Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 13:43   #4801
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
ankazar, Wy nie macie ich optycznie powiększonych - macie wreszcie nie ściśnięte i na dobrym miejscu, a nie rozsmarowane na klatce i uciekające bokami Optycznie powiększa push-up - dobrze dobrany stanik pokazuje 100% naturalnych kształtów
Ja po mocnym opierdzieleniu i siłowym zaciągnięciu do sklepu zmieniłam 75 C (jeden stanik miałam 75 D, a i tak wydawał mi się ogromny), na 65G/H (w zależności od firmy). Biust mam "normalny", w jednym kawałku, nie ucieka nigdzie I tylko Pani z T. mi ostatnio powiedziała: "65G?! ależ nie ma takiego rozmiaru!! Coś sobie Pani wymyśliła"
No, to zdjęłam stanik który miałam na sobie i pokazałam jej metkę... reakcja "Nieee, to musi być jakaś zaniżona... może chińska rozmiarówka"
Tiaaa... a to była dobra, polska Ewa Bień

No cóż, widać i w temacie staników i kosmetyki naturalnej dużo jeszcze musi się zmienić w naszym pięknym kraju...

Masło shea też mi śmierdzi, dlatego dodaję do niego olejku eterycznego

A balsam z LF jakoś całkiem nieźle się na mnie rozsmarowuje Ale ja go tylko do rak i stóp używam... ot, chwilę z rękach ogrzeję i smaruję
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja wiem,wiem.Tylko na szybko tak napisałam.Panie brafiterki mnie wyedukowały w tym temacie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja mam mały biust i miske D.Jak ktoś słyszy,że mam D to patrzy jak na idiotke
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem,że jedzne co mnie wkurza w otoczeniu,to niekompetentna osoba na jakimś stanowisku
No i kurde muszę sobie stanik teraz przez Was dobrać
no ja muszę się przyznać, że mimo że jestem uświadomiona to i tak kupuję ryneczkowe 75d prosząc zawsze o taki ściśliwszy, bo mi szkoda jednak kasy na jeden stanik. ale muszę się też pochwalić, że w tym roku kupiłam sobie strój kąpielowy 70e i jest cudny - mogę zdjąć ramiączka i biegać a dalej wszystko jest na miejscu

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Laski,w Phenome jest rabat -40% ale tylko produkty do ciała i tylko niektóre;jakby kto coś chciał,to piszcie,jak znam życie to najdalej do niedzieli ta zniżka
ja poproszę info jak będzie ten krem z filtrem w promocji
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:45   #4802
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No dlaczego do ciała?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



Ja mam mały biust i miske D.Jak ktoś słyszy,że mam D to patrzy jak na idiotke
trzeba dumnie olewać takie spojrzenia

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem,że jedzne co mnie wkurza w otoczeniu,to niekompetentna osoba na jakimś stanowisku Tak jak w powyższym przykładzie...
Normalnie jak spotykam matki smarujące dzieci parafiną to mnie to bardzo nie wzrusza - czasem jak mam wenę to się wdaję w dyskusje,ale przeważnie nie mam i ogólnie zauważyłam,że im mniej się człowiek stara innych ewangelizować,tym lepsze skutki tej ewangelizacji,że się tak oględnie wyrażę,jeśli jest mimochodem prowadzona

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

No i kurde muszę sobie stanik teraz przez Was dobrać
polecam
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:47   #4803
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja poproszę info jak będzie ten krem z filtrem w promocji
Też jestem nim zainteresowana lub kremikiem z JohnMastersOrganics
Nie wiem, który będzie lepszy. Nie chcę już niepotrzebnie kupionych kosmetyków :/
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-18 o 13:53
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:51   #4804
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no ja muszę się przyznać, że mimo że jestem uświadomiona to i tak kupuję ryneczkowe 75d prosząc zawsze o taki ściśliwszy, bo mi szkoda jednak kasy na jeden stanik. ale muszę się też pochwalić, że w tym roku kupiłam sobie strój kąpielowy 70e i jest cudny - mogę zdjąć ramiączka i biegać a dalej wszystko jest na miejscu
Czasami lepiej mieć jeden a lepszy niż kilka byle jakichodłóż sobie pieniążki i kup sobie jakiś wybajerzony w ramach prezentu lub nagrody
Ja to mam o tyle problem z biustonoszami, że mi się rozmiar często zmienia teraz mam mniejsze piersi niż przed ciążą mimo że jeszcze karmię....największy biust to miałam jednak w ciąży i zaraz po urodzeniu. Nosiłam wtedy rozmiar 70 FF. Ja uwielbiam bisutonosze z Panache i bardzo lubię właśnie sklepy gdzie sprzedają w pełni świadome rozmiarów ekspedientki bo one właśnie zawsze zmierzą, doradzą, są miłe, mogę przymierzać do woli i wybrać ten w którym czuję się najlepiej Czuję się wtedy naprawdę komfortowo
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:39   #4805
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Też jestem nim zainteresowana lub kremikiem z JohnMastersOrganics
Nie wiem, który będzie lepszy. Nie chcę już niepotrzebnie kupionych kosmetyków :/
z JMO lepiej wziąć próbki, bo trochę nie opłaca się ryzykować (do tanich nie należą), zreszą w sumie phenome też nie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Czasami lepiej mieć jeden a lepszy niż kilka byle jakichodłóż sobie pieniążki i kup sobie jakiś wybajerzony w ramach prezentu lub nagrody
Ja to mam o tyle problem z biustonoszami, że mi się rozmiar często zmienia teraz mam mniejsze piersi niż przed ciążą mimo że jeszcze karmię....największy biust to miałam jednak w ciąży i zaraz po urodzeniu. Nosiłam wtedy rozmiar 70 FF. Ja uwielbiam bisutonosze z Panache i bardzo lubię właśnie sklepy gdzie sprzedają w pełni świadome rozmiarów ekspedientki bo one właśnie zawsze zmierzą, doradzą, są miłe, mogę przymierzać do woli i wybrać ten w którym czuję się najlepiej Czuję się wtedy naprawdę komfortowo
też uwielbiam Panache, strój mam z panache, miałam też jeden stanik, ale 70f i trochę schudłam w cyckach i jej za luźny (nawet nie zdążyłam go zniszczyć)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:06   #4806
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hej Dziewczęta. Udało mi się na chwilę tutaj zawitać. Korzystając okazji gorąco i mocno Was pozdrawiam oraz ściskam.
Tak w ogóle grzeszę, bo ciągle używam zupełnie nie naturalnych lakierów do paznokci. No, ale kurde... te naturalne takie drogie i mnie nie stać.
A tak w ogóle dziewczyny, co myślicie o składach tych tuszów do rzęs?:
Skład INCI:
AQUA, ALCOHOL*, CERA ALBA*, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-5 LAURATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ACACIA SENEGAL GUM, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, CERA CARNAUBA*, HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, p-ANISIC ACID, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, TOCOPHEROL, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRAL, LINALOOL, CI 77499.

*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych

Skład INCI: AQUA, ALCOHOL*, CERA ALBA*, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-5 LAURATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ACACIA SENEGAL GUM, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, CERA CARNAUBA*, HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, p-ANISIC ACID, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, TOCOPHEROL, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRAL, LINALOOL, CI 77499.
*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych

Nie są drogie, a mnie coś ostatnio na tusz wzięło.

__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-11-18 o 16:09
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:08   #4807
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
O nie dlaczego takie piękne przeceny są pod koniec miesiąca

Mam jeszcze pytanie, czy to jest przecena tylko w salonach, czy w esklepie też obowiązuje?



Zazdroszczę!
gdzie te przeceny?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 16:46   #4808
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Znalazłam blog z recenzją i zdjęciami kremu John Masters Organics SPF 30 - też o nim myślałam, ale wygląda trochę przerażająco, zbyt bieli:
http://figandsage.blogspot.com/2011/...n-masters.html

Kurczę, do tej pory nie znalazłam naprawdę nawilżającego kremu naturalnego, wszystkie "zastygają: jak maski na twarzy. Muszę nakładać olejki pod te kremy


Mhm0808 - czy ten krem z Phenome w tej małej tubce o którym pisałaś, nadaje się jako odżywczy krem na zimę ?
Bo nie znalazłam żadnego bogatszego kremu "naturalnego" - albo ja źle szukam
Mam wrażenie, że kremy naturalne są za lekkie na zimę :/
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-11-18 o 16:47
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:49   #4809
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

gdzie kupię puder bambusowy, ryżowy lub perłowy ? podobno na Biochemii czeka się 3 tygodnie a zależy mi na szybkim zakupie ,
nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich wątków i proszę o pomoc
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:56   #4810
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja poproszę info jak będzie ten krem z filtrem w promocji
Aga,ja nie wiem,czy on będzie dla Ciebie dobry - on jest dla mnie dobry,a zdaje się,że mamy diametralne cery Z tym,że Twoja jest lepsza

A co do staników - to gdzieś na wizazu są jakieś ściągi do mierzenia się,co? Ja byłam kiedyś u słynnej w wawie brafiterki i ona mi stanik dobrała,ale to było jedno dziecko i trzy i pół roku karmienia temu

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość


Mhm0808 - czy ten krem z Phenome w tej małej tubce o którym pisałaś, nadaje się jako odżywczy krem na zimę ?
Bo nie znalazłam żadnego bogatszego kremu "naturalnego" - albo ja źle szukam
Mam wrażenie, że kremy naturalne są za lekkie na zimę :/
Ten,który ja mam się nie nadaje ale oni tam mają taki drugi,na który się czaję już od jakiegoś czasu - mała tubka 15 ml w sam raz do torebki kosztuje 45 zł (słoiczek 99)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:58   #4811
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

A co do staników - to gdzieś na wizazu są jakieś ściągi do mierzenia się,co? Ja byłam kiedyś u słynnej w wawie brafiterki i ona mi stanik dobrała,ale to było jedno dziecko i trzy i pół roku karmienia temu
Wiesz co jest wątek o dobrze dobranych stanikachi tam jest instrukcja ale jednak najlepiej idź jeszcze raz do brafiterki, teraz nawet w Esotiqu są bo jednak ona nie ma sentymentów jak Cię ściśnie cenrymetrem poda kilka do zmierzenia to od razu zobaczysz jakie firmy Ci podchodzą i jakie rodzaje biustonosza. Bo jak się sama mierzysz to zawsze masz sentymenty i robisz tak żeby nie cisnęło a jak mnie babka ścisnęła to oddychać nie mogłam
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 17:04   #4812
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Wiesz co jest wątek o dobrze dobranych stanikachi tam jest instrukcja ale jednak najlepiej idź jeszcze raz do brafiterki, teraz nawet w Esotiqu są bo jednak ona nie ma sentymentów jak Cię ściśnie cenrymetrem poda kilka do zmierzenia to od razu zobaczysz jakie firmy Ci podchodzą i jakie rodzaje biustonosza. Bo jak się sama mierzysz to zawsze masz sentymenty i robisz tak żeby nie cisnęło a jak mnie babka ścisnęła to oddychać nie mogłam
Ale ja nie chcę nie móc oddychać
Jak ktoś zna jakiś sklep w wawie,to proszę o info
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:13   #4813
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Nie wiem czy jestem w odpowiednim wątku, ale spróbuję
Chodzi o pielęgnację włosów olejami. Od dłuższego czasu stosuję różne oleje na włosy, moje ulubione to rycynowy, arganowy i kokosowy.
Niestety, moje naturalne szampony ciężko sobie radzą z ich zmywaniem (muszę myc 3 razy). Czy możecie polecić jakiś szampon, który będzie miał slsy, ale przynajmniej naie będzie w nim dimethiconolu i innych mocnych silikonów? Slsy dla zmycia oleju przezyję, ale do silikonów nie chcę już wracać .
Z góry dziękuje za wskazówki
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:15   #4814
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę nie móc oddychać
Jak ktoś zna jakiś sklep w wawie,to proszę o info
hahahaha to metafora taka była po prostu nie była przyzwyczajona do tak ścisłego obwodu przerzucić się z 75B na 60 E - 65D to spora różnica
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:15   #4815
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez NellN Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jestem w odpowiednim wątku, ale spróbuję
Chodzi o pielęgnację włosów olejami. Od dłuższego czasu stosuję różne oleje na włosy, moje ulubione to rycynowy, arganowy i kokosowy.
Niestety, moje naturalne szampony ciężko sobie radzą z ich zmywaniem (muszę myc 3 razy). Czy możecie polecić jakiś szampon, który będzie miał slsy, ale przynajmniej naie będzie w nim dimethiconolu i innych mocnych silikonów? Slsy dla zmycia oleju przezyję, ale do silikonów nie chcę już wracać .
Z góry dziękuje za wskazówki
ja odpowiem bo stosuje taką pielęgnację - zmywam oleje Hipp- em tylko najlepiej nałożyć szampon 2 razy i dobrze wymasować włosy
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:16   #4816
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez NellN Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jestem w odpowiednim wątku, ale spróbuję
Chodzi o pielęgnację włosów olejami. Od dłuższego czasu stosuję różne oleje na włosy, moje ulubione to rycynowy, arganowy i kokosowy.
Niestety, moje naturalne szampony ciężko sobie radzą z ich zmywaniem (muszę myc 3 razy). Czy możecie polecić jakiś szampon, który będzie miał slsy, ale przynajmniej naie będzie w nim dimethiconolu i innych mocnych silikonów? Slsy dla zmycia oleju przezyję, ale do silikonów nie chcę już wracać .
Z góry dziękuje za wskazówki
ja używam Baby Dream z Rossmanna bez SLS zajrzyj też na wątek z olejami do włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552145
__________________

Edytowane przez neroza
Czas edycji: 2011-11-18 o 17:17
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:25   #4817
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aga,ja nie wiem,czy on będzie dla Ciebie dobry - on jest dla mnie dobry,a zdaje się,że mamy diametralne cery Z tym,że Twoja jest lepsza

A co do staników - to gdzieś na wizazu są jakieś ściągi do mierzenia się,co? Ja byłam kiedyś u słynnej w wawie brafiterki i ona mi stanik dobrała,ale to było jedno dziecko i trzy i pół roku karmienia temu

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



Ten,który ja mam się nie nadaje ale oni tam mają taki drugi,na który się czaję już od jakiegoś czasu - mała tubka 15 ml w sam raz do torebki kosztuje 45 zł (słoiczek 99)
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę nie móc oddychać
Jak ktoś zna jakiś sklep w wawie,to proszę o info
kalkulator ale i tak polecam dać się zmierzyć

miałam całą listę rzetelnych sklepów ale padł mi komp razem z całą listą ulubionych stron i pamiętam tylko te dwa sklepy lady's place przy metrze centrum albo przy polach mokotowskich peach fild

pod jakim względem moja cera miałaby być lepsza?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:32   #4818
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
ja używam Baby Dream z Rossmanna bez SLS zajrzyj też na wątek z olejami do włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552145
dzięki za info, już tam pędzę!

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja odpowiem bo stosuje taką pielęgnację - zmywam oleje Hipp- em tylko najlepiej nałożyć szampon 2 razy i dobrze wymasować włosy
Nie wiedziałam, że jest szampon hipp, dzięki a info!
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:34   #4819
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Wiesz co jest wątek o dobrze dobranych stanikachi tam jest instrukcja ale jednak najlepiej idź jeszcze raz do brafiterki, teraz nawet w Esotiqu są bo jednak ona nie ma sentymentów jak Cię ściśnie cenrymetrem poda kilka do zmierzenia to od razu zobaczysz jakie firmy Ci podchodzą i jakie rodzaje biustonosza. Bo jak się sama mierzysz to zawsze masz sentymenty i robisz tak żeby nie cisnęło a jak mnie babka ścisnęła to oddychać nie mogłam
Mi dobierały Panie z esotique właśnie.Mam 3 staniki od nich.
I rzeczywiście jak mnie ścisnęło na początku to ciężko się było przywyczaić(z 75 na 60)ale kilka dni i luuuzik
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 17:47   #4820
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi dobierały Panie z esotique właśnie.Mam 3 staniki od nich.
I rzeczywiście jak mnie ścisnęło na początku to ciężko się było przywyczaić(z 75 na 60)ale kilka dni i luuuzik
No właśnie ja też u nich kupuję bo są dużo tańsze niż Panache (których kształt miseczki mi nie pasuje)i mają dosyć ścisłe obwody
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:08   #4821
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziękuję za linka do recenzji kremu JMO. Niestety w sklepie internetowym mają całe mnóstwo próbek, tego kremu jednak nie

Co do biustonoszy, też przeżyłam oświecenie i z 75d wskoczyłam na 65g/h Bardzo lubię Panache, ale polecam również naszą polską Ewę Michalak. Na jej stronie są dokładne instrukcje, łącznie z filmem, jak się zmierzyć, a staniczki śliczne i co najważniejsze wygodne. Polecam!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:19   #4822
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
No właśnie ja też u nich kupuję bo są dużo tańsze niż Panache (których kształt miseczki mi nie pasuje)i mają dosyć ścisłe obwody
Ja pierwszy raz słyszę o Panache od was
U mnie nic takiego nie maWiocha
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:23   #4823
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz słyszę o Panache od was
U mnie nic takiego nie maWiocha
jest taka firma
J nie wiem ta Biochemia urody doprowadza mnie do szału jak ja chcę się przestawić na ich kosmetyki ale oni sami mi to uniemożliwiają, dziś chciałam zrobić serum migdałowe z kwasami i okazało się, że nie dość, że nie wysłali mi konserwantu to jeszcze mój z\estaw jest niekompletny bo nie ma hydrolatu cytrynowego czyli bazy tego kosmetyku, no szału można dostać po prostu nie wiem nie mam już siły. Oni twierdzą że są nieomylni a ja zostałam z 2 niekompletnymi zestawami
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:24   #4824
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz słyszę o Panache od was
U mnie nic takiego nie maWiocha
Nie martw się u mnie też nic nie ma, najbliższy sklep eko 17km od domu Dobrze, że jest internet.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:26   #4825
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta. Udało mi się na chwilę tutaj zawitać. Korzystając okazji gorąco i mocno Was pozdrawiam oraz ściskam.
Tak w ogóle grzeszę, bo ciągle używam zupełnie nie naturalnych lakierów do paznokci. No, ale kurde... te naturalne takie drogie i mnie nie stać.
A tak w ogóle dziewczyny, co myślicie o składach tych tuszów do rzęs?:
Skład INCI:
AQUA, ALCOHOL*, CERA ALBA*, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-5 LAURATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ACACIA SENEGAL GUM, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, CERA CARNAUBA*, HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, p-ANISIC ACID, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, TOCOPHEROL, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRAL, LINALOOL, CI 77499.

*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych

Skład INCI: AQUA, ALCOHOL*, CERA ALBA*, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-5 LAURATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ACACIA SENEGAL GUM, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, CERA CARNAUBA*, HYDROGENATED LECITHIN, GLYCERYL CAPRYLATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, p-ANISIC ACID, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, TOCOPHEROL, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRAL, LINALOOL, CI 77499.
*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych

Nie są drogie, a mnie coś ostatnio na tusz wzięło.

Tusze mają całkiem niezły skład. A co to za tusze i gdzie je można kupić?
Jeśli chodzi o lakiery do paznokci to skład w miarę mają Inglot
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:39   #4826
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

co polecacie z matique.pl?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:13   #4827
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Mimo, że nie udzielam się teraz w wątku to muszę się z wami podzielić informacją, że macerat brzozowy działa cuda na mojej twarzy Stosuję go solo na noc i rano mam gładką, uspokojoną cerę. Koloryt również mi się ujednolicił, no po prostu dla mnie to strzał w 10

Dzisiaj również użyłam pierwszy raz tego pudru do ciała Hauschki i bardzo mi się spodobał. Zapach ma boski, bardzo dobrze zmatowił mi cerę, daje fajne wykończenie. Zobaczymy jak się spiszę na dłuższą metę.

Od dzisiaj czekam na paczki z biolandera, shea, iHerbu i ze sklepu Ewy Michalak Jak dostanę paczki to się pochwalę zdjęciami. Nie martwcie się, nie wygrałam w totka, to małe zamówienia
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:40   #4828
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Znalazłam blog z recenzją i zdjęciami kremu John Masters Organics SPF 30 - też o nim myślałam, ale wygląda trochę przerażająco, zbyt bieli:
http://figandsage.blogspot.com/2011/...n-masters.html

Kurczę, do tej pory nie znalazłam naprawdę nawilżającego kremu naturalnego, wszystkie "zastygają: jak maski na twarzy. Muszę nakładać olejki pod te kremy
Spróbuj tego. Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Skórę mam skłonną do przesuszania.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mimo, że nie udzielam się teraz w wątku to muszę się z wami podzielić informacją, że macerat brzozowy działa cuda na mojej twarzy Stosuję go solo na noc i rano mam gładką, uspokojoną cerę. Koloryt również mi się ujednolicił, no po prostu dla mnie to strzał w 10
Dzięki Klolcia za recenzje. Czaje się na niego od jakiegoś czasu. Przy najbliższych zakupach na pewno na niego się skuszę.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:57   #4829
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
co polecacie z matique.pl?
maseczka hibiskusowa balm balm
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:06   #4830
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Spróbuj tego. Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Skórę mam skłonną do przesuszania.
o fajną ma cenę, a nie w składzie czegoś co mogłoby zapchać? bo bym się skusiła, mam mieszaną miejscami przesuszoną skórę ale jednak skłonną do niedoskonałości

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
maseczka hibiskusowa balm balm
to jakaś cud maska? aż tak warto? bo cenę ma dość wysoką
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.