Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 10:25   #1321
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to ja Ci powiem, ze ja nawet do ich stoiska nie podeszłam głupol. A potem w domu mnie nagle coś naszło i klikałam w ciemno wkurzona, czy kolor podkładu będzie ok. Na szczescie na jakiejs stronie ktos porównał wszytskie kolory do macowych i okazało sie, ze dobrze wybrałam. Ale i tak zaluje, ze pudru i rózu sobie nie kupiłam
Może tak i lepiej, że na spokojnie sobie w domu wybrałaś i udało Ci się trafić z odcieniem. Moim zdaniem to stanowisko Charlotty jest jeszcze bardziej oblegane niż MACowe i naprawdę bardzo ciężko jest dorwać ekspedientkę a nawet zrobić sobie jakiegoś słocza. A z kolei na stanowisku MACowym w tym Selfridżu powiedziano mi , że jest to "the busiest MAC corner in the world"
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 10:32   #1322
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Może tak i lepiej, że na spokojnie sobie w domu wybrałaś i udało Ci się trafić z odcieniem. Moim zdaniem to stanowisko Charlotty jest jeszcze bardziej oblegane niż MACowe i naprawdę bardzo ciężko jest dorwać ekspedientkę a nawet zrobić sobie jakiegoś słocza. A z kolei na stanowisku MACowym w tym Selfridżu powiedziano mi , że jest to "the busiest MAC corner in the world"
Zebys wiedziała, ze spokojnie to nie było, bo nie miałam pojęcia nic o kolorach nerowow było! Ale sie udało. Generalnie ma ciemne kolory. Jedyne jasne to 1 i 2. Z tym, ze 1 to dla NC 10.
A co do maca - to prawda - tam to zawsze zajawki, zero ekspedientek wolnych. Ja sama sie obsługiwałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 10:41   #1323
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zebys wiedziała, ze spokojnie to nie było, bo nie miałam pojęcia nic o kolorach nerowow było! Ale sie udało. Generalnie ma ciemne kolory. Jedyne jasne to 1 i 2. Z tym, ze 1 to dla NC 10.
A co do maca - to prawda - tam to zawsze zajawki, zero ekspedientek wolnych. Ja sama sie obsługiwałam
No to faktycznie nie było łatwo, ale można powiedzieć, że przetarłaś szlak i następnym razem będzie już łatwiej A w tym MACu o którym tu piszemy ludzie stoją w specjalnej kolejce ( poza kasami) do bycia obsłużonym, ale średnio to działa....

A odnośnie nowej odsłony tuszu YSL to czy on rzeczywiście wolniej wysycha Twoim zdaniem?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 10:44   #1324
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przejrzałam stronę douglas i nie znalazłam tego rozświetlacza: http://cafemakeup.com/2015/03/20/lau...-indiscretion/ to jest jakby reedycja produktu kiedyś dostępnego. Widziałyście może czy jest dostępny w sklepie stacjonarnym?
Dałam sobie bana na rozświetlacze, ale gdyby ten był dostępny na stronie, to chyba bym go jednak kliknęła. Niesamowicie mi się podoba.
Może ktoś widział go stacjonarnie?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 10:53   #1325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No to faktycznie nie było łatwo, ale można powiedzieć, że przetarłaś szlak i następnym razem będzie już łatwiej A w tym MACu o którym tu piszemy ludzie stoją w specjalnej kolejce ( poza kasami) do bycia obsłużonym, ale średnio to działa....

A odnośnie nowej odsłony tuszu YSL to czy on rzeczywiście wolniej wysycha Twoim zdaniem?
No na pewno, nastepnym razem, to pewno podejde do stoiska zmacac

Ja w tym macu juz byłam kilka razy i zawsze niewazne czy w tygodniu czy w weekend wariatkowo wieczne
Ja w tej kolejce do obsluzenia nigdy nie stalam, nawet nie wiedzialam, ze taka jest do kasy owszem, ale ze druga..


Nie mam pojęcia, mam go dopiero 2 tygodnie, co wiecej poprzednie nigdy mi nie wyschneły, zawsze je uzywalam srednio ok 8 miesiecy.
A mialam ich z 4-5 sztuk pod rzad keidys Jeden był do kitu, ale od samego poczatku, przypuszczam,ze juz stary a wtedy nie mialam pojecia o kodach produkcji

Teraz nabylam sobie nowego Diorshowa i bardzom ciekawa, czy mi sie spodoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 11:19   #1326
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Nie mam pojęcia, mam go dopiero 2 tygodnie, co wiecej poprzednie nigdy mi nie wyschneły, zawsze je uzywalam srednio ok 8 miesiecy.
A mialam ich z 4-5 sztuk pod rzad keidys Jeden był do kitu, ale od samego poczatku, przypuszczam,ze juz stary a wtedy nie mialam pojecia o kodach produkcji
Mi też ten tusz wcale tak szybko nie wysychał i też miałam ich ładnych parę sztuk Traktowałam go zgodnie z dołączoną do opakowania instrukcją, tzn.od czasu do czasu wycierałam go w chusteczkę higieniczną. Ale chyba spróbuję tego nowego, bo ja jednak zdecydowanie preferuję tradycyjne szczoteczki i jestem ciekawa tej nowej formuły. Szczególnie, że nwbrew pozorom nie ma na rynku zbyt dużego wyboru kolorowych tuszy, a ten z YSL ma boskie odcienie niebieskiego

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-06-29 o 11:20
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 11:25   #1327
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Witam piekne panie, ktore lubie .

Dawno mnie nie bylo. Tesknilam oczywiscie. Co ciekawego u Was i na watku?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 11:29   #1328
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję, to w takim razie poszukam jej w sklepie - czy te kosmetyki dostępne są w sklepach stacjonarnych czy tylko w eko-internetowych?

tutaj są adresy sklepów stacjonarnych => http://www.organique.pl/firma/sklepy...onarne/polska/

Zdaje mi się, że mam podobne włosy do Twoich - grube, falowane, ze skłonnością do puszenia i swego czasu też z przyjemnością używałam tej odżywki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 11:52   #1329
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

pojawila sie juz seria Living Proof do wlosow kreconych i falowanych - bardzo kusi mnie odzywka myjąca
w razie czego -15% z kodem: i b e a u t y. pl

ale mam pecha.. moj samochod potocznie zwany Skarbonką zaczyna sie psuc do tego zgubilam tablice rejestracyjna a koszty poniesione w zwiazku z tym to lekko ponad 100ka
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2015-06-29 o 11:56
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:01   #1330
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51915940]Witam piekne panie, ktore lubie .

Dawno mnie nie bylo. Tesknilam oczywiscie. Co ciekawego u Was i na watku?[/QUOTE]

Witaj James
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:07   #1331
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pojawila sie juz seria Living Proof do wlosow kreconych i falowanych - bardzo kusi mnie odzywka myjąca
w razie czego -15% z kodem: i b e a u t y. pl

ale mam pecha.. moj samochod potocznie zwany Skarbonką zaczyna sie psuc do tego zgubilam tablice rejestracyjna a koszty poniesione w zwiazku z tym to lekko ponad 100ka

Byłaś ostatnio na myjni?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 12:16   #1332
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51915940]Witam piekne panie, ktore lubie .

Dawno mnie nie bylo. Tesknilam oczywiscie. Co ciekawego u Was i na watku?[/QUOTE]

helol
gdzie sie szlajałaś?
ja tu ostatnio pisałam do Ciebie z reklamacją, że weszłam do oysho pomacać Twoje gumki, a wyszłam ze strojem kąpielowym za 2 stowy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:25   #1333
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Witaj James


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
helol
gdzie sie szlajałaś?
ja tu ostatnio pisałam do Ciebie z reklamacją, że weszłam do oysho pomacać Twoje gumki, a wyszłam ze strojem kąpielowym za 2 stowy
To wroc po gumki .

W pracy caly czas siedze i trzaskam nadgodziny. Pracuje 10-12h dziennie plus soboty. Ledwo zyje. Dzis mialam juz dosc i wzielam urlop na zadanie.

Zdazylam juz dzis kliknac kilka ksiazek, korektor Helenki (kupilam go chyba 7-8 lat temu, ale byl za ciemny), baze pod tusz Diora i paczam na stronie Zary co kliknac dalej .
----------------------------------------------------------------
A co ciekawego warto kliknac? Ja znalazlam nowy podklad i nowa kredke, ktorych uzywam namietnie. Reszta bez zmian. Zwlaszcza tusz Holi, ktory jest moim ulubionym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 12:50   #1334
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51916862]



To wroc po gumki .

W pracy caly czas siedze i trzaskam nadgodziny. Pracuje 10-12h dziennie plus soboty. Ledwo zyje. Dzis mialam juz dosc i wzielam urlop na zadanie.

Zdazylam juz dzis kliknac kilka ksiazek, korektor Helenki (kupilam go chyba 7-8 lat temu, ale byl za ciemny), baze pod tusz Diora i paczam na stronie Zary co kliknac dalej .
----------------------------------------------------------------
A co ciekawego warto kliknac? Ja znalazlam nowy podklad i nowa kredke, ktorych uzywam namietnie. Reszta bez zmian. Zwlaszcza tusz Holi, ktory jest moim ulubionym.[/QUOTE]
juz nie wracam do tej jaskini zla! nie stac mnie przed waka

a jaki podklad?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:10   #1335
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Byłaś ostatnio na myjni?
nie bylam. nawet nie wiem co sie z nia stalo. moze ktos sobie przywłaszczył.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:13   #1336
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie bylam. nawet nie wiem co sie z nia stalo. moze ktos sobie przywłaszczył.


Ja kiedyś zgubiłam i odtwarzałam całą trasę... okazało się, że tablica została na myjni. Nie tylko moja z resztą. Pani wyjęła spod lady cały kosz tablic
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 13:29   #1337
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
juz nie wracam do tej jaskini zla! nie stac mnie przed waka

a jaki podklad?
Givenchy TC Balm. Tepy jak cholera i bez pedzla ani rusz, ale efekt calkiem ladny.

Testowalam tez mazidlo Benefita Easy cos tam. Blee. Glow jak po Lurpaku .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 14:57   #1338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Mi też ten tusz wcale tak szybko nie wysychał i też miałam ich ładnych parę sztuk Traktowałam go zgodnie z dołączoną do opakowania instrukcją, tzn.od czasu do czasu wycierałam go w chusteczkę higieniczną. Ale chyba spróbuję tego nowego, bo ja jednak zdecydowanie preferuję tradycyjne szczoteczki i jestem ciekawa tej nowej formuły. Szczególnie, że nwbrew pozorom nie ma na rynku zbyt dużego wyboru kolorowych tuszy, a ten z YSL ma boskie odcienie niebieskiego
Ja sie nie stosowałam do instrukcji, a nie wysychał i zastanawiałam sie, skąd te narzekania. No zobaczymy, jaki ten będzie. W malowaniu-efekcie nie widze wiekszych zmian. Generalnie kiedys mi pasowały bardziej szczoteczki naturalne, teraz silikonowe - po nich mam extra efekty, zas po zwykłych takie se Wychodzi mi z tego, ze im dłuższe rzęsiory, tym lepsza silikonowa szczota
Ale to prawda, ysl ma sliczne kolory tuszy akurat niebieskiego nie mialam, ale braz, bordo i fiolet chyba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 15:26   #1339
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pojawila sie juz seria Living Proof do wlosow kreconych i falowanych - bardzo kusi mnie odzywka myjąca
w razie czego -15% z kodem: i b e a u t y. pl

ale mam pecha.. moj samochod potocznie zwany Skarbonką zaczyna sie psuc do tego zgubilam tablice rejestracyjna a koszty poniesione w zwiazku z tym to lekko ponad 100ka
Współczuje
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51915940]Witam piekne panie, ktore lubie .

Dawno mnie nie bylo. Tesknilam oczywiscie. Co ciekawego u Was i na watku?[/QUOTE]

__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 19:40   #1340
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
z moim szczęściem bywa często tak, że akurat jak będę potrzebować rabatu to nigdzie nie będzie w D. mam kilka rzeczy do kupienia z Bobbi Brown, więc rabat internetowy i tak odpada. nie wiem czy stacjonarnie udzielą na BB ?
Bobbi to chyba już zostało z rabatów wykluczone. Przynajmniej jak są jakieś zniżki online to na Bobbi nie wchodzi. Stacjonarnie spróbuj może jak będzie jakaś noc zakupów w twoim CH.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dałam sobie bana na rozświetlacze, ale gdyby ten był dostępny na stronie, to chyba bym go jednak kliknęła. Niesamowicie mi się podoba.
Może ktoś widział go stacjonarnie?
Tak, piękny jest .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 21:18   #1341
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję, to w takim razie poszukam jej w sklepie - czy te kosmetyki dostępne są w sklepach stacjonarnych czy tylko w eko-internetowych?


Następnym razem kupię te, które polecasz, wypróbuję sobie
Miłko organique dostaniesz w ichniejszych sa,onach w CH
Tusze polecam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam nową edycje - neiwysychajaca ysl efc. Wrocilam do niego po latach i niestety naturalne szczoteczki juz nie dla mnie - duzo lepsze efekty mam po silikonowych.
Ja tez wole silijonowe szczoteczki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51915940]Witam piekne panie, ktore lubie .

Dawno mnie nie bylo. Tesknilam oczywiscie. Co ciekawego u Was i na watku?[/QUOTE]

Witam
Kilka postow temu pisalam o Tobie i chyba wywołałam Cie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
tutaj są adresy sklepów stacjonarnych => http://www.organique.pl/firma/sklepy...onarne/polska/

Zdaje mi się, że mam podobne włosy do Twoich - grube, falowane, ze skłonnością do puszenia i swego czasu też z przyjemnością używałam tej odżywki
Mije wlosy sa z tej samej półki co Twoje

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pojawila sie juz seria Living Proof do wlosow kreconych i falowanych - bardzo kusi mnie odzywka myjąca
w razie czego -15% z kodem: i b e a u t y. pl

ale mam pecha.. moj samochod potocznie zwany Skarbonką zaczyna sie psuc do tego zgubilam tablice rejestracyjna a koszty poniesione w zwiazku z tym to lekko ponad 100ka
Ciekawam tegi balasmu di mycia LP...
Współczuje z tablicá, do tego wizyta na policji... Niedawno mãż tez miał takie zajście...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51916862]



To wroc po gumki .

W pracy caly czas siedze i trzaskam nadgodziny. Pracuje 10-12h dziennie plus soboty. Ledwo zyje. Dzis mialam juz dosc i wzielam urlop na zadanie.

Zdazylam juz dzis kliknac kilka ksiazek, korektor Helenki (kupilam go chyba 7-8 lat temu, ale byl za ciemny), baze pod tusz Diora i paczam na stronie Zary co kliknac dalej .
----------------------------------------------------------------
A co ciekawego warto kliknac? Ja znalazlam nowy podklad i nowa kredke, ktorych uzywam namietnie. Reszta bez zmian. Zwlaszcza tusz Holi, ktory jest moim ulubionym.[/QUOTE]

Korektor Helenki baarrdzo lubie, denkuje powoli 3 tubkę i zastanawiam sie czy by na clarinsa nie zmienic...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 22:14   #1342
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

nie bylam na Policji - mysle ze zgubilam wiec raczej nie bylo to potrzebne.
zwlaszcza ze druga zostala na miejscu.

zamowilam na ebayu probke tej odzywki myjacej - jak dostane to opisze wrazenia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 22:47   #1343
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Korektor Helenki baarrdzo lubie, denkuje powoli 3 tubkę i zastanawiam sie czy by na clarinsa nie zmienic...
Ja mam otwartego Armaniusza, L'oreala, Narsa i uzytego raz KA (btw: moze ktoras chce?). Potrzebuje czegos porzadnie kryjacego a ze sciemnialam to licze, ze jedynka Helenki nie bedzie sie odcinac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:15   #1344
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cześć Jamesku Jak zdrowie? Pamiętam, że miałaś trochę problemów
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:24   #1345
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cześć Jamesku Jak zdrowie? Pamiętam, że miałaś trochę problemów
A dobrze, dycham jeszcze . Raczej teraz nadmiar pracy i brak wolnego czasu mi doskwiera. Pracuje ponad 250 godzin w miesiacu i niedlugo na zawal padne .

Mialam w planach do Gdanska przyleciec, ale czasu nie mam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:27   #1346
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51925708]A dobrze, dycham jeszcze . Raczej teraz nadmiar pracy i brak wolnego czasu mi doskwiera. Pracuje ponad 250 godzin w miesiacu i niedlugo na zawal padne .

Mialam w planach do Gdanska przyleciec, ale czasu nie mam .[/QUOTE]
Pracoholik Ja miałam taki marzec, kwiecień i maj, w czerwcu na szczęście wracam do żywych Trzymaj się
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 06:22   #1347
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Bobbi to chyba już zostało z rabatów wykluczone. Przynajmniej jak są jakieś zniżki online to na Bobbi nie wchodzi. Stacjonarnie spróbuj może jak będzie jakaś noc zakupów w twoim CH.


Tak, piękny jest .
na bobiego ostatni raz mi zadzialal rabat jak byla wyprzedaz mazidel do ust, a teraz juz
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51925460]



Ja mam otwartego Armaniusza, L'oreala, Narsa i uzytego raz KA (btw: moze ktoras chce?). Potrzebuje czegos porzadnie kryjacego a ze sciemnialam to licze, ze jedynka Helenki nie bedzie sie odcinac.[/QUOTE]
o, a co Ci nie pasuje w tych, ze sie pozbywasz?
niestety nie mam nic na wymianę, bo ostatnio jakoś mądrzej kupuję [jak nie ja normalnie! ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 10:57   #1348
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Reniu ciekawa jestem Twojej opinii bo choć mamy inne włosy to Twoje opinie często zgadzają się z moimi ☺
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:47   #1349
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51925460]



Ja mam otwartego Armaniusza, L'oreala, Narsa i uzytego raz KA (btw: moze ktoras chce?). Potrzebuje czegos porzadnie kryjacego a ze sciemnialam to licze, ze jedynka Helenki nie bedzie sie odcinac.[/QUOTE]
a jaki masz kolor narsa i jaki w ogóle jest ten korektor?
ja uzywam obecnie estee lauder double wear na zmiane z lancome tym w tubce
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:49   #1350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor narsa i jaki w ogóle jest ten korektor?
ja uzywam obecnie estee lauder double wear na zmiane z lancome tym w tubce
Ja nie James, ale mam Narsowy korektor w kolorze Vanilla i bardzo go lubię. Ma konsystencję płynno-kremową, dobrze kryje i rozswietla nieco.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.