Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 16:47   #31
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Mam parę pytań. Czy ktoś może mi powiedzieć co oznaczają te słowa przy wyborze podkładu: Semi-Matte, Matte, Intensive, Original Glo i czym się różnią? Mam cerę tłustą i chciałabym dobrac odpowiednią formułę. Przy wyborze podkładu rozmiar jest mini i big, po ile mają one gram? I ostatnie, nie rozumiem tej ceny z przesyłką. Jeśli np. zamówię podkład, róż i cień, każdy róznej wielkości to ile zapłacę za przesyłkę?(np. big, mini i cień). Proszę, doradźcie!
Przed chwilą uzupełniłam pierwszy post - zajrzyj tam

Podkłady i róże:
big - 8 gram
mini - 4 gramy
(zdaje się, że "duże" cienie są w słoiczkach mini i nie ma większych)

Nie potrafię odpowiedzieć ile wyniesie przesyłka, włóż rzeczy, o których napisałaś do koszyka i przejdź do rozliczenia, po wyborze adresu przejdziesz do strony z wyborem przesyłki - tam będą ceny (nie oznacza to, że musisz już kupić te produkty, można się jeszcze wycofać). To jest jedyny sposób jaki znam.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 18:10   #32
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Nanomi piekny ten roz Soft Touch, chyba zmienie zamowienie
A w temacie rozy - dobrze tu widac kolory i rzeczywiscie wygladaja na mocno napigmentowane...
http://pl.youtube.com/watch?v=ieVCK38Nv-8
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:00   #33
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi dzięki za odpowiedź, a vril dziękuję za linka. Teraz to mam problem na które róże się zdecydować, bo chciałabym chyba z 10.

Nanomi czy dobrze rozumiem, że zamawiając Personal Custom Kit - Mini po 18$ otrzymam produkty średniej wielkości, nie są to sample? Taka średnia wielkość do różów pasowała by mi najbardziej, dużych opakowań chyba nigdy nie zużyję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:15   #34
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi dzięki za odpowiedź, a vril dziękuję za linka. Teraz to mam problem na które róże się zdecydować, bo chciałabym chyba z 10.
No to podobnie jak ja

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi czy dobrze rozumiem, że zamawiając Personal Custom Kit - Mini po 18$ otrzymam produkty średniej wielkości, nie są to sample? Taka średnia wielkość do różów pasowała by mi najbardziej, dużych opakowań chyba nigdy nie zużyję.
Tak, to są mini produkty - 4g. Wiem coś o tym, dla mnie nawet sample są trudne do "wykończenia".
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:21   #35
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Tak, to są mini produkty - 4g. Wiem coś o tym, dla mnie nawet sample są trudne do "wykończenia".
Świetnie, zatem chyba wezmę zestaw 6 różów po 18$.

Nanomi zamawiasz EDM przesyłką nierejestrowaną? Zdarzyło Ci się, że nie doszła paczka? Mi już dwa razy skradli paczkę z zagranicy (zamawiałam kosmetyki, ale nie EDM) i teraz za każdym razem się boję, czy paczka dojdzie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 20:24   #36
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Świetnie, zatem chyba wezmę zestaw 6 różów po 18$.

Nanomi zamawiasz EDM przesyłką nierejestrowaną? Zdarzyło Ci się, że nie doszła paczka? Mi już dwa razy skradli paczkę z zagranicy (zamawiałam kosmetyki, ale nie EDM) i teraz za każdym razem się boję, czy paczka dojdzie.
Zamawiam zwykłą, miałam 4 przesyłki i żadna nie zginęła. Wydaje mi się, (ale nie cytujcie mnie) że oni wysłaliby 2 paczkę, gdyby nie doszło.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 06:57   #37
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

EDM byl moim pierwszym mineralnym podkladem
Obecnie uzywam Mineralow Lumiere bo bardziej odpowiadaja mojej skorze.EDM sa fajne ale wydaje sie ze nie dobralam sobie idealnego odcienia do mojej cery-wszystkie byly albo troche za jasne albo za neutralne...Lumiere wydaje mi sie ze sa lepsze jakosciowo.....no i dobralam sobie odcien idealny.

Jednak polecam EDM-podklad intensive kryje b dobrze-na tym ostanim zdjeciu mialam wysyp w okolicach brody i ust od zmiany wody a na zdjeciu nic nie widac.

No i zgadzam sie co do wypryskow-ja odkad uzywam mineralow cere mam w stanie prawie idealnym-rzadko mi cos wyskoczy-nawet przed okresem nie jest zle.

Wklejam swoje zdjecia EDM:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg test1 copy.jpg (43,6 KB, 1547 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (33,1 KB, 967 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 218 copy copy.jpg (86,1 KB, 486 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm987.jpg (42,5 KB, 1096 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of podklad copy.jpg (88,2 KB, 1513 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-08-17 o 07:17
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 08:45   #38
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czarny Elfie wielkie dzieki za zdjecia Na twarzy wyglada swietnie. Powiedz mi tylko jak ty nakladasz proszki na filtr 50+ ??? Nie przykleja ci sie podklad plackami? Nie wyobrazam sobie wcierac proszku w zafiltrowana skore I jeszcze jedno, nakladalas na sucho czy na mokro? Ktora metoda lepsza?
Troche pozmienialam zamowienie.

Edit.
Mam powazne pytanie
Myslalam nad zestawem startowym (te po 34$ i 50$) i ze zdziwieniem odkrylam, ze moge do zestawu wybrac dowolny produkt nie kierujac sie kategoriami wyszczegolnionymi w koszyku. Czy rzeczywiscie? Naprawde moge sobie w takim zestawie wybrac np. 5 pedzli i jako szosta rzecz wziac 1 podklad? Nie musi to byc konkretnie 1 pedzel, 1 podklad, 1 roz, itd.? Troche mnie to zaskoczylo ale jak widze wkladac do zestawu w koszyku moge co chce. Kupowalyscie juz te zestawy moze? Mialam zamowic zestaw probek i dwa pedzle ale lepiej bedzie sie oplacac zamowic zestaw pelnowymiarowych produktow jednak, zwlaszcza, ze nie zalezy mi na pudrze prasowanym, blyszczyku i pielegnacji.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-08-17 o 10:28
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:23   #39
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pozwolcie, ze jako (byla) uzytkowniczka mineralkow edm dorzuce przyslowiowe 3 grosze .
glowna zaleta podkladow mineralnych byla dla mnie mozliwosc dobrania idealnego koloru (jestem typem cieplym, bladolicym). niestety, stwierdzam, ze po klku miesiacach uzytkowania, na tym pozytywy sie koncza.
pamietam elfie, ze piasalas o nakladaniu cienkiej warstwy filtra na twarz. ja, co jakis czas sie kwasze i z tego wzgledu, stosuje zawsze min. 1,5-2ml filtra. kladzenie na taka warstwe to mineralow to masakra. niestety, wszystko sie warzy i w efekcie mamy slicznie podkreslone pory. dodatkow, nie udalo mi sie na filtr (zmatowiony hauschka + lucidity) rownomienie nalozyc podkladu. dodam, ze filtry przerobilam juz rozne - od fluidow typu anthelios xl, plynnego filtra kanebo proguard po bardziej kremowe avene, lancome i lancaster (teraz uzywam sorayi 45). pewnie wynika to glownie ze slabo zmikronizowanego 'proszku'.
ja po nieudanej walce zaczelam stosowac pudry i podklady w kompakcie (oczywiscie zaczelo sie kolekcjonowanie kolejnych kosmetykow ). moge powiedziec jedno, efekt jest nieporownywalnie lepszy, skora wyglada mega naturalnie i bez efektu zwarzonej tapety, mimo tego, ze filtra sobie nie zaluje . aha, nie zauwazylam pogorszenia cery, wrecz przeciwnie, mi tlenki cynku i tytanu zawarte w podkladach mineralnych po dluzszym stosowaniu lekko zapychaly cere.
mam nadzieje, ze milosniczki edm nie przypuszcza na mnie zmasowanego ataku , moze komus innemu mineralki beda lepiej pasowaly.
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:38   #40
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kociolek Tez wlasnie nie wyobrazam sobie nalozenia mineralow na tresciwy krem, nie mowiac juz o filtrze. Kusza mnie mineraly na jesien, w ciemnice odpuszczam filtry, juz nie jestm takim ortodoksem jak kiedys Stosowalas mineraly rowniez bez filtra, wtedy tez efekt nie byl dobry dla ciebie? Bardzo kusza mnie ich pedzle, tak naprawde, a mineraly na drugim miejscu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 11:22   #41
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

hello vril . nigdy nie stosowalam mineralow na 'gola skore'. zdarzylo mi sie kilka razy , nalozyc mineraly na lekki fluid typu lancome bienfait multivital spf 30 lub krem eris you. efekt byl wtedy lepszy, ale i tak twarz dosyc szybko zaczynala sie swiecic (dodam, ze uzywalam formuly intensive, semi-matte dawala maczny efekt) a podklad lekko warzyc. vide fitrow, ja takze jestem zdania, ze nie nalezy wariowac i przesadzac z ortodoksyjnoscia , ale z niektorych testowanych kosmetykow bylam zadowolona (tzn dobry efekt pielegnacyjny, maly blysk i szybka wchlanialnosc). wspomniana sorayi dla mnie jest rewelacyjna, wiec mazianie filtrem w duzych ilosciach nie jest juz takie uciazliwe.

pedzle rzeczywiscie moge polecic - mialam kabuki (polecial w swiat z koncem kariery w swiecie mineralkow), zostawilam sobie pedzelek do korektora (korektora edm uzywam i jestem zadowolona) i pedzel plaskosciety do stemplowania twarzy. wszytskie sa miekkie, nie wylatuje z nich wlosie i malo kosztuja w zestawie
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 12:42   #42
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam powazne pytanie
Myslalam nad zestawem startowym (te po 34$ i 50$) i ze zdziwieniem odkrylam, ze moge do zestawu wybrac dowolny produkt nie kierujac sie kategoriami wyszczegolnionymi w koszyku. Czy rzeczywiscie? Naprawde moge sobie w takim zestawie wybrac np. 5 pedzli i jako szosta rzecz wziac 1 podklad? Nie musi to byc konkretnie 1 pedzel, 1 podklad, 1 roz, itd.? Troche mnie to zaskoczylo ale jak widze wkladac do zestawu w koszyku moge co chce. Kupowalyscie juz te zestawy moze? Mialam zamowic zestaw probek i dwa pedzle ale lepiej bedzie sie oplacac zamowic zestaw pelnowymiarowych produktow jednak, zwlaszcza, ze nie zalezy mi na pudrze prasowanym, blyszczyku i pielegnacji.
Dokładnie tak vril. Możesz zamówić sobie sześć albo nawet dwanaście pędzli. Dlatego kupowanie w zestawach bardzo się opłaca, o ile jest się w miarę pewnym kolorów podkładów, bo duże opakowanie wystarcza na tak długo, że szkoda by potem nie pasował.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
pozwolcie, ze jako (byla) uzytkowniczka mineralkow edm dorzuce przyslowiowe 3 grosze .
glowna zaleta podkladow mineralnych byla dla mnie mozliwosc dobrania idealnego koloru (jestem typem cieplym, bladolicym). niestety, stwierdzam, ze po klku miesiacach uzytkowania, na tym pozytywy sie koncza.
pamietam elfie, ze piasalas o nakladaniu cienkiej warstwy filtra na twarz. ja, co jakis czas sie kwasze i z tego wzgledu, stosuje zawsze min. 1,5-2ml filtra. kladzenie na taka warstwe to mineralow to masakra. niestety, wszystko sie warzy i w efekcie mamy slicznie podkreslone pory. dodatkow, nie udalo mi sie na filtr (zmatowiony hauschka + lucidity) rownomienie nalozyc podkladu. dodam, ze filtry przerobilam juz rozne - od fluidow typu anthelios xl, plynnego filtra kanebo proguard po bardziej kremowe avene, lancome i lancaster (teraz uzywam sorayi 45). pewnie wynika to glownie ze slabo zmikronizowanego 'proszku'.
ja po nieudanej walce zaczelam stosowac pudry i podklady w kompakcie (oczywiscie zaczelo sie kolekcjonowanie kolejnych kosmetykow ). moge powiedziec jedno, efekt jest nieporownywalnie lepszy, skora wyglada mega naturalnie i bez efektu zwarzonej tapety, mimo tego, ze filtra sobie nie zaluje . aha, nie zauwazylam pogorszenia cery, wrecz przeciwnie, mi tlenki cynku i tytanu zawarte w podkladach mineralnych po dluzszym stosowaniu lekko zapychaly cere.
mam nadzieje, ze milosniczki edm nie przypuszcza na mnie zmasowanego ataku , moze komus innemu mineralki beda lepiej pasowaly.
Z tymi filtrami to masz rację. Ja przez kilka ostatnich miesięcy filtrowałam codziennie skórę i zamierzałam robić to już zawsze. Niestety z podkładami mineralnymi mi to nie wychodzi, w rezultacie filtry stoją w łazience nieużywane. To jeden minus. Z drugiej jednak strony moja cera dopiero teraz wygląda idealnie. Dla mnie podkłady mineralne stały się niemalże częścią pielęgnacji. Stosuję je codziennie i widzę naprawdę diametralną poprawę. I mam tylko nadzieję, że to się któregoś dnia nie zmieni.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:42   #43
yolita
Przyczajenie
 
Avatar yolita
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki za poradę Nanomi! A ile najdłużej wytrzymuje u Was dziewczyny na buźce podkład bądź puder z EDM? Jeśli się zdecyduję na podkład to będzie moje pierwsze zetknięcie z kosmetykami mienralnymi, chciałabym dobzre wybrać...
yolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:49   #44
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Dzięki za poradę Nanomi! A ile najdłużej wytrzymuje u Was dziewczyny na buźce podkład bądź puder z EDM? Jeśli się zdecyduję na podkład to będzie moje pierwsze zetknięcie z kosmetykami mienralnymi, chciałabym dobzre wybrać...
Ile wytrzymuje? Od nałożenia do zmycia, czyli u mnie zwykle jest to 14-15 godzin. Po kilku godzinach buzia zaczyna mi się jedynie nieznacznie świecić, ale odkąd dotarł do mnie puder Silk Dust mam ten problem z głowy. Naprawdę jest to niezły puder matujący, a zarazem nie wysuszający skóry.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 17:58   #45
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril-ja nakladam na twarz minimalna ilosc filtra(obecnie uzywam Eurecin spf 30-jest takiej samej konsystencjii jak Avene),a mineraly nakladam na sucho(tez staram sie b mala ilosc,proszek wcieram b dokladnie w pedzel) uzywajac pedzla kabuki(ja mam pedzel Sonia Kashuk).Moim zdaniem pedzel jest wazny-musi byc miekki
Na gola twarz u mnie dobrze wyglada podklad Lumiere,EDM sa troche za suche samodzielnie.Zalezy to od typu skory.

Ja mam skore sucha,ale zmienia sie na mieszana w lato.CO do EDM jeszcze:
oryginal glo- wogole nie kryje to taki puder lekko rozswietlajacy
semi matte-u mnie wysuszal i byl widoczny na skorze

Najlepiej zamawiac probki zeby sobie dobrac odpowiedni kolor i typ podkladu.Ja po testowaniu EDM Lumiere Monave-stwierdzilam ze podklad Lumiere FF jest u mnie na 1 miejscu,na 2 EDM intensive(tylko te odcienie-nie moge znalesc idealnego).Dobrze jest brac odcien nieco ciemniejszy poniewaz podklad mineralnyjasnieje na twarzy a jezeli jeszcze uzywa sie filtra to bedzie jeszcze jasniejszy.


Kociolek-ohhh to szkoda ze mineraly po jakims czasie nie sprawdzily sie..

Frantic-ja tez stosuje mineraly codziennie-nie wyobrazam sobie nie nalozyc ich rano-tez traktuje mineraly jako czesc pielegnacjii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pedzel podrozny.jpg (87,0 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-08-17 o 18:50
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 19:04   #46
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
pozwolcie, ze jako (byla) uzytkowniczka mineralkow edm dorzuce przyslowiowe 3 grosze .
glowna zaleta podkladow mineralnych byla dla mnie mozliwosc dobrania idealnego koloru (jestem typem cieplym, bladolicym). niestety, stwierdzam, ze po klku miesiacach uzytkowania, na tym pozytywy sie koncza.
pamietam elfie, ze piasalas o nakladaniu cienkiej warstwy filtra na twarz. ja, co jakis czas sie kwasze i z tego wzgledu, stosuje zawsze min. 1,5-2ml filtra. kladzenie na taka warstwe to mineralow to masakra. niestety, wszystko sie warzy i w efekcie mamy slicznie podkreslone pory. dodatkow, nie udalo mi sie na filtr (zmatowiony hauschka + lucidity) rownomienie nalozyc podkladu. dodam, ze filtry przerobilam juz rozne - od fluidow typu anthelios xl, plynnego filtra kanebo proguard po bardziej kremowe avene, lancome i lancaster (teraz uzywam sorayi 45). pewnie wynika to glownie ze slabo zmikronizowanego 'proszku'.
ja po nieudanej walce zaczelam stosowac pudry i podklady w kompakcie (oczywiscie zaczelo sie kolekcjonowanie kolejnych kosmetykow ). moge powiedziec jedno, efekt jest nieporownywalnie lepszy, skora wyglada mega naturalnie i bez efektu zwarzonej tapety, mimo tego, ze filtra sobie nie zaluje . aha, nie zauwazylam pogorszenia cery, wrecz przeciwnie, mi tlenki cynku i tytanu zawarte w podkladach mineralnych po dluzszym stosowaniu lekko zapychaly cere.
mam nadzieje, ze milosniczki edm nie przypuszcza na mnie zmasowanego ataku , moze komus innemu mineralki beda lepiej pasowaly.
Ja mam taką zasadę, że albo nakładam filtr albo podkład, podziwiam osoby, które potrafią nałozyć jedno i drugie i wyglądać dobrze.
Każdemu co innego pomaga, pasuje. Dobrze, że piszesz o swoich doświadczeniach, bo pomoże to innym dziewczynom, które w podobny sposób dbają o cerę. Po to jest ten wątek
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 20:05   #47
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic, najwazniejsze, zeby efekt koncowy tobie odopowiadal . nie jestem ortodoksyjna wyznawczynia stosowania filtrow zawsze i przez wszystkich - ja akurat wole je stosowac, bo moja skora sie nie opala a na slonce reaguje nowymi pieprzykami i przebarwieniami (oczywiscie szczegolnie po zluszczaniu).

Czarny Elfie, przygoda z edm byla ciekawa, a ze doprowadzila mnie do kompaktow, to tym bardziej jestem zadowolona

Nanomi dla mnie z nieodpowiednim filtrem nakladanie podkladu bylo okropnym doswiadczeniem (a o packaniu sie pofiltrowanej twarzy podkladem w plynie nie wspomne ). zapewniam cie, ze za pomoca podkladu w kompakcie (ale pudrowego a nie kremowego), mozna wyczarowac naprawde naturalna buzke bez tapety (nie scierajac filtrow) i przy okazji cos tam zakamuflowac.

aha, jest jeszcze jeden produkt oprocz pedzelko i korektora, ktory moge polecic - to puder wykanczajacy finishing dust.
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 09:41   #48
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zamowilam
Na razie tylko zestaw probek, jak mi sie spodobaja, to wezme zestaw z pedzlami
Wybralam:
Buff - Fair Neutral (oryginal glo)
Buff - fair Neutral (intensive)
Golden - Golden Fair (semi-matte) - chcialam Beige Sandy Fair ale sie nie dodawal do koszyka
Soft Touch (roz)
Pearl Beige (korektor)
Finito

Edit. Juz wyslane Szybcy sa.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-08-18 o 15:30
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 16:36   #49
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zamowilam
Na razie tylko zestaw probek, jak mi sie spodobaja, to wezme zestaw z pedzlami
Wybralam:
Buff - Fair Neutral (oryginal glo)
Buff - fair Neutral (intensive)
Golden - Golden Fair (semi-matte) - chcialam Beige Sandy Fair ale sie nie dodawal do koszyka
Soft Touch (roz)
Pearl Beige (korektor)
Finito

Edit. Juz wyslane Szybcy sa.
Nie wiem jak oni to robią, ale ja też mam po kilkunastu minutach od zapłaty "shipped".
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 20:43   #50
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Wszystkich!
Jestem zwolenniczką kosmetyków mineralnych EDM od kilku miesięcy.
Zaczęło się od próbek, a teraz zamawiam pełnowymiarowe opakowania. Podziele się z Wami moimi spostrzeżeniami.
Zaczynając używać podkłady obawiałam się, że sobie nie poradzą z moją cerą (trądzik, popękane naczynka, przebarwienia) Zawsze na twarz nakładałam tonę makijażu (korektor, podkład, puder) aby zakamuflować wszystkie niedoskonałości i tak z miernym efektem, bo było makijaż widać na odległość.
podkład i korektor EDM poradziły sobie świetnie.
Bardzo się cieszę, ze je odkryłam, wyglądam naturalnie mając makijaż i o wiele mniej czasu mi to zajmuje.
Teraz mam mniej krost, bo stosuję terapię na trądzik (Izotek), ale moja cera stała się bardzo wrażliwa.
Polecam: korektor intensive light - ładnie kryje, czasami używam go na mokro,
Finish dust - puder wykańczający, zapobiega świeceniu się twarzy (niestety trochę mnie podrażnia)
Natural Reflections Light Finishing Powder - nadaje ładnego wykończenia, wygłaczenie - jak dla mnie rewelacja.
Obecnie używam 2 podkładów mieszając je: Multi-tasking Neutral oraz Fairly Light Neutral.
Nakładam je za pomocą pędzla z płaską końcówką - super rozprowadza podkład, wcześniej stosowałam sephorowski kabuki, jest kolosalna róznica. Ten pędzęl tak rozprowadza podkład, ze wtapia on się w skórę, przez co nie jest widoczny na twarzy.
Niestety nie dla mnie jest korektor Mint do przebarwień, widać go było spod podkładu i niestety podrażniał naczynka.

Ostatnio zaszalałam i zamówiłam zestaw za 50$. Nie mogę się już doczekać.
Trochę się obawia, ze mogą mi cło dowalić
Warto czytać komunikaty
https://www.everydayminerals.com/ind...d=27&Itemid=90
akurat była promocja: rabat -8% oraz przy zamówieniu powyżej 40 $ można było otrzymać 3 cienie do oczu.

Pozdrawiam
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 21:08   #51
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Najlepiej zamawiac probki zeby sobie dobrac odpowiedni kolor i typ podkladu.Ja po testowaniu EDM Lumiere Monave-stwierdzilam ze podklad Lumiere FF jest u mnie na 1 miejscu,na 2 EDM intensive(tylko te odcienie-nie moge znalesc idealnego).Dobrze jest brac odcien nieco ciemniejszy poniewaz podklad mineralnyjasnieje na twarzy a jezeli jeszcze uzywa sie filtra to bedzie jeszcze jasniejszy.
Elfie a dlaczego nie spróbujesz zmieszać dwóch odcieni EDM? Może wtedy uzyskasz ten właściwy dla Ciebie.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
frantic, najwazniejsze, zeby efekt koncowy tobie odopowiadal . nie jestem ortodoksyjna wyznawczynia stosowania filtrow zawsze i przez wszystkich - ja akurat wole je stosowac, bo moja skora sie nie opala a na slonce reaguje nowymi pieprzykami i przebarwieniami (oczywiscie szczegolnie po zluszczaniu).

aha, jest jeszcze jeden produkt oprocz pedzelko i korektora, ktory moge polecic - to puder wykanczajacy finishing dust.
Kociolku ja też nie jestem ortodoksyjna w używaniu filtrów ale chętnie bym je stosowała, zwłaszcza ze mam 2 opakowania i sporo próbek na stanie. Niestety jakoś mi nie wychodzi nałożenie filtra i podkładu mineralnego.

Masz może porównanie pudru Finishing Dust z Silk Dust?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zamowilam
Na razie tylko zestaw probek, jak mi sie spodobaja, to wezme zestaw z pedzlami
Wybralam:
Buff - Fair Neutral (oryginal glo)
Buff - fair Neutral (intensive)
Golden - Golden Fair (semi-matte) - chcialam Beige Sandy Fair ale sie nie dodawal do koszyka
Soft Touch (roz)
Pearl Beige (korektor)
Finito

Edit. Juz wyslane Szybcy sa.
Dobrze że zamówiłaś najpierw próbki, bo nie miałabyś co zrobić z dużymi opakowaniami, jeżeli Ci nie podpasują. Nie mniej jednak zaopatrz się w dobry pędzel typu kabuki, bo to połowa sukcesu. Co do korektora Pearl Beige to pewnie zdziwisz się, jaki jest perłowy. Całkiem niezły do rozświetlenia skóry pod oczami, o ile nie ma się wielkich cieni do zatuszowania.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 00:40   #52
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic-dobry pomysl z tym mieszaniem-tylko ze ja chyba nie mam cierpliwosci do wyprobowywania kolejnych probek EDM gdy znalzlam juz idealny Lumiere ktory ma odpowiednia ilosc bezu w sobie.

Mieszalam te dwa odcienie ktore mialam-zawsze moja twarz wydawala mi sie zbyt jasna a czasem zbyt szara-kiedys zobaczylam sie w lustzre u fryzjerki i wygladalam jak zombie,moze zalezy tez od lustra?Zawsze z EDM nie bylam w 100% zadowlona z efektu.Z Lumiere tak nie mam wiec pozostane przy tym podkladzie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 08:24   #53
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi bylam w szoku, dzialaja szybciej niz Tru

Megan tez sie nie moge przekonac do zielonych korektrow, bez wzgledu na firme, prawie zawsze je widac

Frantic specjalnie zamowilam perlowy korektor, bo nie lubie matowych, wole jak skora pod oczami jest wlasnie rozswietlona Ale skoro piszesz, ze slabo kryje, to jednak bede musiala nalozyc HR pod niego. Zobaczymy. Jezli beda nastepne zamowienia, to najpierw przyjde do was po rady

Czarny Elfie, zgadza sie, ze duzo zalezy od lustra (ja w kazdym wygladam inaczej), jest to tez kwestia oswietlenia. Ja po wykonaniu makijazu zawsze biegne do lazienki, mam tam zolte oswietlenie i zolte sciany i moja skora wyjatkowo dobrze w takim klimacie wyglada, w swietle dziennym jest troche gorzej ale i tak nic nie pobije oswietlenia w sklepach, itp., jarzeniowki sa najgorsze, wygladam jak przechodzona nieboszczka
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 08:42   #54
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, dziękuję wam za ten wątek! Dzięki wam złożyłam moje pierwsze zamówienie z EDM. Tak bardzo się cieszę. Już się nie mogę doczekać, tym bardziej, że zaszalałam i wzięłam sporo Mam nadzieję, że będę zadowolona, ale przyznam, ze mineralne kosmetyki bardzo mi służą.

Mam do was takie malutkie pytanie, bo ja niedowświadczona Jak to jest z korektorami EDM? trzeba je jakoś upłynnić? Dodaje się wody? Czy może jakiegoś innego płynu? Przyznam, że na korektorach najbardziej mi zależy. Na podkładach mniej, bo znalazłam już ten jeden jedyny Ale czy podklady EDM sprawdzają się też na sucho? Czy może trzeba je też jakoś upłynnić?

Będę wdzięczna za odp

Jak tylko przyjdzie przesyłka, dam znać.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:23   #55
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Frantic-dobry pomysl z tym mieszaniem-tylko ze ja chyba nie mam cierpliwosci do wyprobowywania kolejnych probek EDM gdy znalzlam juz idealny Lumiere ktory ma odpowiednia ilosc bezu w sobie.

Mieszalam te dwa odcienie ktore mialam-zawsze moja twarz wydawala mi sie zbyt jasna a czasem zbyt szara-kiedys zobaczylam sie w lustzre u fryzjerki i wygladalam jak zombie,moze zalezy tez od lustra?Zawsze z EDM nie bylam w 100% zadowlona z efektu.Z Lumiere tak nie mam wiec pozostane przy tym podkladzie.
Na pewno dobrałabyś kolor tworząc własną mieszankę, ale dobrze rozumiem, że Ci się nie chce. Jakbym znalazła swój ideał to też bym sobie dała spokój.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic specjalnie zamowilam perlowy korektor, bo nie lubie matowych, wole jak skora pod oczami jest wlasnie rozswietlona Ale skoro piszesz, ze slabo kryje, to jednak bede musiala nalozyc HR pod niego. Zobaczymy. Jezli beda nastepne zamowienia, to najpierw przyjde do was po rady
Moje sińce pod oczami Pearl Beige kryje bardzo dobrze, ale te moje są naprawdę słabo widoczne. Zależało mi również na efekcie rozświetlenia i jestem z niego w pełni zadowolona.

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję wam za ten wątek! Dzięki wam złożyłam moje pierwsze zamówienie z EDM. Tak bardzo się cieszę. Już się nie mogę doczekać, tym bardziej, że zaszalałam i wzięłam sporo Mam nadzieję, że będę zadowolona, ale przyznam, ze mineralne kosmetyki bardzo mi służą.

Mam do was takie malutkie pytanie, bo ja niedowświadczona Jak to jest z korektorami EDM? trzeba je jakoś upłynnić? Dodaje się wody? Czy może jakiegoś innego płynu? Przyznam, że na korektorach najbardziej mi zależy. Na podkładach mniej, bo znalazłam już ten jeden jedyny Ale czy podklady EDM sprawdzają się też na sucho? Czy może trzeba je też jakoś upłynnić?

Będę wdzięczna za odp

Jak tylko przyjdzie przesyłka, dam znać.
Korektory tak jak i podkłady możesz upłynnić, możesz też nakładać na sucho. Sama przetestujesz, co Ci bardziej odpowiada. A możliwości jest wiele, bo oprócz mieszania np. z wodą, lub nakładania zwilżonym pędzlem, możesz np. zmieszać odrobinę podkładu ze swoim ulubionym kremem nawilżającym i wtedy dopiero nałożyć na twarz. W jednym z filmów na YouTube dziewczyna miesza swój korektor z kremem nivea i to kładzie pod oczy - ciekawy pomysł.

Daj znać koniecznie jak otrzymasz przesyłkę, a najlepiej pochwal się fotkami.
Ja wczoraj złożyłam moje trzecie zamówienie, znowu wybrałam opcję Personal Custom Kit - Full za 34 $ z 8% zniżki. Wzięłam między innymi pędzel do różu i kilka innych depereli. Zamówienie z samymi różami jeszcze przede mną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:35   #56
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja tez jestem wielka fanka EM. Mam kilka podkladow, korektory, roze, brazery, cien do brwi, pedzel oraz blyszczyk.
Narazie kolor winged butter solo mi najlepiej pasuje. Ale jeszcze mieszam inne i patrze czy lepiej wygladaja czy nie. Ale wydaje mi sie, ze WB jest najlepszy dla mnie.
Sprobowalam wczoraj uzyc ich na mokro i byla porazka. Sprobuje dzisiaj moze jeszcze raz, ale do mojej skory chyba sie nie nadaje takie nakladanie. Bylo nierowno, widac bylo miejscowo puder.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:53   #57
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja tez jestem wielka fanka EM. Mam kilka podkladow, korektory, roze, brazery, cien do brwi, pedzel oraz blyszczyk.
Narazie kolor winged butter solo mi najlepiej pasuje. Ale jeszcze mieszam inne i patrze czy lepiej wygladaja czy nie. Ale wydaje mi sie, ze WB jest najlepszy dla mnie.
Sprobowalam wczoraj uzyc ich na mokro i byla porazka. Sprobuje dzisiaj moze jeszcze raz, ale do mojej skory chyba sie nie nadaje takie nakladanie. Bylo nierowno, widac bylo miejscowo puder.
Fruity spróbuj nałożyć mniej pudru z większą ilością wody i (jesli masz) pędzlem płaskim do podkładu. Mi tak pasuje, nie wiem jak to dokładnie opisać, może zrobię zdjęcia.

Dostałam awizo dziś odbiorę paczkę z różami
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 13:02   #58
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja mam flat top brush i psiknelam sporo (2 razy) hydrolatem na pedzel i najpierw go rozlozylam mniejwiecej rownomiernie na buzi i dopiero po tym go wtapialam w skore kolkami.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 13:11   #59
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja mam flat top brush i psiknelam sporo (2 razy) hydrolatem na pedzel i najpierw go rozlozylam mniejwiecej rownomiernie na buzi i dopiero po tym go wtapialam w skore kolkami.
Ja psikam wodą termalną jakieś 5 razy, aż jest zupełnie mokry (ale tak jak pisałam, innym pędzlem to robię).
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:46   #60
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam,

I ja dolaczam do grona Mineralomaniaczek
Zlozylam zamowienie w zeszly Wtorek w EDM i Meow
meow samples wlasnie dzis dotarly, jeszcze nie testowane, ale z przerazeniem stwierdzam ze 3/4 kolorow z probek jest strasznie jasne
Po testach dorzce cos wiecej od siebie jak wrazenie w noszeniu, no i jak doleca EDM tez zdam relacje, tu zamowilam Mini i ich pedzle i kolorki wzielam ciut
ciemniejsze

Btw Brazer z meow najjasniejszy jest pomaranczowy buu

Pozdr
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.