Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 15:23   #2101
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie oglądałam na żywo, ale jakby była zniżka 40 % to mogłyby być średnie. Zobaczyłabym przed zakupem, czy nie totalny szajs
Nikola, Ty polecałaś TT aqua splash, prawda? Mówiłaś, że ją wrzucasz do zmywarki, tak normalnie?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:24   #2102
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wiecie co... Te pudry Maybelline Affinimat z Rossmanna, które ktoś tutaj polecał to u mnie są z 2012 roku Normalnie jak w S
przeciez te wielkie wyprzedaże w R czy S mają służyć wymieceniu zmacanych śmieci i purchaw z magazynów.

Widziałam ze 2 tygodnie temu w R lakiery L'oreal
Najlepsza beka, że po kodach wszystkie wyprodukowane w2012/2013. Te świeższe oczywiście nie wchodziły na promocje
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:30   #2103
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

szkoda, że tak mało przedródek na karty, poszukam jeszcze innego Korsowego portfela, a jak nie to biorę ten to będzie moja nagroda - dzisiaj dostałam ostateczne potwierdzenie awansu kupiłabym perfumy w nagrodę, ale wiecie jak to jest (znowu mi się skończyło miejsce na przechowywanie ich ).
Gratuluję awansu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:36   #2104
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

szkoda, że tak mało przedródek na karty, poszukam jeszcze innego Korsowego portfela, a jak nie to biorę ten to będzie moja nagroda - dzisiaj dostałam ostateczne potwierdzenie awansu kupiłabym perfumy w nagrodę, ale wiecie jak to jest (znowu mi się skończyło miejsce na przechowywanie ich ).
Gratuluję oficjalnie awansu

https://www.zalando.pl/michael-micha...1c00u-j11.html te mają więcej przegródek, ale też 3cm więcej, to jednak sporo.
Nie mniej, dusty rose i merlot to moi faworyci, może następnym razem kupując portfel skuszę się na któryś
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:41   #2105
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję awansu


---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Gratuluję oficjalnie awansu

https://www.zalando.pl/michael-micha...1c00u-j11.html te mają więcej przegródek, ale też 3cm więcej, to jednak sporo.
Nie mniej, dusty rose i merlot to moi faworyci, może następnym razem kupując portfel skuszę się na któryś
ja chcę torebkę i portfel będę miała wyjazdy służbowe, więc trzeba się lansować
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:44   #2106
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------


ja chcę torebkę i portfel będę miała wyjazdy służbowe, więc trzeba się lansować
no trzeba trzeba pochwal się koniecznie jak będziesz dokonywać jakichś wyborów ;P
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 15:46   #2107
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
no trzeba trzeba pochwal się koniecznie jak będziesz dokonywać jakichś wyborów ;P
Pewnie, zrobię głosowanie na wątku
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 16:00   #2108
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dziewczyny, czy Zalando zawsze tak dlugo kompletuje duze zamowienia? Sukienka zamowiona wczoraj juz wyslana, a wieksze zamowienie z soboty dalej w realizacji A ja bym juz chciala pomierzyc, no i mam kolejne upatrzone - boje sie, ze mi wykupia a juz sporo pieniedzy zamrozilam u nich, wiec wiecej nie zamowie na razie...
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:13   #2109
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Chyba pewnie jakiś krem pasuje na to a dopiero później fluid, ale nie wiem [COLOR="Silver"]
:dzieki:
algenist tresciwy chcialam cos pod, i otworzylam norela zurawinowego
na razie jest


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Pewnie, zrobię głosowanie na wątku
z ankieta


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Gratuluję oficjalnie awansu

https://www.zalando.pl/michael-micha...1c00u-j11.html te mają więcej przegródek, ale też 3cm więcej, to jednak sporo.
Nie mniej, dusty rose i merlot to moi faworyci, może następnym razem kupując portfel skuszę się na któryś
mam coll insa MK dusty rose i w ogóle zachorowałam na ten odcien
fajne zakupy

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

w superkoszyku
Tołpa Dermo Face Sebio Tonik matujący 200 ml
Kupując dowolny produkt z serii Tołpa Dermo Body Cellulite otrzymasz za 1 grosz normalizujący tonik matujący Tołpa Dermo Face Sebio 200 ml. Promocja skierowana do klientów detalicznych, maksymalnie trzy promocje do jednego klienta.

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/promotion...na/code/P3445/

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

wynozyczkowalo superkoszyk, trzeba wpisac z ręki jakby ktoś chciał pogromoców cellulitu
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2016-04-19 o 16:11
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:15   #2110
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Zalando zawsze tak dlugo kompletuje duze zamowienia? Sukienka zamowiona wczoraj juz wyslana, a wieksze zamowienie z soboty dalej w realizacji A ja bym juz chciala pomierzyc, no i mam kolejne upatrzone - boje sie, ze mi wykupia a juz sporo pieniedzy zamrozilam u nich, wiec wiecej nie zamowie na razie...
Ja zamówiłam w środę tylko portfel za pobraniem, a dopiero wczoraj wysłali. Też się zastanawiałam dlaczego tak wolno to idzie skoro zalando generalnie wychwalane na wątku jest.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:20   #2111
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w środę tylko portfel za pobraniem, a dopiero wczoraj wysłali. Też się zastanawiałam dlaczego tak wolno to idzie skoro zalando generalnie wychwalane na wątku jest.

Aaaaa....... Moje 7 sukienek pewnie za tydzien wysla


Myslalam, ze za pobraniem bedzie szybciej, bo beda chcieli juz dostac pieniadze. ale to widac nie u nich :P

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-04-19 o 16:21
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 16:21   #2112
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Na allegro to ja nie kupię wklejalam wyżej gdzieś linka do sklepu gdzie za 350 jakieś były, ale nie znam sklepu to brać nie będę, czekam aż na zalando i podobnych stronach będą
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na Aledrogo to pewnie są z Ali
Jestem tego świadoma i właśnie przytaszczyłam z galerii zwykłe czarno-białe adidasy ZX Flux za 220


Dodatkowo udało mi się złapać w Naturze słynny korektor Catrice, puder do konturowania z Kobo (ten ciemniejszy, jasny jest genialny, ale latem nie będzie go u mnie znać)

Dodatkowo w S wzięłam pomadkę i błyszczyk, takie nudziakowe, eyeliner za 12 zł (meh, zobaczymy co to ) i dostałam 4 maseczki GG pełne słoiczki , nie jakieś ściepki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1308.jpg (91,3 KB, 32 załadowań)
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:25   #2113
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Byłam w Naturze i dostałam próbkę peelingu Shefoot Babka przede mną też Ale luksusowo, nie to co w S. W Rossmannie widziałam, że też mieli jakieś próbki przy kasie - żelu pod prysznic na pewno i jeszcze jakieś inne do twarzy.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



normalnie nówki sztuki nieśmigane

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

GlamKitty, czy to Ty zamierzałaś kupić Sun Disc Sephory ?
Nieśmigane to fakt, ale no takie stare? Myślałam, że jak jest wyprzedaż to nie są starocie jak w S, a tu taka lipa... Lakier z 2013, a pudry z 2012 Widać, że się wzorują na S
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:29   #2114
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wrzucam portfel z pierwszymi opiniami nt. palety Smashboxa przy okazji plus kawałek mnie w leniwym domowym wydaniu :p

Portfel fajny, wielkość jak widać, wzięłam ten mniejszy tj. 10/17cm.

Smashmoxa na razie używałam raz, za dużo mam nowych cudów i starych które lubię a przez ostatnie delegacje nie używałam, wezmę niedługo na wyjazd to będę miała więcej do powiedzenia.

Lustro jest super, duże, praktyczne. Wosku i cieni do brwi jeszcze nie używałam. Trio konturujące to jest to co sprzedawane oddzielnie, tutaj mamy 10.5g, tam 11.66g o ile dobrze pamiętam. Rozświetlacz - fajny, subtelny. Cienie używałam tylko 4: najjaśniejszy - dobra pigmentacja, kolor dla mnie za jasny i za żółty, mój idealny bazowy to Stark UD , ten obok takie jasne taupe - CUDO, w samym środku różowy błyszczący - bardzo ładny, nie osypuje się, kolor śliwka na samym dole - moje wielkie rozczarowanie, oczekiwałam mocnej matowej śliwki a jest taka śliwka węgierka idąca w niebieski/granat, słabo się blenduje. Co do blendowania jeszcze mogę zmienić zdanie bo używałam mojego 3 zestawu pędzli tj. odrzutów tych których nie biorę na wyjazdy i tych których nie używam w domu jako nr1 (wszystkie były w praniu).
Paleta waży 392g, czyli tak jeszcze w miarę.
Same śliczności Portfel bardzo ładny
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:31   #2115
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Aaaaa....... Moje 7 sukienek pewnie za tydzien wysla


Myslalam, ze za pobraniem bedzie szybciej, bo beda chcieli juz dostac pieniadze. ale to widac nie u nich :P
7? To do przymierzenia czy rzeczywiście masz w planie wszystkie zostawiać?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:39   #2116
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Voilà
oj kusicie tym peelingiem
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:40   #2117
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



normalnie nówki sztuki nieśmigane

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

GlamKitty, czy to Ty zamierzałaś kupić Sun Disc Sephory ?
Tak Jutro w Katowicach chce go obejrzec, bo u mnie nie ma. A co?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:42   #2118
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
A masz swoją sprawdzoną kosmetyczkę, do której chodzisz ?
Nie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:44   #2119
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Astor wnet poleci, bo się pudełko połamało i tak patrzę, że bym Peach Passion EL jeszcze przygarnęła

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2016-04-19 o 17:07
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 16:48   #2120
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Zalando zawsze tak dlugo kompletuje duze zamowienia? Sukienka zamowiona wczoraj juz wyslana, a wieksze zamowienie z soboty dalej w realizacji A ja bym juz chciala pomierzyc, no i mam kolejne upatrzone - boje sie, ze mi wykupia a juz sporo pieniedzy zamrozilam u nich, wiec wiecej nie zamowie na razie...
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w środę tylko portfel za pobraniem, a dopiero wczoraj wysłali. Też się zastanawiałam dlaczego tak wolno to idzie skoro zalando generalnie wychwalane na wątku jest.
Mieli obsuwę z dostawami od producentów. Moje zamówienie z środy dopiero dzisiaj dostarczone
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:49   #2121
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Astor wnet poleci, bo się pudełko połamało i tak patrzę, że bym Peach Passion EL jeszcze przygarnęła
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:53   #2122
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Astor wnet poleci, bo się pudełko połamało i tak patrzę, że bym Peach Passion EL jeszcze przygarnęła
Zacznij używać TF zanim coś przygarniesz :P fajne kolory, szkoda że to serca, ja nie wiem co TF ma z tymi kształtami
Są jakieś matowe róże?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 16:57   #2123
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w środę tylko portfel za pobraniem, a dopiero wczoraj wysłali. Też się zastanawiałam dlaczego tak wolno to idzie skoro zalando generalnie wychwalane na wątku jest.
Na zalando zamawiam często i wysyłka zazwyczaj błyskawiczna. Są czasem obsuwy, ale rzadko.

Liv87 gratuluję awansu
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:00   #2124
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wrzucam portfel z pierwszymi opiniami nt. palety Smashboxa przy okazji plus kawałek mnie w leniwym domowym wydaniu :p

Portfel fajny, wielkość jak widać, wzięłam ten mniejszy tj. 10/17cm.

Smashmoxa na razie używałam raz, za dużo mam nowych cudów i starych które lubię a przez ostatnie delegacje nie używałam, wezmę niedługo na wyjazd to będę miała więcej do powiedzenia.

Lustro jest super, duże, praktyczne. Wosku i cieni do brwi jeszcze nie używałam. Trio konturujące to jest to co sprzedawane oddzielnie, tutaj mamy 10.5g, tam 11.66g o ile dobrze pamiętam. Rozświetlacz - fajny, subtelny. Cienie używałam tylko 4: najjaśniejszy - dobra pigmentacja, kolor dla mnie za jasny i za żółty, mój idealny bazowy to Stark UD , ten obok takie jasne taupe - CUDO, w samym środku różowy błyszczący - bardzo ładny, nie osypuje się, kolor śliwka na samym dole - moje wielkie rozczarowanie, oczekiwałam mocnej matowej śliwki a jest taka śliwka węgierka idąca w niebieski/granat, słabo się blenduje. Co do blendowania jeszcze mogę zmienić zdanie bo używałam mojego 3 zestawu pędzli tj. odrzutów tych których nie biorę na wyjazdy i tych których nie używam w domu jako nr1 (wszystkie były w praniu).
Paleta waży 392g, czyli tak jeszcze w miarę.
Ojeju, co za zakupy
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:21   #2125
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Zacznij używać TF zanim coś przygarniesz :P fajne kolory, szkoda że to serca, ja nie wiem co TF ma z tymi kształtami
Są jakieś matowe róże?
No opakowania to rownież nie moja bajka z TF dwa na bank są matowe

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Czy któraś z Was ma ten papierowy pojemnik? Zastanawia mnie trwałość, a szukam czegoś na kosmetyki. Do komódki ze sklejki mi się nie pomieszczą, a akrylowych przezroczystych nie chcę.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50272480/
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:28   #2126
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma ten papierowy pojemnik? Zastanawia mnie trwałość, a szukam czegoś na kosmetyki. Do komódki ze sklejki mi się nie pomieszczą, a akrylowych przezroczystych nie chcę.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50272480/
Ja mam, ale używam na papiery Mam go już kilka miesięcy, nic się z nim nie dzieje. Jest dość mocny, tekturowy, a przede wszystkim bardzo ładnie wygląda. Ale nie wiem, czy poradziłby sobie z wilgocią, wątpię. Rozumiem, że nie chcesz go trzymać w łazience?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:32   #2127
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja mam, ale używam na papiery Mam go już kilka miesięcy, nic się z nim nie dzieje. Jest dość mocny, tekturowy, a przede wszystkim bardzo ładnie wygląda. Ale nie wiem, czy poradziłby sobie z wilgocią, wątpię. Rozumiem, że nie chcesz go trzymać w łazience?
W pokoju Czyli wart zakupu ?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:34   #2128
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
maarthusia jest teraz jakiś rabat do Orsaya?
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
7? To do przymierzenia czy rzeczywiście masz w planie wszystkie zostawiać?
Ha ha, będę szczęśliwa jak chociaż jedna mi przypasuje Niektóre wzięłam w dwóch rozmiarach, bo zmierzyłam już chyba kilkadziesiąt stacjonarnie i nigdy nie wiadomo jaki rozmiar będzie dobry

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mieli obsuwę z dostawami od producentów. Moje zamówienie z środy dopiero dzisiaj dostarczone
Dobrze wiedzieć Wybrałam sukienki, które poznikały zaraz po moim zamówieniu, więc trochę się bałam, że może nie istnieją

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Na zalando zamawiam często i wysyłka zazwyczaj błyskawiczna. Są czasem obsuwy, ale rzadko.

Liv87 gratuluję awansu
W sumie z moim szczęściem to nic dziwnego, że trafiłam na obsuwę

Amyz, a Ty znalazłaś sukienkę? Bo chyba przegapiłam ten wątek
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:34   #2129
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W pokoju Czyli wart zakupu ?
Ja nie wykluczam zakupu drugiego, jak będzie znowu dostępny
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 17:40   #2130
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Amyz, a Ty znalazłaś sukienkę? Bo chyba przegapiłam ten wątek
Amyz chyba odkopała sobie jakąś jeszcze dziewiczą/raz włożoną w domu u rodziców i ona została nominowana do wyjścia, tak przynajmniej kojarzę

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Mamy więcej gości niż użytkowników na belce
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.