Niesmiala propozycja:) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 14:15   #1351
Hana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Psyche -zadowolona jestes z pedzla "chowanego" sephora? to jest do pudru?
a kuleczki to pewnie nie aPC..
fajne...

Aga dzieki

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-27 o 21:51 Powód: Post po poscie!!
Hana28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 15:03   #1352
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
Psyche -zadowolona jestes z pedzla "chowanego" sephora? to jest do pudru?
a kuleczki to pewnie nie aPC..
fajne...
hi

Jesli chodzi o kuleczki APC, to nie wysuszają skóry Miałam, ale oddałam, poniewaz za mocno rozjasniały mi policzki... chociaz kupowalam jest celem zaopatrzenia sie w rozswietlacz (zestaw na zamowienie)...
Teraz uzywam okazyjnie kuleczek APC od siostry ,ktora sobie chwali.. posiada klasyczna wersje rozswietlajacych.

Kuleczki na zdjęciu to meteoryty Guerlain'a, tyle ze pozbawione rozowych kuleczek, poniewaz za duzo rozowego robilo zemnie swinke

Chowany pędzel sephora jest sredni... zaluje ze nie kupilam tradycyjnego,ale chcialam do torebki.. wiec mam to czego chialam
Jest troche twardy,ze wzgledu na ilosc wlosia wbitego w etui.Troche "rysuje" twarz..chociaz moze z czasem sie "wyrobi"..mam nadzieje
Ten do rózu Sephory (sciety) jest rewelka Chociaz znowu wypadają włoski przy kazdym użyciu...

Cieniutki liner i zaokraglony do cieni to Artdeco... pedzle nie do zdarcia
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 15:50   #1353
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Hana28
zdarza sie Wam mieszac pudry sypkie? np rozswietlajacy jasny ze "szczypta" ciemnego matu (lub odwrotnie) - itp. Dobry efekt moze wyjsc czy do bani raczej? co firma to inny puder i składniki.
Aga podaj mi prosze ogolny skład pudru 2 APc czy zawiera cynk (zinc stearate chyba? jak jest go za duzo to wysusza ponoc bardziej ) , talk i mike to wszystkie maja sypkie
dzieki
Już jakiś czas temu zrobiłam sobie mieszankę idealną
Zmieszałam o ton za ciemny puder sypki Pierre Arthes z pudrem rozświetlającym w pędzlu Avon i do tego dodałam skrobię tyle aby uzyskać porządany odcień. Proporcje "na oko".
I efekt jest świetny - szlachetnie rozświetla (właściwie nie widać opiłków, cera jest zdrowo rozświetlona), super matuje, nie wysusza i nie rozjaśnia mi cery. Uzyskałam kolor w tonacji różu czyli idealny dla mnie.
Polecam takie eksperymenty, można się miło zaskoczyć
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 17:11   #1354
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

U mnie sie troche znowu kosmetykow nazbieralo-troche z wymian -troche po urodzinach-czesc kupilam bo kosztowaly np $1 na promocjii takze nie moglam sie opanowac.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:04   #1355
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
U mnie sie troche znowu kosmetykow nazbieralo-troche z wymian -troche po urodzinach-czesc kupilam bo kosztowaly np $1 na promocjii takze nie moglam sie opanowac.

Te meteoryty snia mi sie po nocach Marzy mi sie limitowana edycja rozswietlajaca I jak się sprawuja ? Widziałam, duzo tam kuleczek w ciepłej tonacji ( pomarancz?) i wszystkie polyskuja - mocno widać je na twarzy ?
Widze zakupy udane
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:09   #1356
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
U mnie sie troche znowu kosmetykow nazbieralo-troche z wymian -troche po urodzinach-czesc kupilam bo kosztowaly np $1 na promocjii takze nie moglam sie opanowac.
nio i jak ten różyk, Elfie? drogi byl? jak sie naklada? dlugo sie trzyma? fajny kolorek?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:17   #1357
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez psycha
Te meteoryty snia mi sie po nocach Marzy mi sie limitowana edycja rozswietlajaca I jak się sprawuja ? Widziałam, duzo tam kuleczek w ciepłej tonacji ( pomarancz?) i wszystkie polyskuja - mocno widać je na twarzy ?
Widze zakupy udane
ja mam odcien winter radiance-w moich sa kolory:biale,bezowo-zlote, bezowe, jasno rozowe jasno fioletowe i doslownie kilka w kolorze takiej jasniutkiej pistacjii-polyskuja bardzo dyskretnie-wszytko zalezy jak duzo sie nalozy ale jest to polysk dyskretny.Ogolnie chcialabym zeby kulki byly rozdzielone-wkurza mnie ze wszytkie sa razem.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nio i jak ten różyk, Elfie? drogi byl? jak sie naklada? dlugo sie trzyma? fajny kolorek?
Chodzi Ci o DuWop?kosztowal jakies $20 ale warty swojej ceny-kolor jasniutki roz taki baby pink-swietnie sie rozprowadza mimo ze w kremie-slicznie pachnie-jestem b zadowolona

Jezeli chodzi o ten drugi roz ze zdjecia to tez fajny-tylko ze krocej sie trzyma kosztowal-$1.50

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-29 o 19:38 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 19:30   #1358
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Chodzi Ci o DuWop?kosztowal jakies $20 ale warty swojej ceny-kolor jasniutki roz taki baby pink-swietnie sie rozprowadza mimo ze w kremie-slicznie pachnie-jestem b zadowolona

Jezeli chodzi o ten drugi roz ze zdjecia to tez fajny-tylko ze krocej sie trzyma kosztowal-$1.50
nie nie, hihi, chodzilo mi o ten DuWop, strasznie podobaja mi się ich kosmetyki (na zdj bo u nas ich nie ma oczywscie), choc blyszczyk byl jakis sredni... Ale mają fajne pomysly, jak np z tym rozem. Fajnie musi wygladac w kosmetyczce
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:35   #1359
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nie nie, hihi, chodzilo mi o ten DuWop, strasznie podobaja mi się ich kosmetyki (na zdj bo u nas ich nie ma oczywscie), choc blyszczyk byl jakis sredni... Ale mają fajne pomysly, jak np z tym rozem. Fajnie musi wygladac w kosmetyczce
Ja uwielbiam kosmetyki tej firmy jak na razie-blyszczyki bardzo lubie-ten roz ten super-mam tez probke podkladu ale jeszcze nie probowalam.


Wklejam zdjecie zblizenia tych meteorytow-w rzeczywistosci kolory sa o ton jasniejsze.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-27 o 21:54 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:34   #1360
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Elfiku a co to za cudna paletka z błyszczykami?
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:57   #1361
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Elfie, Meteoryty bomba!
A możesz mi napisać co to za 3 małe fioleczki na zdjęciu? Błyszczyki?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 22:19   #1362
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez Pomadka
Elfie, Meteoryty bomba!
A możesz mi napisać co to za 3 małe fioleczki na zdjęciu? Błyszczyki?
Miniaturki City lips-jakies takie sa srednie nie czuje zeby szczypaly mnie w usta-ja lubie jak mnie szczypie

Cytat:
Napisane przez Joasiaa
Elfiku a co to za cudna paletka z błyszczykami?
To jest jakas nieznana firma(nie moge dokladnie nazwy odczytac ale chyba Fira sie nazywa)kupilam na wyprzedazy za $1.50 tez-blyszczyki nie pachna trzymaja sie krotko ale fajne kolory.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-27 o 22:42 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:31   #1363
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
To jest jakas nieznana firma(nie moge dokladnie nazwy odczytac ale chyba Fira sie nazywa)kupilam na wyprzedazy za $1.50 tez-blyszczyki nie pachna trzymaja sie krotko ale fajne kolory.
$1,5 dlaczego u nas nie ma takich wyprzedaży? Życie sprawiedliwe nie jest. Tu gdzie mieszkam nawet Sephory nie ma. Może tylko plus taki że mniej pokus.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:40   #1364
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Miniaturki City lips-jakies takie sa srednie nie czuje zeby szczypaly mnie w usta-ja lubie jak mnie szczypie
Dzięki Elfie.
Ja nie znoszę szczypiących błyszczyków. Taki jest full volume z Rimmela i katastrofa... To już wolę zeby błyszczyk się lepił jak szczypał.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:41   #1365
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez Joasiaa
$1,5 dlaczego u nas nie ma takich wyprzedaży? Życie sprawiedliwe nie jest. Tu gdzie mieszkam nawet Sephory nie ma. Może tylko plus taki że mniej pokus.
Fakt sa plusy i minusy-mniej pokus mniej wydanej kasy-mi sie kiedys blyszczyki popsuly bo za duzo kupowalam-teraz juz sobie dalam spokoj-nie kupuje za duzo-co nie uzywam to wymieniam-tylko ostanio sie wkurzylam bo paczki w Polsce kradna no i chyba skoncze tez z targowiskiem i wymianami czego bardzo zaluje
Ja tez Sephory nie mam -oprocz online i czasami takie zakupy to tez troche w ciemno.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dzięki Elfie.
Ja nie znoszę szczypiących błyszczyków. Taki jest full volume z Rimmela i katastrofa... To już wolę zeby błyszczyk się lepił jak szczypał.
ja mam z tej seri full volume pomadke i wogole mnie nie szczypie tzn bardzo delikatnie-ja sie przyzwyczailam do blyszczykow DuWop ktore wiekszosc osob szczypia w usta strasznie-a dla mnie to tak srednio szczypiace sa.
A klejace tez lubie bo sa trwale zazwyczaj

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-29 o 19:40 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:46   #1366
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez psycha
Odkąd odkryłam wizaz.pl zaczęła sie gonitwa za lepszymi w sensie "efektu" kosmetykow....

hej psycha mam do Ciebie pytanko o Khol Guerlain.Napisz mi prosze czy na tej przezroczystej czesci pojemniczka jest zloty wzorek??? Na moim nie ma,ale widzialam,ze np brazowy khol juz ten wzorek ma.Zastanawiam sie czy to dlatego ze to limitowana edycja,czy moze jakies stare opakowanie
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:49   #1367
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
ja mam z tej seri full volume pomadke i wogole mnie nie szczypie tzn bardzo delikatnie-ja sie przyzwyczailam do blyszczykow DuWop ktore wiekszosc osob szczypia w usta strasznie-a dla mnie to tak srednio szczypiace sa.
A klejace tez lubie bo sa trwale zazwyczaj
Ja Rimmela próbowałam trochę z testera w sklepie i ledwo strzymałam to szczypanie. Niestety u na w PL DuWop niedostępne, ale może i dobrze?

Masz rację, klejące błyszczyk dłużej sie trzymają na ustach. Choć niektórzy nie lubia tego uczucia...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 10:38   #1368
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja Rimmela próbowałam trochę z testera w sklepie i ledwo strzymałam to szczypanie. Niestety u na w PL DuWop niedostępne, ale może i dobrze?

Masz rację, klejące błyszczyk dłużej sie trzymają na ustach. Choć niektórzy nie lubia tego uczucia...
ja dostałam kilka próbek z DuWop i katalog, wiec Pomadko, jak chcesz, to napisz do nich i na pewno Ci przyslą az do Polski... A co do blyszczyka, to szczypał mnie masakrycznie, mniej wiecej jak ten Lip Injecion, wiec w ogole mi nie szkoda, ze ich u nas nie ma
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 11:45   #1369
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ja dostałam kilka próbek z DuWop i katalog, wiec Pomadko, jak chcesz, to napisz do nich i na pewno Ci przyslą az do Polski...
Tak po prostu napisałaś maila i przysłali? Czy też coś u nich zamawiałaś (internetowo)? Pytam, bo nigdy o tej firmie nie słyszałam, a tu czytam o szczypiących błyszczykach, więc mnie to zainteresowało Rimmel mnie również nie ruszał nic a nic.. może coś mocniejszego by się przydało.

A ten róż Elfie wygląda świetnie, fajne opakowanie i z tego co piszesz zachowanie na skórze też... eh... a ja szukam kremowego różu i nie mogę znaleźć
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 13:01   #1370
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sunapee
hej psycha mam do Ciebie pytanko o Khol Guerlain.Napisz mi prosze czy na tej przezroczystej czesci pojemniczka jest zloty wzorek??? Na moim nie ma,ale widzialam,ze np brazowy khol juz ten wzorek ma.Zastanawiam sie czy to dlatego ze to limitowana edycja,czy moze jakies stare opakowanie

Moje to opakowanie w wersji testerowej, nie-testery mają ten wzorek o ktorym mowisz Mojego dorwałam "na lewo".. od sprzedawcy, ktory z powodu braku kolorku czarnego w wersji pelnowymiarowej skusil sie mi sprzedac "zapasowy" tester
Mysle, ze nie od zawsze guerlain mial opakowania ze wzorkami..hm.. moze ktos wiecej wie na ten temat? Widzialam bardzo duzo bez zdobien... Moj to 100% tester, rozniacy sie od pelnowymiarowego jedynie brakiem wzorkow i etui.


pozdrawiam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 13:32   #1371
KoOfeinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 39
Thumbs up Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez L-a
niezle kolekcje!:O moja jest tez dosc spora, ale czesc rzeczy jest stara i nieuzywana..chcialabym juz zarabiac, bo poki co nie mam kasy, zeby kupowac ten caly ekwipunek;P
[p.s.jakiej firmy macie tusze? szukam jakiegos dobrego, bo poki co, to znalazlam same sklejące rzęsy..a chcialabym wiadomo-efekt dlugich, grubych, dobrze rozczesanych rzęs..ale na razie nie daje rady]


Podkręcający-Astor{15 zł,ale fajnie podkręca rzęsy.}
rzęsy jak firanki?-L'OREAL Volume Shocking Innym ten tusz pasuje,mi nie,bo za bardzo pogrubia.To zależy.Idź do kosmetycznego i wypróbuj,czy ci pasuje.
Podkręcający-pogrubiający-Maybelline New York Volum' Express
I jeszcze tusz Lancome'a,ale jest bardzo drogi {ok.200 zł}
No,mam jeszcze pare tuszów,ale nie podobają mi się,ogólnie te polecam.;D
KoOfeinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 18:21   #1372
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Olaola
Tak po prostu napisałaś maila i przysłali? Czy też coś u nich zamawiałaś (internetowo)? Pytam, bo nigdy o tej firmie nie słyszałam, a tu czytam o szczypiących błyszczykach, więc mnie to zainteresowało Rimmel mnie również nie ruszał nic a nic.. może coś mocniejszego by się przydało.

A ten róż Elfie wygląda świetnie, fajne opakowanie i z tego co piszesz zachowanie na skórze też... eh... a ja szukam kremowego różu i nie mogę znaleźć
A nie ma u Was tego rozu Loreala Touch of color?-on tez jest w kremie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 18:56   #1373
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
No to lecę z moimi skromnymi zbiorami...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
A nie ma u Was tego rozu Loreala Touch of color?-on tez jest w kremie.
Hmmm nie widziałam. L'Oreala kremowy znalazłam tylko Soft Cashmere czy coś w tym guście - on na twarzy ma się niby robić pudrowy, a to jest właśnie coś czego chciałabym uniknąć

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-28 o 22:37 Powód: Post po poscie!!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 19:24   #1374
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Olu, tez mam paletkę Revlonu i emulsję rozświetlającą-jesteś z nich zadowolona?
Co jest w tym czarnym pudełeczku i mniejszym białym, jakieś pudry?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 20:26   #1375
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Aguś, Revlony są moim zdaniem świetne...
Emulsja troszkę nie mój kolor (Peach Light) ale mimo wszystko dobrze się w niej czuję, ona przecież jest tylko delikatnie koloryzująca, poza tym często mieszam ją z podkładem albo daję pod podkład.
Paletka pochodzi z niedawnej wymiany i jestem nią zachwycona kolor spasował mi bardzo, bardzo fajnie rozświetla, delikatnie.

A w pudełeczkach, o które pytasz, są odsypki wymiankowe:
- w ciemnym - rozświetlacz sypki Revlon kolor Warm Light
- w jasnym malutkim - matujący puder Privi, świetny! Bardzo jedwabisty i miły w dotyku.

Buziak

P.S. Odpisałam w wątku odnośnie Lumenowego błyszczyka.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 20:31   #1376
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Olaola
Aguś, Revlony są moim zdaniem świetne...
Emulsja troszkę nie mój kolor (Peach Light) ale mimo wszystko dobrze się w niej czuję, ona przecież jest tylko delikatnie koloryzująca, poza tym często mieszam ją z podkładem albo daję pod podkład.
Paletka pochodzi z niedawnej wymiany i jestem nią zachwycona kolor spasował mi bardzo, bardzo fajnie rozświetla, delikatnie.

A w pudełeczkach, o które pytasz, są odsypki wymiankowe:
- w ciemnym - rozświetlacz sypki Revlon kolor Warm Light
- w jasnym malutkim - matujący puder Privi, świetny! Bardzo jedwabisty i miły w dotyku.

Buziak

P.S. Odpisałam w wątku odnośnie Lumenowego błyszczyka.
też mam Peach.
Mówisz że matujący Privi jest dobry? A jaki to odcien? Wydaje się dość jasny.
Dziękuję za odpowiedzi i biegnę do watku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 20:51   #1377
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez agabil1
też mam Peach.
Mówisz że matujący Privi jest dobry? A jaki to odcien? Wydaje się dość jasny.
Dziękuję za odpowiedzi i biegnę do watku
Mi on bardzo odpowiada... bardziej niż ten Luminelle YR, który też jest na zdjęciu (pierwszy plan, prześwituje gąbeczka z Body Shopu przez wieczko). Privi nie wysusza mi nic twarzy, a matuje ładnie i naturalnie.
Niestety nie wiem, który to odcień, bo dostałam odsypkę z wymiany bez informacji o tym

Przepraszam, że ja tak o tym wątku wymianowym tak się przypominam głupio mi...
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 21:12   #1378
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ola a ten biały lakier bourjois to ten nowy do frencza?jeśli tak to powiedz czy rzeczywiście łatwiej nim namalować kreseczki

pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 21:35   #1379
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez suonko
ola a ten biały lakier bourjois to ten nowy do frencza?jeśli tak to powiedz czy rzeczywiście łatwiej nim namalować kreseczki

pozdrawiam
Nie, to zwykły biały perłowy, kolor Taiga. Nawet nie wiedziałam, że mają jakiś nowy do francuskiego! Dobrze wiedzieć, bo właśnie takiego szukam
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 21:52   #1380
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Olaola
Nie, to zwykły biały perłowy, kolor Taiga. Nawet nie wiedziałam, że mają jakiś nowy do francuskiego! Dobrze wiedzieć, bo właśnie takiego szukam
pędzelek od tego lakieru wygląda tak jakby jakaś mysz go ugryzła rozgądałam sie nad jakimiś recenzjami tego lakieru ale nie znalazłam, może teraz już są - z ciekawości się rozglądnę
suonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.