Essence cz. VIII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 00:38   #301
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

a u Ciebie to gdzie?
W Polsce, jak napisano w pierwszym poście (umieszczamy tam aktualne limitki) mamy teraz I love Berlin i Black & White. I czekaaaamy
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:48   #302
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VIII

Dziewczyny czy tym różowym pędzlem Essence da się nakładać róż? Mój pędzel się psuje i muszę coś nowego znaleźć.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:03   #303
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tym różowym pędzlem Essence da się nakładać róż? Mój pędzel się psuje i muszę coś nowego znaleźć.

Różowym?Masz na myśli ten z czarną rączką?
Jeśli tak,to ja go mam.Nadaje się tylko do miękkich róży,twardszych nie nabierzesz na pędzel.
Polecam Ci polować na przecenę pędzli na iherb.com,pierwsze zakupy z 5 $ zniżką,wychodzi jakieś 20 zł za cały komplet pędzli,wraz z przesyłką..A takie do różu też są.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:11   #304
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tym różowym pędzlem Essence da się nakładać róż? Mój pędzel się psuje i muszę coś nowego znaleźć.
Jeśli chodzi Ci o ten z czarną rączką,to ja go posiadam i nakładam nim róże i rozświetlacze i spisuje się w świetnie w tej roli także ja go polecam
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:21   #305
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VIII

Ja również polecam go raczej do miękkich produktów. Do twardszych świetnie za to nadaje się pędzel z Rossmanna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:24   #306
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jeśli tak,to ja go mam.Nadaje się tylko do miękkich róży,twardszych nie nabierzesz na pędzel.
[
Ja go używam do różu CaH, bo tylko nim wychodzi mi zgrabnie i bez krzywdy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:30   #307
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
a u Ciebie to gdzie?
W Polsce, jak napisano w pierwszym poście (umieszczamy tam aktualne limitki) mamy teraz I love Berlin i Black & White. I czekaaaamy

Ja mieszkam w Niemczech ; )) U nas także I love Berlin, Black & White. Niekiedy można spotkać jeszcze resztki Fairytale i Metallics, która swoją drogą była świetną limitką jeśli chodzi o biżuterię. Czekamy, czekamy


Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tym różowym pędzlem Essence da się nakładać róż? Mój pędzel się psuje i muszę coś nowego znaleźć.

Pędzel ten świetnie nadaje się do różu ; )) Ale ostatnio go w ogóle nie używam. Zaczęło denerwować mnie to, że jest ... różowy i nie widzę ile produktu mam na pędzlu.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 12:09   #308
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja go używam, szczególnie, że mam jeszcze zapas. Lubię efekt, który daje, ale drażni mnie fakt, że go tak mocno widać, bo odcina się od skóry. Myślę, że to z uwagi na naszą jasną karnację (oglądam Twojego bloga :P).

A co do AOHa, to wczoraj otworzyłam świeżutkiego, bo stary już wykończyłam, i aby pozbyć się tego wrednego brokatu z góry, pośmigałam pędzlem i nałożyłam to na dekolt - akurat miałam okazję żeby pobłyszczeć I co mnie zdumiało, w miejscach gdzie był AOH dostałam takiego mocnego zaczerwienienia Nie mam pojęcia, co to było. Czyżby AOH uczulał? Tylko dziwne, że jedno opakowanie już wykończyłam i nic się nie działo.

Może się przeterminował albo po prostu brokat podrażnił delikatną skórę dekoltu?


Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Pilar, moge o tym pomyslec jak cos to pw

Ingeborg, dla mnie ten nowy rozswietlacza po zdrapaniu tej wierzchniej warstwy stał jakis takiś beee. Starego AOH nie mialam niestety
Czaje się na inglotowy rozswietlacz...ale znowu nie wiem jaki kolor...
Dylematy zakupoholika....
Jak to jaki? - Najlepiej wszystkie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:22   #309
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Różowym?Masz na myśli ten z czarną rączką?
Jeśli tak,to ja go mam.Nadaje się tylko do miękkich róży,twardszych nie nabierzesz na pędzel.
Polecam Ci polować na przecenę pędzli na iherb.com,pierwsze zakupy z 5 $ zniżką,wychodzi jakieś 20 zł za cały komplet pędzli,wraz z przesyłką..A takie do różu też są.
Tak, czarna rączka i różowo-białe włosie. Chodzi Ci o pędzle Eco Tools? Właśnie nie widzę tam takiego małego pędzla, a dużymi trudno mi się operuje.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o ten z czarną rączką,to ja go posiadam i nakładam nim róże i rozświetlacze i spisuje się w świetnie w tej roli także ja go polecam
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja również polecam go raczej do miękkich produktów. Do twardszych świetnie za to nadaje się pędzel z Rossmanna.
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja go używam do różu CaH, bo tylko nim wychodzi mi zgrabnie i bez krzywdy
Dziękuję za opinie. W takim razie skuszę się na niego. Mam pędzle z linii For Your Beauty, ale on jest bardzo zbity i niestety łatwo przedobrzyć z produktem.

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość

Ja mieszkam w Niemczech ; )) U nas także I love Berlin, Black & White. Niekiedy można spotkać jeszcze resztki Fairytale i Metallics, która swoją drogą była świetną limitką jeśli chodzi o biżuterię. Czekamy, czekamy




Pędzel ten świetnie nadaje się do różu ; )) Ale ostatnio go w ogóle nie używam. Zaczęło denerwować mnie to, że jest ... różowy i nie widzę ile produktu mam na pędzlu.
A ja myślałam, że róż będzie działał optymistycznie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:23   #310
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
A co do AOHa, to wczoraj otworzyłam świeżutkiego, bo stary już wykończyłam, i aby pozbyć się tego wrednego brokatu z góry, pośmigałam pędzlem i nałożyłam to na dekolt - akurat miałam okazję żeby pobłyszczeć I co mnie zdumiało, w miejscach gdzie był AOH dostałam takiego mocnego zaczerwienienia Nie mam pojęcia, co to było. Czyżby AOH uczulał? Tylko dziwne, że jedno opakowanie już wykończyłam i nic się nie działo.
moim zdaniem to może być od pędzla też tak miałam, nakładałam dość sporo rozświetlacza i mnie chyba właśnie pędzel podrażnił i mnie szyja i dekolt swędziały i były zaczerwienione... ale później przeszło

elianka twój aportujący kot jest genialny
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:32   #311
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. VIII

Kupiłam dzisiaj błyszczyk XXXL Nudes w kolorze 03 i muszę przyznać, że jest b. ładny

nobodygirl91 - w Naturze zlikwidowali szafę colour avenue - trzeba się szykować na nowości
__________________
- BLOG -
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 13:58   #312
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj błyszczyk XXXL Nudes w kolorze 03 i muszę przyznać, że jest b. ładny

nobodygirl91 - w Naturze zlikwidowali szafę colour avenue - trzeba się szykować na nowości
Tęż mam ten błyszczyk i jest rewelacyjny, fajnie nawilża i ma świetny kolor. Drażnią mnie tylko te małe drobinki brokatu , byłby idealny bez tych świecidełek. Mam też odcień 02 Light Candy ale on niestety gorzej się rozprowadza na ustach ze względu na kolor. Z czasem na ustach zostają takie białe farfocle
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:08   #313
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Tęż mam ten błyszczyk i jest rewelacyjny, fajnie nawilża i ma świetny kolor. Drażnią mnie tylko te małe drobinki brokatu , byłby idealny bez tych świecidełek. Mam też odcień 02 Light Candy ale on niestety gorzej się rozprowadza na ustach ze względu na kolor. Z czasem na ustach zostają takie białe farfocle
Mi drobinki nie przeszkadzają. Błyszczyk świetnie komponuje się z moim naturalnym kolorem ust Nie spodziewałam się takiego efektu, jestem pozytywnie zaskoczona
__________________
- BLOG -
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:58   #314
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VIII

A ja właśnie wróciłam z pędzlem i jestem bardzo zadowolona. Właśnie taki malutki był mi potrzebny.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 16:44   #315
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. VIII

ja też mam ten błyszczyk 03 i uważam, że jest super i właśnie fajnie podkreśla naturalny kolor ust
01 też mam i już nie jest taki fajny ...
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:06   #316
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Essence cz. VIII

Ostatnio często rozmawiacie o błyszczykach xxxl nudes, kusicielki Wcześniej w ogóle mnie nie interesowały, a teraz wiem, że muszę mieć nr 03
Kupię go jak tylko zacznie się letni semestr, bo ferie spędzam w domu, a w moim mieście nie ma Natury
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:25   #317
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Essence cz. VIII

http://www.essence.eu/pl/products/ou...s/wkrotce.html

Nowości w marcu. Będą żelowe eyelinerki w normalnej sprzedaży, nie w limitce .
martamw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:43   #318
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Essence cz. VIII

martamw - ! ja chce lakiery, eyeliner, cienie i może tusz (jemu trzeba się przyjrzeć uważniej )
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:44   #319
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VIII

Cześć dziewczyny, nawet nie zorientowałam się w czas, że nowy wątek jest!

Ostatnio z essence kupiłam paletkę do brwi : super, ale jeszcze muszę z kolorami powalczyć, bo nie mogę się zdecydować - jestem bladolica, ale ciemniejszy cień jest chłodniejszy i chyba jednak lepiej wygląda... Poza tym: ll almost famous (fajne rozświetlenie, ale spodziewałam się że będzie miała w sobie trochę koloru, łososiowego), balsam z ILB (city lights, jestem zakochana!) i liner buddy bear z ILB (chyba nie będzie współpracował z tłustymi powiekami, ale zobaczymy w praniu, kolor fantastyczny).

Miałam nieprzyjemną sytuację w naturze! Panie wyłożyły limitkę ze starymi cenami, wzięłam co chciałam, szczęśliwa a tu przy kasie - spro więcej do zapłacenia. Nauczona z lekcji wosu () mówię halo, sprzedajemy po cenach jakie są na półce - pani na to olewatorskim tonem że nie, bo po takich jakie 'wchodzą' na kasę. Tym sposobem kupiłam te dwie rzeczy dwa tyg później, 'obrażona' na essence I słuchajcie, jak to jest: ja miałam rację czy pani z N? Na forach piszą różnie.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 18:20   #320
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. VIII

Co do tego sporu o ceny to powinni sprzedać po cenie podanej na półce wg art. 543 KC " wystawienie ceny w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży"

Ja jeszcze ja nie byłam uświadomiona to miałam podobną sytuację w deichmanie, gdzie na pudełku była nalepka z obniżoną ceną a w kasie okazało się, że nie i nie chcieli obniżyć więc nie wzięłam. Potem dopytałam się na zajęciach z prawa i okazało się, że muszą sprzedać po cenie podanej na artykule. Teraz jak już to wiem więcej nie dam się oszukać, w tej sytuacji kazałabym zawołać kierownika i dochodziłabym prawa!
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:31   #321
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VIII

Oczywiście, ja też bym się kłóciła.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:43   #322
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. VIII

Dobrze wiedzieć. Ja zazwyczaj się nie kłócę, bo prawo nie jest moją mocną stroną, ale teraz zapamiętam ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:52   #323
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VIII

Sama pani kierowniczka mi to wmawiała. Wkurzona wyszłam zostawiając wszystkie zakupy przy kasie, nie miałam siły się dochodzić...
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:55   #324
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. VIII

Trzeba kupić i nosić w torebce kieszonkowy KC i w takiej sytuacji przeczytać odpowiedni art. i postraszyć rzecznikiem konsumenta, inaczej się nie nauczą i dalej będą robić ludzi w bambuko...
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:00   #325
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VIII

Całkiem dobry pomysł
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:11   #326
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Essence cz. VIII

też tak uważam
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:14   #327
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. VIII

ale to nie do konca tak jest...

tzn jesli naprawde na danej polce leza wszystkie te kosmetyki i cena ktora jest podana na KAZDYM kosmetyku jest inna niz ta ktora potem jest przy kasie to mamy prawo sie klocic.. a inaczej niestety nie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:17   #328
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martamw Pokaż wiadomość
http://www.essence.eu/pl/products/ou...s/wkrotce.html

Nowości w marcu. Będą żelowe eyelinerki w normalnej sprzedaży, nie w limitce .
wiemy

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nawet nie zorientowałam się w czas, że nowy wątek jest!

Ostatnio z essence kupiłam paletkę do brwi : super, ale jeszcze muszę z kolorami powalczyć, bo nie mogę się zdecydować - jestem bladolica, ale ciemniejszy cień jest chłodniejszy i chyba jednak lepiej wygląda... Poza tym: ll almost famous (fajne rozświetlenie, ale spodziewałam się że będzie miała w sobie trochę koloru, łososiowego), balsam z ILB (city lights, jestem zakochana!) i liner buddy bear z ILB (chyba nie będzie współpracował z tłustymi powiekami, ale zobaczymy w praniu, kolor fantastyczny).

Miałam nieprzyjemną sytuację w naturze! Panie wyłożyły limitkę ze starymi cenami, wzięłam co chciałam, szczęśliwa a tu przy kasie - spro więcej do zapłacenia. Nauczona z lekcji wosu () mówię halo, sprzedajemy po cenach jakie są na półce - pani na to olewatorskim tonem że nie, bo po takich jakie 'wchodzą' na kasę. Tym sposobem kupiłam te dwie rzeczy dwa tyg później, 'obrażona' na essence I słuchajcie, jak to jest: ja miałam rację czy pani z N? Na forach piszą różnie.
Powinni Ci sprzedać po cenie na półce. Ja się zawsze kłócę, a jak nie to po prostu zostawiam rzeczy.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Trzeba kupić i nosić w torebce kieszonkowy KC i w takiej sytuacji przeczytać odpowiedni art. i postraszyć rzecznikiem konsumenta, inaczej się nie nauczą i dalej będą robić ludzi w bambuko...
Mam siostre po prawie. Musze wydębić od niej jeden, bo chyba ma z KC 3 sztuki
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:31   #329
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ale to nie do konca tak jest...

tzn jesli naprawde na danej polce leza wszystkie te kosmetyki i cena ktora jest podana na KAZDYM kosmetyku jest inna niz ta ktora potem jest przy kasie to mamy prawo sie klocic.. a inaczej niestety nie

Tyle że przy limitowankach ceny są przyklejone na standzie - pod albo nad danym 'rzędem' kosmetyków. W takiej sytuacji jak to interpretować?
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:33   #330
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Essence cz. VIII

no wlasnie to jest chyba taki haczyk sklepow/sprzedawcow itp

bo na kazdym towarze powinna byc cena i wtedy jakby byla na kazdym inna niz ta przy kasie to co innego
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.