Czy ktos byl w Brazyli??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 22:10   #1
redberry
Przyczajenie
 
Avatar redberry
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1

Czy ktos byl w Brazyli???


Czesc dziewczyny! Mam nadzieje ze ktos bedzie mogl mi pomoc Wyjzdzam na stale do Brazyli i szukam mlodych Polakow ktorzy tam byli lub mieszkaja. Chcialabym sie dowiedziec jak tam jest i jak sie tam zyje. Moze chociaz znacie jakies forum gdzie moge pogadac z Polakami mieszkajacymi w Brazyli. A moze ktos byl tam na wakacje i moglby podzielic sie wrazeniami?
redberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 13:40   #2
ulaw2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Darmstadt
Wiadomości: 52
GG do ulaw2
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Byłam tylko miesiąc w Salwadorze, ale wiem, że każde miasto ma nieco inny charakter. Jak dla mnie energetyczny, antydepresyjny kraj. Ale musiałabyś zadać mi bardziej konkretne pytania.
Forum o takiej tematyce nie znam.
Ja byłam tam w szkole tańca.
ulaw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 03:04   #3
jo_geneva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Hej, ja wlasnie jestem, na 3mce w Sao Paulo,
ludzie b zyczliwi, super jedzenie, swieze soki i owoce, uwielbiam,
duzo kontrastow - luxusowe centra i ludzie spiacy na ulicy, wysoka przestepczosc, korki...

daj znac co dokladniej chcesz wiedziec, mozna dlugo opowiadac
jo_geneva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 17:27   #4
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Dziewczyny zazdroszcze, moim marzeniem jest zwiedzic Brazylie
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 15:10   #5
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

widze ze nikt tu nie zagladal tyle czasu ,,,,,,,mam meza brazylijczyka ale nigdy tam jeszcze nie bylam szczerze to troche boje sie tam jechac w odwiedziny ( tyle sie slyszy o tej przestepczpsci ) jeszcze jak naogladalam sie na youtube filmiki jak w zwykly bialy dzien napadaja z bronia na ludzi w sklepach z drugiej strony bardzo chce ............
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 19:18   #6
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Cytat:
Napisane przez kasiamalibu Pokaż wiadomość
widze ze nikt tu nie zagladal tyle czasu ,,,,,,,mam meza brazylijczyka ale nigdy tam jeszcze nie bylam szczerze to troche boje sie tam jechac w odwiedziny ( tyle sie slyszy o tej przestepczpsci ) jeszcze jak naogladalam sie na youtube filmiki jak w zwykly bialy dzien napadaja z bronia na ludzi w sklepach z drugiej strony bardzo chce ............
mojej koleżanki siostra mieszka w Sao Paolo i nie narzeka Wszystko zależy od dzielnic itd. Podobno i tak najniebezpieczniejsza jest Kolumbia.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 22:30   #7
dagi666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Cytat:
Napisane przez kasiamalibu Pokaż wiadomość
widze ze nikt tu nie zagladal tyle czasu ,,,,,,,mam meza brazylijczyka ale nigdy tam jeszcze nie bylam szczerze to troche boje sie tam jechac w odwiedziny ( tyle sie slyszy o tej przestepczpsci ) jeszcze jak naogladalam sie na youtube filmiki jak w zwykly bialy dzien napadaja z bronia na ludzi w sklepach z drugiej strony bardzo chce ............
Jeśli tylko masz możliwość to nie wahaj się tylko jedź nie jest tak strasznie jak się powszechnie uważa, wiadomo że w wielkich miastach są kontrasty o czym już dziewczyny pisały. Ale w mniejszych miejscowościach ja przynajmniej nie czułam się mniej bezpiecznie niż w Poznaniu ten kraj ma dużo wad, ale ma w sobie coś magicznego, co przyciąga jak magnez. Ja bym wiele dała żeby tam wrócić, a najchętniej wyjechać tam na zawsze
dagi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 13:08   #8
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

dagi666 a w jakiej miejscowosci bylas ??> i dlugo???? moj maz jest z Sao Paulo , na bank przyciaga jak magnez nie darmo tez zakochalam sie w mym mezu , wybierzemy sie tam na 100 procent jeszcze nie wiemy tylko zuplenie kiedy , narazie probujemy sie odnalesc w Poznaniu .........
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:09   #9
dagi666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Cytat:
Napisane przez kasiamalibu Pokaż wiadomość
dagi666 a w jakiej miejscowosci bylas ??> i dlugo???? moj maz jest z Sao Paulo , na bank przyciaga jak magnez nie darmo tez zakochalam sie w mym mezu , wybierzemy sie tam na 100 procent jeszcze nie wiemy tylko zuplenie kiedy , narazie probujemy sie odnalesc w Poznaniu .........
Ja byłam właśnie w stanie Sao Paulo na praktykach studenckich, zwiedzałam też stany Parana i Rio de Janeiro. Teraz marzy mi się pojechać na północ Brazylii. A z tym zakochaniem to doskonale Cię rozumiem, sama mam za sobą gorące uczucie do Brazylijczyka, no ale musiałam wracać do PL i wszystko się skończyło.. Pozdrawiam
dagi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 23:08   #10
morska bryza
Raczkowanie
 
Avatar morska bryza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

Cytat:
Napisane przez dagi666 Pokaż wiadomość
Ja byłam właśnie w stanie Sao Paulo na praktykach studenckich, zwiedzałam też stany Parana i Rio de Janeiro. Teraz marzy mi się pojechać na północ Brazylii. A z tym zakochaniem to doskonale Cię rozumiem, sama mam za sobą gorące uczucie do Brazylijczyka, no ale musiałam wracać do PL i wszystko się skończyło.. Pozdrawiam
a co studiowalas, jesli moge zapytac?
jejku moje marzenie to jeszcze tam wrocic do ameryki poludniowej, ja np bylam w kolumbii, ktora niby jest najniebezpieczniejsza, ale zakochalam sie w tym kraju, tylu serdecznych i pomocnych ludzi, ten klimat, ojjj rozmarzylam sie warto jechac!
morska bryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:32   #11
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Czy ktos byl w Brazyli???

spedzilam 4 miesiace w BR i nie moge sie teraz odnalezc w PL chce tam wrocic jak najszybciej. Cudowny kraj!
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.