Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 12:39   #1681
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Tamanu masz serum, czy czysty olej? W sumie to wszystko jedno, używalabym na noc. Serum z wit. C na dzień (ja daję pod filtr - ale mam serum domowej produkcji, nie zestaw z BU). A ponieważ witamina kumuluje się w skórze, to nie ma sensu stosować jej codziennie - można na zmianę z jakimś innym serum antyoksydacyjnym.
Dzięuję za odpowiedź, tak tez zacznę stosować. Tamanu mam serum z BU a to antyoksydacyjne to też z zestawu BU. tylko ja nie używam filtrów. Czy po tym antyoksydacyjnym jakiś nawilżający krem nałożyć?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:18   #1682
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A mnie szczypie pod oczami, nie wiem czy po serum Tamanu czy po kremie regeneracyjnym, mam czerwone placki i złuszczoną skórę. Nie wiem czy mam uczulenie, zazwyczaj dobrze reaguje na różne kosmetyki.
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:56   #1683
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj pierwszy raz użyłam serum 3XRose i krem liponowy. Serum natychmiast się wchłania, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło Krem również. Obie rzeczy użyłam pod oczka również i poszłam spać.

Powiem Wam, że dzisiaj rano pierwszy raz zwróciłam uwagę na moją podstarzałą już cerę w lustrze i się zdziwiłam. Twarz była taka wypoczęta, gładka i jednolita, normalnie bez skazy. Aż nie czułam potrzeby robienia makijażu Oby tak dalej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 15:04   #1684
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz użyłam serum 3XRose i krem liponowy. Serum natychmiast się wchłania, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło Krem również. Obie rzeczy użyłam pod oczka również i poszłam spać.

Powiem Wam, że dzisiaj rano pierwszy raz zwróciłam uwagę na moją podstarzałą już cerę w lustrze i się zdziwiłam. Twarz była taka wypoczęta, gładka i jednolita, normalnie bez skazy. Aż nie czułam potrzeby robienia makijażu Oby tak dalej
no pieknie! dopiero co przyszlo do mnie jedno zamowienie (jeszcze wszystko nie wymiachane nawet) a juz musze zamawiac znow. tak chwalicie to serum rose ze nie wytrzymam
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 15:23   #1685
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
no pieknie! dopiero co przyszlo do mnie jedno zamowienie (jeszcze wszystko nie wymiachane nawet) a juz musze zamawiac znow. tak chwalicie to serum rose ze nie wytrzymam
To jeszce poczekaj, bo jeszcze mam do ukręcenia dzisiaj serum antyoksydacyjne Granat
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:06   #1686
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz użyłam serum 3XRose i krem liponowy. Serum natychmiast się wchłania, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło Krem również. Obie rzeczy użyłam pod oczka również i poszłam spać.

Powiem Wam, że dzisiaj rano pierwszy raz zwróciłam uwagę na moją podstarzałą już cerę w lustrze i się zdziwiłam. Twarz była taka wypoczęta, gładka i jednolita, normalnie bez skazy. Aż nie czułam potrzeby robienia makijażu Oby tak dalej
muszę go mieć
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:06   #1687
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jeszce poczekaj, bo jeszcze mam do ukręcenia dzisiaj serum antyoksydacyjne Granat

Granat jest faaaaajnyy Ale nie mam porównania z serum rose, więc chyba zamówię I jakiś hydrolacik
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 18:11   #1688
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jeszce poczekaj, bo jeszcze mam do ukręcenia dzisiaj serum antyoksydacyjne Granat
Ratunku! a kiedy i jak ja to zuzyje?
Mam nadzieje ze granat bedzie beznadziejny
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 18:55   #1689
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze granat bedzie beznadziejny

__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:38   #1690
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
muszę go mieć


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Granat jest faaaaajnyy Ale nie mam porównania z serum rose, więc chyba zamówię I jakiś hydrolacik


Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze granat bedzie beznadziejny
Chodź no tutaj, ja Ci dam beznadziejny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:54   #1691
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość




A ja wymyta i wysmarowana cudeńkami z BU Tylko brakuje mi hydrolatów, kończą się w takim tempie jakbym je piła

Miałam oczarowy (nie skończyłam go, jak dla mnie za ziołowy) i lipowy, jaki teraz polecacie? Albo jakie?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 20:10   #1692
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chodź no tutaj, ja Ci dam beznadziejny

sama nie wierze w to co pisze
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A ja wymyta i wysmarowana cudeńkami z BU Tylko brakuje mi hydrolatów, kończą się w takim tempie jakbym je piła

Miałam oczarowy (nie skończyłam go, jak dla mnie za ziołowy) i lipowy, jaki teraz polecacie? Albo jakie?
ja mialam juz wiele, wiec nawet dokladnie ich nie pamietam, bo generalnie wszystkie lubie... wybieram z reguly te lagodzace, do suchej skory. migdalowy mam zawsze w pogotowiu. bardzo mi sie spodobal jablkowy, bo jakos tak fajnie odswieza.
ten ekologiczny lipowy tez lubie, bo jest kojacy i ma fajny zapach, ja czuje tam miod a nie lipe
geraniowy, rozany, lawendowy - ok. najmniej chyba przypadl mi do gustu aloesowy - jakas taka woda...
teraz chyba bedzie rumiankowy, bo jeszcze nie mialam oraz kocankowy, bo mi sie nazwa podoba (niby nie mam problemow z naczynkami, ale jego regenerujace wlasciwosci na pewno nie zaszkodza, tym bardziej jak chlody za oknem).

PS siedze w domu chora to sie poudzielac moge wiecej
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 21:40   #1693
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość

sama nie wierze w to co pisze

ja mialam juz wiele, wiec nawet dokladnie ich nie pamietam, bo generalnie wszystkie lubie... wybieram z reguly te lagodzace, do suchej skory. migdalowy mam zawsze w pogotowiu. bardzo mi sie spodobal jablkowy, bo jakos tak fajnie odswieza.
ten ekologiczny lipowy tez lubie, bo jest kojacy i ma fajny zapach, ja czuje tam miod a nie lipe
geraniowy, rozany, lawendowy - ok. najmniej chyba przypadl mi do gustu aloesowy - jakas taka woda...
teraz chyba bedzie rumiankowy, bo jeszcze nie mialam oraz kocankowy, bo mi sie nazwa podoba (niby nie mam problemow z naczynkami, ale jego regenerujace wlasciwosci na pewno nie zaszkodza, tym bardziej jak chlody za oknem).

PS siedze w domu chora to sie poudzielac moge wiecej
Teraz wszyscy jacyś chorzy. U mnie cały dom. Jeden kończy, kolejny zaczyna

Co do BU to przed chwilą dostałam mailem od nich kupon na 3% zniżki na kolejne zakupy. Ech kusiciele
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 18:30   #1694
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny mam pytanko-na BU robiłam juz zakupki ale dopiero teraz stwierdzilam ze skusze sie na tak tu zachwalane serum z wit c i widze ze maja jakas nowa formułe z kompleksem silikonowym. No i jak czytam opis tego kompleksu to brzmi suuuper zwłaszcza to jest fajne "silikony są doskonałymi składnikami produktów chroniących przed promieniowaniem słonecznym, dodatkowo odpowiednie silikony potrafią zwiększać stopień ochrony SPF", co o tym sądzicie???
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:24   #1695
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ukręciłam serum z gratatu i od 2 dni go używam na zmianę. Rano serum z granata z żelem hialuronowym, a wieczorem serum 3xRose z zmake up factory lem hialuronowym i 5% pantenolem. O serum rose już pisałam, a granacie jeszcze nie więc teraz coś o nim powiem.

Wchłania się tak samo świetnie jak serum rose. Żadnego lepiszcza nie ma Buźka jak pupcia niemowlaczka Zapach jak dla mnie gorszy niż rose. Pachnie takimi krzakami

Oba sera są świetne, oba wchłaniają się ekspresowo do suchego. Później na buźkę jeszcze aplikuję krem albo BU regenerujący, albo dowolnie inny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 09:11   #1696
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ukręciłam serum z gratatu i od 2 dni go używam na zmianę. Rano serum z granata z żelem hialuronowym, a wieczorem serum 3xRose z zmake up factory lem hialuronowym i 5% pantenolem. O serum rose już pisałam, a granacie jeszcze nie więc teraz coś o nim powiem.

Wchłania się tak samo świetnie jak serum rose. Żadnego lepiszcza nie ma Buźka jak pupcia niemowlaczka Zapach jak dla mnie gorszy niż rose. Pachnie takimi krzakami

Oba sera są świetne, oba wchłaniają się ekspresowo do suchego. Później na buźkę jeszcze aplikuję krem albo BU regenerujący, albo dowolnie inny
ja się tak opierałam zakupu serum Granat dopóki nie wykącze inne ale oze jeszcze pomysle narazie czekam na hidrolaty i masełka a jak kremy?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:26   #1697
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja się tak opierałam zakupu serum Granat dopóki nie wykącze inne ale oze jeszcze pomysle narazie czekam na hidrolaty i masełka a jak kremy?

Krem regenerujący jest bardzo fajny Bardzo wydajny, mięciutki, szybciutko się wchłania do suchego i twarzyczka bardzo miła w dotyku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:37   #1698
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam
oczywiscie jak weszlam na ten watek to juz z niego nie wyszlam bez szwanku dla mojej swinki-skarbonki . Brzydkie, brzydkie wizazanki Przed chwilka poszlo moje pierwsze zamowienie, uhhh...
Zamowilam zgodnie z rada pracownikow BU a takze wedlug przeczytanych tu wskazowek i stowka zrobila tylko ziuuut! i juz po niej, a wzielam tylko
1. serum lemon+kwas hialu cos tam
2. serum z wit c (mam pod 30stke to sie akurat przyda)
3. 2 hydrolaty (migdal i oczar)
4. peeling z br..ina (?)
5. maseczka rozana

A jeszcze chcialam kremik z kwasem liponowym... :-( i z pietnascie innych hydrolatow moze w nastepnym zamowieniu

Dodam tylko pare slow o mojej cerze:
mieszana, odwodniona, zaskorniki w strefie T, pory porozszerzane, czolko wieczny blysk.
Co myslicie dziewczyny? bo jeszcze moge cos zmienic Myslalam o jakims kwasiastym toniku, ale mi w BU odradzono, bo nie mam z tym do czynienia, oprocz maseczki aspirynowej (ze 2 razy mi sie zdarzylo), wiec na poczatek starcza sera?
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 07:27   #1699
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowości, nowości...
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html
Będzie dla Mamy pod choinkę :c))
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 07:45   #1700
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O, zbledza skórę i zmniejsza pory. Coś dla mnie. A w kolejce do zakupu juz czeka serum granatowe...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 08:29   #1701
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A u mnie krem liponowy, serum rose i C+amla.. ratunku!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 12:19   #1702
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przepraszam za posta za postem, ale wlasnie zlozylam zamowienie. Hydrolaty: mietowy, jablkowy (mniam!), neroli, serum Amla-C15, krem regenerujacy z kwasem liponowym. Wlasnie pytanie mam o ten ostatni krem, czy uzywal ktos kwaszacy sie? zamierzam pacnac sobie peeling salicylowy i zastanawiam sie czy ten kremik ukoi ewentualny przesusz i masakre?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 13:32   #1703
selly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 36
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy któraś z Was jest posiadaczką suchej skóry ? Od dawna jestem fanką kosmetyków BU i od dawna przymierzam się do zakupu toniku z kwasami AHA 10 % . Problem tylko , że nie wiem czy przy suchej skórze to dobry pomysł , taki tonik np 1 raz w tygodniu ? Co sądzicie ? Ktoś używa ?
Druga rzecz, czy ten tonik z kwasami uzywa się też pod oczy , czy raczej tak jak z peelingiem omija się okolice oczu szerokim łukiem ? Podobno kwasy AHA nawilżają skórę ale czy nadają się na tą cienką skórkę pod oczętami ?
selly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:58   #1704
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witamy w gronie fanek BU

Kwasy AHA sa nawet polecane do skory suchej. Tutaj jest fajny artykul o kwasach https://wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha_1.php. I tam wlasnie Basia Kwiatkowska pisze "preparaty z kwasami AHA są bardziej polecane dla skóry suchej, zgrubiałej oraz zniszczonej opalaniem, ale oczywiście są pomocne także w przypadku cery trądzikowej".

Ale to stezenie 10% to spoooro. Nie wiem czy masz jakies doswiadczenie z kwasami. Na pierwszy raz wybralabym na pewno produkt z nizszym stezeniem a 10% aha+bha pod oczy nie zaryzykowalabym nigdy. Co prawda AHA posiadaja wlasciwosci nawilzajace ale przede wszystkim zluszczajace. Moze sprobuj najpierw tonik migdalowy 5% AHA, ma dobre opinie, ale radze omijac okolice oczu.

U mnie szykuje sie duuuuze zamowienie z BU i zastanawiam sie nad serum LEMON lub z TAMANEM. A dokladnie chodzi o to ze posiadam serum-olejek pomaranczowy, juz niedostepny i on kompletnie mi sie nie wchlania. Uzywam go z HA i on oczywiscie wchlania sie momentalnie a mam wrazenie ze olejek caly zostaje na powierzchni

Czy ktos moze mi pomoc, porownac te produkty? Nie wiem czy moja skora po prostu nie wchlania i nie bedzie wchlaniac olejkow czy moze tylko ten pomaranczowy jej nie lezy
Co o tym myslicie?
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 16:01   #1705
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Selly, tego konkretnie toniku nie znam, ale wypowiem się jako posiadaczka suchej cery: kwasów też można używać, byle z umiarem. To znaczy nie co 2 dzień - może np. raz w tygodniu, potem możesz spróbować częściej. No i może zacznij od czegoś łagodniejszego, potem zwiększaj moc

Fusiu, nie mogę porównać tych olejków, znam tylko serum lemon i na mnie wchłania się do matu. Ale ja sucharek jestem.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 20:09   #1706
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

2 dni temu złożyłam "porządne" zamówienie a tu takie cudo się pojawiło-serum renew Już o nim marzę, a tu nie wiadomo kiedy znowu będę coś zamówiać, muszę kiedyś zużyć te 2 sera i krem liponowy...
Musiałam się wyżalić
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 20:19   #1707
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
2 dni temu złożyłam "porządne" zamówienie a tu takie cudo się pojawiło-serum renew Już o nim marzę, a tu nie wiadomo kiedy znowu będę coś zamówiać, muszę kiedyś zużyć te 2 sera i krem liponowy...
Musiałam się wyżalić
i to jak obiecująco się zapowiada to serum
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 21:03   #1708
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Agul, powiesz cos na temat kremu liponowego? plis? (czesto mam suchara po kwasach, nada sie?)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 07:48   #1709
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny a ten serum renew nie dla osób po 40? ja wczoraj dostałam dużą paczkę dziś będę kręcić olejek myjący i żel harulonowy ale chetnie zamówie sobie jeszcze serum rose bo już nie wyobrażam bez niego mojej pelegnacji no jak ktos chcę moge udzielic informacji na temat kremu roświetlającego bo ja go uwielbiam
Dziewczyny mam pytanie posiadam maseczkę truskawkową ale uważam że jest okropna bo aż cała skóra boli po niej czy ktoś tak ma?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:23   #1710
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ten serum renew nie dla osób po 40? ja wczoraj dostałam dużą paczkę dziś będę kręcić olejek myjący i żel harulonowy ale chetnie zamówie sobie jeszcze serum rose bo już nie wyobrażam bez niego mojej pelegnacji no jak ktos chcę moge udzielic informacji na temat kremu roświetlającego bo ja go uwielbiam
Dziewczyny mam pytanie posiadam maseczkę truskawkową ale uważam że jest okropna bo aż cała skóra boli po niej czy ktoś tak ma?
Tak, to serum raczej dla cer dojrzałych po 40 r.ż., ale wiadomo, że stosuje się wg. potrzeb. Jesli czyjaś cera wymaga takiej pielegnacji to chyba nie zaszkodzi

Dawaj, dawaj informacje o tym kremiku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.