Scent Bar V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 20:50   #4981
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
byłam tutaj

www.villaromantica.pl

przesliczne otoczenie, przemili ludzie zarówno właściciele jak i kosmetyczki, pyszne jedzenie, wygodne łózko
dostałam nawet jeden zabieg gratis.
moge polecić z czystym sumieniem, wypoczynek super, szkoda że to byl tylko weekend...
Bralismy opcje Weekend dla dwojga. Nawet Tż byl zadowolony
Yoono, dzięki Tobie doszłam do wniosku, że jadę na krótki urlop w listopadzie
Miejsce wygląda ze wszech miar kusząco, a skoro byłaś zadowolona, to super (i jak tu nie kochać Scent Baru )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 20:55   #4982
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Yoono, dzięki Tobie doszłam do wniosku, że jadę na krótki urlop w listopadzie
Miejsce wygląda ze wszech miar kusząco, a skoro byłaś zadowolona, to super (i jak tu nie kochać Scent Baru )
Aniu i inne wizażanki jedzcie do Szklarskiej jest super, ja miałam boska pogodę, ale okolica jest bardzo przyjemna, w hotelu Olimp jest bardzo fajna kosmetyczka
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:22   #4983
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
To ciekawe Napisz coś więcej
w zasadzie to jak na razie tylko zarys, bede pisac o tych kobietach ze strony zachowań autodestrukcyjnych, no i wydaje mi się, że jeszcze spróbuję wykazać,że one będąc w takich związkach odnosza świadome bądz podświadome korzyści dla swojego ego

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Yoono, dzięki Tobie doszłam do wniosku, że jadę na krótki urlop w listopadzie
Miejsce wygląda ze wszech miar kusząco, a skoro byłaś zadowolona, to super (i jak tu nie kochać Scent Baru )
cieszę się ze mogłam się na coś przydać mam nadzieję że też będziesz zadowolona
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:31   #4984
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w zasadzie to jak na razie tylko zarys, bede pisac o tych kobietach ze strony zachowań autodestrukcyjnych, no i wydaje mi się, że jeszcze spróbuję wykazać,że one będąc w takich związkach odnosza świadome bądz podświadome korzyści dla swojego ego
Ciekawy temat.

Zmykam powoli, jutro czeka mnie powrót do domu co prawda nie wiem o ktorej ale spać mi się chce
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:38   #4985
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar V

Masakra, zachciało mi się klipsów w efekcie mam całe ucho w swędzących bąblach, o dziwo tylko jedno...nie mogę się powstrzymać od drapania
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:50   #4986
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w zasadzie to jak na razie tylko zarys, bede pisac o tych kobietach ze strony zachowań autodestrukcyjnych, no i wydaje mi się, że jeszcze spróbuję wykazać,że one będąc w takich związkach odnosza świadome bądz podświadome korzyści dla swojego ego

Czytałam kiedyś jakiś artykuł na ten temat (niestety nie pamiętam już gdzie i żałuję, że go sobie nie zachowałam). Tzn. na temat skłonności wiązania się kobiet z określonymi typami mężczyzn, o współuzaleznieniach ( tych psychicznych także). Zapamiętałam z niego to, że te kobiety wiążą się bardziej świadomie lub nie, dlatego, że to daje im kontrolę nad życiem. Tzn. facet-brutal, czy facet-alkoholik ( kolejny ) to dla nich w jakimś sensie "rutyna", mają wobec nich stały repertuar zachowań, wiedzą, co je może spotkać, jakie reakcje, zachowania. W jakimś stopniu czują się bezpieczne, bo mogą tę sytuację niejako kontrolować, kontrolować to "wspólne" życie. Facet o zupełnie innym systemie wartości, innym typie osobowości je przeraża, bo związek z nim to wielka nieznana i kobiety nie są w stanie przewidzieć, do końca, co się w takim związku stanie, a więc nie mogą tego kontrolować.


Pewnie chaotycznie to znwou wyjaśniam
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:21   #4987
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar V

Ja kiedyś trafiłam na artykuł, pewnie inny niż ten Madziczkowy, ale kiedy czytałam go pierwszy raz, dawno temu to aż mną potrzepało - jakbym o samej sobie czytała. klik
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 22:28   #4988
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ja kiedyś trafiłam na artykuł, pewnie inny niż ten Madziczkowy, ale kiedy czytałam go pierwszy raz, dawno temu to aż mną potrzepało - jakbym o samej sobie czytała. klik

Mną potrzepało przy tamtym artykule. Uświadomiłam sobie, że przez ileś lat goniłam za facetami będących wierną kopią mojego ojca - facetów niedostępnych, zamkniętych w sobie, nieumiejących wyrażać swoich uczuć, w dodatku potwornych egoistów i pracoholików. Miałam upodobanie w tego typu facetach, bo....znałam to już z domu. Związek z miłym, otwartym, opiekuńczym i troskliwym mężczyzną wydawał mi się niesamowicie nudny, a sam typ takiego faceta - wysoce nieatrakcyjny (no jak się nie zanudzić z takim "miśkiem"). W pewnym momencie uświadomiłam sobie, co wyrabiam i próbuję to zmienić - czyli zwracam uwagę na facetów, którzy zwracają uwagę na mnie A łatwe to nie jest...


Biegnę czytać artykuł Przeczytałam. Muszę powiedzieć, że tego typy kontakty z mężczyznami mnie nie łączyły. Nie dałam się nigdy zaszantażować, zastraszyć, nie dałam sobie nigdy wcisnąć kitu, że coś jest moją winą ( jego agresja, frustracja, itd). I jestem pewna na 99 %, że nigdy się w takie układy wciągnąć nie dam
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:36   #4989
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar V

Dziewczyny jakoś tak się zaganiałam za własnym ogonem....a nawet jak już miałam czas tu zerknąć na wizaż to brak było weny żeby coś napisać Marudzić nie będę ... pouśmiecham się za to do was i pomacham oo

Edytuje bo zapomniałam o rodzynkach Pozdrowienia ślę i Panom.
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:38   #4990
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Ancynamonko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 23:03   #4991
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Przeczytałam. Muszę powiedzieć, że tego typy kontakty z mężczyznami mnie nie łączyły. Nie dałam się nigdy zaszantażować, zastraszyć, nie dałam sobie nigdy wcisnąć kitu, że coś jest moją winą ( jego agresja, frustracja, itd). I jestem pewna na 99 %, że nigdy się w takie układy wciągnąć nie dam
To dobrze

mnie też się wcześniej wydawało, że nie jestem specjalną miągwą, ale chyba jednak byłam w błędzie

Ale i łatwo w takiej sytuacji wpaść z stan zdezorientowania, naprawdę.

Ancynamonko
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 23:06   #4992
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
To dobrze

mnie też się wcześniej wydawało, że nie jestem specjalną miągwą, ale chyba jednak byłam w błędzie

Ale i łatwo w takiej sytuacji wpaść z stan zdezorientowania, naprawdę.

Ancynamonko

Wiem i dlatego napisałam, że jestem pewna w 99 %. Zawsze jest jakiś cień niepewności, że np. wpadnę w łapki jakiegoś wybitnego manipulatora. Nie jestem w stanie przewidzieć swojego zachowania tak na bank, na 100%. Mam tylko nadzieję, że zdrowy rozsądek odezwie się u mnie baaaardzo szybciutko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 00:17   #4993
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
To może lepiej go pod oczy nie pakuj aby nie podrażnic sluzówki
Obiecuję, że będę bardzo ostrożny

Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakoś tak się zaganiałam za własnym ogonem....a nawet jak już miałam czas tu zerknąć na wizaż to brak było weny żeby coś napisać Marudzić nie będę ... pouśmiecham się za to do was i pomacham oo

Edytuje bo zapomniałam o rodzynkach Pozdrowienia ślę i Panom.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 05:01   #4994
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Łomatko

Ale łajba nie zatonęła, mam nadzieję?
Zatonęła. Miała złamany miecz i nie dało się jej postawić po wywrotce. Szczególnie w czasie sztormu.
Całą eskapadę nieomal przypłaciliśmy życiem - i to nie z powodu utopienia, ale hipotermii.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w zasadzie to jak na razie tylko zarys, bede pisac o tych kobietach ze strony zachowań autodestrukcyjnych, no i wydaje mi się, że jeszcze spróbuję wykazać,że one będąc w takich związkach odnosza świadome bądz podświadome korzyści dla swojego ego
Yoono, to jest bardzo dobra teza.
Zgadza się z moim stanem wiedzy.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Masakra, zachciało mi się klipsów w efekcie mam całe ucho w swędzących bąblach, o dziwo tylko jedno...nie mogę się powstrzymać od drapania


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ja kiedyś trafiłam na artykuł, pewnie inny niż ten Madziczkowy, ale kiedy czytałam go pierwszy raz, dawno temu to aż mną potrzepało - jakbym o samej sobie czytała. klik
Nie jestem molestowana psychicznie.
Mój partner nie robi ani jednej z tych rzeczy.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Biegnę czytać artykuł Przeczytałam. Muszę powiedzieć, że tego typy kontakty z mężczyznami mnie nie łączyły. Nie dałam się nigdy zaszantażować, zastraszyć, nie dałam sobie nigdy wcisnąć kitu, że coś jest moją winą ( jego agresja, frustracja, itd). I jestem pewna na 99 %, że nigdy się w takie układy wciągnąć nie dam
Takoż i ja.

Ja bym ten artykuł dawała ludziom do czytania obowiązkowo, a potem klasówkę z niego robiła.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
mnie też się wcześniej wydawało, że nie jestem specjalną miągwą, ale chyba jednak byłam w błędzie
Nie wiem, co to dokładnie jest miągwa ale na pewno nią nie jesteś.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 08:46   #4995
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
w zasadzie to jak na razie tylko zarys, bede pisac o tych kobietach ze strony zachowań autodestrukcyjnych, no i wydaje mi się, że jeszcze spróbuję wykazać,że one będąc w takich związkach odnosza świadome bądz podświadome korzyści dla swojego ego
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś jakiś artykuł na ten temat (niestety nie pamiętam już gdzie i żałuję, że go sobie nie zachowałam). Tzn. na temat skłonności wiązania się kobiet z określonymi typami mężczyzn, o współuzaleznieniach ( tych psychicznych także). Zapamiętałam z niego to, że te kobiety wiążą się bardziej świadomie lub nie, dlatego, że to daje im kontrolę nad życiem. Tzn. facet-brutal, czy facet-alkoholik ( kolejny ) to dla nich w jakimś sensie "rutyna", mają wobec nich stały repertuar zachowań, wiedzą, co je może spotkać, jakie reakcje, zachowania. W jakimś stopniu czują się bezpieczne, bo mogą tę sytuację niejako kontrolować, kontrolować to "wspólne" życie. Facet o zupełnie innym systemie wartości, innym typie osobowości je przeraża, bo związek z nim to wielka nieznana i kobiety nie są w stanie przewidzieć, do końca, co się w takim związku stanie, a więc nie mogą tego kontrolować.


Pewnie chaotycznie to znwou wyjaśniam
Czytając to co napisałyście nie umiem zrozumieć o co chodzi takim kobietom. Nie umiem nawet uwierzyć w taki tok myślenia, nawet podświadomego. Korzyści dla ego? Kontrola? Straszne...
Yoona chciałabym przeczytać więcej na ten temat



Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ja kiedyś trafiłam na artykuł, pewnie inny niż ten Madziczkowy, ale kiedy czytałam go pierwszy raz, dawno temu to aż mną potrzepało - jakbym o samej sobie czytała. klik

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mną potrzepało przy tamtym artykule. Uświadomiłam sobie, że przez ileś lat goniłam za facetami będących wierną kopią mojego ojca - facetów niedostępnych, zamkniętych w sobie, nieumiejących wyrażać swoich uczuć, w dodatku potwornych egoistów i pracoholików. Miałam upodobanie w tego typu facetach, bo....znałam to już z domu. Związek z miłym, otwartym, opiekuńczym i troskliwym mężczyzną wydawał mi się niesamowicie nudny, a sam typ takiego faceta - wysoce nieatrakcyjny (no jak się nie zanudzić z takim "miśkiem"). W pewnym momencie uświadomiłam sobie, co wyrabiam i próbuję to zmienić - czyli zwracam uwagę na facetów, którzy zwracają uwagę na mnie A łatwe to nie jest...

Takie powielanie schematów z domu jest bardzo częste. Chyba najczęściej pakujemy się w związki podobne do tych które obserwowaliśmy dorastając. Dobrze być tego świadomym.

Ja pilnuję siebie bardziej bo osobą która znęcała się psychicznie nad partnerem była mama, a nie ojciec
Mój TŻ jest tak samo dobrym i cierpliwym człowiekiem jak mój tata Ciągle pracuję nad tym aby nie być toksycznym partnerem dla niego.
Na szczęście nie stosuję opisanych w artykule praktyk

Dlatego ten tekst trochę mi się nie podoba bo jest napisany tak jakby stroną krzywdzącą był zawsze facet
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:07   #4996
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Czytałam kiedyś jakiś artykuł na ten temat (niestety nie pamiętam już gdzie i żałuję, że go sobie nie zachowałam). Tzn. na temat skłonności wiązania się kobiet z określonymi typami mężczyzn, o współuzaleznieniach ( tych psychicznych także). Zapamiętałam z niego to, że te kobiety wiążą się bardziej świadomie lub nie, dlatego, że to daje im kontrolę nad życiem. Tzn. facet-brutal, czy facet-alkoholik ( kolejny ) to dla nich w jakimś sensie "rutyna", mają wobec nich stały repertuar zachowań, wiedzą, co je może spotkać, jakie reakcje, zachowania. W jakimś stopniu czują się bezpieczne, bo mogą tę sytuację niejako kontrolować, kontrolować to "wspólne" życie. Facet o zupełnie innym systemie wartości, innym typie osobowości je przeraża, bo związek z nim to wielka nieznana i kobiety nie są w stanie przewidzieć, do końca, co się w takim związku stanie, a więc nie mogą tego kontrolować.
zgadza się, to jest właśnie jedna z tych korzyści.tylko trzeba im to uświadomić.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość

Biegnę czytać artykuł Przeczytałam. Muszę powiedzieć, że tego typy kontakty z mężczyznami mnie nie łączyły. Nie dałam się nigdy zaszantażować, zastraszyć, nie dałam sobie nigdy wcisnąć kitu, że coś jest moją winą ( jego agresja, frustracja, itd). I jestem pewna na 99 %, że nigdy się w takie układy wciągnąć nie dam
o to ja z kolei mam słonność do brutali. i dokładnie tak-mam kochającego faceta (ale nie pantoflarza) i brak mi czasem emocji i adrenalinki...tak mnie uksztaltowal poprzedni facet, ktory byl samym zlem, ale cierpialam po nim dlugo..

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Yoono, to jest bardzo dobra teza.
Zgadza się z moim stanem wiedzy.
z moim równiez oprócz tego o czym pisała Madziczka, jedna z korzyści jest też rola ofiary i współczucie innych ludzi. nam się wydaje jak to one mają strasznie, biedne są, współczjemy itp. one na poziomie świadomym też cierpią. ale już na poziomie nieświadomym wcale nie chcą sie z tego wyrwać, i nie zamieniłyby tego związku na spokojny, bez agresji i molestowania.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Yoona chciałabym przeczytać więcej na ten temat
obiecuję, że jak praca troche ruszy, bede miala postawione konkretne tezy i przeprowadzone jakies badania to będę raportowac na bieżąco albo dam gotowa do przeczytania. ale to jeszcze sporo czasu


edit: przeczytalam artykuł od Papugi i... kurcze dlaczego tak trudno jest odejśc?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:34   #4997
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zatonęła. Miała złamany miecz i nie dało się jej postawić po wywrotce. Szczególnie w czasie sztormu.
Całą eskapadę nieomal przypłaciliśmy życiem - i to nie z powodu utopienia, ale hipotermii.
O rany To musiało być "mocne" przeżycie...

Cytat:
Nie wiem, co to dokładnie jest miągwa ale na pewno nią nie jesteś.
W Wielkopolsce miungwa to osoba marudna, nieznośna, płaczliwa

---

Matko, co za beznadziejna pogoda u mnie
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:03   #4998
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Matko, co za beznadziejna pogoda u mnie
Łączę się w nieszczęściu Ciemno, zimno, mokro, śpiąco... Prawie zasnęłam na porannym wykładzie

A teraz radośnie pójdę poczytać notatki i jeszcze bardziej radośnie pójdę na dalszy ciąg zajęć...
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:35   #4999
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
z moim równiez oprócz tego o czym pisała Madziczka, jedna z korzyści jest też rola ofiary i współczucie innych ludzi. nam się wydaje jak to one mają strasznie, biedne są, współczjemy itp. one na poziomie świadomym też cierpią. ale już na poziomie nieświadomym wcale nie chcą sie z tego wyrwać, i nie zamieniłyby tego związku na spokojny, bez agresji i molestowania.
Poza tym czują się lepsze. Nie wstydźmy się tego nazwać.
Czują się lepsze niż reszta ludzi przez to, że inni (w tym przypadku inny) są gorsi.

No i to, co piszesz: mają tak trudno, a jednak sobie radzą - nie to, co zwykłe kobiety.
To sprawia, że automatycznie są niezwykłe.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
O rany To musiało być "mocne" przeżycie...
Było mocne i przyznaję, że nawet jako miłośniczka mocnych przeżyć nie chciałabym nigdy więcej tego powtórzyć.



Szykuję paczki do wysyłki. Osiem.
W siedmiu flaszki, w jednej odlewka.
Będzie miejsce dla Siergieja, Wenge, Burning Leaves, Wild Hunt, Fire From Heaven, Onyx, Santal Noble, a docelowo jeszcze dla Normy.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 14:01   #5000
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar V

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Szykuję paczki do wysyłki. Osiem.
W siedmiu flaszki, w jednej odlewka.
Będzie miejsce dla Siergieja, Wenge, Burning Leaves, Wild Hunt, Fire From Heaven, Onyx, Santal Noble, a docelowo jeszcze dla Normy.

Ojj pani z poczty się ucieszy napewno


Jak na solenizantkę przystało ------- ide do pracy a dopiero po pracy na jakieś małe co nieco
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-10-14 o 14:59 Powód: zamknięcie cytatu
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:07   #5001
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar V

Ciach!
Zapraszam do nowej odsłony wątku
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.