LARENS co to jes? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 20:30   #1
Dodi1976
Przyczajenie
 
Avatar Dodi1976
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 2
Question

LARENS co to jes?


Cześć
Dzisiaj do mojego salonu przyszła przedstawicielka firmy WELLU i proponowala mi kosmetyki LARENS nie wiem co to jest i czy warto sobie tym zawracać głowę, bylam na stronie tej firmy i wygląda mi to na sprzedaż w systemie piramidy i wciąganiu nowych klientów.
Czy wiecie coś na temat tej marki i kosmetyków?
Pozdrawiam
Dodi
Dodi1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 00:38   #2
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: LARENS co to jes?

witam,
z kosmetykami Larens spotkałam się jakiś czas temu, wiem że to niestety przypomina tworzenie piramidy itp... ale niestety większość nowo powstających firm buduje tak swój marketing....
ale przechodząc do sedna...
kiedy, kiedyś mój taka lubił robić prezenty mojz duej mamie w postaci naturalnych kremów, szamponów itp... pewnego razu p.X namówila go na kolagen (oczywiście naturalny) firmy Collagen Beuty (chyba) i od tego się zaczęło, potem moja mama zobaczyła jakie to wspaniaęł i jak działa postanowila się sama zainteresowac tymi kosmetykami, i już nie tylko kolagenem a także kremami i tak dotarla do pan które były tak jakby konsultantkami owej firmy. Ale wracając do firmy Larens to to kolejna firma córka, a właściwie "stary" Colagen tylko w nowej firmie i dużo wiekszym wyborem kosmetyków, które naprawdę są niezłe, i niestety niezbyt tanie.... ale leżeli chodzi o dzianie i pytanie czy warto to śmiało mogę powiedzieć że warto. największym minusem jednak jest to e wiele osób nie zna tej firmy bo jest ona nastawiona bardzie na zachód, niż na sprzedaż w Polsce, ze względu na cenę i nie umieszczanie reklam w mediach a w tzw. "poczcie pantoflowej". W razie jakiś konkretniejszych inf chętnie pomogę, a jak nie to podpytam się mamy ona lubi o tym opowiadać
Pozdrawiam
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 12:40   #3
zdrowiedlanas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: LARENS co to jes?

Cytat:
Napisane przez linka_so Pokaż wiadomość
witam,
z kosmetykami Larens spotkałam się jakiś czas temu, wiem że to niestety przypomina tworzenie piramidy itp... ale niestety większość nowo powstających firm buduje tak swój marketing....
Dlaczego... niestety?

Przecież marketing społecznościowy, to szansa na zarobek dla zwykłych ludzi, takich, jak my. Wydaje mi się, że każdy woli, jeśli dany produkt przetestuje i poleci mu krewny, czy znajomy, niż będzie nam go wciskał profesjonalny marketer w reklamie telewizyjnej (który dziś reklamuje szminkę, a jutro samochody).

Marketing sieciowy jest postrzegany jako najbardziej sprawiedliwy i uczciwy sposób sprzedaży, bo oparty na jasnych zasadach i dający wszystkim równe szanse (nie ma znaczenia, czy pochodzę z Polski, z UK, czy z USA, nie ma znaczenia czy jestem kobietą, czy mężczyzną, czy mam doktorat, czy podstawówkę - firmy DS/MLM każdemu płacą tyle samo, za taką samą, wykonaną pracę. Polecam choćby popularną książkę Roberta Kiyosaki "Biznes XXI wieku" - dostępną chyba w każdej księgarni w Polsce, albo też "Bądź pro" Erica Worre, czy choćby blog pani doktor Aliny Vogelgesang (rektor Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach, która prowadzi katedrę MLM).

I najważniejsze na koniec: MLM, a "piramida" to dwie, zupełnie różne rzeczy, z czego ta pierwsza jest nowoczesną formą biznesu (franczyzy osobistej), a ta druga - nielegalnym przekrętem, polegającym na wyciąganiu pieniędzy od naiwnych (np. na jakieś inwestycje, które mają przynieść błyskawiczny i wielki dochód).

Pozdrawiam,
Krzysiek
zdrowiedlanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:51   #4
Crewe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: LARENS co to jes?

Dziękuję!
__________________
zielona kawa
Crewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 16:39   #5
Marianna1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: LARENS co to jes?

Myślę że to dobre kosmeceutyki. Jak rzadko, ich skuteczność jest mierzona nie ilością bzdurnych telewizyjnych reklam - bo dodano morele, wyciąg z Bóg wie czego i to oczywiście ma działać i jest rewelacyjne (?).
Sprawdziłam i wiem (choć mało się na tym znam), że badania naukowe na które się powołują, potwierdzają to co widzę po swojej (nie najmłodszej) twarzy. Najpierw napotkałam na fajne informacje o stosowaniu na stronie xxxz których warto skorzystać.
Kierują one wreszcie do bardzo fajnego miejsca z profesjonalną, godną polecenia (oby wszystkie portale internetowe dawały taki poziom obsługi) - otrzymujesz dedykowanego tylko sobie konsultanta znanego z imienia, nazwiska, telefonu. Śledzisz na bieżąco realizacje swoich dostaw - w każdej chwili wiesz co się z nimi dzieje. Po prostu profesjonalizm, który zostawia z tyłu wszystkie inne firmy z kosmetykami, z których wcześniej korzystałam.
Bez porównania lepszy komfort obsługi, zawsze promocje, zawsze dodają próbki, zawsze można kupić taniej.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-10 o 12:35 Powód: link
Marianna1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 07:41   #6
Marianna1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: LARENS co to jes?

Szanowna Pani Doroto,
To ewidentna samoreklama - czyli kryptoreklama. Podaje Pani dwa adresy sklepów, które Pani prowadzi i to w dodatku konkurujących ze sobą firm - a to pozwala wątpić w Pani zainteresowanie i znajomość kosmetyków, że o dbałości o swoich klientów nie wspomnę. Ma Pani po prostu inne priorytety - przecież wolno. Podawałem tu wcześniej adres xxx - proszę zobaczyć jak wygląda strona, jak dba się o klientki, jak wyglądają opisy łącznie z xxx. No i wreszcie proponuje porównać ceny u Pani (czyli w sklepach udostępnionych Pani przez Wellu i Colway bez jakiegokolwiek Pani wkładu pracy - poza powyższym Pani anonsem).
Promujmy po prostu to co jest lepsze dla Klientów pani Doroto !
Proszę nie mieć do mnie pretensji za moje uwagi, ale to już taki czas, kiedy mam prawo kupować tam gdzie mnie lepiej obsługują i płacić za to też mogę mniej niż gdzie indziej.
Pozdrawiam

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-10 o 12:35 Powód: linki
Marianna1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 19:40   #7
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Thumbs down Dot.: LARENS co to jes?

a ja uzywalam tych kosmetykow przez ponad rok, mialam Lifting cream i syn ake eye cream i gla cream, i dermo cream i serum i nawet balsam do ust. Mnie uczulily bardzo, uzywalam i cos sie dzialo na twarzy to odstawilam, osoba z wellu od razu proponowala otworzenie sklepu wlasnego - strony , ze ile procent moge miec.. ale mi nie o to chodzilo, jednak tam chyba duzo kasy dostaje sie za wciaganie nowych osob w sieć.
krem pod oczy spowodowal wory niesamowite, kazdy mnie pytal :co ty taka zmeczona" mialam dosc, odstawilam i uzyalm tylko balsam z wit a i e i jest lepiej, po kremach bylo tak, ze jakis podraznial i zapychal to pani z wellu wciskala kolejny i kolejny, mowila ze gla i lifting sa za ciezkie - sprobuj Dermo Cream organic plus.. opis produktu kazdy moze sobie przeczytac - krem powinien lagodzic zaczerwienia i podraznienia i regulowac wydzielanie sebum, a tu proszę bardzo po wszystkich produktach z Larens po ponad roku mialam dosc - pryszcze, zaskorniki , rozszerzone pory -
nadmierne swiecenie, czyli sebum wydziela sie tyle , ze nie nadazam sie wycierac (uzywam specjalnego chirurgicznego recznika, bo nawet chusteczki maja taki pylek co moze zapychac) czerwona i podrazniona skora jakbym jakas alkoholiczka byla, a nawet alkoholu nie pije, dbam o diete, a skora podrazniona i zaczerwieniona okropnie, okazalo sie ze dostalam od tych komsetykow zapalenia skory, co nie jest mile, bo teraz musze wydac duzo kasy na masci z apteki, kosmetologa i dermatologa ! dziekuje bardzo, jak napisalam do wellu (czyli Larens) o tym problemie i czy moze chociaz czesc kasy mi zwroca, to oni odpowiedzieli, ze warunkiem reklamacji jest spotkanie z I C H kosmetyczka co rowniez sobie babka garnki sprzedaje i inne rzeczy, widac ze nastawiona jest tylko na zrobek, wiec pani z wellu zapewnia mnie, ze oni chca mi pomoc dlatego bezplatnie mam wizyte u ich kosmetyczki, przeciez jednym zabiegiem nie naprawia calego problemu. no i jeszcze mam prawie 3 godziny drogi do tej ich kosmetyczki.. tak zwroca mi koszty dojazdu.. ciekawe kiedy., jak kasy mi nie chca zwrocic, ze te badziewia, juz nie wspomne, ze moglabym pojsc dalej i zażadac odszkodowania za zniszczoną cerę, ktorej odbudowanie zajmie mi kilka miesiecy jak nie lat ! kto mi zwroci za to ? wizyta u ich kosmetyczki podobno to nie pomoc dla klienta, a bardziej sprawdzenie co uczulilo mnie, ale teraz mam byc jakims krolikiem doswiadczlnym dla nich ? za free ? dla mnie ta firma wellu i cale larnes i ich pepsrydy to dno, totalne dno.
co najwazniejsze - po odstawieniu totalnym tych kosmetykow - doslownie z dnia na dzien byla poprawa, masci z apteki tez pomogly, teraz wszystkie pryszcze poznikaly, moja skora ma normalny kolor, jeszcze te rozszerzone pory (ciezko bedzie je pozamykac) i sebum, skora chyba musi wypluc to cale larens.. swiece sie okropnie, ale wiem , ze to jeszzce troszke czasu, nigdy nie mialam skory wrazliwej czy tlustej ani suchem, mialam normlana -- i teraz nie mam. takze prosze, jesli ktos sie zastanawia, to lepiej poprosic o probki i pouzywac tydzien i zobaczyc czy cos sie dzieje. ja uzywlam tak i sie dzialo, a Pani z wellu mowila mi ze To Dobrze ! skora sie oczyszcza z toksyn, tak ma byc, tak ! tak wlasnie, mam chodzic pryszczata i swiecaca jak gwiazda na choince, czemu nie
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-01 20:40:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.