Pazuromaniaczki prośba o opinie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 15:10   #1
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876

Pazuromaniaczki prośba o opinie :)


Witajcie Dziewczyny.
Mój wątek ostatnio zaniedbałam, wszystko z tego względu, że przestało mi sie podobać wklejanie suchych zdjęć na forum i czytanie ochów i achów..
Idąc tym tropem, a także przeglądając wszelkie blogi kosmetyczne doszłam do wniosku, że dział blogowy dotyczący stylizacji paznokci leży odłogiem, co oczywiście napawa mnie niezadowoleniem.

W związku z tym wpadłam na, jak myślę, dość interesujący projekt, który oczywiście chciałabym rozpocząć i liczę, że po części odbyłoby się to z Waszą pomocą.

Bardzo popularne w makijażowym światku są filmiki pokazujące krok po kroku w których dziewczyny opowiadają o ulubionych produktach i prezentują stylizację pod okiem kamery. Uważam, że w Naszym światku też przydałoby się takie 'coś'.

Jako że w obecnej chwili stylizacja paznokci jest dla mnie tylko hobby, a mimo to chętnie bawię się żelami i akrylami pomyślałam że wieczorami mogłabym dla Was kręcić takie stepy, recenzje produktów a ponad to zastosować także mini pogotowie paznokciowe, na forum często pojawiają że różne problemy, chętnie przedstawiłabym je w wersji video i pomogła je rozwiązać.

oczywiście na youtube jest wiele filmików, ale w większości są one zagraniczne, dziewczyny nie znające języka angielskiego/niemieckiego poza patrzeniem niewiele mogą zrozumieć, a słownie też podawane są informacje jak daną stylizację wykonać.

Co myślicie dziewczyny? Chciałybyście coś takiego? Uważacie że byłoby to w jakikolwiek sposób przydatne?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:35   #2
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny.
Mój wątek ostatnio zaniedbałam, wszystko z tego względu, że przestało mi sie podobać wklejanie suchych zdjęć na forum i czytanie ochów i achów..
Idąc tym tropem, a także przeglądając wszelkie blogi kosmetyczne doszłam do wniosku, że dział blogowy dotyczący stylizacji paznokci leży odłogiem, co oczywiście napawa mnie niezadowoleniem.

W związku z tym wpadłam na, jak myślę, dość interesujący projekt, który oczywiście chciałabym rozpocząć i liczę, że po części odbyłoby się to z Waszą pomocą.

Bardzo popularne w makijażowym światku są filmiki pokazujące krok po kroku w których dziewczyny opowiadają o ulubionych produktach i prezentują stylizację pod okiem kamery. Uważam, że w Naszym światku też przydałoby się takie 'coś'.

Jako że w obecnej chwili stylizacja paznokci jest dla mnie tylko hobby, a mimo to chętnie bawię się żelami i akrylami pomyślałam że wieczorami mogłabym dla Was kręcić takie stepy, recenzje produktów a ponad to zastosować także mini pogotowie paznokciowe, na forum często pojawiają że różne problemy, chętnie przedstawiłabym je w wersji video i pomogła je rozwiązać.

oczywiście na youtube jest wiele filmików, ale w większości są one zagraniczne, dziewczyny nie znające języka angielskiego/niemieckiego poza patrzeniem niewiele mogą zrozumieć, a słownie też podawane są informacje jak daną stylizację wykonać.

Co myślicie dziewczyny? Chciałybyście coś takiego? Uważacie że byłoby to w jakikolwiek sposób przydatne?

To by bylo niesamowicie przydatne.
Byli jestes Wielka
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:13   #3
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Na raczej Byli, czekamy
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 23:30   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Dzięki

A co byście chętnie widziały na blogu?
Chodzi mi po głowie wiele pomysłów, lącznie z recenzjami żeli, pokazanie ich gęstości, krycia coverów itp.
Nawet specjalny dział o polecanych salonach, a gdyby szło ładnie to nawet bym mogła robic prezentacje niektórych stylistek które mam w okolicy i które warto by polecić dla ewentualnych czytelniczek poszukujących stylistki?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:10   #5
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Noo. Ja jestem jak najbardziej za.
Co zobaczyć? Hmm...
Recenzje żeli, może mieszania coverów z innymi kolorowymi żelami, żeby je przybliżyć kolorystycznie do karnacji. Jakie proporcje, jaki kolor itp. Jak cover za ciemny, troche białego i już git, czy coś w tym stylu.
Może jeszcze wtapianie ozdób, ale tych grubszych..? Jak byłam na szkoleniu z 'oczka wodnego' to dużo dziewczyn miało problem z wtopieniem ozdób. A to wystaje, a to zdrapała połowe pilnikiem, a to za grubo, a to za cienko.
A najchętniej i tak widziałabym zdobienia krok po kroku. ;D love it!
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:59   #6
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Oczywiście że się przyda coś takiego Będe oglądać wszystkie:P
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:40   #7
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Świetny pomysł, zwłaszcza jeśli chodzi o recenzje poszczególnych produktów, co do ich gęstości, odcieni coverków itd. Może jakieś stepy z nowymi pomysłami zdobień i ogólnie nowinki paznokciowe - a tak przy okazji - czy ktoś słyszał o paznokciach welurowych?
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 14:53   #8
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Ja raz próbowałam coś podobnego stworzyć, ale jak się okazało przerosło to moje umiejętności z zakresu obsługi aparatu i światła (choć to zapewne tylko lenistwo :P ).

Czekam zatem na pierwsze filmy.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:36   #9
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Bardzo chętnie bym podpatrzyła "zwykły" film z malowaniem pazurków.Jestem początkująca i mam z tym problem.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:59   #10
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Fajnie byłoby oglądnąć też coś na naturalkach Wiele było tutaj tematów nt. jak piłować paznokcie, aby nadać im poszczególne kształty, a tłumaczenia były raczej mało przejrzyste z wykorzystaniem niezwykle specjalistycznych narzędzi.. painta Muszę powiedzieć, że akurat w tym temacie jest coraz lepiej, dużo dziewczyn wrzuca amatorskie filmiki jak wykonać poszczególne wzory, techniki malowania, czasem nawet trafi się filmik o domowym mani/pedicurze, ale fajnie byłoby obejrzeć coś takiego, wykonane przez specjalistę, w tym wypadku stylistkę/kosmetyczkę/manikiurzystkę.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:02   #11
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Sądzę, że to świetny pomysł, ale tak jak pisała zapaałka fajnie by było gdyby były też filmiki o paznokciach naturalnych
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 16:36   #12
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Chodzi mi po głowie wiele pomysłów, lącznie z recenzjami żeli, pokazanie ich gęstości, krycia coverów itp.
ooo to by mi sie podobalo
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:05   #13
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

i ja jestem za.... bardzo fajny pomysł
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:47   #14
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

.........
aaaa nareszcie fachowiec zabierze się za taki super temat !!!! już nie mogę się doczekać...powodzenia Byliczko
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 22:03   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazuromaniaczki prośba o opinie :)

ziewczyny już zaczęłam ogarniać temat, w tej chwili trwa etap poszukiwania kamery, chcę kupić jakąś porządną ze staatywem żeby było widać wszystko co chce pokazać.
Oczywiście temat naturali również zostanie poruszony.
Dont łori
BUZIAKI
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.