Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 09:52   #301
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Marmolada001 Pokaż wiadomość
Dla dobrego nawilżenia twarzy polecam krem INDIA COSMETICS



Jest świetny, zawiera( według producenta ):

Olej z konopi - działa łagodząco na podrażnioną skórę i przyspiesza jej regenerację, wygładza zmarszczki
Witamina E
Witamina PP

Naprawdę działa i cenowo też wychodzi dobrze.


Gdzie go kupie ?
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 21:29   #302
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Mam problem dziewczyny. Od dłuższego czasu używam na noc kremu dermedic hydrain 2. Krem byłby dobry gdyby nie to, że jeśli użyję go z 3-4 razy pod rząd (noc) to mnie wywala. Chciałam jakiś krem dobrze nawilżający i odżywczy zarazem do mojej mieszanej cery 30+ z tendencją do krostek i trądziku. Zastanawiam się czy to po parafince lub masło shea? A może jest za ciężki po prostu.
Całą noc go czuję, tłustą warstwę i jest to nieprzyjemne.
Czy możecie polecić coś co jest łatwo dostępne w drogerii/ aptece i w przystępnej cenie?


Jeśli nie w tym wątku piszę to proszę o przesunięcie.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:20   #303
Patix20
Raczkowanie
 
Avatar Patix20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Mam problem dziewczyny. Od dłuższego czasu używam na noc kremu dermedic hydrain 2. Krem byłby dobry gdyby nie to, że jeśli użyję go z 3-4 razy pod rząd (noc) to mnie wywala. Chciałam jakiś krem dobrze nawilżający i odżywczy zarazem do mojej mieszanej cery 30+ z tendencją do krostek i trądziku. Zastanawiam się czy to po parafince lub masło shea? A może jest za ciężki po prostu.
Całą noc go czuję, tłustą warstwę i jest to nieprzyjemne.
Czy możecie polecić coś co jest łatwo dostępne w drogerii/ aptece i w przystępnej cenie?


Jeśli nie w tym wątku piszę to proszę o przesunięcie.
Ja osobiście uwielbiam ciężkość i tłustość Hydrain2 ze względu na bardzo suchą skórę na mojej twarzy. Natomiast Tobie polecam zdecydowanie Hydrain3. Równie dobrze nawilża, ale ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zapycha. Ma niebieski słoiczek.
Patix20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 13:30   #304
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja dziś wykończyłam krem BanDi z kwasem hialuronowym- lekki, kojący, nie zapycha, dobry pod makijaż a do tego śliczny zapach. Powoli denkuję też serum Ecollagen na noc Oriflame- jest OK, ale nie powala.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 15:49   #305
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj


---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Patix20 Pokaż wiadomość
Ja osobiście uwielbiam ciężkość i tłustość Hydrain2 ze względu na bardzo suchą skórę na mojej twarzy. Natomiast Tobie polecam zdecydowanie Hydrain3. Równie dobrze nawilża, ale ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zapycha. Ma niebieski słoiczek.
Dzięki. Kiedyś na niego patrzyłam i nie wybrałam- dałam sobie po łapkach Sprawdzę w aptece jaki ma skład i zobaczę co dalej. Może wiesz jaka jest różnica pomiędzy wersjami hydrain2 a 3? Jak patrzyłam na płyn micelarny to jakoś żadna z wersji mnie nie przekonała.

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja dziś wykończyłam krem BanDi z kwasem hialuronowym- lekki, kojący, nie zapycha, dobry pod makijaż a do tego śliczny zapach. Powoli denkuję też serum Ecollagen na noc Oriflame- jest OK, ale nie powala.
Jeśli jest też na dzień to może wiesz jaki ma filtr? Na razie krem na dzień mam, choć pewnie po świętach będę zmuszona iść na łowy
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:00   #306
teresakuzera24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Jakie kremy ostatnio zakupiłyście?
teresakuzera24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:31   #307
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

hej, chciałabym poznac waszą opinie odnosnie kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-noc-70-.html

dla cery 30+ [pytam ponieważ przez pomyłke zakupiłam krem 70+ zamiast 30+ otworzyłam pudełko i nie moge go juz zamienic ;( stąd moje pytanie ,czy sprówbować uzywac takiego kremu do cery bardzo dojrzałej czy lepiej sobie darowac dziekuję
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 21:46   #308
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
hej, chciałabym poznac waszą opinie odnosnie kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-noc-70-.html

dla cery 30+ [pytam ponieważ przez pomyłke zakupiłam krem 70+ zamiast 30+ otworzyłam pudełko i nie moge go juz zamienic ;( stąd moje pytanie ,czy sprówbować uzywac takiego kremu do cery bardzo dojrzałej czy lepiej sobie darowac dziekuję
Myślę, że jeden słoiczek nie zrobi Ci krzywdy.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 07:19   #309
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
hej, chciałabym poznac waszą opinie odnosnie kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-noc-70-.html

dla cery 30+ [pytam ponieważ przez pomyłke zakupiłam krem 70+ zamiast 30+ otworzyłam pudełko i nie moge go juz zamienic ;( stąd moje pytanie ,czy sprówbować uzywac takiego kremu do cery bardzo dojrzałej czy lepiej sobie darowac dziekuję
dobrze zrobiłas, krem do cery i jej stanu dobieraj a nie swojego wieku; na pewno bedzie dobry dla skóry a jak nie podpasuje wykorzystasz do ciała albo rak
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 12:58   #310
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Nie wiem czy ten krem z kwasem hialuronowym BanDi ma filtr, dostałam go w pudełku beGlossy. I tak zawsze nakładałam na niego podkład, a on na pewno filtr posiadał. Dziś nakremowałam się emulsją Mary Kay. Lubię, choć jej cena jest powalająca i używam oszczędnie.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 09:27   #311
Patix20
Raczkowanie
 
Avatar Patix20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Thumbs up Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Dzięki. Kiedyś na niego patrzyłam i nie wybrałam- dałam sobie po łapkach Sprawdzę w aptece jaki ma skład i zobaczę co dalej. Może wiesz jaka jest różnica pomiędzy wersjami hydrain2 a 3? Jak patrzyłam na płyn micelarny to jakoś żadna z wersji mnie nie przekonała.
O różnicach w składzie nie mam pojęcia i szczerze mówiąc nie znam się na tym ani trochę. Micele z tej serii też nie przypadły mi do gustu. Wolę różowego Garniera.

Aktualnie kończę powoli Regenerist na dzień tej samej marki. Kupiłam go ze względu na zaufanie do kremów Dermedic i moje pierwsze oznaki starzenia, które zaczęły być widoczne. Krem dobrze nawilża, lubi się z podkładami, szybko się wchłania, jest lekki, ale niestety z oznakami starzenia to nie widzę różnicy.
Patix20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 11:33   #312
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dziewczyny, jaki polecacie krem nawilżający, który nie zapycha i dobrze się wchłania?
__________________
Kubuś 14.12.2015
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 12:21   #313
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja polecam ten z kwasem hialuronowym firmy BanDi, ewentualnie żel- krem Hydra Vegetal firmy Yves Rocher.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 12:43   #314
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Patix20 Pokaż wiadomość
O różnicach w składzie nie mam pojęcia i szczerze mówiąc nie znam się na tym ani trochę. Micele z tej serii też nie przypadły mi do gustu. Wolę różowego Garniera.

Aktualnie kończę powoli Regenerist na dzień tej samej marki. Kupiłam go ze względu na zaufanie do kremów Dermedic i moje pierwsze oznaki starzenia, które zaczęły być widoczne. Krem dobrze nawilża, lubi się z podkładami, szybko się wchłania, jest lekki, ale niestety z oznakami starzenia to nie widzę różnicy.
Jeszcze nie zauważyłam by jakikolwiek krem zlikwidował zmarszczki Co najwyżej może napinać skórę i wtedy są mniej widoczne, lub silikonki
Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki polecacie krem nawilżający, który nie zapycha i dobrze się wchłania?
Zależy do jakiej cery. Zapychanie jest sprawą indywidualną jednej osobie krem podejdzie innej nie. Zerknij na parę postów wyżej.
Dobre są kremy z Bielendy, Lirene, Erisa, Pharmacerisu.
Osobiście nie polecam AA, Iwostinu, Tołpy
Zobacz może kremy typowo apteczne.
Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja polecam ten z kwasem hialuronowym firmy BanDi, ewentualnie żel- krem Hydra Vegetal firmy Yves Rocher.
Yves Rocher nigdy nie miałam, choć mam sklep prawie pod nosem
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:10   #315
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki polecacie krem nawilżający, który nie zapycha i dobrze się wchłania?
hydraphase rich LRP, nawilza a nie obiecuje ze nawilza i nie zapycha, 50zł w aptekach; drogeryjne kremy rzadko nawilzaja naprawdę, raczej tak troche tylko; przetestowałam wiele i ten hydraphase nawilżył mi cerę; mam zawsze, jedna tubka na rok, nie stosuje codziennie;
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 13:21   #316
danaplis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja byłam bardzo zadowolona z kremów Make Me Bio. Obecnie skusiłam się na Fitomed tradycyjny nawilżający i jest ok, ale gdybym miała suchą skórę to byłoby za mało. Teraz zaczynam się rozglądać za kremem z filtrem i już mnie mdli na myśl o tych maziach...
__________________
Zapraszam na http://yshyo.com.pl/
danaplis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 11:45   #317
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Mnie ostatnio zainteresował BioClinic firmy Oriflame dedykowany po 20r życia skórze z niedoskonałościami. Jest lekki, dobrze się wchłania i faktycznie reguluje nadmierne świecenie czy powstawanie nowych "gości". To krem z gatunku kosmoceutyków, czyli działający już w obrębie skóry właściwej. Nie ma SPF dlatego ja używam na niego zawsze lekki podkład. Cena- 100zł poza promocją, ale ja uważam że jest jej wart.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 13:04   #318
gabrysia1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ostatnio zakupiłam super krem Niszcz pryszcz na dzień firmy Kosmetyki DLA na moje problemy z trądzikiem i jestem mega zadowolona! Po pierwsze skóra jest fajnie zmatowiona, a jednocześnie doskonale nawilżona, no i co najważniejsze eliminuje zaskórniki i nie zatyka porów
Dowiedziałam się ze strony internetowej (gdzie można też dokonać zakupu ),że są na bazie naparów ziołowy i nie uczulają. Jedynie zapach nie jest cudowny, ale do wytrzymania.W ofercie mają jeszcze Kuracje regenerującą dla skóry suchej, kuracje łagodzącą dla osób z naczynkami i trądzikiem różowatym oraz Dar piękna na zmarszczki.
xxx

Ciekawa jestem Waszych opinii, czy ktoś z Was używa je?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-04-09 o 09:02 Powód: link
gabrysia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 23:47   #319
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Jak dla mnie dobry jest kremik nawilżający Młodzieńczy blask Bielendy. Lubię tą markę, szczególnie do pielęgnacji podpasowały mi bardzo ich kosmetyki
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 09:21   #320
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie dobry jest kremik nawilżający Młodzieńczy blask Bielendy. Lubię tą markę, szczególnie do pielęgnacji podpasowały mi bardzo ich kosmetyki
Też go mam i lubię. Dobry pod makijaż mineralny. Niestety kończy mi się i poszukuję intensywnie czegoś innego. Miałam też z Bielendy krem nawilżający na pierwsze zmarszczki 30+. Też był ok jak na krem typowo drogeryjny.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 21:18   #321
jarzebina_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 59
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Też go mam i lubię. Dobry pod makijaż mineralny. Niestety kończy mi się i poszukuję intensywnie czegoś innego. Miałam też z Bielendy krem nawilżający na pierwsze zmarszczki 30+. Też był ok jak na krem typowo drogeryjny.

takie kremy drogeryjne jak np młodzieńczy blask czy inne są lepsze i tańsze niż inne, no i lepiej dostępne.
jarzebina_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 07:46   #322
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

młodzieńczy blask w tej wersji nawilżająco- matującej jest świetny pod makijaż i nie zastąpię go już innym
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:50   #323
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam,
poszukuję kremu Royalift (Belmonti), czy któraś z was zna ten krem i wie gdzie mogę kupić? Niestety w internecie nie znalazłam żadnej strony...
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 11:28   #324
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cześć dziewczyny!
Chciałabym Was prosić o radę, pomoc w doborze kremu na dzień. Mam cerę mieszaną, choć zauważyłam że z wiekiem moja cera ma bardziej skłonność do bycia suchą(moja mama ma suchą więc może to sprawa genów), obecnie jestem przed 30stką, nie chodzę w makijażu na co dzień więc nie musi to być krem współgrający z podkładem, szukam czegoś koniecznie z filtrem gdyż mój obecny krem go nie posiada, czego nie zauważyłam :/ głównie zależy mi na tym żeby matowił skórę i chronił przed słońcem no i dobrze nawilżał i żeby po nałożeniu nie mieć wrażenia ściągniętej/piekącej skóry, najchętniej coś z drogerii tzn w drogeryjnej cenie, nie stać mnie na ekskluzywne kosmetyki po 100zł i więcej za słoiczek do tej pory używałam różnych kremów - testowałam olay, dr eris, garnier, a nawet ziaję ale jeszcze nie znalazłam tego jedynego.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 16:52   #325
jarzebina_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 59
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
młodzieńczy blask w tej wersji nawilżająco- matującej jest świetny pod makijaż i nie zastąpię go już innym
dokładnie pod makijaż bomba
jarzebina_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 17:45   #326
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

a wiecie może ile od otwarcia wazne są kremy babydream?
nie ma tam oznaczenia na tubce- 6miesiecy od otwarcia,czy 12miesięcy
tyko data dość odległa,za odległa i nie wiem mam go pół roku i nie wiem czy moge uzywac ,jak myślicie
jest tylko taki znaczek trójkąt ze strzałek a pod spodem PE ..sprawdzałam w necie te znaczki ale tego akurat nie ma
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 18:24   #327
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dziewczyny poradźcie chce kupić sobie jakiś dobry krem, najlepiej przeciwzmarszczkowy 30+. Mam problem z wyborem bo uczula mnie wiele kremów. Bielenda, Perfecta, Dax, Garnier a nawet apteczny Iwostin. Do tej pory używałam tylko Vichy Normaderm i La Roche Posay Kerium ds ale chciałabym coś innego. Coś co dobrze odżywia (mam strasznie suchą skórę na czole i nosie która się łuszczy) i regeneruje ale nie zostawia tłustej warstwy (mam prostą grzywkę która szybko się przetłuszcza). Zastanawiam się nad yves rocher i niveą. Co byście poleciły?
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 21:52   #328
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Yves Rocher nie miałam. Kremów z Nivea nie polecam, szczególnie tych z pure. Spróbuj może z Pharmacerisa ma do skóry alergicznei i suchej kremy.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 23:09   #329
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Yves Rocher nie miałam. Kremów z Nivea nie polecam, szczególnie tych z pure. Spróbuj może z Pharmacerisa ma do skóry alergicznei i suchej kremy.
O pharmaceris zupełnie zapomniałam, miałam kiedys ich peeling enzymatyczny i był ok może ten spróbuję https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 09:20   #330
LisicaAnia
Raczkowanie
 
Avatar LisicaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witajcie! Jaki polecacie krem porządnie nawilżający i nie zapychający dla mieszanej cery? Używam Emolium krem specjalny, w zimie jest ok, ale na wiosnę będę potrzebowała czegoś lżejszego.
__________________
Don't forget to love yourself
LisicaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.