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:50   #9
facetteztujest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Oczywiście oczywiście aktualnie sam orbitrek na drugim ustawieniu, mam ich jeszcze trochę, ale najpierw zależy mi na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej mam już hantle, teraz tylko zakup jakiejś ławki i będziemy sobie ćwiczyć, mam nadzieje ze do wakacji ucieknie jeszcze 10kg a ciało nabierze ładniejszego wyglądu ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
facetteztujest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 14:35   #10
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Cytat:
Napisane przez facetteztujest Pokaż wiadomość
Witam, wiem, że jest to forum dla kobiet, ale bardzo się nim inspiruje przy moim odchudzaniu otóż udało mi się przestać jadać śmieciowych rzeczy, orbitrek codziennie, mniejsze porcję z lepszego jedzenia i waga spadła o 30 kg lecz jeszcze to nie koniec mojej przemiany... Bardzo dziwi mnie mój brzuch, który był połączony z dużymi boczkami. Dzisiaj po dokładnym obejrzeniu siebie w lustrze, zauważyłem, że prawy boczek jest o wiele mniejszy od lewego. Bardzo mnie to niepokoi. Czy taka sytuacja może mieć miejsce przez to, że gdy ćwiczę na orbitreku to telewizor jest lekko po lewej? Bardzo mnie to zirytowało. Czy to się jeszcze wyrówna? Nie chce mieć połowy ciała chudego a drugiej połowy już nie.. Nie ćwiczyłem jeszcze typowych ćwiczeń na brzuch. Co poradzicie koleżanki? ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Masz prosty kręgosłup? Pytam, bo ja przy skoliozie mam mniejsze wcięcie w talii z jednej strony. Jeżeli kręgosłup pcha Ci się w bok, to będzie wypychał "boczka", który będzie wyglądał na dużo większego. Proponuję to sprawdzić, bo w teorię z orbitrekiem ciężko mi uwierzyć.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 14:53   #11
facetteztujest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Tak, wszystko jest w normie po prostu nawet po dotknięciu czuć ze jest go więcej :-P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
facetteztujest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 15:21   #12
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Cytat:
Napisane przez facetteztujest Pokaż wiadomość
Tak, wszystko jest w normie po prostu nawet po dotknięciu czuć ze jest go więcej :-P
No kręgosłupa czuć nie będziesz Do takiej wagi nam daleko U mnie to wygląda jak więcej tłuszczu z jednej strony. Jeśli mówisz, że kręgosłup masz zdrowy, a różnica jest znaczna, to sugeruję udać się do lekarza, bo może masz przepuklinę. Lepiej to sprawdzić.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 15:51   #13
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

A przed ćwiczeniami różnicy wogole nie było? U mnie po hula hop była to nieznaczna asymetria może koło 1 cm a może mniej. Chyba konsultacja z lekarzem byłaby jednak wskazana.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 21:54   #14
Spokojny92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Nie martw się kolego Nie jesteś sam na forum kobiet
A co do twojego problemu to miałem bardzo podobnie : waga 110 wzrost 177 spadek do 77 i ostatnio do 96
Ale jeśli chodzi o sytuacje z malejącym boczkiem to się nie martw bo przy tak dużym spadku masy organizm musi mieć czas na pozbycie się tkanki tłuszczowej równomiernie , a po za tym pewnie tak jak ja masz teraz nadmiary skóry które nie są już tak łatwe do utracenia .
Spokojny92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:46   #15
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Dot.: 30 kg mniej i wątpliwości

Witaj ja tez tak mam i doszłam do wniosku ze to od ciaglego spania na jednym boku na tym na ktorym spisz czesciej bedzie chudszy... sprawdz...
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 21:46:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.