Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 10:54   #331
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

u mnie po Renee Blanche nie było w ogóle widać,że miałam ściągany kolor... i może to było tylko takie wrażenie,ale naprawdę wydawało mi się,że po dekoloryzacji przestały mi włosy wypadać... gdy miałam czarne,to po suszeniu pełno ich miałam w umywalce,a po dekolorze żadnego włosa tam nie widziałam ;p co prawda później po rozjaśnianiu zniszczyły mi się bardzo,w dodatku musiałam obciąć zupełnie na krótko,żeby pozbyć się rudzielca... dzisiaj kolejna próba wracania do jasnego blondu ;p zobaczymy,co z tego wyjdzie
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:37   #332
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Rozjaśnianie Brązu ;)

nie koniecznie rozjaśnianie,dobry dekoloryzator i na to farbka-na pewno włosy będą zdrowsze niż po rozjaśniaczu który je pali.
Zajrzyj na obszerny wątek o dekoloryzacji,poczytaj i działaj
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 12:50   #333
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Anusia, Ty do takiego koloru doszłaś z czerni po ilu dekoloryzacjach??
jak to zrobiłaś??

Ja dziś sobie nałożyłam dwa razy Renee Blanche i.... jestem ruda ;p
nie mam bladego pojęcia jaki teraz blond nalożyć ;p


to pytanie do mnie?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:54   #334
natalia1044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Rozjaśnianie Brązu ;)

Ja do koloru podobnego jak ma Żmuda-Trzebiatowska doszłam poprzez psikanie spayem joanna reflex blond. Tyle, ze moje włosy były farbowane na czekoladę i na taki efekt trochę czekałam ( i niestety mi o taki kolor nie chodziło). W twoim przypadku chyba najlepsza byłaby dekoloryzacja (najlepiej elgonem bo tak nie niszy włosów). Już po ściągnięciu koloru będziesz miała rudawe refleksy, więc na to jeszcze tylko miodowy blond i będzie super Niestety szamponami koloryzującymi nic nie zdziałasz.
natalia1044 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 14:29   #335
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jupii! i znowu jestem rasową blondynką,ha!
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:05   #336
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Co nałozyłas na wloski pochwal sie efektem
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:56   #337
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Co nałozyłas na wloski pochwal sie efektem
Nałożyłam rozjaśniacz,bo fryzjerka stwierdziła,że farba może mi nie pokryć dobrze moich rudości i nie wiadomo,co z tego by wyszło włosy są co prawda zniszczone,ale po kilku tygodniach powinny wrócić do normy... od czego są w końcu odżywki zresztą nie żałuję... w końcu wróciłam do mojego ukochanego blondu i nigdy więcej go nie zdradzę :P załączam wynik moich eksperymentów ;]
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 19:16   #338
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

[1=df3cc6c2e997633e57b9145 321fcef026d2b0250_5ebf1ef 22d206;19021653]Nałożyłam rozjaśniacz,bo fryzjerka stwierdziła,że farba może mi nie pokryć dobrze moich rudości i nie wiadomo,co z tego by wyszło włosy są co prawda zniszczone,ale po kilku tygodniach powinny wrócić do normy... od czego są w końcu odżywki zresztą nie żałuję... w końcu wróciłam do mojego ukochanego blondu i nigdy więcej go nie zdradzę :P załączam wynik moich eksperymentów ;][/QUOTE]
ojej śliczny efekt taki chłoooodny
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:16   #339
Muszka203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witajcie
Mam pytanie odnośnie dekoloryzacji. Obecnie moje włosy są zafarbowane na taki średnio-mocny odcień czerwieni. Ubzdurałam sobie, że na wakacje zrobię się na blond i tu mam problem: jak uzyskać ten kolor? Rozjaśniacz? Dekoloryzacja? Co z tego wyjdzie i czy moje włosy to przeżyją? :P Bardzo proszę o pomoc, ponieważ w tej kwestii jestem zielona
Muszka203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:50   #340
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość
mylisz się,L'oreal Eclair Creme Clair DECOLORANT jest kremem dekoloryzującym,który stosuje się przed farbowaniem wiem bo sama używałam 2tygodnie temu,nie wprowadzaj nikogo w błąd
z resztą na fotce pudełka napis jest raczej widoczny
Eclair można od biedy nazwać odbarwiaczem. nie jest to taki produkt jak elgon czy renee blanche, które są oparte na związkach siarki i ściągają wyłącznie sztuczny pigment nie ruszając naturalnego koloru. eclair odbarwia każde włosy bez wyjątku- farbowane czy naturalne. zawiera utleniacz jak każdy rozjaśniacz czy farba. tak więc zupełnie inna zasada działania.

po elgonie użytym na moje czarne włosy z brąz odrostem otrzymałam-odrost bez zmian, a czarne zamieniły się w brąz. po eclair'rze spodziewany efekt, to odrost blond, a czarne włosy w kolorze miedziano- pomarańczowym.

a co do napisów na pudełkach w obcych językach, to pardon my french, ale DEKOLORANT oznacza zdaje się między innymi wybielanie(-acz).
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:30   #341
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Eclair można od biedy nazwać odbarwiaczem. nie jest to taki produkt jak elgon czy renee blanche, które są oparte na związkach siarki i ściągają wyłącznie sztuczny pigment nie ruszając naturalnego koloru. eclair odbarwia każde włosy bez wyjątku- farbowane czy naturalne. zawiera utleniacz jak każdy rozjaśniacz czy farba. tak więc zupełnie inna zasada działania.

po elgonie użytym na moje czarne włosy z brąz odrostem otrzymałam-odrost bez zmian, a czarne zamieniły się w brąz. po eclair'rze spodziewany efekt, to odrost blond, a czarne włosy w kolorze miedziano- pomarańczowym.

a co do napisów na pudełkach w obcych językach, to pardon my french, ale DEKOLORANT oznacza zdaje się między innymi wybielanie(-acz).
Na ulotce było napisane wyraźnie,że jest to DEKOLORYZATOR,a więc chyba producent się nie mylił...
nie mam zamiaru się z tobą tutaj sprzeczać,także: TAK MASZ RACJĘ
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 23:08   #342
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny elgon rusza cos naturalne odrosty???
bo z tego co czytam to renee blanche ich nie rusza

moje wlosy obecnie sredni braz farbowane profesjonalna farba bez amoniaku (alfaparf)
dazymy do blondu zlotego jasnego sredniego
nie chce bardzo b jasnych wloskow starcza mi jasne

i tak obczailam
elgon albo ten renee + sam aktywator 3% po na chwile zeby nie ciamnialy ponownie
potem intensywne uzywanie Waxu dla blondynek orginalnego( uzywalam go nieraz i umiejetnie uzywany naprawde ukazuje zlote refleksy i delikatnie rozjasnia wloski) ok 2 tygodni
i w zaleznoci jaki bedzie otrzymany kolor posredni ( moje naturalne wlosy jasny sredni rudawy braz)
jakas farba rozjasniajaca blondowa( jeszcze nie wiem jaka na pewno profesjonalna i jak sie da to bez amoniaku)

jesli efekt koncowy bedzie za ciemny to pewnie jakis rozjasniacz w formie pasemek

co o tym myslicie?

mam jedna obawe ze po dekoloryzatorze moje wlosy przybiora dziwna barwe i bedzie konieczne farbowanie maskujaco wyrownujace
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:21   #343
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

poszukuje dziewczyn z Warszawy na praktyki fryzjerskie. Chętne osóbki proszę o kontakt to nic nie kosztuje, wszystko odbywa się pod okiem profesjonalistki.

pozdrawiam Ania
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:24   #344
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej Dziewczyny! Mój kolor włosów to dosyć ciemny brąz (farbowane), chciałabym teraz przefarbować się na jaśniejszy brąz, wpadający nawet w ciemny blond... I tu rodzą się moje pytania
Czy muszę dekoloryzować/ rozjaśniać? A jeśli tak to jak to zrobić i czym?
Bardzo proszę o pomoc!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 17:33   #345
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

witam
oj zaryzykowałabym blond miałam juz 1 dekoloryzacje z czarnych na brąz .... oj zastanawiam sie czy wyjdzie wogole ... boje sie o włosy
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:26   #346
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość
Na ulotce było napisane wyraźnie,że jest to DEKOLORYZATOR,a więc chyba producent się nie mylił...
nie mam zamiaru się z tobą tutaj sprzeczać,także: TAK MASZ RACJĘ
producent może nazwać swój produkt jak mu się podoba. a spór sprowadza się do tego co uznajemy za dekoloryzator. na tym forum się przyjęło, że nazywamy tak środki nie zawierające utleniacza. jeżeli jednak przyjmiemy, ze dekoloryzatory to wszystkie środki, którymi można odbarwić włosy, to eclair jest dekoloryzatorem. mi osobiście nie robi to róznicy, ale moze być wazne dla kogos kto np uzna, że eclair i renee blanche, to takie same środki o tym samym działaniu, tyle że róznych firm.
a nieporozumienia się zdarzają nawet u fryzjera- mnóstwo tu kobiet, które prosiły o dekoloryzację(mając na myśli ściąganie koloru), a dostały rozjaśnianie.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
dziewczyny elgon rusza cos naturalne odrosty???
bo z tego co czytam to renee blanche ich nie rusza

moje wlosy obecnie sredni braz farbowane profesjonalna farba bez amoniaku (alfaparf)
dazymy do blondu zlotego jasnego sredniego
nie chce bardzo b jasnych wloskow starcza mi jasne

i tak obczailam
elgon albo ten renee + sam aktywator 3% po na chwile zeby nie ciamnialy ponownie
potem intensywne uzywanie Waxu dla blondynek orginalnego( uzywalam go nieraz i umiejetnie uzywany naprawde ukazuje zlote refleksy i delikatnie rozjasnia wloski) ok 2 tygodni
i w zaleznoci jaki bedzie otrzymany kolor posredni ( moje naturalne wlosy jasny sredni rudawy braz)
jakas farba rozjasniajaca blondowa( jeszcze nie wiem jaka na pewno profesjonalna i jak sie da to bez amoniaku)

jesli efekt koncowy bedzie za ciemny to pewnie jakis rozjasniacz w formie pasemek

co o tym myslicie?

mam jedna obawe ze po dekoloryzatorze moje wlosy przybiora dziwna barwe i bedzie konieczne farbowanie maskujaco wyrownujace
wg mnie możesz po dekoloryzacji od razu nakładać farbę blond- w przypadku farby rozjaśniającej nie ma obawy, że włosy wyjdą ciemniejsze. przy farbowaniu na blond zaraz po dekol. nie ma też potrzeby płukania ich w oksydancie.

masz duże szanse, że po dekol otrzymasz kolor zblizony do tego, który miałaś, ale to się okaże. w kazdym razie trudniej je bedzie rozjaśnić waxem niż naturalne, bo będą bardziej zrudziałe niz normalnie, wiec może się okazać, ze szkoda zachodu i lepiej od razu pofarbować na blond.

ja uzywałam prosalonu i odrosty pozostały nienaruszone, a elgon działa na tej samej zasadzie, więc nie powinno ich ruszyć, ale może przeczytaj recenzje zeby sie upewnić
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:20   #347
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
producent może nazwać swój produkt jak mu się podoba. a spór sprowadza się do tego co uznajemy za dekoloryzator. na tym forum się przyjęło, że nazywamy tak środki nie zawierające utleniacza. jeżeli jednak przyjmiemy, ze dekoloryzatory to wszystkie środki, którymi można odbarwić włosy, to eclair jest dekoloryzatorem. mi osobiście nie robi to róznicy, ale moze być wazne dla kogos kto np uzna, że eclair i renee blanche, to takie same środki o tym samym działaniu, tyle że róznych firm.
a nieporozumienia się zdarzają nawet u fryzjera- mnóstwo tu kobiet, które prosiły o dekoloryzację(mając na myśli ściąganie koloru), a dostały rozjaśnianie.
no tak masz po części racje,bo Eclair L'oreala jest dekoloryzatorem do włosów farbowanych jak i naturalnych,także w tym się zgodze z Tobą
Ale mi chodziło o to,że Eclair nazwałaś rozjaśniaczem a nie jest nim,bo wiadomo jakie włosy są po rozjaśnianiu-suche,szorstkie itd.a po L'oreal'u włosy są w stanie praktycznie takim jak były przed dekoloryzacją,także na pewno nie jest to rozjaśniacz tylko dekoloryzator zarówno do włosów farbowanych jak i nie farbowanych
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:35   #348
Paulina 2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Farbowanie

Mam pytanko. Mam włosy koloru ciemny brąz (jest już na nich farba) a chciałabym przefarbować na jasny blond. Myślicie że się uda i jakiej farby użyć żeby nie zniszczyła włosów bo z paletą mam złe doświadczenie...?
Paulina 2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:39   #349
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Farbowanie

myślę ze ze najlepiej będzie jak powierzysz swoje włoski fryzjerowi
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 19:43   #350
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbowanie

przeczytaj sobie wątek o dekoloryzacji włosów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:11   #351
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość


wg mnie możesz po dekoloryzacji od razu nakładać farbę blond- w przypadku farby rozjaśniającej nie ma obawy, że włosy wyjdą ciemniejsze. przy farbowaniu na blond zaraz po dekol. nie ma też potrzeby płukania ich w oksydancie.

masz duże szanse, że po dekol otrzymasz kolor zblizony do tego, który miałaś, ale to się okaże. w kazdym razie trudniej je bedzie rozjaśnić waxem niż naturalne, bo będą bardziej zrudziałe niz normalnie, wiec może się okazać, ze szkoda zachodu i lepiej od razu pofarbować na blond.

ja uzywałam prosalonu i odrosty pozostały nienaruszone, a elgon działa na tej samej zasadzie, więc nie powinno ich ruszyć, ale może przeczytaj recenzje zeby sie upewnić
dzieki no wlasnie czytalam recenzje i o ile renee ich nie rusza o tyle w elgonie dziewczyny pomijaja ten aspekt
myslalam ze moze tu ktos z autopsji mi powie

moze racja z ta farbka od razu, a nie traktowac wlosy jak jako i dac im odpoczywac, rownie dobrze moge je pozniej rozpieszczac
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 07:13   #352
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Rozjaśnianie Brązu ;)

Cytat:
Napisane przez xxEluniaxx Pokaż wiadomość
Hej !
Mam problem, a mianowicie mam na głowie ciemny brąz i bardzo bym chciała uzyskac kolor cos w stylu miodowy blond podchodzący pod lekki rudy jak na zdjęciach nizej. Prubowałam już szamponem koloryzującym ale niestety kolor nie chwycił i nadal mam taki sam jak miałam ;(Dodam zdjęcia aktualnego koloru i taki jaki chcę uzyskac

Proszę o dobrą radę



i moje aktualne :



z góry Dzięki
To,jest wiadome że szamponetką kolor jasny na ciemnych nie chwyci . Potrzebna,ci będzie wizyta u fryzjera i dekoloryzacja a po dekolorze możesz nałożyć sobie ten odcień jaki ci się podoba . Powodzenia
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:40   #353
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja chcialam opisac swoją przygodę z włosami i iednym slowem ostrzec przed pozniejszymi skutkami dekoloryzacji .

Otoz od 3 lat nie robilam nic z wlosami nie farbowalam zamarzyl mi sie jasny brąz obecnie mam ciemny brąz ,wiec poszlam do fryzjerki pierwszej lepszej i powiedziala ze obejdzie sie bez dekoloryzacji ,żeby nie bylo gafy wczesniej dalam kosmyk wlosow zeby sprawdzic jaki wyjdzie kolor -wyszedl taki jak chcialam.Po koloryzacji zamiast jasnego brazu mialam miedziano -rudy!!!!!!!! masakra dla mnie straszny kolor.Po nocy placzu poszlam na drugi dzien do najlepszego salonu zrobili mi dekoloryzacje siedzialam chyba z 40 minut z ztym czyms na glowie popalilo mi cala skore glowy az po czolo -efekt dekoloryzacji bialo -zolto-pomaranczowe -myslalam ze wpadne w rozpacz ale to ponoc normalne wiec nie tragizowalam chwile potem nalozyla mi farbe ciemny blond -bardzo ladnie wyszedl ...wlosy miesiac po dekolryzacji zaczely strasznie wypadac nie mowiac o koncowkach ktore kruszyly sie niemilosiernie a ciemny blond zaczął jasnieć i zrobil się żółty wie kolejna wizyta u pani fryzjerki stwieerdzilam ze koniec juz z eksperymentami i niech mi zrobi ciemny brąz i bede miala spokoj po 2 miesiacach od farbowania na ciemny brąz kolor wypowiał mi na sliczny jasny brązik taki o jakim marzylam ,minelo juz pol roku od dekoloryzacji ja mam 6cm odrosty ...zastanwiam sie kiedy pojde je pofarbowac ale to co sie zrobilo z moim wlosami po dekoloryazjcji ,zawsze grube zdrowe lśniace -teraz cienkie kruche ,lamliwe musialam z 3cm podciac ...stracily na dlugosci a zapuszczalam :stosowalam waxy ,odzywki za 100zl ,maseczki ,ampulki wszystko co szlo!!! nie zdziwilabym sie jakbym wydala ok 1000zl na wszystko zeby przywrocic im zycie -powiem tak sa w stanie dobrym przestaly wypadac sa bardziej nawilzone (plej kokosowy) ale nadal sie lamią...:/ takze przestrzegam dekoloryzacja to nie zabawa...
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:19   #354
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przede wszystkim nie miałas dekoloryzacji tylko ROZJAŚNIANIE wlosów.
I prawdopodobnie dwa razy w krótkim odstepie czasu wiec to oczywiste ze wlosy musiały sie łamać.



wiecie co zastanawiam sie dziewczyny jak to sie dzieje...ze czesto widze na ulicy dziewczyny o pieknych długich blond wlosach -rozjasnianych jak one to robia
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:31   #355
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie miałas dekoloryzacji tylko ROZJAŚNIANIE wlosów.
I prawdopodobnie dwa razy w krótkim odstepie czasu wiec to oczywiste ze wlosy musiały sie łamać.



wiecie co zastanawiam sie dziewczyny jak to sie dzieje...ze czesto widze na ulicy dziewczyny o pieknych długich blond wlosach -rozjasnianych jak one to robia

to byla dekoloryzacja nie zadne rozjasnianie -tylko sciaganie koloru i mialam ja tylko raz -wybacz ale chyba wiem lepiej co mialam robione i ile razy
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:19   #356
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej.
Mój naturalny kolor włosów to taki średni blond. Niecały rok temu zachciało mi sie ciemnych I farbowałam szamponem do 24zmyć Czekoladowy Brąz firmy Palette. Teraz chcę wrócić do swojego blondu .. Odrosty mam już na kilka centymetrów ... i wygląda to okropnie.
Byłam dzisiaj się spytać w jednym salonie fryzjerskim i tam mi powiedziano, że dekoloryzacja będzie trudna, bo z Palette są problemy bo to farba metaliczna i że oni się nie podejmą tego, chyba że na moje ryzyko. Poszłam do drugiego salonu i tam powiedział mi fryzjer, że zrobi mi dekoloryzację a na drugi dzień dopiero farbą. Koszt tego około 200zł.
Zastanawiam się tylko czy ta dekoloryzacja mi coś pomoże czy będą to pieniądze wyrzucone w błoto ? Bardzo prosze o odpowiedź.
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:34   #357
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Hej.
Mój naturalny kolor włosów to taki średni blond. Niecały rok temu zachciało mi sie ciemnych I farbowałam szamponem do 24zmyć Czekoladowy Brąz firmy Palette. Teraz chcę wrócić do swojego blondu .. Odrosty mam już na kilka centymetrów ... i wygląda to okropnie.
Byłam dzisiaj się spytać w jednym salonie fryzjerskim i tam mi powiedziano, że dekoloryzacja będzie trudna, bo z Palette są problemy bo to farba metaliczna i że oni się nie podejmą tego, chyba że na moje ryzyko. Poszłam do drugiego salonu i tam powiedział mi fryzjer, że zrobi mi dekoloryzację a na drugi dzień dopiero farbą. Koszt tego około 200zł.
Zastanawiam się tylko czy ta dekoloryzacja mi coś pomoże czy będą to pieniądze wyrzucone w błoto ? Bardzo prosze o odpowiedź.
Witaj ja dzisiaj zaczęłam moją "przygodę" z dekoloryzacją . Od dwóch lat farbowałam włosy farbą Palette i do tego czarną. Nie powiem było ciężko i niestety czeka mnie druga dekoloryzacja. Obecnie mam na głowie 5 kolorów- od blondu po czarny Uważam,że zejdziesz do blondu , ale -tj w moim przypadku- nie od razu. Ja chcę zejść tylko (a może aż do naturalnego średniego brązu). Mam koleżankę,która schodziła z czerni do blondu właśnie poprzez dekoloryzację, więc jest to jak najbardziej możliwe
Życzę powodzenia i dużo cierpliwości
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:09   #358
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
Witaj ja dzisiaj zaczęłam moją "przygodę" z dekoloryzacją . Od dwóch lat farbowałam włosy farbą Palette i do tego czarną. Nie powiem było ciężko i niestety czeka mnie druga dekoloryzacja. Obecnie mam na głowie 5 kolorów- od blondu po czarny Uważam,że zejdziesz do blondu , ale -tj w moim przypadku- nie od razu. Ja chcę zejść tylko (a może aż do naturalnego średniego brązu). Mam koleżankę,która schodziła z czerni do blondu właśnie poprzez dekoloryzację, więc jest to jak najbardziej możliwe
Życzę powodzenia i dużo cierpliwości
No własnie ja jestem w gorącej wodzie kąpana i bym chciała wszystko od razu już Na razie czekam za kasą i jak tylko ją dostanę (mam nadzieję, że to bd w przyszłym tyg) pędzę do fryzjera
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:30   #359
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ania,ja kilka stron wcześniej pisałam jak schodziłam z czarnych do blondu dałam nawet fotki w trakcie dekoloryzacji i po dekoloryzacji i rozjaśnianiu wszystko zajęło mi jakieś 3 tygodnie... teraz mam praktycznie białe włosy,z czego jestem strasznie zadowolona,bo do takiego efektu dążyłam dekoloryzacja powinna Ci pomóc ;p może za pierwszym razem nie,zależy zresztą jakiego dekoloryzatora użyje fryzjer,ale po powtórzeniu jej powinnaś mieć wymarzony kolor no i pochwal się,gdy już będziesz po ;p zdjęcia mile widziane ;>
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 07:14   #360
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
.Po nocy placzu poszlam na drugi dzien do najlepszego salonu zrobili mi dekoloryzacje siedzialam chyba z 40 minut z ztym czyms na glowie popalilo mi cala skore glowy az po czolo -efekt dekoloryzacji bialo -zolto-pomaranczowe -myslalam ze wpadne w rozpacz ale to ponoc normalne wiec nie tragizowalam chwile potem nalozyla mi farbe ciemny blond -bardzo ladnie wyszedl ...
Niestety albo i stety nie znany mi jest dekoloryzator który pali glowe ze az piecze i rozjasnia wlosy do zoltego pomaranczu....przeczytaj watek to sie dowiesz co to jest dekoloryzator No ale jesli uwazasz ze jednak miałas dekoloryzacje...to nie bede cie juz wyprowadzac z błedu
Ach i przepraszam fakt mogłas miec ten zabieg tylko raz.wczesniej fryzjerka zapewne nalozyła tylko farbe bez wcześniejszego podkladu stad ten niechciany rudy :/

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-05-08 o 07:17
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.