Kosmetyki Wibo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 10:53   #91
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dzisiaj przelotem w Rossmannie widzialam te cienie.Maja przepiekne kolory Po prostu przecudowne.I to wszystkie,wszystkie bym chciala Jednak jestem uprzedzona do cieni Wibo,bo sa kiepskiej jakosci Wytrzymuja do kilku godzin,a ja zazwyczaj potrzebuje takiego makijazu,ktory przetrwa conajmniej z 8 godz.No chyba,ze beda mialy pozytywne recenzje (ale wtedy juz pewnie zostana wykupione)

Moja kolekcja
Najbardziej cenie sobie blyszczyki.Pudry sa fajne,ale jak widac opakowania szybko sie rozwalily
ładny zbiorek
możesz napisać coś więcej o tym pudrze, w którym nie widać dna ?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:00   #92
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kosmetyki Wibo

Mojej buźce podkład odpowiada (mam cerę suchą). Ładnie ją rozświetla- ale nie jakimiś gigantycznymi drobinami brokatu- tylko po prostu cera wygląda na promienną i świeżą. Niestety utrzymuje się on jakies 6 godzin (niecałe nawet), potem znika... . I podkreśla suche skórki . A co do zapychania to nie wiem, bo nie wiem czym to sie objawia- moze ktos mnie oświeci?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:53   #93
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Wibo

Stosowała któraś z Was podkład w musie z Wibo? Nadaje się do tłustej cery?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:39   #94
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z Was podkład w musie z Wibo? Nadaje się do tłustej cery?
stosowalam ja mam cere mieszana z tlusta strefa T, i jak uzyje wczesniej kremu matujacego to jest ok, ale i tak zwykle z przyzwyczajenia pudruje. mam porownanie z dmm maybelline, i wibo jest lepszy, nie wałkuje się, nie zapycha, lepiej sie rozprowadza i lepiej matuje. aha i nie podkresla skorek.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:42   #95
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
stosowalam ja mam cere mieszana z tlusta strefa T, i jak uzyje wczesniej kremu matujacego to jest ok, ale i tak zwykle z przyzwyczajenia pudruje. mam porownanie z dmm maybelline, i wibo jest lepszy, nie wałkuje się, nie zapycha, lepiej sie rozprowadza i lepiej matuje. aha i nie podkresla skorek.
Dobrze wiedzieć. Teraz mam dmm i jestem zadowolona, a Wibo tylko testowałam na ręce. Następnym razem kupię. Dzięki.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:41   #96
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
stosowalam ja mam cere mieszana z tlusta strefa T, i jak uzyje wczesniej kremu matujacego to jest ok, ale i tak zwykle z przyzwyczajenia pudruje. mam porownanie z dmm maybelline, i wibo jest lepszy, nie wałkuje się, nie zapycha, lepiej sie rozprowadza i lepiej matuje. aha i nie podkresla skorek.
to ja tez sie rozgladne za nim bo dosc mnie zaciekawil ale balam sie go kupic bo nie wiedzialam czy wogole sie oplaca
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:48   #97
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Stosowała któraś z Was podkład w musie z Wibo? Nadaje się do tłustej cery?
Mam ten podkład i nie jestem z niego zadowolona. Mam cerę mieszaną. Podkład nie nakłada się zbyt dobrze, warzy się na twarzy, krótko matuje.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 14:05   #98
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć. Teraz mam dmm i jestem zadowolona, a Wibo tylko testowałam na ręce. Następnym razem kupię. Dzięki.
warto kupić, w końcu majątek nie kosztuje



odsylam do kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17753
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 14:12   #99
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Wibo

Dzięki za odzew dziewczyny

KWC już oglądałam, ale chciałam się Was jeszcze zapytać na forum
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:28   #100
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a moze ja tylko raz probowalam wyciskac ale u mnie w klasie dziewczyny ktore mialy (byl maly szal na nie) zaraz mnie uswiadomily ze to sie kreci a nie wyciska ale jak kupie drugi raz to bede go wyciskala bo z tym kreceniem to za duzo zachodu
Ja mam 1 blyszczyk,ktory da sie wycisnac,reszta,to nie wiem,probowalam,ale bardzo ciezko wychodzi.Musialabym chyba bardzo mocno na niego napierac,zeby wyszedl bez odkrecania

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ładny zbiorek
możesz napisać coś więcej o tym pudrze, w którym nie widać dna ?
To jest puder brazujacy Z tego,co widze,jest ciagle dostepny w Rossmannach (w kazdym razie we Wro).Mi tak srednio odpowiada,wzielam najjasniejszy kolor,bo moj typ urody nie lubi sie z brazerami i moge go uzywac,jak sie troche opale.Nie mam doswiadczenia z pudrami brazujacymi,ale dla mnie puder brazujacy powinien rozswietlac,a ten matuje.Ogolnie jest dobry,wlasnie dobrze matuje,ladnie pachnie,mnie nie zapychal.Jest praktycznie tak sam,jak ten matujacy,tylko ma ciemniejsze kolorki
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 18:21   #101
FioletowaEmka
Raczkowanie
 
Avatar FioletowaEmka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki Wibo

Mam ten błyszczyk grapefruitowy i nic nie muszę kręcić, wychodzi jak delikatnie nacisnę. Gdy naciskam na tubkę, nakładka z pędzelkiem się podnosi i wychodzi błyszczyk. Kręcenie nic nie daje, bo nakładka kręci się dookoła.. :P
__________________

FioletowaEmka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:11   #102
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Kosmetyki Wibo

Dla mnie Wibo to producent przeciętniaków. Dobry okazał się dla mnie jedynie puder rozświetlający w przejrzystym opakowaniu oraz błyszczyk Water Sheen, który pięknie uwypukla usta i je nawilża. Podkład rozświetlający choć ładnie kryje i ma jasne kolorki, to zapycha niemiłosiernie Cienie niestety powodują u mnie łzawienie, a szkoda, bo te welurowe wyglądają na oku bardzo przyzwoicie. Kredka zupełnie nie daje koloru, a eyeliner jest beznadziejny. Lakiery do paznokci są tanie, ładne, ale długo schną i krótko się utrzymują. Błyszczyk z papryczką chili jest nie do zniesienia na ustach, bo szczypie. Choć usta są ładnie podkreślone, to nie potrafię z nim wytrzymać Błyszczyki w tubce z pędzelkiem, tak popularne swego czasu, również mi nie odpowiadają. Są przejrzyste, nie dają żadnego koloru. Zapach jest atrakcyjny przez pierwsze dwa tygodnie, potem jełczeje. Ten pędzelek to beznadziejna sprawa, trzeba przy nim manipulować palcami, żeby działał. Za to mistrzostwem są odrzywki z serii Lovely. Wypróbowałam wiele z nich i do tej pory najlepsze to serum z wapniem, preparat stymulujący wzrost i odżywka z pyłkiem diamentowym. Odradzam natomiast tą jedwabnąbo schodzi płatami, a dla paznokci nic nie robi.

Generalnie Wibo raczej nie skusi mnie już swoimi produktami, choć za każdym razem przyglądam się ich szafie.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:38   #103
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Kosmetyki Wibo

Oj dopiero z czasem przekonuję się, że te kosmetyki Wibo, to nic specjalnego. Na początku zachwycałam się cieniami, bo tanie i kolorki przyzwoite, ale teraz widzę, że za tę samą cenę można kupić zdecydowanie ładniejsze, bardziej intenstywne cienie. Te duo z rozświetlaczem, to jedna wielka pomyłka. Twarde są, ciężko je nałożyć, a na powiece prawie w ogóle nie widoczne. Już cienie z bazarku mają bardziej nasycone kolory.
Jedyne, co mi odpowiada - na dzień dzisiejszy - to błyszczyki. Odżywki nic nie robią z moimi paznokciami, czarnej konturówki prawie w ogole nie widać na powiece, a puder... rozwalił się i chyba zapycha
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:41   #104
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja mam 1 blyszczyk,ktory da sie wycisnac,reszta,to nie wiem,probowalam,ale bardzo ciezko wychodzi.Musialabym chyba bardzo mocno na niego napierac,zeby wyszedl bez odkrecania


to moze ja mialam jakas lipna wersje?? moja kolezanka teraz ma te w tubce i nie wyciska a ja tyle czasu sie tak mordowalam

Cytat:
Napisane przez FioletowaEmka Pokaż wiadomość
Mam ten błyszczyk grapefruitowy i nic nie muszę kręcić, wychodzi jak delikatnie nacisnę. Gdy naciskam na tubkę, nakładka z pędzelkiem się podnosi i wychodzi błyszczyk. Kręcenie nic nie daje, bo nakładka kręci się dookoła.. :P
no wlasnie kreci sie dookola ale wtedy tylko mi wychodzil bo tak to tylko moglam sie wsciekac zreszta probowalam wycisnac tylko 2 razy i dalam sobie spokoj
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:08   #105
FioletowaEmka
Raczkowanie
 
Avatar FioletowaEmka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 224
Dot.: Kosmetyki Wibo

Kurcze, dziwna sytuacja z tymi błyszczykami. U mnie ładnie się wyciska, bez żadnego kręcenia czy podnoszenia nakładki. Może to są jakieś lipne opakowania?
Dobrze, że mój działa - na pewno sobie jeszcze taki kupię
__________________

FioletowaEmka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:28   #106
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Wibo

Ah, byłam wczoraj w Rossmannie i była dostawa błyszczyków Be Glamour. Najbardziej spodobały mi się cappuccino, karmel i grejpfrut. Szkoda tylko, że niedawno kupiłam błyszczyk
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:07   #107
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Wibo

Ja za to obserwuje co sie dzieje z tymi nowymi cieniami i widze,ze wielka wypelniona polka swieci pustkami Ciagle mnie interesuja,chyba musze wyprobowac Podobaja mi sie wszystkie kolorki,ale niektore by mi nie pasowaly Moze wezme czworeczke rozy,w razie czego byly by jako roz?Ech,nie powinnam tu wchodzic
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:50   #108
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez FioletowaEmka Pokaż wiadomość
Kurcze, dziwna sytuacja z tymi błyszczykami. U mnie ładnie się wyciska, bez żadnego kręcenia czy podnoszenia nakładki. Może to są jakieś lipne opakowania?
Dobrze, że mój działa - na pewno sobie jeszcze taki kupię
mozliwe z moim szczesciem to nawet jest bardzoooo mozliwe
Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ah, byłam wczoraj w Rossmannie i była dostawa błyszczyków Be Glamour. Najbardziej spodobały mi się cappuccino, karmel i grejpfrut. Szkoda tylko, że niedawno kupiłam błyszczyk
ja mialam cappuccino swietny byl ten zapach! ale przez niego ciagle mialam ochote na jakies jedzenie no ladnie pachcial i na pewno swietnie chlodzil
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:10   #109
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mialam cappuccino swietny byl ten zapach! ale przez niego ciagle mialam ochote na jakies jedzenie no ladnie pachcial i na pewno swietnie chlodzil
dimiti te błyszczyki nie sklejają Ci ust?
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:27   #110
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kosmetyki Wibo

nie, te błyszczyki nie sklejają ust
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:58   #111
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
nie, te błyszczyki nie sklejają ust
Yhy, to fajnie
Dzięki yes
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:29   #112
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kosmetyki Wibo

Dzisiaj kupiłam sobie ten błyszczyk z papryczką, śliczny róż-okropniście piecze , ale po jakimś czasie przechodzi oraz Water Sheen with Maxi Lip, który niesamowicie chłodzi.

Mam tylko nadzieję, ze ten z papryczką nie wysuszy mi ust, tak jak ten z olejkami. Nadaje on prześliczny połysk, podoba mi się jesli chodzi o efekt wizualny.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:08   #113
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
dimiti te błyszczyki nie sklejają Ci ust?
sorki ze tak pozno odpowiadam no prawda nie skleja wogole ust, wlasciwie to nie wiem czy spotkalam kiedys rownie taki malo klejacy sie jak ten
Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam sobie ten błyszczyk z papryczką, śliczny róż-okropniście piecze , ale po jakimś czasie przechodzi oraz Water Sheen with Maxi Lip, który niesamowicie chłodzi.

Mam tylko nadzieję, ze ten z papryczką nie wysuszy mi ust, tak jak ten z olejkami. Nadaje on prześliczny połysk, podoba mi się jesli chodzi o efekt wizualny.
te z papryczka sa faktycznie ladne kolorki maja ciekawe na ustach! u mnie niestety zostaly same czerwone
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:15   #114
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sorki ze tak pozno odpowiadam no prawda nie skleja wogole ust, wlasciwie to nie wiem czy spotkalam kiedys rownie taki malo klejacy sie jak ten
Aha, no to sie chyba skuszę na jakiś. Powydawałam moje wszystkie bo byłam w szoku jak się nimi smarowałam. Okropnie sklejały usta i je wysuszały, a praktycznie wszystkie były z Wibo lub Lovely
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:33   #115
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Aha, no to sie chyba skuszę na jakiś. Powydawałam moje wszystkie bo byłam w szoku jak się nimi smarowałam. Okropnie sklejały usta i je wysuszały, a praktycznie wszystkie były z Wibo lub Lovely
to z tego co pamietam ten taki nie jest byl bardzo fajny, chlodzil usta i sliczne pachnial no i pieknie wygladal na ustach! o klejeniu sobie wogole nie przypominam mozesz jeszcze sprawdzic na KWC bo powinno byc tam dosc duzo tych opinii to mozesz sie upewnic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:56   #116
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to z tego co pamietam ten taki nie jest byl bardzo fajny, chlodzil usta i sliczne pachnial no i pieknie wygladal na ustach! o klejeniu sobie wogole nie przypominam mozesz jeszcze sprawdzic na KWC bo powinno byc tam dosc duzo tych opinii to mozesz sie upewnic
Yhy, poszperam sobie. Dzięki Dziewczyny za odpowiedź
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:00   #117
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Kosmetyki Wibo

Mnie również Be Glamour nie sklejał ust. Wcale. Jeden z lepszych Już niedługo będę miała akurat tyle pieniędzy ile trzeba na ten błyszczyk, bo chwilowo jestem kompletnie spłukana.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:15   #118
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez dimiti
te z papryczka sa faktycznie ladne kolorki maja ciekawe na ustach! u mnie niestety zostaly same czerwone
Uuu, szkoda, bo ładne mają róże. Choć w sumie zastanawiałam się też trochę nad tym czerwonawym, ale wolałam róż.

Widziałam też cienie, bardzo dużo różnych kolorów od żółtych po ostre róże i niebieskości, ale nie byłam przekonana co do nich, ponieważ raz już miałam z Wibo podwójne-turkus i żółty, ale się nie sprawdziły, no i nie wiem jak jest z ich trwałością.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:51   #119
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Uuu, szkoda, bo ładne mają róże. Choć w sumie zastanawiałam się też trochę nad tym czerwonawym, ale wolałam róż.

Widziałam też cienie, bardzo dużo różnych kolorów od żółtych po ostre róże i niebieskości, ale nie byłam przekonana co do nich, ponieważ raz już miałam z Wibo podwójne-turkus i żółty, ale się nie sprawdziły, no i nie wiem jak jest z ich trwałością.
no ja uwielbiam roze a te podobno swietnie wychodza na ustach! cieni nie mialam mi sie podobaja z pierre rene bo z wibo to jak byl to czarny tylko ktory mi sie podobal ale moja kolezanka go miala i mowi ze sie okropnie osypuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 19:10   #120
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja uwielbiam roze a te podobno swietnie wychodza na ustach! cieni nie mialam mi sie podobaja z pierre rene bo z wibo to jak byl to czarny tylko ktory mi sie podobal ale moja kolezanka go miala i mowi ze sie okropnie osypuje
No, super wyglądają na ustach, są takie soczyste.

Cienie mnie uczulały no i rzeczywiście się osypywały, ale może je ulepszyli, sama nie wiem, niby 5 zł z groszami to nie majątek, ale za to już można sobie kupić np. kolejny błyszczyk.

Z Pierre Rene mam podwójny cień-brąz i beż. Tym brązem fajnie można podkreślić brwi, jest taki naturalny, ale jesli chodzi o powieki, to coś mi się nie trzyma zbytnio. Wg mnie fajne cienie ma Inglot, dość trwałe.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-25 18:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.