Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 19:53   #1231
Mbronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
w moim przypadku to całkowicie do blondu, poniżej 9.04 z Majirel

2 zdj. w świetle dziennym

dodam że byłam z koloru zadowolona...mimo wszystko

Kathy,
i to 9.04 tez robilas z oksydantem 6%?
Mbronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:08   #1232
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
tak Was podczytuje i pozwole wtracic bo farbowalam ce-ce 8.45 ,moze kathy mnie jeszcze pamieta
wiec kolor byl piekny, czerwien minimalna, raczej ognista, ale dosc szybko zjezdzal. mam jeszcze pol tubki i sie czaje moze zrobie na samego sylwestra bo jakos sie nudze z helen seward ( albo skoncza jako brunetka )

kathy nadal colorance rzadzi jak widze, a ja nadal sie z saszetkami mecze
A jak ogólnie ta farba? Mocna, dobra czy zła? Za ciemno nie wychodzi?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kachula, 8 nie zrobi Ci brązu, na próbniku może być przekłamanie, tak jak na Matrixie, tym 8C. 7 nawet już jest bezpieczna, 8 to już w ogóle. Wiesz jak ja się boję za ciemnego, a do 8 mam 100% zaufanie.
Oj schizę to mam bo jak już idzie się jaśniej to ciemny kolor nawet o ton jest brrr
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:12   #1233
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
tak Was podczytuje i pozwole wtracic bo farbowalam ce-ce 8.45 ,moze kathy mnie jeszcze pamieta
wiec kolor byl piekny, czerwien minimalna, raczej ognista, ale dosc szybko zjezdzal. mam jeszcze pol tubki i sie czaje moze zrobie na samego sylwestra bo jakos sie nudze z helen seward ( albo skoncza jako brunetka )

kathy nadal colorance rzadzi jak widze, a ja nadal sie z saszetkami mecze
dawno cię nie było, doskonale pamiętam że używałaś Ce-ce.
Tak Colorance po długości super ale nie wiem czy farbować po długości w tym miesiącu bo kolor bardzo ładnie się wymył, jest jasny i identyczny jak odrost. Poza tym zapuszczam włosy, i niestety w najbliższym roku przynajmniej do września nie będę nic podcinać.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Mbronek Pokaż wiadomość
Kathy,
i to 9.04 tez robilas z oksydantem 6%?
1 x dałam z 9% po całości bo zależało mi na jasnym kolorze, potem tylko farbowałam odrost na zmianę raz 6% a raz 9%.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:14   #1234
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A jak ogólnie ta farba? Mocna, dobra czy zła? Za ciemno nie wychodzi?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Oj schizę to mam bo jak już idzie się jaśniej to ciemny kolor nawet o ton jest brrr

mi ciemno nie wychodzila, wrecz raz wyszla za jasno. niszczy ciut wiecej niz RB, ale ogolnie masakry nie ma. i jest tania
a na marginesie po RB bawilam sie kolestonami i dzisiaj strasznie sie ciesze, ze je odstawilam (pomijajac szarosc ) , wypadaly mi troche wlosy, odrobine na grzywce; odstawilam kolestony pare miesiecy temu i dzisiaj mam pelno nowych odrastajacych wloskow; jak dla mnie najdrozsze farby pro chyba najlatwiej zawodza, a najlepiej sprawdza sie srednia polka cenowa prefesek czyli wlasnie RB, ce-ce , HS czy nawet allveves

jestes z poznania?? bo jesli tak moge dac znac gdzie kupisz jeszcze kilka fajnych farbek
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:24   #1235
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez [COLOR=Silver

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

[/COLOR]

Oj schizę to mam bo jak już idzie się jaśniej to ciemny kolor nawet o ton jest brrr
Ja nie lubię się w ciemnych, pamiętam jak po Majirelu kolor spływał mi jak woda przez durszlak więc postanowiłam do do 7.44 dodać naturalnego koloru 7 - w proporcjach mocno przesadziłam bo 1:1 (dodam że włosy były na poziomie 8 - 9)...a tu niepodzianka po zmyciu włosy były prawie czarne jak dla mnie, a tak naprawdę to ciemny brąz miedziany) uff...wykreślona z życia towarzyskiego na jakiś czas

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
mi ciemno nie wychodzila, wrecz raz wyszla za jasno. niszczy ciut wiecej niz RB, ale ogolnie masakry nie ma. i jest tania
a na marginesie po RB bawilam sie kolestonami i dzisiaj strasznie sie ciesze, ze je odstawilam (pomijajac szarosc ) , wypadaly mi troche wlosy, odrobine na grzywce; odstawilam kolestony pare miesiecy temu i dzisiaj mam pelno nowych odrastajacych wloskow; jak dla mnie najdrozsze farby pro chyba najlatwiej zawodza, a najlepiej sprawdza sie srednia polka cenowa prefesek czyli wlasnie RB, ce-ce , HS czy nawet allveves

jestes z poznania?? bo jesli tak moge dac znac gdzie kupisz jeszcze kilka fajnych farbek
Wella jest podobno dosyć mocna więc może dlatego - ogólnie ja wolę te z obniżoną zawartością amoniaku, a Vitalitys jest pierwszą farbą która świetnie mi łapie odrost tzn po paru miesiącach nie ma problemu z ciemniejszą górą.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Dziewczyny zauważyłam że Pantene ma nowe opakowania - czy to te same produkty chodzi mi szczególnie o tą do koloryzowanych, jestem uzależniona od odżywki...i nigdzie jej nie widzę?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:27   #1236
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
uff...wykreślona z życia towarzyskiego na jakiś czas
To tak jak ja po czerwieni ! Nie lubię siebie ani w ciemnych ani czerwonych . 8, 9, to moje klimaty
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:29   #1237
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
mi ciemno nie wychodzila, wrecz raz wyszla za jasno. niszczy ciut wiecej niz RB, ale ogolnie masakry nie ma. i jest tania
a na marginesie po RB bawilam sie kolestonami i dzisiaj strasznie sie ciesze, ze je odstawilam (pomijajac szarosc ) , wypadaly mi troche wlosy, odrobine na grzywce; odstawilam kolestony pare miesiecy temu i dzisiaj mam pelno nowych odrastajacych wloskow; jak dla mnie najdrozsze farby pro chyba najlatwiej zawodza, a najlepiej sprawdza sie srednia polka cenowa prefesek czyli wlasnie RB, ce-ce , HS czy nawet allveves

jestes z poznania?? bo jesli tak moge dac znac gdzie kupisz jeszcze kilka fajnych farbek
No niestety trochę do Poznania mam kilometrów ale mężuś jeździ po całej Polsce więc np z allegro zawsze sobie mogę odbiór osobisty wybrać
Ale zawsze najlepiej samemu paletę obejrzeć itp.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 20:30   #1238
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
To tak jak ja po czerwieni ! Nie lubię siebie ani w ciemnych ani czerwonych . 8, 9, to moje klimaty
dodam jeszcze że tzw burgund to najgorszy kolor dla mnie, zimne czerwienie (mahonie) też odpadają
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:33   #1239
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię się w ciemnych, pamiętam jak po Majirelu kolor spływał mi jak woda przez durszlak więc postanowiłam do do 7.44 dodać naturalnego koloru 7 - w proporcjach mocno przesadziłam bo 1:1 (dodam że włosy były na poziomie 8 - 9)...a tu niepodzianka po zmyciu włosy były prawie czarne jak dla mnie, a tak naprawdę to ciemny brąz miedziany) uff...wykreślona z życia towarzyskiego na jakiś czas
Ja pamiętam walkę o piękny blond. Kupuję mega mocną farbę, łeb piecze a tu odrosty ostro rude nie blond To była męka mieć rudy czubek a nie platynowy. A teraz? Rude jest boskie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:37   #1240
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy , fajnie ze pamietasz bo przez dolujaca prace malo sie udzielam, ale podczytuje codziennie

byc moze, ale dawno temu uzywalam wlasnie welli nie-pro i wlosy mialam dobre, chociaz co by to nie bylo cieszy mnie, ze grzywka wraca
teraz mysle tylko nad odcieniem bo mam 8.4 z mixem HS, ale nuuudzi mi sie i raz mnie kusi na powrot czerwien a raz marchewus totalnus

tez wlasnie wlosy zapuszczam i z przerazeniem stwierdzam, ze mam coraz ciemniejszy odrost wtf; a szkoda; i to mnie czasem sklania by odpuscic i robic ciemny kolor (latwiej zapuscic pewnie), ale jak powiedzialam w domu to brat (calkiem niezly stylist ) tylko stwierdzil, ze znowu bede wygladac na trupa i nie chce tak

kathy osobista prosba do Ciebie (lub innej dobrej duszy ) mozesz dac linka do wlasciwego koloru brwi przy pomaranczowej rudosci z poziomu 8 gubie sie bowiem w tej tematyce
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:45   #1241
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy , fajnie ze pamietasz bo przez dolujaca prace malo sie udzielam, ale podczytuje codziennie

byc moze, ale dawno temu uzywalam wlasnie welli nie-pro i wlosy mialam dobre, chociaz co by to nie bylo cieszy mnie, ze grzywka wraca
teraz mysle tylko nad odcieniem bo mam 8.4 z mixem HS, ale nuuudzi mi sie i raz mnie kusi na powrot czerwien a raz marchewus totalnus

tez wlasnie wlosy zapuszczam i z przerazeniem stwierdzam, ze mam coraz ciemniejszy odrost wtf; a szkoda; i to mnie czasem sklania by odpuscic i robic ciemny kolor (latwiej zapuscic pewnie), ale jak powiedzialam w domu to brat (calkiem niezly stylist ) tylko stwierdzil, ze znowu bede wygladac na trupa i nie chce tak

kathy osobista prosba do Ciebie (lub innej dobrej duszy ) mozesz dac linka do wlasciwego koloru brwi przy pomaranczowej rudosci z poziomu 8 gubie sie bowiem w tej tematyce
zerknij na ten kolorek:
http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Uroda...ijaz-brwi.html
ale, wydaje mi się że to sprawa indywidualna, ja nie przyciemniam brwi henną, jedynie jak już nałożę fluid i puder - brązowym cieniem leciutko podkreślam brwi, lub zostawiam takie jakie są - jedynie muszą być gęste i dobrze wyregulowane.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:47
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 20:51   #1242
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kathy, moim absolutnym "hiciorem" jest wiśnia-ciemny mahoń ! A jaką masz karnację i oczy?

Juliana, wstaw fotki "marchewy"
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:08   #1243
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy idealne, szkoda tylko, ze moje musze farba rozjasniac zeby normalnie wygladaly, niemniej cos takiego nosze ostatnio z kredka z bobby brown dla blondynek, ewentualnie poprawiam inglotem dla rudej wiec mam nadzieje, ze nie wygladam jak kosmita
( wczoraj mijalam wlasnie kobiete z marchewa i mega czarnymi-kreskami wygladalo to zle )

aniaaga marchewa dopiero bedzie jak na moje standrardy, chyba, ze dbajac o wlosy znowu dam tylko saszetke wrrrrrrrrrrrrrrrr:brzydal :.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 21:38   #1244
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kathy, moim absolutnym "hiciorem" jest wiśnia-ciemny mahoń ! A jaką masz karnację i oczy?

Juliana, wstaw fotki "marchewy"
pamiętam że wszystkie ,,drogeryjne rude loreale,, właśnie wychodziły od skóry mahoniowo-wisniowe
Karnację raczej oliwkową oczy jak wampirki brązowo-złote- od paru lat sama reguluje brwi, ponieważ przy częsty wizytach u kosmetyczki byłam już prawię bez brwi.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

i tak na dobranoc dziewczyny nowa koloryzacja z Artego bez amoniaku one60nine
http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...a-bez-amoniaku
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 08:05   #1245
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

i tak na dobranoc dziewczyny nowa koloryzacja z Artego bez amoniaku one60nine
http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...a-bez-amoniaku
A tu paleta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nahradni_reseni_248.jpg (140,2 KB, 54 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:42   #1246
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Hej dziewczęta, zgłupiałam totalnie, tyle tu pięknych rudości .

Ja chciałam wreszcie spróbować samodzielnie coś poczarować z włosami, bo odrostu już dwumiesięczny wyhodowałam, a po świętach to wiadomo jak portfel wygląda .

Mam na łbie pięknie spłukaną jasną rudość, coś jak tu:
http://www.artfox.pl/sklep/images/poradnik/ruda2.jpg.
Kolor mnie zauroczył. Niestety jasno-brązowe odrosty nie wyglądają już tak uroczo

Chciałabym znów coś podobnego uzyskać. Ostatnio fryzjerka napomnkęła, żeby celować w poziomy 8-9, sama mieszała właśnie takie farbki L'Orealowe.

Jako, że jestem totalnym żółtodziobem, mogłabym Was prosić o jakieś sugestie, albo o podlinkowanie do miejsca gdzie wytłumaczone jest jak krowie na granicy jak się zabrać do takiego farbowania?

Ach i jeszcze pytanie do Warszawianek, macie jakąś przetestowaną hurtownię na Mokotowie/ w Centrum?

Z góry dzięki
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:53   #1247
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta, zgłupiałam totalnie, tyle tu pięknych rudości .

Ja chciałam wreszcie spróbować samodzielnie coś poczarować z włosami, bo odrostu już dwumiesięczny wyhodowałam, a po świętach to wiadomo jak portfel wygląda .

Mam na łbie pięknie spłukaną jasną rudość, coś jak tu:
http://www.artfox.pl/sklep/images/poradnik/ruda2.jpg.
Kolor mnie zauroczył. Niestety jasno-brązowe odrosty nie wyglądają już tak uroczo

Chciałabym znów coś podobnego uzyskać. Ostatnio fryzjerka napomnkęła, żeby celować w poziomy 8-9, sama mieszała właśnie takie farbki L'Orealowe.

Jako, że jestem totalnym żółtodziobem, mogłabym Was prosić o jakieś sugestie, albo o podlinkowanie do miejsca gdzie wytłumaczone jest jak krowie na granicy jak się zabrać do takiego farbowania?

Ach i jeszcze pytanie do Warszawianek, macie jakąś przetestowaną hurtownię na Mokotowie/ w Centrum?

Z góry dzięki
Napewno celuj w odcienie co mają w nazwie "złoty". NA mokotowie to masz dużo hurtowni i warto zapoznać się z ich asortymentem i cenami bo co hurtownia to inne ceny Najprościej wpisz w google: http://maps.google.pl/maps?hl=pl&sug...2&ved=0CA4QtgM Ja kupowałam ostatnio w Pollwel farbę Milaton ale te hurtownie nie należą do najtańszych, chociaż spory wybór farb mają. Poszukaj bo może znajdziesz inne tańsze hurtownie. Google nie gryzie
A w załączniku masz paletkę rudości z Loreala. Zobacz które najlepeij pasuję i szukaj także podobnych odcieni w innych farbach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1299_5.jpg (47,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1299_6.jpg (31,9 KB, 34 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:56
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:54   #1248
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Juliana, mi się wydaje, że z brwiami to indywidualna sprawa, ja mam jasny brąz, nic z nimi nie robię, wyglądają dobrze, tylko czarne i bardzo jasne to tak niekoniecznie.....
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:59   #1249
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Juliana, mi się wydaje, że z brwiami to indywidualna sprawa, ja mam jasny brąz, nic z nimi nie robię, wyglądają dobrze, tylko czarne i bardzo jasne to tak niekoniecznie.....
Ja mam ciemny blond czasem jak popielate wyglądają. Ale w lato słońce mi je rudzi
A swoją drogą ponieważ ostatnio zarobiłam trochę pieniążków od Mikołaja, kupiłam dziś na zapas jeszcze Loreal Feria Pure Paprika. Nie wytrzymałam Kusi mnie cholernie ten kolor. Na te Mango tez się szykuję bo niestety zauważyłam, że chyba Joanna mnie uczuliła Czyli znowu muszę ją odstawić.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 14:20   #1250
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cześć


długo się czaiłam, ale w końcu i ja dołączam do KLUBU rudzielców

zachorowałam na rudości z dobre 15 lat temu (jako 14 latka)... potem miałam korbę na blondy, róże i takie tam do rudości stopniowo dążę od ok. 8 msc obecnie Goldwell 7KG i utrwalam go (choć było już i bardziej rudo) ... i całkiem wesoło jak zaszalałam z Garnierem sama w domu ---> efekt---> dekoloryzacja pasemkami blond 2 razy Colorance i w końcu farba--> i jestem na dobrej drodze - o ile mi coś znów nie strzeli do łba na razie fot nie mam (czemu te aparaty tak beznadziejnie oddają czar rudości??? )
Pozdrawiam serdecznie!!!
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 14:21   #1251
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ja też nic z brwiami nie robię mam właśnie taki szary kolor. Pospolity mysi. Wiele razy mnie kusiło żeby je zrudzić, ale pozostało tak jak było
Kachula82 widzę, że u Ciebie znów zmiana farby ja się czuję ostatnio jakaś zacofana jak widzę fotki nowych kolorów u mnie po Mikołaju to wręcz przeciwnie z pieniędzmi, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będę po farbowaniu lubię ten swój sprany kolor, ale odrosty po półtora miesiąca już są. Gdyby one się jeszcze na długość włosów przekładały. A tu ile zapuszczę to muszę obciąć, bo końcówki się niszczą.
Misiaq to jest typowy złoty kolor.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 14:49   #1252
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja też nic z brwiami nie robię mam właśnie taki szary kolor. Pospolity mysi. Wiele razy mnie kusiło żeby je zrudzić, ale pozostało tak jak było
Kachula82 widzę, że u Ciebie znów zmiana farby ja się czuję ostatnio jakaś zacofana jak widzę fotki nowych kolorów u mnie po Mikołaju to wręcz przeciwnie z pieniędzmi, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będę po farbowaniu lubię ten swój sprany kolor, ale odrosty po półtora miesiąca już są. Gdyby one się jeszcze na długość włosów przekładały. A tu ile zapuszczę to muszę obciąć, bo końcówki się niszczą.
Misiaq to jest typowy złoty kolor.
Miałam okazję po świętach coś sprzedać i mam kaskę. Ja robię zapasy bo w nowym roku nie będę miała kasy na nic. Dlatego teraz Ce-Ce 8.44, Loreal Feria pure paprika i chyba strzelę także mango. Jak szaleć to szaleć a skoro są promocje...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-29 o 14:59
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 14:53   #1253
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kachula, to chyba lepiej najpierw Mango.... Bo nie wiadomo czy przykryłoby czerwień papryki.... .

Jak Ci się objawia uczulenie na Iskrę?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:05   #1254
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kachula, to chyba lepiej najpierw Mango.... Bo nie wiadomo czy przykryłoby czerwień papryki.... .

Jak Ci się objawia uczulenie na Iskrę?
No ja zakochałam się w wymytej papryce! Dziewczyna na jednym blogu chyba na ciemny brąz kładła a jak się wymyła ta paryka była rudo jasna! No piękna!

Jak objawia? Swędzi mnie skóra twarzy tam gdzie włosy dotykają. NA rękach pojawia się wysypka jak podrapię się gdy swędzi. Zaczynam myśleć czy to nie wina amoniaku. Moje ogólne dziwne reakcje zaczęły się jak zaczęłam farbować Joanną na brązy i nie wiem czy przez to gdy od czasu do czasu wracam do Joanny to mi to nie wraca...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:50   #1255
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Moja koleżanka farbowała papryką, wychodziła jej czerwono, tylko, że ona tak chciała. Najpierw robiła Mango, ale właśnie chciała bardziej czerwono.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:02   #1256
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

to ciekawe, może i jak kiedyś papryke kupię bo własnie mango mi wyszło zbyt złotawo-rude, a ja sie naczytałam że wychodziło komuś czerwonawe i dlatego kupiłam...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:17   #1257
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cześć


zakochana w rudych- od zawsze... po blondach/różach i innych powracam do mej miłości... RUDE hehehe do koloru dochodzę powoli, obecnie mam Goldwell 7KG i będę go raczej utrwalać bo jest supciooo ... choć korci mnie 7KR.... kocham RUDE....

aa... czy któraś z miłych koleżanek stosowała może sama w domu farby Goldwella? zastanawiam się, czy nie robić sobie sama (zestaw kolor+ oksydant+ szampon wychodzi dużżooo taniej niż u fryzj.)

Pozdrowienia

Edytowane przez 201703061106
Czas edycji: 2011-12-29 o 16:20
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:18   #1258
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Moja koleżanka farbowała papryką, wychodziła jej czerwono, tylko, że ona tak chciała. Najpierw robiła Mango, ale właśnie chciała bardziej czerwono.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=567

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=556

__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:21   #1259
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Nooo, tak jej wychodziła . Dla mnie już za ciemno i czerwono

Kathy, ten Timotei z ogórkiem pachnie suuuper!

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-12-29 o 16:37
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:08   #1260
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Miałam okazję po świętach coś sprzedać i mam kaskę. Ja robię zapasy bo w nowym roku nie będę miała kasy na nic. Dlatego teraz Ce-Ce 8.44, Loreal Feria pure paprika i chyba strzelę także mango. Jak szaleć to szaleć a skoro są promocje...
Właśnie jak szaleć to szaleć ja sama mam tak, że ledwo co zafarbuję to mam ochotę już kupować nową farbę ale jakoś wytrzymuję 3 miesiące, bo jedną farbę mam na dwie koloryzacje.
Papryka wygląda cudnie na tych linkach. Ja jednak nie widzę się w tak intensywnym kolorze. Chociaż naprawdę mi się podobają i już nie raz byłam skłonna kupić np. Płomienną Iskrę. Farby L'oreala jednak na dłuższą metę są za drogie jak dla mnie(chyba, że właśnie są promocję). Przez jakiś czas farbowałam L'orealem Blondem Miedziano-Złocistym i ze względu na cenę zrezygnowałam.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.