Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 19:42   #2491
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Glikna zielona, maseczka z orientalny zielona, ewentualnie jak GG to ta zielona tez
A jak duzo bogdanow to zaraz poszukam link co
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Taka mocno oczyszczająca maseczka na Bogdana http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ul...ara-60-ml.html
Mozna kupić mini wersje za 25zł
Paulina, bardzo Ci dziękuję
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:42   #2492
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Edit: To jest odpowiedź na komentarz Miśki, ale usunęło mi cytowanie.

Nie wiem, czy można to nazwać "nagabywaniem", ale za każdym razem grzecznie pytałam i przepraszałam za pytanie. A jeśli ktoś mi nie odpisał, to pytałam, czy się gniewa, żeby to wyjaśnić, ale to też pozostawało bez odpowiedzi.
Ciebie pytałam nawet dwa razy, dlaczego przestałaś się do mnie odzywać, bo wcześniej pisałyśmy w innej sprawie. Mogłaś mi odpowiedzieć i bym zrozumiała. Nie byłoby problemu.
Większość osób, do których pisałam, odniosła się bardzo sympatycznie i nawet jeśli nie mogła/nie chciała pomóc, to odpisywała, że im ktoś też pomagał, że trzymają kciuki, że dobrze, że piszę i żebym pisała do innych, bo na pewno ktoś mi pomoże... Nikt mi nie napisał, żebym tak nie robiła. Wręcz przeciwnie, kilka osób mnie zachęcało, dlatego próbowałam dalej. Kilka razy pisałam też o odwdzięczeniu się, bo myślałam, że w podziękowaniu mogłabym później wysłać komuś jakiś drobiazg.
Uznałam, że lepiej napisać prywatnie, bo pojedyncza wiadomość tutaj przepadnie. Jeśli ktoś odmawiał, to odpisywałam, że rozumiem i tyle. Nie rozumiem, co było w tym złego, a już naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie można mi było odpisać na wiadomość, tylko lekceważyć przez kilka dni.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:43   #2493
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Paulina, bardzo Ci dziękuję
Do mieszanej policzki jak masz "czyste" to nie nakładaj na nie bo mozesz wysuszyć
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:43   #2494
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Może to o typ osobowości anakondy chodzi?
niezły typ,
no widzę że działo się Anoli zarzuciła badanie a tu szczątkowa analiza
Czy bedzie rozwinięcie typów?
Nie mogę znaleźć teelexpresu tyle stron
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:44   #2495
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Do mieszanej policzki jak masz "czyste" to nie nakładaj na nie bo mozesz wysuszyć
Tak, policzki mam czyste
Jeszcze raz wielkie dzięki
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:44   #2496
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Potwierdzam

Never wątek bez Ciebie, to jak brak Kevina w święta na programie ze sloneczkiem. Koniec świata
Trwaj przy nas
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:45   #2497
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A pianek Glamglow używałyście?? Ja właśnie sobie patrze na nie, może się skuszę
Ja mam czarną, początkowo miałam trochę lepsze o niej zdanie, teraz nic mi nie urwala. Maseczka zdecydowanie lepsza, z pianek wolę Ibuki i EL.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 19:46   #2498
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
niezły typ,
no widzę że działo się Anoli zarzuciła badanie a tu szczątkowa analiza
Czy bedzie rozwinięcie typów?
Nie mogę znaleźć teelexpresu tyle stron
Chyba nie bylo albo ja tez pominęłam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:47   #2499
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Bo tu za rzadko Moderatorzy zaglądają, a jak zaglądają to nie nadążają A poza tym nikt nie zgłasza, bo każdy lubi
Otóż to Tu nikt z modów (tylko OlaM czasami) nie zagląda - mamy swoje własne podwórko i jest extra
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:48   #2500
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Tak, policzki mam czyste
Jeszcze raz wielkie dzięki
Polecam sie na przyszłość
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:49   #2501
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Michalina ja mam dopiero blacka jak bym miała pomóc? Robiąc zakupy ładuje swoją kartę. Oczywiste
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 19:50   #2502
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



Na wągry działa? Bogdanów nie mam, paszcza sucha, ale jednak przy lustrze z lupą widzę czarne kropy na brodzie i nosie
Jak działa, to dopisuję do chciejlisty. Miał być odwyk, ale takiego cuda nie mam, więc chyba mogę kupić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:50   #2503
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Anuśka dziecko drogie, co Ty za bzdury opowiadasz


michalina_86
A pierdołami się przejmujesz.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wujek gugle Cię wyśledził
Skąd oni wiedzieli, że kasy potrzebuję?
Oli piszą, że wygląda dziś elegancko, a mnie pożyczkę na korzystnych warunkach proponują. Ech...
I to pomiędzy mailami Sefory i Daglasa.

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ta maseczka z Algenista z algami potwierdzam jest bardzo fajna ale alg tam jest nie wiele. To po prostu zielona glinka
Najpierw przetestowałam dzięki próbkom w S internetowej.
Później kupiłam w regularnej cenie chyba za 199zł czy 209zł.
W wakacje była na wyprzedaży za 99zł, później za 69zł.
Capnełam jakoś 3 opakowania mam jeszcze 2 w zapasie.
Chyba w zeszłym roku w kwietniu czy marcu było o niej na wątku

Teraz już nie wiem jak jest z tym Algenistem w S.
Jest dostępny stacjonarnie? Bo Poziomka pisała że wycofują i faktycznie nawet w internetowym nie było a teraz jest.
To prawda, kilka luźnych kłaczków lata.
Ja się nie załapałam na promocję, mało tego, nawet nie miałam świadomości, że takowa jest. Dopiero jakoś potem, jak już nie było czego zbierać się zorientowałam.
Dorobiłam się tylko kilku próbek.
Zielenieję z zazdrości.


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Takiego bolca chce
W Castoramie, Obi i Liroju na sztuki sprzedają.
W zasadzie do zdobycia w każdym sklepie żelaźnianym.

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
mi też bardzo podchodzi Twoje poczucie humoru
Ja to jednak jestem stara zakiełbasiona konserwa.
Czasem, aż się wzdrygnę.
Never porusza.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kutango bez Never? Never
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:52   #2504
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak działa, to dopisuję do chciejlisty. Miał być odwyk, ale takiego cuda nie mam, więc chyba mogę kupić
Taki zakup trzeba traktować w kategoriach "zdrowie", więc się nie liczy jako wyłamywanie się z odwyku
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:53   #2505
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Michalina ja mam dopiero blacka jak bym miała pomóc? Robiąc zakupy ładuje swoją kartę. Oczywiste
Nie chce sie kłócić ale prosze każdego o wyrozumiałość w odpowiedzi ma posty i wiadomości..
Ja np pisze czesto z telefonu i nie zawsze wszystko odczytam bo tu inaczej sie "odswierza" niż na komputerze.
Poza tym przy liczbie jednego wątku na tydzień gdzie dwa dni mam wyjęte z zycia to nie wiem czy jestesmy w stanie ogarnąć? Ja nie jestem, moze ktoś jest lepszy, to brawo, ale ja nie.
I bez kłótni proszę bo to jedyny watek na którym nie bałam się odzywać a teraz taki coś
Spokój
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:55   #2506
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak działa, to dopisuję do chciejlisty. Miał być odwyk, ale takiego cuda nie mam, więc chyba mogę kupić
Mnie na wągry biala GG nie pomogła .
Ja po operacji nochala mam straszne wagry na nim, cały w malutkich, ciemnych kropkach i niczym nie idzie ich wykurzyć.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:56   #2507
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Taki zakup trzeba traktować w kategoriach "zdrowie", więc się nie liczy jako wyłamywanie się z odwyku
To jestem usprawiedliwiona
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:56   #2508
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Michalina ja mam dopiero blacka jak bym miała pomóc? Robiąc zakupy ładuje swoją kartę. Oczywiste
Okazało się, że mam szybki termin, wcześniej myślałam, że mam czas do wakacji. Pomyślałam, że jeśli pomogłabyś mi w tym miesiącu, ja pomogłabym Tobie później, np. na większą kwotę, płacąc kartami. Nie zakładam też, że każdy, kto ma black, dąży do gold. Ja blacka mam ładnych kilka lat i niedawno dopiero nadarzyła się okazja. Pytałam jednak dziewczyny z goldami, chyba że nie wiedziałam. I jeszcze raz: nikt mi nie napisał nic złego, wiele z nich mnie zachęcało, więc nie pomyślałam, że coś jest nie tak.
I nadal uważam, że mogłaś mi to po prostu napisać, odpowiedzieć. Wysłałam Ci dwie wiadomości z pytaniem, co się stało. Nie wiem, dlaczego musimy rozmawiać tutaj, bo ten wątek nie jest od tego. Ale od kilku dni się nie odzywasz, wolisz napisać to tutaj. Jeśli ktoś uważał, że robię źle, mógł mi to napisać, naprawdę, przestałabym. Komentarze były dokładnie odwrotne, więc nie przyszło mi to do głowy.
I uwierz mi, lekceważenie kogoś nigdy nie jet dobrym pomysłem. Mogłam kogoś zdenerwować, za co przepraszałam z góry, ale na pewno nikt nie przepłakał przeze mnie całego wieczoru. Wystarczyło po prostu napisać...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:56   #2509
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Potwierdzam

Never wątek bez Ciebie, to jak brak Kevina w święta na programie ze sloneczkiem. Koniec świata
Trwaj przy nas

Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Taka mocno oczyszczająca maseczka na Bogdana http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ul...ara-60-ml.html
Mozna kupić mini wersje za 25zł
A możesz coś więcej o niej napisać? hmm.. jakieś wrażenia, efekty, takie rzeczy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 19:57   #2510
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak działa, to dopisuję do chciejlisty. Miał być odwyk, ale takiego cuda nie mam, więc chyba mogę kupić
Tak wyciąga wszystko
Kup mini najpierw
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:58   #2511
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość



ja mam bardzo dobre nagłośnienie i moze dlatego tak mówię ze ja zawsze zciszam na maksa bo inaczej mnie glowa boli
Ale postaram się moze cos z tym zrobic
Ja tez zawsze na słuchawkach słucham






Tak jak napisałam wyżej
Ja zawsze lubiłam po cichu moze uda mi sie to zmienić dziekuje za uwagi to dla mnie cenne
Mną się nie przejmuj ja głucha jestem aczkolwiek większość filmików normalnie mogę oglądać, u ciebie jednak przez głośność nic zrozumieć nie mogę, ale nie pisałam o tym bo to, ze ja nie słyszę tego co mówisz to nie znaczy że inni też, ale widzę ze nie tylko ja mam ten problem
Zawsze lepiej głosniej nagrać, bo ściszenie to nie problem
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:58   #2512
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Michalina może powodem jest to nagabywanie na pw żeby robić zamówienia na Twoja kartę by Ci pomóc w uzyskaniu karty gold?

To i ja dodam swoje, zgadzam się, od kilku dni ( a mianowicie od zeszłego czwartku ) dostaję codziennie po kilka privów od dziewczyn z wątku, że są nagabywane o golda, że boją już się odzywać na wątku i dlatego są tylko raz na jakiś czas, że ciągle tylko pytasz a rzadko od siebie coś dajesz, że Twoje pytania czasami są męczące, że zamiast najpierw sprawdzić sobie coś w necie ( google itp ) zadajesz często banalne pytania, które mogą innych irytować. Jakoś inne dziewczyny, które są tu nowe nie mają takich problemów, rozmawiają z nami normalnie i my z nimi też, a już na bank nie wysyłają nam po kilka privów z prośbami o golda, gify itp itd. Jakoś sobie radzą a my im pomagamy i aż miło się rozmawia.

A teraz proszę nie rób już z siebie ofiary i męczennicy. Wizaz to tylko forum, to nie jest życie... Każdy jest tu mile widziany, mile przywitamy i staramy się każdemu pomóc, ale to nie działa tylko w jedną stronę. Trzeba też coś dawać od siebie a nie tylko prosić. Troszkę samodzielności też nie zaszkodzi a nie tylko czekać na gotowce. To tak ode mnie i w imieniu dziewczyn, które do mnie pisały i prosiły żebym coś z tym zrobiła Mam nadzieję, że teraz nie odwrócą kota ogonem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:58   #2513
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Nie ogarniam dzis tego, co sie tu dzieje ale pozwole sobie na male wtracenie
Michalina, wiele razy Dziewczyny majace golda lub te, ktorym nie zalezy na zlotej karcie, oferowaly swoja pomoc w nabiciu punktow. Uwazam, ze powinnas poczekac na takie ogloszenie Twoje zapytania na pw mogly byc roznie odebrane. Ja przyznam szczerze, nie odwazylabym sie pisac do kazdej z watkowiczek z zapytaniem o nabicie punktow zawsze czekalam na propozycje takiej pomocy - moim zdaniem tak jest bardziej taktownie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:04   #2514
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mnie na wągry biala GG nie pomogła .
Ja po operacji nochala mam straszne wagry na nim, cały w malutkich, ciemnych kropkach i niczym nie idzie ich wykurzyć.
Paulina proponuje jakąś inną maskę Tę chcę wypróbować http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ul...ara-60-ml.html
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:04   #2515
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mną się nie przejmuj ja głucha jestem aczkolwiek większość filmików normalnie mogę oglądać, u ciebie jednak przez głośność nic zrozumieć nie mogę, ale nie pisałam o tym bo to, ze ja nie słyszę tego co mówisz to nie znaczy że inni też, ale widzę ze nie tylko ja mam ten problem
Zawsze lepiej głosniej nagrać, bo ściszenie to nie problem
Mój "naczelny hejter" (tż)
tez mi mowi żebym mówiła głośniej wiec sie postaram, jeszcze mam kolka filmów ale na przyszłość sie postaram




Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mnie na wągry biala GG nie pomogła .
Ja po operacji nochala mam straszne wagry na nim, cały w malutkich, ciemnych kropkach i niczym nie idzie ich wykurzyć.

to spróbuj to co dałam link




Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Zgadzam się



A możesz coś więcej o niej napisać? hmm.. jakieś wrażenia, efekty, takie rzeczy
Bardzo mocno oczyszcza, wyciąga czarne kropki, syfki, wszystko
Ale nie mozna za długo trzymać bo moze podraznic
Raz na kilka dni przy silnym trądziku
Przy pojedynczych zmianach tylko na zmianę
Moze być czerwona skora po niej ale to chwilowe
Moze piec szczypac ale to tez normalne
Na nos i brodę idealna
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:04   #2516
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Podpisuje sie pod tym, co napisala aniyam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:04   #2517
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Tak wyciąga wszystko
Kup mini najpierw
Dziękować Biere mini i będę testować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:06   #2518
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Otóż to Tu nikt z modów (tylko OlaM czasami) nie zagląda - mamy swoje własne podwórko i jest extra
Ekhm, jednak tu jestem, więc strzeżcie się dziewczęta .

Fakt, nie nadążam, nie wszystko czytam i nie wszystko widzę, ale miejcie też na względzie, że jest przycisk ZP i niektórzy z niego korzystają .

Na Wizażystce moderujemy jedynie ja i kasiaj85, więc jak przychodzi ZP, to będzie musiała reagować któraś z nas, a tego wolałabym uniknąć.

No i wiecie, to jednak wątek otwarty, publiczny, więc trzeba się jednak czasem trochę powstrzymać z bardziej dosadnym słownictwem i niektórymi linkami, o co proszę i za co z góry dziękuję
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:09   #2519
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym, co napisala aniyam
chciałam napisać pod Twoim postem, że też się z Tobą zgadzam i zrobiłaś to w sposób bardziej kulturalny i delikatniejszy niż ja , ale ja jestem jędza i zołza i mówię prawdę czasami aż do bólu

Niestety coraz częściej zamiast pisać na wątku robimy jakieś podchody i tajemnice, ludzie boją się odzywać i fajne osoby uciekają lub tylko podczytują. Wątek robi się mało przyjemny. Apeluję już o zdrową atmosferę i więcej taktu Choć i mi go ostatnio brakuje, ale postaram się naprawić
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:10   #2520
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
I bez kłótni proszę bo to jedyny watek na którym nie bałam się odzywać a teraz taki coś
Spokój
No właśnie. Nie mam gdzie się przenieść z tego wątku

Ktoś tu pisał, że ma niepotrzebne Marc Jacobs Dot?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.