Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 01:17   #4051
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Paletki mnie rozczarowały - rozważałam Angel, ale po testach "na żywo" mi przeszło. Trudno było nawet nałożyć cień na dłoń (zwłaszcza ten róż i grafit), a przy dłuższych próbach, jak już coś tam było widać na ręku, uznałam, że żaden z kolorów nie jest na tyle unikalny, żebym chciała kupić całą paletkę (Angel Flame, chyba najbardziej wyjątkowy, to przede wszystkim nie moja bajka). Może przy użyciu pędzelków aplikacja będzie łatwiejsza.
Aplikują sie bardzo ładnie - dziś wykonałam cały makijaż Angelową paletką - i nie było żadnych problemów i z samym nakładaniem i z późniejszym rozcieraniem. Nawet matowy cień jest przyjazny dla użytkownika No i fenomenalnie sie na oku prezentują - gładka, satynowa tafla praktycznie bez połysku - jedyny blask nadał pomarańczowy położony punktowo nad tęczówką.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
http://barwy-wojenne.blogspot.com/20...arodzenie.html
Jeszcze nie widziałam październikowej kolekcji na żywo, a już mnie fascynuje kolekcja świąteczna. Koszmar .
Paint poty jak na razie mnie zauroczyły. Do cieni mineralnych nie potrafię sie przekonać - zbyt brokatowy efekt dają - przynajmniej na moich oczach. A miałam nadzieje, że kolekcja będzie - przewrotnie - matowa .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jednak -robisz naprawdę boskie i niewidoczne wręcz przejścia między cieniami - uwierz
Zawstydzasz mnie swoimi komplementami !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 01:39   #4052
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm..a jak Nubile wygląda na powiece? Można by używać go na szybko do kreski na dzień? On jest taki rozjaśniający/odświeżający czy raczej niezbyt?
moim zdaniem to zalezy od skóry bo on taki jasny nie jest, mam mojej skórze cos tam rozjasniał, ale na jasnych bedzie lekko przyciemniał z karmelowym tonem, a na srodkowych boje sie ze zniknie, troche tak jak painterly które u niektórych osob znika i jeszcze podsinia, ten nie powinien podsiniać ale znikac moze.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 05:57   #4053
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm..a jak Nubile wygląda na powiece? Można by używać go na szybko do kreski na dzień? On jest taki rozjaśniający/odświeżający czy raczej niezbyt?
Nubile to odcień z ogromnym potencjałem. Na mojej jasnej skórze wygląda świetnie, tak naprawdę sam w sobie tworzy już makijaż oczu. Ja rozcieram go aż po brew. Wspaniale wygląda z kreską nad linią górnych rzęs, u mnie najlepiej z kolorem połyskującego brązu (np. kreską z PP Idyllic). Jeżeli chcę dodatkowo rozświetlić makijaż to nakładam jeszcze opuszkami palców połyskujący jasny beżowy cień pod łuki brwiowe, czasem taki akcent także na środek powieki.
Generalnie używam tego PP regularnie od paru dni Zaryzykowałam również nałożeniem go na kości policzkowe, bardzo fajnie zestawił się z różem ''Cubic'' Jest świetny i mój ulubiony

P.S - Jeżeli chodzi o sam odcień to już wszystko opisał Kamil
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 06:51   #4054
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

piekne te nowe kolekcje
i wysłuchano mych próśb i pojawiły się technakohle - i to jakie fajne, z perłowym połyskiem
ciekawe jak na swatchach będą się prezentowały fioletowy i czarny, ew jeszcze brąz jeśli będzie chłoooooodny

stylistyka świąteczna bardziej mi odpowiada od zeszłorocznej, chociaż jest taka sterylna, szkoda że na fotkach kosmetyczki od pędzli są przejrzyste, bo może skusiłabym się na biały albo skunksowaty zestaw
ale kuszą mnie te zestawy dwójek z technakohlem, tuszem i pędzelkiem tylko swatchy mi brak
na dodatek nie wiem, kiedy wejdą świąteczne, bo jeśli na przełomie listopada/grudnia, to pewnie będę wtedy na porodówce, więc ominie mnie ta przyjemność
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 07:44   #4055
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
piekne te nowe kolekcje
i wysłuchano mych próśb i pojawiły się technakohle - i to jakie fajne, z perłowym połyskiem
ciekawe jak na swatchach będą się prezentowały fioletowy i czarny, ew jeszcze brąz jeśli będzie chłoooooodny

stylistyka świąteczna bardziej mi odpowiada od zeszłorocznej, chociaż jest taka sterylna, szkoda że na fotkach kosmetyczki od pędzli są przejrzyste, bo może skusiłabym się na biały albo skunksowaty zestaw
ale kuszą mnie te zestawy dwójek z technakohlem, tuszem i pędzelkiem tylko swatchy mi brak
na dodatek nie wiem, kiedy wejdą świąteczne, bo jeśli na przełomie listopada/grudnia, to pewnie będę wtedy na porodówce, więc ominie mnie ta przyjemność
Coś mnie sie wydaje, ze początek listopada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:36   #4056
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie mam Coralisty, ale ją wielokrotnie macałam. Zdecydowanie PP przy niej jest rozświetlaczem, nie różem. Coralista daje intensywny kolor z polyskiem, a Porcelain Pink to taka różowozłota poświata, trzeba go naprawdę dużo nałożyć (co dziś z przyjemnością uczyniłam ), żeby było widać różowy kolor. To taki ciepły róż z koralem i złotem, mieniący się kilkoma odcieniami subtelnie, ale właśnie pigment ma jakby wytłumiony. W każdym razie sprawdzi się i jako rozświetlacz, i jako subtelny, lśniący róż.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

He he, pewnie nie pomogłam wcale tym komentarzem...
Pomogłaś! Zaintrygowałaś mnie i teraz chcę to pomacać na żywo!
Może będzie okazja .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:00   #4057
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
moim zdaniem to zalezy od skóry bo on taki jasny nie jest, mam mojej skórze cos tam rozjasniał, ale na jasnych bedzie lekko przyciemniał z karmelowym tonem, a na srodkowych boje sie ze zniknie, troche tak jak painterly które u niektórych osob znika i jeszcze podsinia, ten nie powinien podsiniać ale znikac moze.
Czy jest w macu paint pot painterfly tylko że z drobinkami żeby był opalizujący?? Mam tylko ten a przydałby mi się jakiś mniej korektorowaty
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 11:20   #4058
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Czy jest w macu paint pot painterfly tylko że z drobinkami żeby był opalizujący?? Mam tylko ten a przydałby mi się jakiś mniej korektorowaty
No przecież pisał, ze Nubile, jaśniej się nie da. Moze bys poczytała wszystkie wypowiedzi, a nie jedną urwana z kontekstu? Bo potem niepotrzebnie się mnożą pytania zbędne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 13:44   #4059
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny,dzisiaj po 20:00 Noc Zakupów w Gal Mokotów w Wawie - dzwoniłam do MACa zapytać,czy będzie rabacik (w Marionnaud -23% na wszystko) - w MACu przy zakupach na kwotę powyżej 250pln będzie można coś z kolorówki sobie wylosować
Coś że cienie,błyszczyki... ale w ciemno
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 14:03   #4060
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dzisiaj po 20:00 Noc Zakupów w Gal Mokotów w Wawie - dzwoniłam do MACa zapytać,czy będzie rabacik (w Marionnaud -23% na wszystko) - w MACu przy zakupach na kwotę powyżej 250pln będzie można coś z kolorówki sobie wylosować
Coś że cienie,błyszczyki... ale w ciemno
ale fajna promocja, szkoda, że nie w Złotych, łatwiejszy dostęp
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 15:36   #4061
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm..a jak Nubile wygląda na powiece? Można by używać go na szybko do kreski na dzień? On jest taki rozjaśniający/odświeżający czy raczej niezbyt?
U mnie on za bardzo powieki nie rozjaśnia (kolorystycznie się z nią raczej zlewa), co najwyżej rozświetla, bo ma mikroskopijne drobinki. Myślę, że efekt zależy od odcienia skóry i u każdego będzie inaczej wygladał. Co nie znaczy, że nie można go używać samodzielnie, tylko z kreską .

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
źle to wróży mojej ostatniej stracie Painterly, do którego ponownego kupna zabieram się i zabrać nie mogę może więc Nubile zamiast
Ja właśnie Nubile kupiłam zamiast Painterly, bo ten ostatni mi się kończy, a poza tym jest w stałej kolekcji, a Nubile to LE (prawda że dobre uzasadnienie ? ).

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Aplikują sie bardzo ładnie - dziś wykonałam cały makijaż Angelową paletką - i nie było żadnych problemów i z samym nakładaniem i z późniejszym rozcieraniem. Nawet matowy cień jest przyjazny dla użytkownika No i fenomenalnie sie na oku prezentują - gładka, satynowa tafla praktycznie bez połysku - jedyny blask nadał pomarańczowy położony punktowo nad tęczówką.
No właśnie tak myślałam, że na oku może być dużo lepiej niż w testach "naręcznych". I takie właśnie wypowiedzi, jak Twoja, zasiewają we mnie wątpliwość, czy dobrze zrobiłam, że Angel nie wzięłam .

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
moim zdaniem to zalezy od skóry bo on taki jasny nie jest, mam mojej skórze cos tam rozjasniał, ale na jasnych bedzie lekko przyciemniał z karmelowym tonem, a na srodkowych boje sie ze zniknie, troche tak jak painterly które u niektórych osob znika i jeszcze podsinia, ten nie powinien podsiniać ale znikac moze.
Potwierdzam . U mnie właśnie tak się dzieje, jak Kamil pisze - Nubile jest ledwie widoczny.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 15:41   #4062
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie Nubile kupiłam zamiast Painterly, bo ten ostatni mi się kończy, a poza tym jest w stałej kolekcji, a Nubile to LE (prawda że dobre uzasadnienie ? ).
no najlepsze
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 16:28   #4063
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzięki za opinie o Nubile. Teraz już sama nie wiem. Hah, zawsze to ciężko jak nie można obejrzeć na żywo. No ale bardzo, bardzo kusi.
Ja używam korektora Studio Finish NC20 i raczej idealnie się wtapia, zwłaszcza zimą, bo latem nie zawsze używam i tak. Chciałabym coś żeby rozjaśniało/ujednolicało mi powiekę...bo raz, że to fajne na szybszy makijaż, a dwa, że mam trochę zaciemnione załamanie, co mnie bardzo wkurza. I właśnie się boję, że będę mieć sine/zmęczone powieki.

A jak sobie jeszcze pomyślę i ostatecznie się zdecyduję, mógłby mi ktoś kupić?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:11   #4064
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Oba quady Cindy sa boskie!
Nie żałuje ani na jote, ze je wzięłam, pojedyńczy zółty cień wymiata - nie jest podobny do żadnego ze stałej, ani z last LE.
I pp Idyllic ... brak mi słow - poezja koloru
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:16   #4065
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Na pewno się znajdzie jakaś dobra dusza, która pomoże w zakupach, spoko. Choć dla mnie to się robi niebiezpieczne, bo zawsze przy okazji biorę coś dla siebie, a nie mam w planach. W każdym razie, gdy kolekcja wejdzie do oficjalnej sprzedaży, pewnie pójdę do M. i tak - po Blue Storm, bo mnie dręczy, że za piękny jest, żeby z niego zrezygnować.
Dwie uwagi po testach naocznych nowych Paint Potów - wkurza mnie niemiłosiernie złoty Genuine Treasure: osypuje się z niego brokat! Skandal, to ma być kremowy produkt. W dodatku na oczach nie jest tak ładny jak na swatchach - robi się szarobury, brudny taki z tym nieszczęsnym sypiącym się brokatem.
Za to Imaginary to był dobry zakup, cudownie podbija kolory - Hypnotizing na nim jest wreszcie ciemniejszy i naprawdę zjawiskowy. Kreskę nim też dziś noszę, fajnie to wygląda.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oba quady Cindy sa boskie!
Nie żałuje ani na jote, ze je wzięłam, pojedyńczy zółty cień wymiata - nie jest podobny do żadnego ze stałej, ani z last LE.
I pp Idyllic ... brak mi słow - poezja koloru
Halo, halo - dawać mi tu zaraz pełną listę zakupów + wnioski pokontrolne, co to za jakieś pojedyncze ochy i achy!
Ja tu piszę peany, a ta myśli, że jednym zdaniem nas opędzi - nie ma tak. Pisz po kolei, co i jak i dlaczego fajne, ok?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:51   #4066
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dwie uwagi po testach naocznych nowych Paint Potów - wkurza mnie niemiłosiernie złoty Genuine Treasure: osypuje się z niego brokat! Skandal, to ma być kremowy produkt. W dodatku na oczach nie jest tak ładny jak na swatchach - robi się szarobury, brudny taki z tym nieszczęsnym sypiącym się brokatem.
Za to Imaginary to był dobry zakup, cudownie podbija kolory - Hypnotizing na nim jest wreszcie ciemniejszy i naprawdę zjawiskowy. Kreskę nim też dziś noszę, fajnie to wygląda.


Halo, halo - dawać mi tu zaraz pełną listę zakupów + wnioski pokontrolne, co to za jakieś pojedyncze ochy i achy!
Ja tu piszę peany, a ta myśli, że jednym zdaniem nas opędzi - nie ma tak. Pisz po kolei, co i jak i dlaczego fajne, ok?
A to mnie wyleczyłaś z tego złotego paint pota jak sie sypie, to mi sie odechciało go mieć
Pełną listę podałam przecież w poprzednim poście - jeszcze tylko zapomniałam dodac, ze na Nubile również się zdecydowałam ale będe go miec dopiero w przyszłym tygodniu.
O czymże więcej pisać, jak wszystko razem i osobno to cud miód i orzeszki
No i mam tez odsypki Blue Storm i Emerald Dusk, a także fluidline Ash Violet i oba pigmenty - zwłaszcza Blue Storm są . Ale cały słoik to mi niepotrzebny, wystarczy odsypka i tak mało używam pigmaków, bo za duży błysk.
A co fluidline Ash Violet - to owszem ładny ciemny fiolet, ale nie kupiłabym, bo wg mnie niepotrzebnie mu nasypali tam srebrnych sporych drobinek, przez co jakos mi sie to średnio podoba

Quad Angel - cudo. Już przebieram nózkami, aby się nim umalować. Aczkolwiek szary cień z tej paletki jest niemalże identyczny z Russian Blue z Pedigreed Palace, jeśli się róznią odcieniem, to zaledwie ułamkiem koloru. No i lepiej sie rozprowadza niźli Russian.
Parlor Smoke - równie dla mnie urokliwy - nie moge się napatrzyć na niego. Ślinotoku dostaję wręcz

Three Yellow Rings - zimny - cytrynowy zółty, ponoć ma domieszke zieleni, ale ja jej nie dostrzegam, myślę, ze pieknie by wyglądał na pp Treasure Hunt.

PP Idyllic - mega piekny burgund, na ręce w słońcu wygląda wręcz obłednie
Pod Mythical, Mythology, Coppering i temu podobne cienie będzie jak znalazł. A także sam na powiece

Porobiłam zdjęcia i swatche tego kramu co posiadam, więc jak ktoś coś chce, to pisać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-30 o 19:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:56   #4067
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Swatche pigmaków baaaardzo proszę, muszę się upewnić, który biorę i czy na pewno
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:06   #4068
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny ja przychodzę z pytaniem o pięlegnację MACa .
Zastanwiam się nad kupnem complete comfort creme oraz studio moisture
ale nie jestem pewna czy to dobry wybór - mam suchą cerę i zazwyczaj używam kremu nivea .
Ale ile mozna ? tak więc wymysliłam sobie,że zakupie w końcu porządne serum ( padło na estee lauder) na noc oraz na dzien a do tego krem ..uwidział mi się MAC ale się wciąż wacham... czytałam MUA i opinie na internecie a teraz chciałabym usłyszeć waszą opinię
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:08   #4069
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Swatche pigmaków baaaardzo proszę, muszę się upewnić, który biorę i czy na pewno
Prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3pg.jpg (119,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3pgm.jpg (122,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bstorm.jpg (182,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edusk.jpg (199,2 KB, 3 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-30 o 19:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 19:11   #4070
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja przychodzę z pytaniem o pięlegnację MACa .
Zastanwiam się nad kupnem complete comfort creme oraz studio moisture
ale nie jestem pewna czy to dobry wybór - mam suchą cerę i zazwyczaj używam kremu nivea .
Ale ile mozna ? tak więc wymysliłam sobie,że zakupie w końcu porządne serum ( padło na estee lauder) na noc oraz na dzien a do tego krem ..uwidział mi się MAC ale się wciąż wacham... czytałam MUA i opinie na internecie a teraz chciałabym usłyszeć waszą opinię
Kremy jak kremy - najzwyklejsze nawilżające kremy, podobne, a nawet lepsze można kupić tańszej marki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:17   #4071
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kremy jak kremy - najzwyklejsze nawilżające kremy, podobne, a nawet lepsze można kupić tańszej marki
hmm to może jednak się zainteresuję yes to carrot ..potrzeba mi czegoś dobrze nawilżającego
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:18   #4072
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Porobiłam zdjęcia i swatche tego kramu co posiadam, więc jak ktoś coś chce, to pisać
Corii dawaj swatche wszystkiego, co masz z Cindy i Posh, a zwłaszcza czwórkę Angel, bo jako kolejna kusisz tą paletką . A jak dasz radę, to najlepiej makijażyk cieniami z Angel .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:32   #4073
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja przychodzę z pytaniem o pięlegnację MACa .
Zastanwiam się nad kupnem complete comfort creme oraz studio moisture
ale nie jestem pewna czy to dobry wybór - mam suchą cerę i zazwyczaj używam kremu nivea .
Ale ile mozna ? tak więc wymysliłam sobie,że zakupie w końcu porządne serum ( padło na estee lauder) na noc oraz na dzien a do tego krem ..uwidział mi się MAC ale się wciąż wacham... czytałam MUA i opinie na internecie a teraz chciałabym usłyszeć waszą opinię
miałam ten Complete Comfort Creme, płaciłam 140zl, moim zdaniem za tą cenę można znaleźć lepszy , ale w kombinacji z podkładem porlongwear dobrze się sprawował - tylko jest jedno ale, ja mam cerę w kierunku tłustej, co prawda ciążowo trochę się zmienia w kierunku suchszym , ale nie jest sucha
tego drugiego nie próbowałam
teraz mam krem Mac Mineralize, taki w tubie - ten jest gorszy, troche podrażnia po nałożeniu i mniej odżywia. mam go z wizażowej wymiany, więc nie wiem, jak wychodzi cenowo.

Co do Yes to.... to mam maskę do twarzy Yes To tomatoes - bardzo podraznia, nie wiem, jak kremy z tej serii.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:34   #4074
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
hmm to może jednak się zainteresuję yes to carrot ..potrzeba mi czegoś dobrze nawilżającego
No, nalepiej bo te macowe to zwyklaki.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii dawaj swatche wszystkiego, co masz z Cindy i Posh, a zwłaszcza czwórkę Angel, bo jako kolejna kusisz tą paletką . A jak dasz radę, to najlepiej makijażyk cieniami z Angel .
Ano wedle życzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg angel.jpg (179,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smoke.jpg (236,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg idyllic.jpg (285,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg threeyr.jpg (232,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg idyl.jpg (97,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyr1.jpg (162,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyr2.jpg (70,7 KB, 5 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:35   #4075
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
miałam ten Complete Comfort Creme, płaciłam 140zl, moim zdaniem za tą cenę można znaleźć lepszy , ale w kombinacji z podkładem porlongwear dobrze się sprawował - tylko jest jedno ale, ja mam cerę w kierunku tłustej, co prawda ciążowo trochę się zmienia w kierunku suchszym , ale nie jest sucha
tego drugiego nie próbowałam
teraz mam krem Mac Mineralize, taki w tubie - ten jest gorszy, troche podrażnia po nałożeniu i mniej odżywia. mam go z wizażowej wymiany, więc nie wiem, jak wychodzi cenowo.

Co do Yes to.... to mam maskę do twarzy Yes To tomatoes - bardzo podraznia, nie wiem, jak kremy z tej serii.

Dziękuję za odpowiedzi - w takim razie rozejrzę się za innymi kremami w tych cenach
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:47   #4076
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Z kremów-nawilżaczy fajnie nawilża np. Hydrationist z EL, że tak się będę trzymać tej samej firmy-matki, co Mac. I jest b. miły w noszeniu - właśnie wykańczam wielką 100-ml butlę w wersji fluid (okazja z Truskawy).
Aaa, Corii i co ja mam teraz zrobić? Przez Ciebie teraz chcę i Blue Storm, i Idyllic - za dobre swatche zrobiłaś. Czy ten pigment nie ma żadnych drobinek, dobrze widzę? A Emerald Dusk wpada mocno w niebieski, zielonego w nim mało, prawda?

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-09-30 o 19:47 Powód: literowka
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:58   #4077
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
W Galmoku o 19, rozglądałam się za Tobą , ale chyba Cię tam wtedy nie było? Zauważyłabym takie imponujące zakupy, WOW! To teraz pisz nam po kolei, jak w testach wypadają te Twoje nabytki. Czy złoty lakier nie jest kopią Peridota? To też zielonkawe złoto jest też, widziałam na paznokciach dziewczyn.
C-Thru też muszę dopaść, ale nie spieszyłam się, bo jest w stałej - daje znakomity, neutralny efekt. Przestraszyłam się Chromatographiców, bo ponoć nie wolno ich używać na linię wodną. Odważysz się?
Kochana, ja zawsze w Arkadii robie zakupy Jest mi najblizej tam.
Niemam teraz sily pisac, jestem padnieta.. Jutro opisze wrazenia, a dzis Was troszke podczytam
Ja mam te kredki od paru miesiecy, od Kamilka, ale jeszcze ich na wodnej nie uzywalam, boje sie troszke
Jedni mowia,ze nic sie nie stanie, a inni ,ze absolutnie nie wolno...
Zato na lini rzes wygladaja cudownie
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:01   #4078
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Z kremów-nawilżaczy fajnie nawilża np. Hydrationist z EL, że tak się będę trzymać tej samej firmy-matki, co Mac. I jest b. miły w noszeniu - właśnie wykańczam wielką 100-ml butlę w wersji fluid (okazja z Truskawy).
Aaa, Corii i co ja mam teraz zrobić? Przez Ciebie teraz chcę i Blue Storm, i Idyllic - za dobre swatche zrobiłaś. Czy ten pigment nie ma żadnych drobinek, dobrze widzę? A Emerald Dusk wpada mocno w niebieski, zielonego w nim mało, prawda?
Starałam się zrobić jak najwierniejsze swatche i mi sie to w sumie udało
Tylko te pigmentowe takie wyszły sobie. Blue Storm ma drobinki, ale tego typu, ze dają one raczej taka taflę.
Emerald nie nie jest ani trochę niebieski, to taki butelkowo-khakowa zieleń.
Na tych zdjęciach lepiej to widać, aczkolwiek tutaj wyszły za jasno. Bardzo cięzko uchwywić kolor pigmaków fleszem, a już ciemno i nie mozn przy swietle zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2pigm.jpg (104,9 KB, 12 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:03   #4079
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[QUOTE=kasiaj85;29694056]
lecę czytać ) a co do strady nie strasz tez ją mam i uwielbiam QUOTE]


Moze to jeszcze Kamilek zdementuje
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:05   #4080
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Idyllic jest piękny. Kolor chyba nie dla mnie, ale cudny jest
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.